Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bramka -

Chciałabym stracić dziewictwo .

Polecane posty

Gość asana
mam 15 lat wiem ze to malo by stracic dziewictwo ale bardzo bym chciala prosze pomuzcie mi bo niewiem co robic...odezwijcie sie jak naj szybciej...mam jeszcze pytanie czy podczas masturbacji mozna stracic dziewictwo?? 3kolezanki w moim wieku wspolzyly juz ze swoim chlopakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam się
Ludzie! Czy zauważyliście ile dziś dziewic w kafeterii!??? NIEWIARYGODNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tu są same dziewice. I prawiczki. Ja np. też. I co z tego, że miałem już wiele kobiet, ale i tak czuję się prawiczkiem (he he). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1987
ehhh ... jakkie straszne jak sie czyta ta rozpacz w tych dziewicach :/ przyjdzie i na Was czas! tylko tak nie placzcie! :/ pozdrawiam 21-letnia Dziewica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna barbie
Nie czytałam całego topiku...tylko pierwszą stronę. Do niedawna - ściślej rzecz ujmując do zeszłego tygodnia też byłam dziewicą. Z tym, że prawie 27-letnią. Czekałam...sama nei wiem na co. Na związek, na miłość...cholera wie. W końcu czekanie mi sie znudziło. Od dłuższego czasu odczuwałam neisamowitą potrrzebę fizyczną. Faceta poznałam przez wspólnych znajomych, od początku była między nami jakaś chemia - czysto seksualna. Doskonale wiedziałam, że to nei jest typ, z którym można się związać na całe życie - raczej typ łajdaczka. Ale sam, bez zobowiązań i zajebiście mnie pociągał. I zrobiliśmy to w końcu. I tym razem to facet miał większe opory - iwedział, jak wygląda sytuacja i szczerze mnie uprzedzał, że on nie zapewni mi po tym wielkiej miłości i ekscytującego związku. Ale ja chciałam. I nic a nic nie żałuję, że zrobiłam to bez miłości! Za to zrobiłam to z tym, z którym chciałąm, tak jak chciałam i jest mi z tym dobrze. Pierwszy raz był....fajny! Bez stresu, bez napinania się na cokolwiek.... Bez fajerwerkow, ktorych i tak za pierwszym razem się nie spodziewałam, ale nie zraziłam się, a wręcz przeciwnie - mam ochotę na jeszcze... :P:P:P Teraz już sama nei wiem, jakich rad udzielać w sytuacjach - czekać czy nie czekać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksu brak
jakoś nie wieże w to co napisałaś, 27 lat tyle czekać i potem od tak? No ale jeśli tak jest i czujesz sie z tym dobrze a to jest najważniejsze więc jest OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna barbie
Hehehe, sama w to nei wierzę ;) Zresztą to nie jest tak, że czekałam jakoś specjalnie...Trochę czekałam a trochę miałam po prostu pecha - trafiali mi się faceci, którzy albo mnie kompletnie nie pociągali, albo mieli żonę/dziewczynę a mnie chcieli "na boku" albo....księża (dwóch się zdarzyło :P) Tak że jak widzisz wybór żaden :] A chciałam już bardzo - potrzeba mi było fizycznie seksu. Przeczuwałam, że będzie mi się podobać, że będę "dobra w te klocki". I teraz wygląda na to, że faktycznie mam talent... :P Facet, z którym to zrobiłam jest singlem - mimo że na miłość się nie zapowiada, to ważne dla mnie. Nie wyobrażam sobie seksu z "czyimś" facetem. Pociąga mnie masakrycznie i księdzem nie jest :P Wszystko się zgadza ;) I jest doświadczony... ;) I jesteśmy kumplami...możecie to nazwać fucking friends :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna barbie
ps. I nie do końca było to od tak - od jakiegoś czasu dojrzewałam do tego, chciałam, żeby to był ten a nie inny facet i podjęłam racjonalną i świadomą decyzję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupin
zimna barbie jestes coooolllllll. dzieki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna barbie
Fenkjuuuu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopięćdziesiątka
Tęż bym chciała poznać kogoś takiego jak zimna barbie. Ale wokół mnie są sami, dosłownie sami zajęci. Same pary i małżeństwa. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazek
