Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamunia

Moja godzina zero w odchudzaniu-Dzień Kobiet !

Polecane posty

Do ellena. Ja waze wiele mniej od ciebie i glodowke zaczynam. Nawet nie wiesz jak bardzo jestes w bledzie odnosnie oslabienia oragnizmu......w czasie glodowki oragnizm jest najmoniejszy i niepotrzebuje lekow, sam zwalcza chorobe. Pamietaj CHEMIA Cie zabije! Jak wyniszcza organizm...to przyjrzyj sie naturze. Kazdy zywy organizm potrzenuje odpoczynku i regeneracji. No.ale powodzenia to ja Tobie zycze......bo wspomnisz po latach , ze ....niewazne i tak nie sluchasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mój facet namówił mnie na piwko:/ no ale podobno alkohol szybciej sie spala:) ale jeżeli chodzi o piwo to będe piła naprawdę sporadycznie, razcej czerwone wino bo wspomaga trawienie:) truskavkova_landrynko fajnie że sie do nas przyłaczasz:) chłopku niewątpliwie inny od innych nie sądzę żebyś przekonał dużo osób do swojej filozofii ale życze powodzenia :) ps. kiedys oglądałam chyba rozmowy w toku i był taki co jadł tylko ziemię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! No jak tam pierwszy dzień? Trzymacie sie jakoś? Wiem że początki są najtrudniejsze. Ja się męczyłam opkropnie chyba przez dwa tygodnie, ale potem było juz coraz łatwiej. Wam tez życze wytrwałości!!! Miłego dnia i duuuużo siły na dziś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
A ja poszłam do fotografa po zdjęcia i dostałam krwotoku z nosa, chyba z 40 minut na ławce przesiedziałam:( Chyba jakieś osłabienie wiosenne albo brak śniadanka... Tak czy siak fatalnie się teraz czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Ja mam 20 lat, 171 cm wzrostu, 68 kg na wadze:O jak dla mnie to dużo i chciałabym zrzucić z wami conieco na wiosne, tak do świąt z 5 kg, a do maja 8 :) mam o tyle trudniej, ze to nie pierwsze moje odchudzanie, a i walcze z kompulsami od paru lat. :( Zamierzam sie ograniczac i pic duzo wody i ruszac się przedewszystkim:) Mam nadzieje, ze się uda:) czego i wam zycze:) Codziennie bede tu pisać o moich sukcesach i słabościach (bo tych o wiele więcej jest:( ) Pozdrawiam was, jak narazie od rana jestem na dwóch kromkach wasy z paprykarzem i popijam wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym jeżdże do pracy na rowerze, w sumie jakieś 25 minut, ale zawsze to jakieś spalone kcal. Dziś żeby sie po południu nie nudzić i nie jesć z nudów (bo to zazwyczaj jest główny powód mojego wpieprzania) zamierzam wysprzatac cały domek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Bzyyk witamy Cie serdecznie:) truskawkowa (pozwól że będe pisała w skrócie:)) zdecydowałas sie na jakąs diete? ja tez mysłamam o diecie optymalnej ale 1000kcal juz próbowałam kilka razy i wiem że jest skuteczna więc chyba przy niej własnie zostanę. a tak wogóle to może idz do lekarza, troche mnie przeraziłas tym krwotokiem, chociaż ludziom się to zdarza np. z przemęczenia słyszałam ale nie wiem ja nigdy tego nie miałam. mam nadzieję że juz Ci lepiej:) jeżeli chodzi o mnie to wczoraj zjadłam 900kcal i wypiłam 2 piwa niestety, no ale dobra trudno sie mówi:) dzisiaj zjadłam 570 jak do tej pory ale zaraz wychodze z domu wróce dopiero wieczorem ,wezme sobie ze 2 jakbłka i wieczorem cos lekkiego i bedzie 1000:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się ciesze, że na was dziewczynki trafiłam! Nie wiem ale moja intuicja podpowiada mi, ze wkońcu się uda! musi! ;) Oj głodna jestem troszke, ale zapycham sie woda, a za dwie godzinki jade na obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellena a Ty jak tam? zaczynasz kopenhaska od nowa? a próbowałas 1000kcal? napewno zrzucenie tych 8kg zajmie Ci trochę więcej czasu niz na kopenhaskiej ale na 1000kcal możesz sobie pozwolić na jakies słodycze oczywiście może nie za dużo i nie codziennie ale np jakbyś sobie jakdła coś słodkiego co trzeci dzień:) no