Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panna dzeszczowa

kurs przedmałżenski

Polecane posty

\" wikusia 334 nie bluznij. Nie masz prawa nazywac się osobą wierzącą. I nie zasługujesz na sakrament .Nigdy nie zaznasz życia wiecznego. pamietaj!!!!!!NIGDY.\" Na szczescie poki co nie ty decydujesz o tym kto zazna zycie wieczne. A twoja buta jest zastanawiajace biorac pod uwage ze nazywasz sie katoliczka. Zeby bylo jasne nie popieram autorki bo dla mnie to jest hipokryzja ale wy ktore tu piszecie pseudokatoliczki zachowujecie se skandalicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam, ze nie jestem juz nastolatka. i tez mieszkam w malym miescie, nie wiem, co to w ogole ma do rzeczy. zalezy ci na opinii jakichs dewotek? bo mnie nie. niech sobie gadaja, co chca. wygladasz mi na osobe bardzo zakompleksiona, skoro tak wazne jest dla Ciebie zdanie innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co was to obchodzi dlaczego
oooonna>> no dokładnie, im to bardzo pasowało, mogli się do woli wywyższać i wytykać palcami.... smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co was to obchodzi dlaczego
anyżówka-na opinii dewotek mi nie zalezy, ale już na przyjęciu dziecka do lekarza mi zależy.... a miejscowa pani doktor stwierdziła, że nieochrzczonego nie przyjmnie bo to za duża odpowiedzialność dla niej jako katoliczki.....nawiasem mówić wypisywanie tabletek anty- jej zdaniem jest już ok..... musieliśmy jeździć 30 km dalej do innego lekarza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooonna
anyzowka..wcale nie chodzi o zakompleksienie, bo to nie ma z tym nic wspolnego, tylko spokoj, aby wiecej nie doswiadczac przykrych uwag i wzroku pelnego pogardy od takich "wierzacych"...to jest bardzo czeste w zamknietych, maych srodowiskach sasiedzkich..i przykre..bo kazdy powinien zyc tak jak mu sie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszedzie widzicie ludzi wywyzszajacych sie i wytykajacych was palcami? idzcie do jakiegos psychologa, serio, bo to sie kwalifikuje do manii przesladowczej :O nie wiem, co wy macie za sasiadow, serio, ja mieszkam w bloku i sasiadow mam za kazda sciana, ale zaden z nich nie interesuje sie moim zyciem, ani ja sie nimi nie interesuje. owszem, jestescie mocno zakompleksione i wmawiacie sobie, ze wszyscy o was tylko gadaja i mysla, jakby nie mieli wlasnego zycia. jak ktos jest nieuprzejmy, to nie musisz sie z taka osoba zadawac, to chyba jasne. rany, ale macie problemy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"anyżówka-na opinii dewotek mi nie zalezy, ale już na przyjęciu dziecka do lekarza mi zależy.... a miejscowa pani doktor stwierdziła, że nieochrzczonego nie przyjmnie bo to za duża odpowiedzialność dla niej jako katoliczki.....nawiasem mówić wypisywanie tabletek anty- jej zdaniem jest już ok..... musieliśmy jeździć 30 km dalej do innego lekarza.....\" leczy dzieci i wypisuje tabletki anty? pierwsze slysze, zeby z chorym dzieckiem do ginekologa isc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooonna
to zalezy od miejsca w jakim mieszkasz i od ludzi..Moja mama urodzila sie na wsi i tam wszyscy wszystko o sobie wiedza i mowia...ja mam gdzies co ludzie o mnie mowia i dla mnie kazdy ma prawo do bycia wierzacym lub nie i to jest moja sprawa, czy chodze do kociola, czy nie..ale zrozum, ze czesto opinia ludzi wokol ciebie ma wplyw na twoje zycie ( tak jak wspomniana sytuacja z lekarzem)..jezeli o tobie nikt nie mowi w sasiedztwie, to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co was to obchodzi dlaczego
