Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamunia

Moja godzina zero w odchudzaniu-Dzień Kobiet !

Polecane posty

Gość truskavkova_landrynka
kamunia A nie wiem, ogólnie chyba:) Coś mnie głowa boli, idę się położyć a jak wstanę to sobie poćwiczę trochę z hantelkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamunia: 24l. --->162cm --->90,8kg - 0,3kg = 90,5kg truskavkova: 24l. --->170cm --->67,0kg - 2,0kg = 65,0kg megisss: 24l. --->167cm --->95,0kg - 6,3kg = 88,7kg ellena: 25l --->175cm --->63,0kg = 63,0kg serenita: ??? --->167cm----> 81kg - 3kg = 78kg mała_gosienka: 21l.---> 164cm---> 60kg - 4kg = 56kg kasiucha: 22l.---> 176---> 70kg - 2kg = 68kg kasiucha dopisałam Cie do tabelki mam nadzieje ze nie jestes zła?:) ale fajnie juz tyle osób w tabelce:D serenita ok:) a własnie zapomniałam powiedzieć że wczoraj ćwiczyłam tzn 30 min aerobiku (mam na płycie:) ) może to niedługo ale dobre i to na poczatek:) dzisiaj musze przyniesc ze strychu i odkurzyc mój rowerek stacjonarny:) a tak wogóle to może kupie sobie rower taki normalny nie stacjonarny, bo ten co mam to jakies stare badziewie:) a może lepiej orbitreka... ma któras z Was orbitreka? jakie są efekty? lepszy rower czy orbitrek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawkowa własnie przespij sie i poćwicz:) ćwiczenie jest podobno bardzo dobre na różne takie dołki :) bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskavkowa- tak pisze prace mgr, został mi jeden jeszcze rozdział, ale trudno sie do niego zabrac, narazie napisałam tylko 1 strone mojego 4 rozdziału:( brak mi natchnienia. A o czym piszesz prace? Kamunia, ja uzywałam orbitreka jak chodziłam kiedys na siłownie, 20 minut cwiczen na nim i mialam dosyc, chodz widziałam ze laski wytrzymuja na nim ponad godzine. Ja tez mam rower stacjonarny, ale wiekoszosc czasu lezał w piwnicy, teraz na normalny rower sie przezuciłam. Kamunia bedziesz naszym króliczkiem doswiadczalnym co do diety amerykanskiej, chyba sie nie obrazisz co?:P Co do kawy, to tutaj gdzies na formum dziewczyny pisały, ze najlepiej te fusy zmieszac z balsamem do ciała, dodac olejki (sa rózne do wyboru, ja wziałam grejpfrutowy i cynamonowy) i nałozyc na nogi, nastpnie owinac folia i tak położyc sie pod kocyk na godzinke. Ja tak robiłam ale jak mowiłam wczesniej mozna niezle sie poprudzic przy tym. Ja za poł godzinki wyruszam na przejazdzke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Mi idzie dobrze, dziś mna śniadanko 2 tosty pełnoziarniste z serkiem twarogowym i dwoma plasterkami szynki z indyka, do tego kawa z chudym mlekiem i salatka grecka, tak jak wczoraj, na obiadek bedzagotowane warzywka z gotowanym mięskiem, na kolacje jogurt nat, w miedzyczasie woda i herbatki, jest dobrze, mam już większa motywację (0,5 kg mniej!!!) Zauważylam jedną rzecz, przed każdym posiłkiem dobrze pozuc gumę najlepiej hebbe-bubbe :-))) niebieską, szybko robi sie twarda, o po godzince zucia mam już tak zmeczoną szczekę, ze jak zuję na obiad pierś z indyka i sałatę, to uz nie mam siły!!! buahuahua!!!! dobre, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Ja piszę pracę badawczą z mikrobiologii...ale ja mam dopiero wstęp:-) Dziewczyny a co to jest ten orbitrek czy jak to się tam nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam!!! Dzisiaj też poszłam biegać z pieskiem, widziałam, ze nie bardzo to mu się podobało, ale za to dzisiaj wstał o 7 a nie o 6 jeszcze z tydzień i wygram walkę z nim i przy okazji ja skorzystam na tym bieganiu. Jak pogoda w weekend bedzie też tak ładna zrobie dłuższy dystans. Dzisiaj już nie dam rady na rowerek skoczyć. Gotuje mi się rosołek dla mnie i taty. A ja w tym