Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bramka -

Chciałabym stracić dziewictwo .

Polecane posty

Gość still pure
najlepiej już... :P widzisz ...właśnie chyba dlatego jestem dziewica.... bo każdy chce od razu seksu.... ostatnio jeden facet pierwszy raz mnie widział na oczy i praktycznie od razu powiedział że jakbym chciała z mężczyzną(...) straszni jesteście pod tym względem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on nie przyjechał z tego wynika :D ja jestem bardziej stanowczy a mniej straszny :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
nie musiał przyjeżdzać bo stał 20cm ode mnie ...był wystarczająco stanowczy...heh...złapał nie za reke i nie chciał puścić...ale wyrwałam sie dla przyzwoitości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomkaaaa
hmm wiesz co bramka..urazilas mnie..tym komentem "nie mowie zeby gowniara 16 lat wksakiwala chlopu do lozka".. ja mam 16 lat a mam uczucia podobne do Ciebie...to nie zalezy do wieku tylko od dojrzalosci seksualnej.. jestem z chlopakiem pol roku i powoli wchodze w siat intymnosci i chyba tak jest najleoiej.znajdz faceta ktory kocha Cieie a nie tylko twoje cialo..wtedy taki poczeka,az bedziesz gotowa..moj czeka i sie niedlugo doczeka:):) a jest kilka lat starszy..pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
yhyy ;) ...żebym chociaż była ładna :( ...co prawda nie mam trzeciego oka, ani dwóch nosów, ale na ulicy zaczepiaja mnie tylko sześćdziesięciolatkowie :O ...heh...fakt..wolę starszych...ale bez przesady... jak tak dalej pójdzie to mój 'stan' nigdy się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D mam duzo mniej,ale chyba starszy jestem :classic_cool: nie bądź taka krytyczna w stosunku do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
super ;) nie jestem krytyczna...jesetm realistka :D ...zresztą co ja mogę myśleć o sobie skoro w zyciu nie miałam chłopaka? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę delikatny :D zreszta nie musi sie to stac na pierwszym spotkaniu,mozemy pouczyć sie siebie,poznac reakcje ciala na dotyk,pieszczoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
a ty cały czas swoje... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
nie wiem o co ci chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalolalola
wiesz bramko facet który będzie wart twojego skarbu będzie go doceniał i nie odejdzie po miesiącu jeśli go nie dostanie.... ja wiem ze nie jest łatwo i już chciałoby się :) ale facet który Cie pokocha i będzie chcial spędzić z Tobą życie będzie bardzo szzęśliwy i dumny jeśli będzie wiedzaił że tylko z nim byłaś :) wytrwaj ja już przekonałam się że warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
tak...pewnie tak.... i co ja mam zrobić :( juz sie zaczynam oswajać z myślą że zostanę świętą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uzalać sie nad soba,bo wpadniesz w histerie i zgarna Cie Betanki do klasztoru :-p a jest przeciez inne wyjscie i już o nim mówilismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
nie zgarną mnie...pewnie nawet betanki uciekłyby na mój widok :( jestem paszczurem :P a w histerię juz dawno wpadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
to jest tak zaawansowany stan że wątpie zeby ci sie udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
ha.... że też na to nie wpadłam ;) a tymczasem...zawijam powoli żagle i ide do łóżka....spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
sama....sama....jak zawsze :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
to na co czekasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd jesteś voyerysta
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
a skąd masz zamiar dojechac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×