Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Gość gość
a moja córka szuka tytułu telenoweli w której zostały zamienione dzieci z biednej rodziny trafiło do bogatej i na odwrót, ja takiej telenoweli nie kojarzę ale musiała być stosunkowo niedawno bo córka ma 22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chcecie obejrzec jeszcze raz telenowele/serial zapraszam na zalukaj.tv tam sa: zbuntowany aniol fiorella luz maria przystanek alaska poslaniec szczescia druzyna A macgyver ostry dyzur i wiele innych nowszych i starszych, milego ogladania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos pamięta taką telenowelę, gdzie rodzice, prawdopodobnie wybrali dziewczynie męża, ale on nie byl tym zadowolony (chyba) mial dużą firmę czekolady, i chyba uciekl sprzed ołtarza, a to wszystko skonczylo sie jakims pożarem, to sie skonczylo w sądzie. Dziewczyna ta poszla na operacje twarzy, a ten nie doszły mąż zakochał sie w niej. Dodam ze na rozprawy przychodziła w chuście, a i miała bliznę, i on on niej wiedział, dlatego kiedy z nią sie kochał, ona kazała zgasic światło, zeby owej blizny nie widzial. Zna ktos to tego tytul? To leciało prawdopodobnie na pulsie, albo tele 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos pamięta taką telenowelę, gdzie rodzice, prawdopodobnie wybrali dziewczynie męża, ale on nie byl tym zadowolony (chyba) mial dużą firmę czekolady, i chyba uciekl sprzed ołtarza, a to wszystko skonczylo sie jakims pożarem, to sie skonczylo w sądzie. Dziewczyna ta poszla na operacje twarzy, a ten nie doszły mąż zakochał sie w niej. Dodam ze na rozprawy przychodziła w chuście, a i miała bliznę, i on on niej wiedział, dlatego kiedy z nią sie kochał, ona kazała zgasic światło, zeby owej blizny nie widzial. Zna ktos to tego tytul? To leciało prawdopodobnie na pulsie, albo tele 5. oliwiapytkowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos pamieta telenowele gdzie dziewczyna wyciagala branzoletke z błota?? a na koncu odcinkow msci sie na kjobiecie ktora jej to kazala zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Diabel Piszczalka" o jaaaaaa, faktycznie to było, dzięki za przypomnienie na pierwszej podstronie !!! nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diabeł Piszczałka był suuuper :D Ale bałam się go bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłaniec szczęscia był głupi, jak dla dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
główna bohaterka to Barbara - wyjątkowo piękna kobieta, szczupła, smukła szatynka, telenowela leciała pod koniec lat 90-tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie poprzedniej wypowiedzi i bohaterki Barbary -czy ktoś pamięta tytuł serialu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara? To chyba telenowela "Namiętność", w której bohaterka uwiodła żonatego faceta. Ta żona była ciężko chora i zmarła. Barbara miała zaginioną córkę, którą wychowywał Eliseo. Ten typ miał taki charakterystyczny śmiech "hy hy hy hy" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak "Namiętność" ! to ten film - dziękuję :-) tak długo szukałam... i Catherine Fulop jako Barbara - przepiękna kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A taka bardzo stara telenowela. Matka i jej dorosła córka urodziły dziecko w tym samym czasie. I dziecko tej córki zmarło tuż po porodzie i ta jej matka się o tym dowiedziala i nie chciała by córka cierpiała i podmienila dzieci (że niby jej dziecko zmarło a tej córki żyło) i w ostatnim odcinku ida na spacer wszyscy 4 i ta mała idzie z nimi i prawda wychodzi na jaw i córka puszcza ta mała do jej prawdziwych rodziców (do tej pory byli dziadkami) i chwytają to dziecko za rękę i odchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś może co to za telenowela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu miłość, stale ta telenowela jest tu wałkowana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooooooooooooo dziękuje ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproszę o pomoc Jaki to serial Tekst zapożyczony od GOŚĆ: Główna bohaterka była żoną starszego od siebie mężczyzny, ale kochała jego syna. Jakoś w połowie telenoweli się rozwiedli Wyszło na jaw, że jej mąż i chyba ojciec ukrywali przed nią, że jej matka żyje ( chyba była w zakładzie dla obłąkanych). Główna bohaterka urodziła jeszcze swojemu mężowi córkę, jednak w wyniku szoku (nie pamiętam dokładnie) wyszła z nią ze szpitala i oddała ją starszej kobiecie. Po kilku latach okazuje się, że główna bohaterka wyszła za syna swojego byłego męża, który teraz jeździ na wózku inwalidzkim (chyba tylko udawał bo nie chciał, żeby ona go zostaiwła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ostatniego watku - czy to nie była "gorzka zemsta" albo coś z zemstą w tytule?, taka dziwna była ta telenowela, pamiętam jak się zaczynała, pamietam wygląd aktorów, ale nie moge sobie też