czasie moge popisać:) Najlepsze danie pod słońcem mało zachodu i starcza na dwa dni:) Pozrawiam:) i ciekawa jestem wyników amerykańskiej, to może w przyszłym tygodniu bym sie skusiała na nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Megiss wiesz co zauważyłam że jak wyprowadziłyśmy się z tamtego tematy to nikt się już tam nie pojawia, czyli poszedł na dno nasz stary topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja sobie siedze i piję zieloną herbate. Jako.s dopiero dzisiaj kupiłam, wcześniej nigdy. Czerwonej akurat nie było. Zapach mi sie podoba, ale w smaku to jest OKROPNA!! Nie lubię ziół :( Czy zrobi to jakąś różnice jak poczekam aż wystygnie i wypiję jak najszybciej bo nie moge znieść tego smaku?? Czy może właśnei trzeba pić gorącą?? Jak trzeba to się zmusze, ale wolałabym nie :) A właśnie i co to jest ten orbitek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Nadchodzi najgorszy okres, wieczór! Ja się zapycham marchewką i zaraz zaczynam tworzyć jakś sałatę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zieloną możesz wypić zimną, a kupiłaś sobie liściastą?? bo ta jest najlepsza, sama sobie sypiesz wedle uznania i jest ok. Ja ostatnio kupiłam sobie zieloną z opuncją pieknie pachni i super smakuje:) ale sama dawkuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Serenita no coty! zielona cherbata jest super:) Dodaj cytrynę, będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przełknęlam ostatni łyk i bardzo sie ciesze że mam to juz za sobą!! zapach jest ładny, nawet barzo, ale jak dla mnie smak do niczego!! Może dlatego że bez cukru, ja nawet zwyklej nei piję bez, ale teraz staram sie odzwyczaic....kupiłam sobie w saszetkach, herbapolu...strasznie duzy wybór był, a nie miałam czasu i wziełam pierwszą z brzegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja to sie pomału chyba uzależniam od Was:) własnie wróciłam z zajęc i odrazu biegiem do komputera:) coś napisze i zaraz właczam sobie aerobik żeby nie było że tak siedze cały czas przed kompem:) jeżeli chodzi o amerykańską to jest ok daje rade ale chyba jestem lekko rozdrazniona, lepiej nie wchodzić mi w droge:) nie no moze nie az tak, ale np wróciłam z zajęc teraz i zrobiłam małą awanture bo ktoś mi przełożył pierś z kurczaka na inna pólke w zamrażalniku i niemogłam znalezc przez 10 min ale byłam wściekła:) bardzo się cieszę, że jestem królikiem doświadczalnym jak to ladnie mnie megiss nazwała:) bo tym bardziej bede się starać żeby nie dać plamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellena gratuluje - o,5kg:) serenita jeżeli chodzi o orbitreka to...jakby to wytłumaczyc:) taki jakby troche rower na stojąco z takimi rączkami oj nie wytłumacze:) najlepiej to wpisz sobie w wyszukiwarke i sobie zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa....juz wiem, nie znam sie na tych nazwach strasznie mi sie mylą, wystarczy tylko zasygnalizować i załapie :) thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Dziewczyny a co myslicie o takich suszonych bananach z olejem kokosowym i miodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o zieloną herbate to ja ją pije od paru lat i to nawet wole niż zwykła, na poczatku może nie wydawać sie jakas pyszna ale po kilku mozna polubić:) zreszta teraz sa takie rózne samki widziałam nawet o smaku melona:)ale ja lubie taką normalna ostatnio np. kupiłam sobie zieloną liptona orientalną okropna i powiedzialam ze kupuje juz tylko zwykła, chociaż na tego melona może sie skusze:) jak nie smakuje Ci zielona to ciekawe co na czerwona powiesz...:) ale ja np teraz od kiedy się odchudzam to pije tylko czerwona do wszystkiego i tez sie przyzwyczaiłam i nawet można powiedziec ze polubiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o takich bananach to pierwsze słysze, mogą być niezłe chociaz ja np nie przepadam za bananami zwykłymi i suszonymi też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