niech bedzie nawet co drugi ale nie za duzo np.5 kostek czekolady to ok100kcal i pomału odzwyczaisz się od jedzenia słodyczy w dużych ilosciach:)lbo wydaje mi sie ze to bezsensu tak sie męczyć na kopenhaskiej a pózniej jak skończysz zonowu zaczniesz jesc słodycze i bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzyyk, ja tez mam taką nadzieje:) ja też wczoraj troche posprzatałam w domu pomyślałam że troche spale, nie będe sie nudzic i nie bede mysleć o jedzeniu:) (nie mówiąc już o tym, że w domu był już straszny syf i poprostu trzeba było posprzatać:) ) jak sprzątałam wybrzebałam wszystkie Super linie, które kiedyś regularnie kupowałam, naoglądałam się zdjęć tych którzy schudli, to mnie jeszcze bardziej zmotywowało ( powiesiłam sobie i moje z czasów kiedy ważyłm jakieś 55 kg :) to też super motywacja:) ) i przy okazji powycinałam sobie mnostwo przepisów z podaną już wartościa kaloryczna mam cały stos rożnych diet 1000kcal tzn przepisów:) jutro i w niedziele wybiore i ugotuję sobie cos fajnego:) bo na tygodniu to niebardzo mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Bzyyyk witam Cię serdecznie:-) W sumie to nie zdecydowałam się na nic konkretnego, na pewno nie będę liczyła kalorii. Jeśli chodzi o mnie to nie zdaje to egzaminu Jak narazie to zjadłam sobie grahamkę z taka pastą z sera białego, jajka i szczypiorku... Powiem Wam jeszcze, że w lutym wykupiłam sobie karnet na aerobik i pilates (8x60min) i byłam tylko raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znowu :) Jakna razie każdy wytrwał, gratki :) Ja na śniadanie zjadłam pół torebki ryżu z surówką :) Podczas zajęć dwa gryzy jabłka od kol Teraz siedze i pisze i popijam wode , bo na serio jestem głodna...:( Ake jeszcze troche, po 14 zjem sobie obiadek : 2 jajka i coś tam jeszcze wymyśle Zapomniałabym!! Na wadze 1 kg mniej!! JUPI!! ;) A tak wogule to radze jeść jajka, ja akuat ich nie cierpie, ale dobrze \"zapychają\" to jem :) Witam nowe osóbki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Co jest dziewczyny? Nic nie piszecie... Ja tam dietka? u mnie okej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest po diecie, naprawde od jutra zaczne, przysiegam, cala moja grubosc i waga do dupsko i biodra i uda, talia: 64, biodra:96, udo: 55....biodra mierze na wysokosciu najrubszego miejsca, czyli miednicy(na wysokości łona) to chyba dobrze? ojojoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zamierzam tak do 800 kcal, zdrowe niskokaloryczne posilki i troche ruchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, jak na siebie patrze cała w lustrze widze tylko te biodra i uda, ja poprostu mam tu najwiecej tłuszczu, ale ramiona mam szerokie, mam figure klepsydry, ale widze tylko to dupsko, wydaje mi sie szerokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się...na pewno sie uda...MUSI!!! u mnie 3 dzień i nie ejstem głodna, wczoraj wieczorem troche ssało, ale zaczęłąm ćwiczyć i mi przeszlo :)\\ dzisiaj na śniadanko 400ml kefiru, o ile wypije, bo nie specjalnie mi smakuje :( Piszcie coś!! Jak tam u WAS ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda23
czesc dziewczyny!!mam teraz troche kg do zrzcuenie i chetnie sie do was przylacze o ile moge???moze zrobilybysmy tabelke co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że możesz :) imnas więcej tym lepiej, prawda dziewczyny?? A gdzie Wy jesteście ?? a co do tabelki to ja nie bardzo,moge ale jakoś niechętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda23
