Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Ma ktoś, może chociaż jeden z tych seriai do udostępnienia za darmo: Posłaniec szczęsia, Dziki księżyc Luz Maria, Fiorea, Przyjacióki i rywaki Zbuntowany anioł lub Cud miłości. Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo 'przyjaciółki i rywalki' - serial mojego dzieciństwa :) zbuntowany anioł jest chyba na iitv.com albo na playtubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, mam takiego neta, że w grę wchodzą tylko linki do ścągania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghbjmbm bb
moze ,,maria z przedmiesca '' z thalia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonertelenowele
Witam moją wielką pasją są telenowele, którymi interesuje się od dziecka, składam własną kolekcję, posiadam telenowele takie jak: A Amanda O Amor latino Angela Alborada B Brzydula- Betty la fea Bezwstydnice C Cristina- Privilegio de amar, El Cena miłości Cena marzeń - Rubi Catalina i sebastian Cud Miłości Córka ogronika D Do diabła z przystojniakami Dziedzictwo luny Droga do Indii Duszny raj Paraiso tropical Dlaczego właśnie ja Duch Eleny Dzikie serce E Ecomoda Esmeralda F Fiorella G Gorzka zemsta Grzesznica Gdzie jest Elisa H Hacjenda la tormenta I Idiotki nie idą do nieba- La tontas no van al cielo J Jesteś moim życiem K Kobieta w lustrze- La Mujer en el espejo Kłamstwo i miłość- La mentira Kamila Kobieta judasz Kobieta ze stali- Soy tu Duea Kraina namiętności- Tierra de pasiones Kiedy będziesz moja Cuando seas mi Kachorra Kiedy się zakocham L Lalola Labirynt namiętności- Laberinto de pasiones Luz Maria M Miłość i nienawiść- Entre El Amor y el Odio Miłość na sprzedaż- Amores de mercado Montecristo Maria Emilia Miłość jak czekolada - Dame chocolate Młodziencza miłość Manuela Marina Miłosc jak tequila Destilando Amor Meandry Miłości- Pecados Ajeno Miłość i przemoc- Amor a Palos Moja piękna grubaska Miłosnu nokaut Marimar Manana es para siempre Moje trzy siostry Mój grzech Morze miłości Miłość i przeznaczenie N Nigdy Cie nie zapomne- Nunca te olvidare Niewolnica Isaura Na staży miłości- Amor en kustodia Na kartach życia Nie igraj z Aniołem- Cuidado con en angel O Osaczona- Acorralada P Prawo pożądania- El cuerpo del deseo Porywy serca- Por tu Amor Perła Prawdziwa miłość Amor real Posłaniec szczęścia- Nino quo vino del mar Po prostu miłość- Amarte Asi Paloma Potęga miłości Mi destino eres tu Przeklęta miłość - Rauzan Przyjaciółki i rywalki Amigas y Rivales Pustynna miłość- El Clon Pasion Morena R Rosangelika Rywalka od serca- Querida enemiga Rosalinda Rebeca S Sidła miłości- Juanita la soltera Serce z kamienia Muter de madera Siedem grzechów Skradzione życia Sidła namiętności -Pasion Strumień namiętności- Torrente T Tajemnicza kobieta-Mujer secreta Ty albo nikt Triumf miłości Twarz Analiji- El rostro de Analia U W Wdowa w bieli- Viuda de Blanco W poszukiwaniu miłości - Enamorada Wiosenna namiętność- El Manantial W niewoli uczuć Z Zdradzona Miłość- Amar otra vez Zbuntowani (1,2,3)- Rebelde Zaklęte serce-Mariana de la noche Zbuntowany anioł- Muneca brava Zaplątani w sieci Zorzo Zemsta moja miłość Zakazana namiętność Zdrada i Miłość La traicion Zaklęta Miłość - Sortilegio Zbuntowana- Rebelie Kontakt kolekcjonertelenowele@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamtele
powiedźcie mi co to za telenowela,gdzie jakaś kobieta nosiła białą maske i ukrywała się ciągle w swoim pokoju a dostęp do niego miała jakaś służąca,pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sodme