to trac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazek
jak tak pragniesz stracic tą cnotę to dam swó adres, a zapamiętasz mnie i utratę dziewictwa na całe życie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jm_jm
chciałabym odnaleźć Panią Ewe R jeśli to możliwe proszę o kontakt to pilne bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittta
ech.. nie wiem czy slusznie, ale dopatruje sie w tej rozpaczy z powodu dziewictwa, presji otoczenia. To ono w dzisiejszych czasach oczekuje od nas tego, ze w wieku 22lat jestesmy doswiadczeni w sprawach lozkowych. Tez jestem dziewica, mysle ze fajnie byloby miec juz TO za soba. Nie chodzi tu jednak o wstyd, a bardziej o potrzebe przezycia takiego uniesienia i tak niesamowitej bliskosci z druga osoba. Mam 19lat i mam zamiar czekac na odpowiednia osobe, przygodny facet jakos mnie nie wzrusza, jesli chce przygodnego seksu to sa do tego odpowiednie osoby;) Jedyna obawa to taka ze moglabym zbyt dlugo na to czekac... jestem niecierpliwa i lubie dostawac to czego chce, ale moze w tej sferze warto popracowac nad swoim charakterem;) Aha i naprawde uwazam ze facet powinien docenic fakt ze jestes dziewica, co wcale nie oznacza, ze te ktore juz nie sa maja przechlapane, powinnismy akceptowac sie w pelni z dziewictwem czy bez.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pończoszek 35
Kitta! Masz rację. Też uważam, że warto jest poczekać z utratą dziewictwa na tego jedynego, ukochanego. Jesteś jeszcze młoda, życie przed Tobą. Zapewniam Cię, że facet, z którym to zrobisz pierwszy raz będę kochał Cię jeszcze bardziej - na pewno to doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jm_jm
Pisze Pani z sensem ale ja poznałam go w zeszłym roku byliśmy ze sobą 8 miesięcy z nim stwierdził spadaj mała. Zanim do czegokolwiek doszło minęło 7 miesiecy. A po znalezieniu tego wszystkiego na necie to sama nie wiem super aktor z niego nic więcej. Szkoda tylko Ze Ewa R. ma racje duże dziecko nic więcej. Jest więcej kobiet które oszukał bo grać to on umie... Trzeba mu role w filmie dać i to główną może jakiś reżyser go obsadzi na miarę zdobywcy Oskara. Niestety oszust pierwsza klasa ten ALAMAUT, i pewnie znowu następną panienkę teraz zwodzi na czułe słówka jak on to potrafi.... To kupa kłopotów ten facet szuka tej jedynej i miłości, może ja znalazł każdej tak mówi. Tylko gdzie szukać tych kobiet co by chciały powiedzieć, że on to dupek i naciągacz. Niech Szwedki naciąga nie Polki, a tak w ogóle to niech kupi sobie Viagrę i Koze do bzykania bo z kobietą nigdy nie będzie miał orgazmu IMPOTENT. Tak i to Co pisze Pani Ewa R. to prawda 12 cm i zero erekcji, zwalisty chłop i monotematyczny. Teraz się nie dziwie że go żona za popychadło miała nie radzi sobie w łóżku wiec po co jej taki facet a synowie czasem zastanawiam sie czy oni to jego są i czy ma dzieci czy je sobie wymyślił... Biedaczek ma urojenia czy ma czy niema synów teraz mieli by 14 i 15 lat mieszkają w Żywcu albo w okolicach... Taki ojciec to wstyd co interesu w spodniach nie potrafi trzymać i wyrywa kobiety przez internet takie co by ich siostrami mogły być... od 29 lat w dół im młodsza tym lepsza... ZBOCZENIEC NIC WIĘCEJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłytomekck
A ja uważam, że wszystko ma swoje plusy i minusy. Utrata dziewictwa z miłości i z właściwym facetem jest jak najbardziej pozytywnym zjawiskiem. Problem co wtedy jeśli ten chłopak po wszystkim okaże się nie do końca taki jakiego sobie wyobrażałyście ? A co będzie jeśli minie trochę czasu i odejdzie ? Wtedy będzie czarna rozpacz, że Ty mu się oddałaś z miłości a on tego nie docenił. Pojawi się żal przy poznaniu kolejnego faceta, że to właśnie dla niego nie zachowałaś dziewictwa. Ale tego nie przewidzisz. Dlatego im bardziej dziewczyna przywiązuje wagę do dziewictwa tym bardziej przeżywa niepowodzenia (część nawet ucieka się do prób samobójczych). Tak naprawdę nie ma właściwego wieku do przeżycia swojego pierwszego razu, bo trafiają się dojrzałe psychicznie 