albo kilka lat zmarła bliska mi osoba- która jak najbardziej była ona wierząca.... ksiądz robił problemy z pochówkiem (chciał wymusić na mnie spowiedź), mimo, ze moje poglądy nie powinny mieć tu nic do rzeczy.... mam pisać dalej.... takie problemy to nie wymysł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jakoś mam wielu znajomych Zielonoświątkowców albo innych niekatolików ale żeby lekarze ich nie przyjmowali to tego nie słyszałam :D :D jeśli tylko po to chrzcić dziecko- żeby je do lekarza przyjęli i żeby idiotki jęzorami nie wymiatały-- to trochę niepoważne... Jeśli jakieś głupie baby o tobei plotkują, bo nie masz ślubu, to uwierz- te samy baby następnego dnia albo za godzinę plotkują także o swych koleżankach katoliczkach z którymi do Kościoła chodzą.....Olej je! Nikt ich poważnie nie traktuje. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooonna
anyzowka..wyobraz sobie, ze nie tylko ginekolog moze przepisac tabletki anty ale takze lekarz ogolny, jezeli to jest mala miejscowosc...nie wszyscy mieszkaja w miescie jak ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co was to obchodzi dlaczego
leczy dzieci i wypisuje tabletki ty chba nie możesz mieszkać w małej miejscowości :) tu nie ma ginekologa.... babki jeżdżą na wizytę do miejscowości obok, a potem przychodzą do tej naszej ogólnej lekarki tylko po receptę.... tak samo z dzieckiem na wizyty kontrolne jeżdzi się do przychodni.... ale jak dziecko powiedzmy ma gorączkę, to wygodnie pójść prywtnie do lekarki mieszkającej kilka domów dalej na prywatną wizytę niż jechać 30 km do przychodni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy lekarz ogolny wykona badanie ginekologiczne? bo bez tego tabletek raczej nie powinno sie przepisywac. wies, czy miasto, nigdy nie uwazalam, ze powinno sie dzielic ludzi na tego typu kategorie. moze powinnam zrewidowac swoje poglady - wychodzi na to, ze \"wiesniacy\" to jednak zasciankowi hipokryci i plotkarze. zawsze mozna sie wyprowadzic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś głupia baba ta lekarka, ja bym od razu złożyła stosowne zawiadomienie gdzie trzeba...Naprawdę współczuję, nawiedzona kobita i tyle..Co ma wyznanie do udzielenia pomocy medycznej...ona MA OBOWIĄZEK ci pomóc nawet jakbyś szatana wywoływała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co was to obchodzi dlaczego
pisze że nie chodzi o obgadywanie!!!! choć to również jest nie przyjemne, ale jeszcze jakoś można znieść..... mi chodzi o utrudnianie zycia.... ale jak wam mało, to mogę dalej..... mój teść ma szklarnie z kwietami....i dodatkowo dekorował kościoły na śluby właśnie.... i wiecie co, przez nasze poglądy miał zakaz wstępu do naszego koscioła i kilku sąsiednich.... ksiądz powiedział, że tej firmy sobie nie życzy i koniec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy lekarz ogolny wykona badanie ginekologiczne? bo bez tego tabletek raczej nie powinno sie przepisywac. poza tym - ma racje MagdaPon. zamiast potulnie jechac 30 km, wystarczylo pewnie troche babe postraszyc konsekwencjami, bo mogalby niezle beknac za odmowe przyjecia. no, ale czego tu wymagac o takich "bezkonfliktowych" osob, zeby walczyly o swoje? :O wies, czy miasto, nigdy nie uwazalam, ze powinno sie dzielic ludzi na tego typu kategorie. moze powinnam zrewidowac swoje poglady - wychodzi na to, ze \"wiesniacy\" to jednak zasciankowi hipokryci i plotkarze. zawsze mozna sie wyprowadzic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, jestem katoliczką i naprawdę ci współczuję, to jacyś puści ograniczeni ludzie, bojący się odmienności! Masakra! Przecież to dyskryminacja jawna!A nie możecie się gdzies przeprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co was to obchodzi dlaczego
co do lekarki.... owszem mog złożyć zawiadomienie.... tyle, ze ona ma prywatną praktykę to po pierwsze, po drugie jest sznowana i powazana w całej miejscowości..... jakbym jej wytoczyła wojnę, to już wogóle nie miałabym po co z domu wychodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak odpowiednio przedstawisz sprawę to ludzie przestaną ją szanować- chodzi nie o twoje wyznanie tylko o zdrowie dziecka!!!!! Każda matka cię zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co was to obchodzi dlaczego