czesc serenita fajnie, ze sie odezwalas :) caly czas polowalam na jakis temat z odchudzaniem no i mysle, ze tutaj u was zostane super by bylo sie odchudzac razem, bo przeciez razniej :) ja to mam straszne problemy z jedzeniem, bo te jedzenie mnie opetalo, ale mowie serio. Ciagle mysle o jedzeniu. Chcialabym od poniedzialku zaczac kopenhaska, ale nie wiem czy to dobry pomysl jak myslicie??? a waze 83 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może na początku spróbuj odzwyczaić sie od tego "szkodliwego" jedzenia i nie jedzenia po 18?? ja na początku odchudzania też rygorystycznie wszystko odstawiłam na raz i po jakims czasie zaowocowało to kolejnymi kg, nie moglam się przestawić :( aktualnie swój ostatni posiłek jem między 14-15, potenm staramsie pić tylko wode, ale jeśli strasznie mnie ssie to biore np marchewke i jest dobrze jak czujesz głód to lepiej coś zjeść, wtedy żołądek wiem, ze jak będzie glodny to dostanie czegomu potzrba :) w przeciwnym razie zwolni sie metabolizm, zacznie sie magazynowanie tłuszczu dokladnie nie wiem jak to działa, pisze co czytałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, witaj młoda23 fajnie że robi sie nas coraz wiecej:) młoda23 napisalas że ważysz 83 a możesz napisać ile masz wzrostu? jeżeli chodzi o kopenhaska to ja np kiedyś schudłam na niej 7kg ale trzeba naprawde mieć silną wolę żeby wytrzymać te 13dni, odpowiednio się wczesniej nastwić i najlepiej to nie siedziec w domu przez te dwa tygodnie tylko cos robic, żeby nie myslec o jedzeniu:) ellena tak myslalam że 1000kcal to dla Ciebie za duzo:) jeżeli myślisz o 800 kcal to myślę,że to w Twoim przypadku dobry pomysł, można troche zjesc na tej diecie:)i napewno bedzie samczniejsza i przyjemniejsza niż kopenhaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawkowa to niezle z tym karnetem:) a mówią żeby wykupować karnet na miesiać albo na nawet na 3mis.:) bo wtedy to już trzeba będzie chodzić i ćwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o mnie to wczoraj zjadłam 1000 kcal i byłam kinie z chłopakiem i ze znajomymi ( testosteron -super film :) ogladałyście?:) ) wyszliśmy z kina no i co ..to może jeszcze skoczymy gdzieś na piwko...o ludzie, byłam wsiekła bo musiałam wypić 2:( tzn nie musiałam bo jakbym sie uparła to bym nie wypiła tylko siedziała przy wodzie z cytryną :)no ale tak głupio troche i wypiłam:( aż nie mogłam zasnąć z tego wszystkiego:) takie miałam wyrzuty sumienia i taka byłam wsciekła no ale juz mi dzisiaj troche przeszło, wieczorem pobiegam:) do tej pory to jeszcze nie miłam czasu poćwiczyć, od poniedziałku muszę poświecac na cwiczenia czy bieganie conajmiej pół godziny dziennie na początek:) a Wy jak tam ćwiczycie? może możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamunia---> ja ćwicze zestaw ćwiczeń,które sama sobie zestawiłam i do tego od dzisiaj zaczynam wieczorne \"maratony\" biegowe z kumpelami :) ćwiczenia zajmują mi ok h, zalezy jak mi sie chce :) pozowlilam sobie na mały grzeszek: zjadlam 3 kawałki czekolady :) ale wieczorkiem wszystko spale, obiecuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie też chce zacząć biegać wieczorami i też mam chetne jeszcze dwie koleżanki tylko jakos nie mozemy sie za to zabrać :) może dzisiaj zaczniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak pomyślałam może bedziemy sie ważyć np. w poniedziałki i w poniedziałki bedziemy podawać swoją (coraz to mniejszą) wagę:) co Wy na to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie bomba :P tyle, że ja i tak waże sie codziennie :) A gdzie reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie gdzie jest reszta? :( serenita ja to bym chyba zwariowała jakbym sie codziennie ważyła, ale nieraz mnie kusi żeby stanąć na wagę:) to Ty się waż codziennie a w poniedziałki podawaj nam Wynik ok?:) a Wy jak dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny słyszałyście może o diecie amerykańskiej? minus 5 kg w 5 dni i można pić wino:) chyba spróbuję od poniedziałku :)jest taki topik, że ktoś tam stosował 5 dni w tygodniu ta dietę a w weekendy 1000kcal i podobno były bardzo dobre efekty i tak własnie myślę czy nie spróbować od poniedziałku przez 5 dni a pózniej dalej 1000kcal a może któraś z was ją stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×