Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bramka -

Chciałabym stracić dziewictwo .

Polecane posty

Gość still pure
a co tak cie to interesuje :P jak napisze to tamta inteligentka zaraz na mnie naskoczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 lat i się wtydzi
chcialabys. obys sie zaczela ru.chac :classic_cool:, a po - abys spotkala milosc swojego zycia, ktora cie zostawi bo bylas juz uzywana :D. narq polmozgu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
gdybym była łatwa to bym nie pisała w temacie o dziewictwie tylko 'byłam prostytutką'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz,juz mineła godzina,mówiłas ze dziela nas 2h jazdy... w sumie na 1 w nocy moglbym dojechać :D :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
beznadziejna jesteś ....a potem piszą że polacy to najgłupszy naród :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
voyerysta ---> a może ty wyczułeś w tym co piszę nutke ironii albo humoru? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smuc sie miało być:była nutka zalu,nadziei...potem złość,ale ironii nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
no właśnie była.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
:) ja sie zastrzelę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 lat i się wtydzi
buhehehehe "humoru". jesteś śmieszna, racja, ale w sensie - żałosna :classic_cool:. a teraz ci pewnie hiper łyso, bo z siebie caly czas meczenna kretynke robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
nie mierz l;udzi własną miarą idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamaut
Czytam..i widzę że moja pomoc jest tu niezbędna..:)..mam 40 lat..jestem wyskoki..wysportowany..i..co najważniejsze..miałem zaszczyt pomóc kobietom wiele razy w rozwiazaniu tego delikatnego problemu..Było. czule..delikatnie..nic na siłę..i co może najważniejsze..niemalże bezboleśnie...Wiem..ze do dzisiaj moje panie wspominją swoj pierwszy raz..jako cudowne..niesamowite przeżycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakastamlaska
taak? a skad jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamaut
Landskrona Sweden..:)..ale często bywam w Polsce..możesz też przyjechac do mnie..zwiedzisz trochę Szwecji..:)..zapraszam na tlen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamaut
Zawsze to lepiej popisać i poznać się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro dotąd jesteś dziewicą to tak trzymaj. Strać je dopiero z odpowiednim facetem, nie śpiesz się! Jeżeli stracisz je z ukochanym, tym jedynym, to on na pewno to doceni (jeźeli będzie mądry) i to jeszcze pogłębi waszą miłość do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rób tego z nieznajomym
jak już to zrób to z facetem z którym będziesz minimum 0,5 roku, sam mam dziewczyne nie dziewice i mi sie to strasznie nie podoba... i nie rób tego pod wpływem nawet małej ilości alkoholu... nie szmać sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez milosci nie warto.ktos moze cie skrzywdzic.przezylam to .wpadlam 3lata temu na goscia ktory mial mnie rozdziewiczyc.mialam juz 22 lata.zrobil to paskudnie,bolalo,bylo okropnie a ja stracilam ochote na seks na nastene dwa lata.tylko z milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Irene Kotku, współczuję Ci z tego powodu, ale wiedz o tym, że zawsze po raz pierwszy kiedy kobieta traci dziewictwo, musi trochę boleć. Cudów nie ma i praw fizyki nie można przeskoczyć. Jedynie co kobieta może zrobić, aby ten chwilowy dyskomfort zmniejszyć to stracić je z ukochanym facetem, a nie pod wpływem oponii koleżanek czy mediów. Warto poczekać, bo takie wydarzenie bardzo pozytywnie wpływa na obojga partnerów i przyczynia się do większego scementowania ich związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa.R
Odpwoiedź do postu ALAMUT: no niezła autoreklama, ale teraz czas na korektę: nie ma 40 lat a 43, mały penis (ok12cm) za każdym razem w poł-erekcji; WYSPORTOWANY??!!!! chłop jest wielki i zwalisty i do \"wysportowania\" mu daleko... sex był nudny i monotonny - nie ma facet wyobraźni - nie dziwię się - 15 lat był mężem katechetki.. A teraz najlepsze: zaraził mnie wirusem HPV - do dziś się leczę. Kiedy mu o tym powiedziałam to ulotnił się bez słowa. Nie jest wart by się mężczyzną zwać. PAnie Alamaut, żeby byc mężczyzną to trzeba się zachoywać jak mężczyzna a nie jak dzieciuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silasek21
Droga bramko:) o ile sie nie mylę to miejsce jest dla kobiet:) więc zupełnie nie wiem jak tu sie znalazłem:) ale powiem że jeżeli nawet faceci odchodzą od Ciebie z "braku sexu" to tylko i wyłacznie ich wina:) a Ty jeżeli nie chcesz bo nie jestes gotowa:) to tak trzymaj::) jeżeli Twój facet nie zrozumie że nie jesteś gotowa to dupa z niego a nie facet:) i nie jest wart Ciebie:) a to że masz 22 lata to nie znaczy że nie powinnaś być dziewicą:) jak patrzę na te wszystkie stronki to az śmiać mi się chce:)same ogłoszenia niewyżytych zboczeńców:) świat spada na psy(nie obrażając tych pięknych stworzeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silasek21
Droga bramko:) o ile sie nie mylę to miejsce jest dla kobiet:) więc zupełnie nie wiem jak tu sie znalazłem:) ale powiem że jeżeli nawet faceci odchodzą od Ciebie z "braku sexu" to tylko i wyłacznie ich wina:) a Ty jeżeli nie chcesz bo nie jestes gotowa:) to tak trzymaj::) jeżeli Twój facet nie zrozumie że nie jesteś gotowa to dupa z niego a nie facet:) i nie jest wart Ciebie:) a to że masz 22 lata to nie znaczy że nie powinnaś być dziewicą:) jak patrzę na te wszystkie stronki to az śmiać mi się chce:)same ogłoszenia niewyżytych zboczeńców:) świat spada na psy(nie obrażając tych pięknych stworzeń) mam21 lat i jestem prawiczkiem i wogóle się tego nie wstydzę:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamaut
Droga Ewo..:) Pozwolę sobie zauwazyć że w conajmniej kilku punktach swojej wypowiedzi mijasz się z prawdą..:)..Nie będe się zbytnio rozpisywać na ten temat ponieważ obawiam się..że dyskuja na forum zostałaby sprowadzona do poziomu magla..ostatnio widzieliśmy się kilka lat temu..zatem nie możesz nic powiedzieć na temat mojego wyglądu..:)..na inne tematy tez nie powinnaś sie wypowiadać..bo jak bylo..tego do konca niewiadomo.Zastanawia mnie..skąd w Tobie tyle jadu i nienawisci do mojej skromnej osoby..?Kilka miesięcy byliśmy razem..i że było nam ze sobą dobrze..to mało powiedziane..Zraziły mnie do Ciebie Twoje kapralskie zagrywki..brak taktu..elegancji..Ale wybaczam Ci..Nienawidzisz..wiec może kochałaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×