przeprowadzić? a jaką ja mam gwarancję, że gdzieś jest inaczej.... poza tym jest jeszcze dom, firma, rodzina- to wszystko trzeba by zostawić a odkąd mamy ślub i dziecko ochrzczone wszystko się zmnieniło.... po prostu już nikt nie zwraca na nas uwagi, żyjemy sobie spokojnie i o to nam chodziło :) wiem że wszystkich katolików nie mozna wrzucać do jednego wora.... ale niestety przeważająca większość ma sporo 'za uszami'.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no życie rzadko bywa czarno-białe...niewiele spraw jest prostych daleka jestem dlatego od oceniania czy osądzania kogokolwiek pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja tylko zapytałam gdzie można załatwic te cholerne nauki a te kościelnice bedo nas pouczały nie one sa od tego własnie pokazują swoją pustosc i głupote zabawiajasie w Jezusa i chca nawracac ludzi dobre to jest każdego wybór i już ja tez chce brac slub dal przyzwoitiosci i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żóncia
my nie mozemy słuchac ciebie jak piszesz ze chcesz kurs kupic i to nas boli.Czy mamy popierac twoj zamiar?tego oczekujesz?tego chciałas tu wchodząc na forum lsubne gdzie sa wszyscy wierzący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co was to obchodzi dlaczego
anyżówka>>> co do badań, to to jest powszechna praktyka.... jedziesz do gina raz na kilka miesięcy, a w między czasie bierzesz tabletki od ogólnego.... co do walki, ja uważam, że nie powinnam o takie rzeczy wlaczyć, powinnam mieć do nich PRAWO.... z resztą nawet po takiej wygranej 'walce'- nie oddałabym dziciaka w ręce kogos kto przyjmuje go z przymusu- bałabym się zwyczajnie..... .... poza tym jest wiele jest innych dziedzin życia w których trzeba walczyć.... jak pisłam szkoda mi było energii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co was to obchodzi dlaczego
myszka24>>> myśle, że fałszywka to trochę ryzyko..... chyba że podrzucisz swoje kartki jakiejś zaprzyjażnionej parze z tego samego kursu do podbicia..... a tak na prawdę, myślę, że najlepiej znaleźć jakąś parfię, która organizuje takie kursy w najkrótszej formie..... i odbębnić..... my tak zrobilismy, jak pisałam 2x2 godziny i kartka podbita całkiem legalnie, w poradni wcale nie trzeba siedzieć, wystarczy powiedzieć, że się nie chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginekolog moze rownie dobrze wpisac recepte na te kilka miesiecy. ja chodze do ginki co pol roku i ona wypisuje mi recepty na szesc opakowan, zebym nie musiala do niej przylazic w miedzyczasie. w sytuacji, kiedy najblizszy ginekolog jest daleko, to raczej powinno byc powszechna praktyka. dalej dziwne mi sie wydaje, zeby ogolny lekarz przepisywal tabletki anty. brzmi to dosc nieprawdopodobnie i bezsensownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, owszem - nalezy Ci sie, ale jak baba robi problemy, to wlasnie nalezy z tym walczyc. bo takie baby robia takie problemy wlasnie dlatego, ze ludzie nie potrafia odpowiednio zareagowac. i to dotyczy nie tylko tego przypadku, nie tylko lekarzy i nie tylko problemow z brakiem chrztu, ale ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooonna
nie wszyscy sa tacy waleczni jak ty i powinnas to uszanowac, ze niektorzy ludzie wola nie wywolywac konfliktow i spokojnie zyc..tych konfliktow jest juz dosc na swiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do szkoda energii - nie wiem, bo jakos nie szkoda Ci bylo czasu i paliwa na to, zeby jechac 30 km. to chyba nie z energia problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co was to obchodzi dlaczego
tylko często jest tak, że gin wypisz recepty na jakiś tam czas, a potem okazuje się że ty nie możesz pojechać na wizytę w terminie, a przerwać też sobie tak nie możesz, wierz mi na słowo, w małych miejscowościach taka praktyka to standard! tu niektórym ludzim, nawet wydają leki na recepte bez recepty, bo jest jedna apteka, wszyscy się znają i jak ktoś od lat bierze jakiś lek, to wiadomo bez i recepty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×