Witam. Kojarzy może ktoś taką telenowelę w której były dwie dziewczynki, jedna mieszkała z służącymi i co wieczór zaplatała warkocze i w nich spała a druga była dziedziczką i miała wredną guwernantkę. Niestety nie pamiętam tytułu, więc będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś mi przypomni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szukamtele: czy to może "Manuela"? Była tam kobieta z poparzoną twarzą, nosiła maskę i nazywała się Anais.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamtele
do damascenka:wielkie dzięki! to jest to czego szukałem,o to chodziło,ah to były czasy pamiętam że zawsze jak oglądałem to ogarniał mnie trochę strach oglądając ją w tym pokoju,w sumie miałem z 6 lat,dzięki jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do sprzedania na cd lub dvd różne telenowele jakość dobra telenowele w jezyku polskim posiadam miedzy innymi 7 GRZECHÓW Amor Latino Angela Anita Barwy Grzechu Camila Catalina i Sebastian Cena Marzeń Cena Miłości Córka Przeznaczenia Cristina Cud miłości Dance,dance,dance Do Diabła Z Przystojniakami Droga Do Indii Duch Eleny Dziedzictwo Luny Dzikie Serce Esmeralda Fiorella Gorzka Zemsta Grzesznica Hacjenda La Tormenta Idiotki nie idą do nieba Jesteś moim życiem Fotki Kachorra to ja Kiedy Będziesz Moja Kiedy się zakocham Klon Kobieta Judasz Kobieta w lustrze Kobieta Ze Stali Kraina Namiętności Labirynt Namiętności Lalola Luz Maria Maria Emilia Marina Meandry miłości Miłość i Nienawiść Miłość i Przemoc Miłość Jak Czekolada Miłość Na Sprzedaż Miłosny Nokaut Młodzieńcza Miłość Mój Grzech Moje Trzy Siostry Montecristo Morze Miłości NA STRAŻY MIŁOŚCI Nie Igraj Z Aniołem Nigdy cię nie zapomnę Osaczona Paloma Pasion Morena Perła Po Prostu Miłość Porywy Serca Posłaniec Szczęścia Potęga miłości Prawdziwa Miłość Prawo Pożądania Przeklęta Miłość Przyjaciółki i Rywalki Pustynna Miłość REBECA Rosalinda Rywalka Od Serca Serce Z Kamienia Sidła miłości Sidła Namiętności Fotki Tajemnice Pocałunku Triumf Miłości Twarz Analiji W Niewoli Uczuć W Poszukiwaniu Miłości Wdowa W Bieli Wiosenna Namiętność Zaklęta Miłość Zaklęte Serce Zbuntowani Zbuntowany Anioł Zdrada i miłość Fotki Zdradzona miłość Zemsta Moja Miłość Zorro Jeżeli nie wymieniłam telenoweli która Was interesuje to proszę pytać mozliwe że ja posiadam poniewaz wyżej wymieniłam tylko część telenowel które posiadam w razie pytań proszę pisać anka205@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość television
bardzo chętnie kupie telenowele Maria z przedmieścia ( z lektorem lub napisami) pisać : huberqt@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliksja
Czymogłabym prosić o tytuły wszstkich starych dobrych telenowel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
kto pamięta argentyńską telenowelę Anna ? o takiej myszowatej kobiecie. gała tam Natalia Oreiro (17-letnią siostrzenicę głównej bohaterki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliksja
anka205 wymieniłaś część telenowel jakie posiadasz a mogłabyś wymienić wszstkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaTelenowele
Mam do zaoferowania telenowelę "Paulina" z polskimi napisami. Kompletna. Zaczynam także tłumaczenie telenoweli "maria z przedmieścia", gdyby był ktos zainteresowany tymi lub innymi telenowelami (m.in. Maria Emilia, Rosalinda, Kłamstwo i miłość, Angela, Cristina, Miłość i nienawiść, Cud miłości i wiele innych-za darmo) proszę pisac na meil kamilakruszewska@interia.pl podam adres forum, na którym można ściągnąć je za darmo. "Paulina" oraz "Maria z przedmieścia" za ołatą, ale tanio. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregoire
Witam , chciałem zapytać o telenowelę która bodajże leciała na tvn'ie - opowiadała o dwóch siostrach bliźniaczkach bodajże , jedna mieszkała bardzo ubogo w małym domku , bardzo dobra a druga była bogata - suka , obie zaszly w ciążę ale jak dobrze pamiętam to ta biedna z mężem tej bogatej a ta bogata sie puscila , i podminili im dzieci w szpitalu i to dziecko ktore bylo z biedną a było tej bogatej mialo cos z adhd :P pamietam jeszcze jak gdzie pod koniec tego serialu podpalili dom tej biednej ale nie wiem czy taka scena byla na pewno ! Gdybyscie wiedziały o jaką telenowelę chodzi byłbym wdzięczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1987
Widzę, że jest tu sporo fanów telenoweli Alvaro czy też Era uma vez (chyba jedyna która naprawdę przypadła mi do gustu :P ). Także miałam duży problem, żeby dotrzeć do jakichkolwiek porządnych filmików. Pomijając urywki na youtubie, udało mi się znaleźć cały ostatni odc. Jeżeli kogoś to zadowoli to przesyłam link (niestety film w wersji oryginalnej bez napisów i lektora) http://grupotbr.blogspot.com/search/label/Era%20uma%20vez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telki
posiadam bardzo duzo telenowele kolekcjonertelenowele@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwnasprawaaa
Pamiętam na Polonii 1 serial "Stellina" oglądał ktoś z was???? Pamiętam wredną Alessandrę, co udawała kalekę na wózku i Mirelle była lekarką. Sama Adrea del Boca była w Stellinie typową wieśniara. W porównaniu do reszty obsady ubierali ją w jakieś niekształtne sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam:), Stellina miała kręcone, potargane włosy:), była przy kości, aktorka po latach ma już proste włosy koloru brązowego, zeszczuplała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie to ona
wtedy miala krecone blond qloay byla ladna tak pamietam manieczki ale bylo zajebuscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwnasprawaaa
Pamiętam jej ubrania. Szerokie kiecki, jakieś halki. Pamiętam, że kochał się w niej syn kucharki Teresy. Pamiętam, że maż Alessandry też o nią zabiegał, nawet jej dziecko spłodził. Alessandra jak dobrze pamiętam zginęła wypadku samochodowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka telenowel
A pamiętacie taką telenowelę gdzie akcja często dzieje się na plaży i tam jest trzech lub czterech braci mieszkających z matką i oni trenują boks czy coś,a ten jeden jest taki zniewieściały i nie chce walczyć.Za chiny nie mogę sobie przypomnieć głównego wątku w tym serialu.Ani twarzy głównych bohaterów.A to by mi ułatwiło znalezienie tego w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz32432554232
witam potrzebuje pomocy kiedys ogladalem taki latynoski serial , pamietam ze prowadzil jakas firme i mial taka sekretarke ktora byla bardziej jako czarny charakter("ta zla"), miala dlugie czarne wlosy i byla seksowna i w jednym odcinku w biurze udalo jej sie go uwiesc prosze o tytul albo nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona121
hej fankatelenowel a czy to nie jest przypadkiem telenowela barwy grzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulikka
chej wiecie co to za telenowela lub serial brazylijski dla dzieci bo chciałam go zobaczyć na internecie.był on o dzieciach i o jednej dziewczynce która rozmawia z aniołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×