16 latki jak i kompletnie zdziecinniałe 26 latki. To indywidualna sprawa każdej z Was kiedy. Jest jeszcze drugie zagrożenie. Ten ukochany chłopak może być niedoświadczony i pierwszy raz może być bolesny, owszem potem będziecie się wspólnie uczyć przyjemności ale niekoniecznie musi się ona pojawić (wtedy na ogół zastanawiasz się kurcze co jest nie tak, miały być jakieś wielokrotne orgazmy a tu jest zwyczajnie miło ale bez fajerwerków). Wiadomo, że nie można iść na totalny żywioł i zrobić tego z kimś przypadkowym. Najważniejsza jest atmosfera, poczucie bezpieczeństwa, komfort, brak pośpiechu. Zupełnie inaczej przeżywa się sam na sam w szerokim łóżku wiedząc że jesteście sami niż mając świadomość że za chwilę mogą wrócić rodzice, czy że ktoś może zainteresować się samochodem stojącym na poboczu. Teraz opowiem o drugim wariancie. Tak się składa, że w swoim życiu zdarzyło mi się być tym pierwszym dla kilku dziewcząt bez tzw. chemii czyli miłości. Dziewczyny te chciały mieć to już za sobą, wiedziały, że jestem doświadczony, że na pewno będzie miła atmosfera i będzie przyjemnie. Do dzisiaj wspominają ten pierwszy raz jako coś cudownego, nie raz też kochaliśmy się jeszcze później. Co je skłoniło ? Brak rozczarowań, pewność i komfort. Wiele z nich było zdziwionych, że nie bolało a koleżanki opowiadały o potwornym bólu. Nic z tych rzeczy. Jednakże nie każdej dziewczynie odpowiadałoby takie spotkanie. To kwestia podejścia do życia. Czy dopuszcza możliwość kochania się bez miłości i czy po wszystkim nie miałaby wyrzutów sumienia, bo ze strony technicznej gwarantuję, że byłoby miło. No i jest jedno zasadnicze ryzyko. Często po takim przyjemnym i bardzo udanym pierwszym razie dziewczyna zakochuje się. Chciałaby mieć faceta, który to z nią zrobił na stałe. Więc tak naprawdę ciężko jest komuś radzić bo to zależy od indywidualnego podejścia każdej z dziewcząt do sprawy. Każdy człowiek jest inny. A co do facetów to jeden doceni, że dziewczyna była dziewicą inny w ogóle nie zareaguje a część chłopaków wręcz boi się dziewic, zakładając (poniekąd słusznie) że prędzej czy później taka dziewczyna będzie ciekawa jak to jest z innym (pewnie jakaś część nawet będzie chciała tą ciekawość zaspokoić). Ogólnie mówiąc za bardzo przykłada się wagę do samej defloracji niż do związku i miłości. Dla każdego normalnego faceta jego ukochana dziewczyna będzie tą pierwszą najukochańszą bez względu na to czy miała cnotę czy nie. Bo nie liczy się to co było tylko tworzycie razem karty historii. Wiele dziewcząt w wieku 28-30 lat miało już 3-4 partnerów i nie dlatego, że lekko się prowadziły a dlatego, że życie ułożyło im się tak a nie inaczej. I taka dziewczyna też może być kochającą żoną . Gdyby podchodziły do dziewictwa jak Islamiści to powinna po pierwszym nieudanym związku odebrać sobie życie. Dziewczyny zapamiętajcie jedno - czy jesteście dziewicami czy nie to jesteście pełnowartościowymi kobietami i w żadnym wypadku nie możecie mieć z tego powodu kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittta
Nie wpadalabym z jednej skrajnosci w druga. Bo jesli oddamy sie chlopakowi wierzac ze to ten jedyny, a po dniu, tygodniu, miesiacu czy roku okaze sie, ze juz magia pomiedzy nami znikla, to mozna zalowac tylko i wylacznie tego ze cos sie nie udalo. Napewno w takiej sytuacji nie mozna rozpatrywac tego czy bylo warto stracic to dziewictwo czy nie! stalo sie i juz! W tamtej chwili tego chcielismy, bylismy gotowi. Bo jakby chciec stracic dziewcitwo z tym jednym jedynym, na cale zycie, z tym z ktorym chcemy sie zestarzec, to trzeba byloby sie zdecydowac gdzies kolo60., ale nawet wtedy byloby ryzyko ze sie rozstaniemy... a traktowanie tego tak zupelnie rzeczowo, to juz sprawa indywidualna. Jedna woli zeby bolalo, ale zeby byla milosc. Druga za to wybierze tego z doswiadczeniem, ostroznego, ale bez milosci... Robmy co uwazamy za najlepsze dla nas i nie sugerujmy sie innymi;) slusznych decyzji zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jm_jm