przypomniec tytułu, emitowała ją tvp2 tak zaraz po południu, chyba o 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak to nie ten tytuł ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pamietacie taka telenowelę, gdzie było jakieś laboratorium i jakes doświadczenia na kameleonie, czy kameleon sie przebijał w początku filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to była Zakazana miłość z 1991 roku, Wenezuela, z Andreasem Garcia - też mnie fascynowała :-) Tekst zapożyczony od GOŚĆ: Główna bohaterka była żoną starszego od siebie mężczyzny, ale kochała jego syna. Jakoś w połowie telenoweli się rozwiedli Wyszło na jaw, że jej mąż i chyba ojciec ukrywali przed nią, że jej matka żyje ( chyba była w zakładzie dla obłąkanych). Główna bohaterka urodziła jeszcze swojemu mężowi córkę, jednak w wyniku szoku (nie pamiętam dokładnie) wyszła z nią ze szpitala i oddała ją starszej kobiecie. Po kilku latach okazuje się, że główna bohaterka wyszła za syna swojego byłego męża, który teraz jeździ na wózku inwalidzkim (chyba tylko udawał bo nie chciał, żeby ona go zostaiwła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka miała na imię Martika, taka brunetka, gruba dziewczynka, starsza pani Makaroniara ją zabrała , ma troje dorosłych wnuków, przystojny marynarz kapryśna blondynka, najmłodsza, biedna smutna dziewczyna, babcia uważa ją za nienormalną i krzywdzi ją zawsze Irena spotyka swoją córkę po 9 latach.... Pamiętam ,że adoptowała chłopca, dzieci chodzą ze sobą do szkoły na widok dziewczynki jej serce drży , gdy słyszy jej imię........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś kojarzy taką telenowelę: leciała jakieś 17 lat temu w godzinach dopołudniowych. Były tam 2 dziewczyny-Milagros z blond lokami i czarna i ta blondynka kochała się w jakimś oficerze. Dosć szybko urodziły dzieci i potem tesae aktorki grały ich dorosłe córki, córka blondynki została chyba zabrana matce i wychowywała się bodajże w cyrku. To był serial z czasów krynolin, kojarzę, że była też jakaś Lukrecja, jakieś sceny wojny... I któraś z tych głównych bohaterek wyszła za mąż za wrednego faceta o imieniu Guliermo czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos pamieta telenowele leciala gdzies 10 lat temu pamietam ze on byl kierowca zawodowym i zakochal sie w biednej dziewczynie a ona w nim potem zmarl i w pewnym momencie ona zobaczyla jego sobowtóra i sie zakochali w sbobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jestem nowa na forum... zamiast przygotowywac się do matury rozmyslam o pewnej telenoweli... Nie pamietam z niej zbyt duzo, ze wzgledu na moj wiek... Telenowela leciala w godzianch popoludniowych nie pamietam na jakim kanale, moze tv puls, tvn7. Nie pamietam tez w jakim okresie, moze 2004/5/9/7, chodzilam do podstawowki i pamietam, ze jak wracalam ok. 14/15 lecial ten serial. Jak to zazwyczaj w tych telenowelach bywa, byla bogata rodzina... mloda dziewczyna, ktora u nich mieszkala, nie wiem czy corka, czy sluzaca, ale okzalo sie, ze jest corka jakby czarownicy ( miala romans z ojcem domu ?), ktora mieszkala w lesie, moze jaskini, wszysyc mieli ja za wariatke. Pamietam tez, ze mieszkala pozniej w domu osobno, mialo dziecko, ktore niby umarlo lub chcieli je porwac/podmienic. W jednym odcinku byl jakis kinder bal na basenie, dzieciaczki byly poprzebierane i jedno z nich bylo przebrane za tygrysa. Nie wiele z niej pamietam, tylko urywki i nie wiem czy nie mieszam tez z innymi, bo duzo ich ogladalam. Prosze o pomoc, bo mi to nie daje spokoju. Przeszukalam juz wszytsko. Moja mama tez nie moze sb przypomniec tytulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie. Czy mógłby ktoś opowiedzieć jak skończył się serial Manuela? Nigdy nie miałam okazji obejrzeć do końca (tylko do etapu, gdy Isabel już w masce ukrywała się), a strasznie jestem ciekawa, co tam się działo dalej no i jak się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszukuję telenoweli, co prawda nie wiele o niej pamiętam, bo oglądalam jak byłam mała. Było tam coś takiego, że jedna z dziewczyn nosiła kwiatek we włosach i jeszcze był tam taki wątek podajże jakiś cyrk, pies, etc... Moze ktoś coś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paryzanka90
Hej poszukuje starej telenoweli z lat 90-tych otóż pamiętam, że jakaś kobieta o czarnych włosach zabiła przed laty jakiegoś mężczyznę nożyczkami, które wbiła mu w brzuch i chyba ktoś inny poszedł siedzieć za to morderstwo a prawdziwej zabójczyni o tej zbrodni przypominały fioletowe rękawiczki poplamione krwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mii_____
Pamietam Zakazana Milosc. Nadawali to jakos w poludnie w dni robocze. Ogladalam to w liceum, tylko jak bylam chora i siedzialam w domu (czyli raz na iles miesiecy) , ale akcja byla tak wolna, ze i tak wszystko kumalam co sie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×