A ta czerwona to jest z Hibiskusa czy z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, co do herbatek, to ja jupiłam program slim vitaxu i są pycha, szczegolnie ta zielona, miod w gębie - i nie przesadzam, z przyjemnośią sie pije, można dodać pół łyżeczki miodi, wypróbowałam duzo róznych herbat ale te w smaku najbardziej mi odpowiadają, są tam zioła i owoce, tak pysznie skomponowane, że bez zadnego bólu można wypic.Polecam Wam chrupię marchewkę, idzie nieźle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, sorry za te błędy i literówki, ale przewaznie w życiu się ciągle spiesze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie na stopkę!!! cieszę z każdego grama w dół jak dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze pare godzin mnie nie bylo a tu takie zaległosci mam w czytaniu. musze sie do tego przyzwyczaic bo na poprzednim topiku tak fajnie nie bylo :) Gosiu, to samo zauważyłam, tamten topik poszedł na dno jak tytanik, całe szczescie ze zdażyłysmy sie ewakuowac;) Ellena, z ta guma to dobry patent, ja tak robie ze zwykła i mnie juz szczena boli. Ja tez gratuluje tobie ubytu wagowego. Stopka piekna:) Truskavkowa, dla mnie to czarna magia ta mikrobiologia. Ja o takim przysmaku co napisałaś nie słyszałam, pewnie kaloryczne to jest bo banan i miód Kamunia, ja nawet przy swojej diecie to bylam rozdrazniona, nerwowa i bez noza lepiej bylo do mnie nie podchodzić, ale na szczescie mineło mi to. Staraj sie staraj z ta dieta, bo jak beda efekty to sie dołaczymy:D Mnie chyba nic nie zmusi do picia zielonej czy czerwonej herbaty, same nazwy mnie odstraszaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu, nie wiem gdzie mam głowe, bo na karku chyba nie, byłam w sklepie i znow nie kupiłam baterii do wagi, a tak bardzo chce sie zwazyc by moc kontrolowac sytuacje a tak zyje w niepewnosci czy cos do góry drgneło czy w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Dziewczyny ale się nażarłam! ale spkojnie...same warzywka:-) 2 marchewki najpierw a potem na kolacje sałatkę: pomidor, ogórek, sałata,troszkę sera żołtego i sosu vinegret. I nawet mi się słodkiego nie chce :-) Poza tym nie nie ma to jak reklama Kinder bueno na forum Diety:-( ellenna a te herbatki z vitaxu to jakieś przeczysczające? Jeśli tak to ja takich za bardzo nie mogę... A jakie macie wagi? Ja mam taką starą z Tesco za 20zł :-) Ale waży dobrze.... Kiedyś miałam elektroniczną i oszukiwała strasznie... Ale myślę nad tym, żeby kupić sobie jakąś fajną a tą (całkiem dobrą) oddam mamie, bo coś się dalej chyba odchudza na wiosnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam elektroniczna bo moja stara własnie oszukiwała tzn pokazywała mniej Dobra kolacje mialas truskakowa:) Albo ta reklama pasy co taki lód w wafelku na doł leciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Boje się weekendu jak cholera! Jadę do "teściów" :-) W sobote są teścia urodzinki, imprezy nie będzie ale pewnie tyle żarcia ehh:-( I jeszcze ciągle "No zjedz coś, no czemu nic nie jesz? " :-( Kurcze nie dam się! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam impreze rodzinna za dwa tygodnie w domu, tylko ze ja nie potrafie sobie odmówić jak sa dobre rzeczy:( Jak beda cie namawiac do jedzenie to najlepiej powiedziec ze albo brzuch boli albo ze sie juz najadłaś i chyba nie widzieli ile juz zjadłas dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×