Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Gość aneetaa
A pamietacie telenowele na tvp3 gdzie glowna aktorka miala na imie barbara? To byla Namietnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SUNSET BEACH dla fanów tej soap-opery Odcinki od 1 do 400 , nagrywane po 5 odcinków bez reklam Do dziś wyemitowano 404 odcinki na CBS Drama.. Dodatkowo dostępne DVD z pięcioma ostatnimi odicnkami (emisja z RTl7) jeśli szukacie jakiegoś odcinka, lub odcinków, piszcie na maila: mag.cummings@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć szukam telenoweli która jak byłam mała ogladałam z babcią. Pamiętam że była tam piekna lecz zła kobieta która ożeniła się ze starym człowiekiem dla pieniędzy i go podtruwała. Było tam też cos takiego że ten starzec zamienił się ciałem z młodym mężczyzną znaczy umysłami że stary był w młodym a młody w starym. Nie wiem może pokręciłam dwie rózne telenowele. Jak pisałam wczesniej byłam mała i nie pamiętam za bardzo bo oglądałam tego bardzo dużo z babcią .Jeśli ktoś z was oglądał coś w podobie prosze o tytuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi ci chyba o "Prawo Pożądania" z Mario Cimarro i nieżyjącą już Loreną Rojas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telkiii
Wyprzedaje telenowele więcej info pod adresem: amiga226@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie Marimar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapomniany Utwor
Kto pamieta telenowele. Pamietam ze byla to rodzina pilotow.. W tym serialu czesto leciala piosenka ktora mi utkwila w glowie niestety nie pamietam tytuly tej telenoweli ani tytulu poiosenki. Czy ktos pamieta te telenowele ? Sadze ze to moglo byc ok roku 98-99 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chodziło o "Amor Latino"? Z Corraimą Torres, Aną C. Talancon, Mario Cimarro i Diego Ramosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapomniany Utwor
To ten film! Niestety moja pamiec mnie bardzo zawiodla poniewaz nie moge znalesc tej piosenki...Wiem ze leciala czesto odcinkach gdzie byl "smutek" itp A bohaterka miala krotkie czarne wlosy I siedziala na dachu czy tam cos. A moze majacze I to byl tylko sen......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapomniany Utwor
Aha..wydaje mi sie ze on byl taki dziadek I mial farme "| Krol bydla" a one taka blondynka kulawa..pamietam nosila biale skarpetki I biale tenisowki. A oczywiscie rodzina tego dziadka jej nie nawidzila. Widze ich ale na chu.. nie moge sobie przypomniec tego tytulu. To chyba moja piosenka byla tam ALBO w telenoweli gdzie byla matka i corka i na poczatku filmu byly tylko one dwie I takie zdjecie gdzie sie cmoknaly... I chyba corka miala krotkie czarne wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o podpowiedż gdzie grała Klementyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem nowa na forum. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie telenowela, którą oglądałam gdy byłam mała (to mógł być rok 1995,1996 Nie pamiętam już). Szczerze mówiąc pamiętam tylko tyle, że grała tam taka mała dziewczynka, która miała taki śliczny domek w ogrodzie. Często w nim przesiadywała, bawiła się. Dziewczynka miała też chyba siostrę, która za nią nie przepadała.Występowała też w nim taka młoda kobieta (chyba główna bohaterka), która albo była opiekunką dziewczynki albo nową żoną jej ojca. To była pozytywna postać. Niestety nic więcej nie pamiętam.Najbardziej w pamięci utkwił mi właśnie ten domek w ogrodzie ponieważ wtedy sama bardzo chciałam taki mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111222222222222
witam szukam telenoweli ale właściwie utkwiła mi w głowie tylko jedna scena. Pamiętam tylko że w ostatnim odcinku(chyba) kobieta odebrała telefon i w słuchawce usłyszała kołysankę dziecka a z tym dzieckiem było coś nie tak, nie wiem ale chyba nie żyło ?(to była scena dość dramatyczna, można powiedzieć straszna) i ostatnia scena była taka że para odchodziła trzymając za ręce dziecko (pokazani tyłem). wiem że to bardzo mało ale może ktoś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11112222 ta telenowela to por amor po prostu miłość z reginą i gabrielą duarte czy jakoś tak też oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje tytułu starej telenoweli. Pamiętam tylko ze na główną bohaterkę mówili jaszczurka. Bardzo mi zależy na tytule:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brigi
Kopie Telenowele Jezeli Ktos posiada prosze o Kontakt bri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBrigi
Kto ma Telenowele na sprzedaz Wloska Narzeczona Maria lsabela Grzesznica Niewolnica viktoria Serve à kamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasandra na forum vipnovelas dostępna po Polsku.. zapraszamy... www.vipnovelas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA, ja szukam takiej telenoweli ktorą oglądałam e regionalnej trójce pod koniec lat 90. Bohaterką była kobieta w wieku dojrzałym, elegancka w ciemnych włosach, która cześto wspominała scenę, gdy była młoda i jakiś facet ją napadł, w scenie ją całował, ale domyślam się, że potem też zgwałcił. Leciałą chyba niedługo po wyemitowaniu Luz Marii i Serca Clarity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie fanki telenowel latynoskich. Wyprzedaję przeogromną kolekcję materiałów. Posiadam plakaty, zdjęcia, oryginalne książki Televisy, artykuły z polskich i zagranicznych gazet na temat telenowel i aktorów w nich grających, zagraniczne czasopisma "Telenovela", a także telenowele na DVD emitowane w Polsce. Gratka dla prawdziwych fanów niezapomnianych seriali. Zainteresowanych proszę o kontakt na adres mac.pol@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie serial Tylko Manhattan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była taka telenowela "Nigdy cię nie zapomnę " oraz taka tylko tytułu nie pamiętam o dwóch rodzinach białych i czarnych i biała pani ok 40 romansowala z młodym czarnym synem przyjaciół. Ktoś pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokolenia był jeszcze Dallas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ktorej na pulsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbialam serce clarity i mari mar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanaka
Tak Puls zaczął puszczać od poczatku Zbuntowanego Anioła i to codziennie po dwa odcinki są, super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×