Wiesz Kittta Ja to zrobiłam z miłości, ale on był oszustem i oszukiwał nie tylko mnie oszukał wiele kobiet. Zresztą może nie cofnę czasu, ale czemu ten zbok ma dalej to robić. Nikt nie wie czy nie ma na koncie jakieś dziewczyny co nie ma 18 lat i boi się powiedzieć o tym komu kol wiek. Ja się go nie boje. Bo co chciał to mi już zrobił tylko szkoda mi tych dziewczyn i kobiet które może skrzywdzić... No i czy Pani Ewa R nie jest jedyną która zaraził HPV tego nie wiem dlatego ja też zaczęłam się bać bo mógł i mnie zarazić. Szkoda że nie mogę jej odnaleźć dużo by wyjaśniła. Niestety zostaje mi chodzenie po lekarzach to mam z tego, że pozwoliłam sobie na miłość z kompletne nie odpowiedzialnym facetem. Nie umiejącym docenić tego, że może go ktoś kochać. Mam nadzieje że dostanie od losu to na co zasłużył za to zło co dał innym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erektus
jestem beatka mam cztery latka cnote straciłam jak miałam roczek gdy usiadłam na smoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akyszka
No sorry..ale TO JEST CHORE!!!! Ja mam 18 lat....robie wszystko zeby to dziewictwo jeszcze jak najdłuzej utrzymac...chociaz miesiąc....a ty chcesz je jak najszybciej stracic?? To ja sie tak mecze z chłopakiem, nie pozwalam mu na nic wiecej poza rączkami i jezyczkiem a wy biadolicie ze nie ma cie z kim????? HAHA co za luudzie.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgp29gr82
Akyszka---> Tutaj pisza same dziwki wymyslajace sobie jakieś prejsie spoleczne zwiazene z tym ze nie maja tego za soba oraz roznego typu podszywace, nie MARTW SIE W RELANYM ZYCIU LUDZIE NIE SA TACY GLUPI. Chyba za sa poliyuksami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytomekck
Akyszka ale czy tu chodzi o to by dla zasady trzymać chłopaka dłużej czy może o to by zrobić to z miłości ? Bo trochę Cię nie rozumiem. Mówisz, że niemal walczysz sama ze sobą, żeby tego nie zrobić z chłopakiem z którym jesteś. Więc wytłumacz jaki jest tego powód ? Nie jesteś gotowa, nie kochasz go, nie myślisz o tym związku poważnie czy może zwyczajnie dla zasady ? Wiesz czasami można przedobrzyć ale Twoje życie Twoja sprawa. I jeszcze jednego nie rozumiem. Większość z Was traktuje dziewictwo i "czystość" jako sam stosunek. Pocałunki, peting czy miłość francuska jak rozumiem dozwolona ? Hmm, pewna niekonsekwencja. Jak chcesz być "czysta" to również powstrzymuj się od wszelkich innych praktyk erotycznych wywołujących podniecenie. Osobiście wolałbym dziewczynę, która kochała się z kimś kogo darzyła uczuciem, niż "świętą" dziewicę z dużym doświadczeniem we francuskim. Oczywiście popieram zachowanie wstrzemięźliwości seksualnej jeżeli masz takie przekonania i czujesz, że nie dojrzałaś do tego by zdecydować się na pierwszy raz ale nigdy nie będę popierał traktowania "kawałka błony" jako atutu przetargowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akyszka
Hehe..nie chodzi ze chce byc czysta...ani ze go nie kocham..bo kocham go bardzo, jak i on mnie, chcemy to zrobić i zrobimy. Poprostu OBOJE uwazamy ze ten pierwszy raz musi byc wyjątkowy, wspaniały..itd:) Na samej błonce mi nie zalezy..poprostu musi byc tak jak powiedziałam:) Ja mówie o czyms wyjątkowym, niezapomnianym....a wy chcecie zrobic to z byle kim zeby miec to za sobą....co w tym pieknego? Ja uwazam ze to ze sie az tak nie spieszymy to dobrze, przynajmniej blizej sie poznajemy i nie zrobimy tego tylko dla przyjemnosci ale dla SIEBIE obojga z miłości:) dgp29gr82 no mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akyszka
pozatym..co do tego pettingu...wcale nie uwazam sie za całkowicie czystą..nie zalezy mi na tym, nie obchodzi mnie czy wolałbys swietą po oralu czy niedziewice z miłosci..bo nie mam zamiaru byc z kims innym:) A związek ten jest dla mnie bardzo wazny, nie chodzi mi o błonke, dziewictwo czy cokolwiek..poprostu o samo to zblizenie...musi byc wyjątkowo, taka specjalna okazja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×