Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Gość Mii_____
A czy ktos pamieta historyczny serial 'Katarzyna' ? Ogladalam to jako dzieciak z mama i pamietam jak nam szczeki opadly jak troche zbyt obrazowo pokazali scene g****u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mii_____
*scene g******u. Kafeteria przesadza z cenzura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka1252
Witajcie. Wie może ktoś z was gdzie można znaleźć odcinki "Alvaro"? Poszukuje go od dłuższego czasu. Niestety na youtube.pl są jedynie odcinki bez lektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge sobie przypomniec nazwy serialu pamietam ze byl wypadek na łodz podczas ktorego kobieta stracila pamiec a jej syn zaginol kazdy mysli ze zgineli akcja zazwyczaj sie toczy na plazy z watkami kobiety z amnezja i jej syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moglby ktos podac tytul tego serialu bardzo mi zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten film to "Posłaniec szczęścia" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEN TYTUL O DZIEWCZYNIE Z ŁÓDKA TO MARINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam takiej telenoweli , w której była taka młoda piękna dziwczyna o czarych kręconych włosach i miała synka :) pracowała w takim bogatym domu gdzie mieszkali dwaj bracia, ten starszy tak się w niej zakochał że w swoim tajemniczym pokoju miał manekin podobny do tej dziewczyny . Ona spiewała w jakimś barze , w takim stroju czarno-czewrwonym i miała kapelusz :) a na koniec i tak była z tym młodszym z braci :) Proszę o tytuł, tak bardzo bym chciała znaleść tą telenowelę :) Dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam tytułu telenoweli o 3 dzieci i 2 z nich wyznała sobie miłość ona była piękna blondynką . Po latach on jest za granicą z tą drugą dziewczyną ale wraca i widzi tą piękna dziewczynę z dzieciństwa i tamtą zostawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś ma może odcinki -Sekret Laury? Szukam i szukam i nic:( a tak bym chciała raz jeszcze oglądnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś pomoże? szukam telenoweli;bardzo mało pamiętam:( były tam dwie siostry(jedna z nich miała chyba kręcone włosy),akcja działa się w Rio(na pewno bo pamiętam posąg Jezusa) w teraźniejszych czasach. Dokładnie nie pamiętam kiedy i gdzie leciała,chyba ok 10 lat temu...W jednym z odcinków była taka piosenka DUST IN THE WIND(śpiewała ją kobieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś pomoże? szukam telenoweli;bardzo mało pamiętam. były tam dwie siostry(jedna z nich miała chyba kręcone włosy),akcja działa się w Rio(na pewno bo pamiętam posąg Jezusa) w teraźniejszych czasach. Dokładnie nie pamiętam kiedy i gdzie leciała,chyba ok 10 lat temu...W jednym z odcinków była taka piosenka DUST IN THE WIND(śpiewała ją kobieta) już wiem, to bylo - z głową w chmurach:) ma może ktoś te odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
manuella,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka DULCE MARII
gwiazda telenoweli zbuntowani (rebelde) i zespołu meksykańskiego rbd - dulce maria - może przyjechać do polski !!!! więcej info na facebooku: dulce maría w polsce / evento de dulce maría en polonia i rbd-polonia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była kiedyś taka telenowela, nie pamiętam tytułu... Główna bohaterka chyba straciła pamięć i pracowała jako niania takiej dziewczynki z kręconymi włosami, a potem się okazało, że to jej córka. Kojarzy ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to barwy grzechu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiorella manuella:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mało pamiętam bo kiedy to ogl byłam mała, ale wiem ze była ona o takiej kobiecie która chyba urodziła większość mężczyzn i ona się chyba w którymś zakochała ale on już sie zakochał w innej i pod koniec telenoweli w którymś z ostatnich odcinków oni sie kłócą i ta kobieta spada z balkonu a ten facet był chirurgiem i podjął decyzję żeby amputowac jej nogę, a ona była za to wściekła strasznie na nievo i przez reszte lat się ukrywała przed światem, i ona miała Chyba siostrę (nie pamiętam tego doklad ie kogo to była córka) ale ta młoda chciał a być taka jak ta kob7eta i do niej przychodziła, a ta kobieta z zemsty kazała tej młodej uwieść podajze syna tego faceta w którym była zakochana. BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDZ BO SZUKAM TEGO JUŻ OD KILKU LAT JEŚLI NIE JESTESCIE PEWNI CZY TO TO TO I TAM PISZCIE PROPOZYCJE ZA WSZYSTKO WIELKIE DZIĘKI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Bardzo mało pamiętam bo kiedy to ogl byłam mała, ale wiem ze była ona o takiej kobiecie która chyba urodziła większość mężczyzn i ona się chyba w którymś zakochała ale on już sie zakochał w innej i pod koniec telenoweli w którymś z ostatnich odcinków oni sie kłócą i ta kobieta spada z balkonu a ten facet był chirurgiem i podjął decyzję żeby amputowac jej nogę, a ona była za to wściekła strasznie na nievo i przez reszte lat się ukrywała przed światem, i ona miała Chyba siostrę (nie pamiętam tego doklad ie kogo to była córka) ale ta młoda chciał a być taka jak ta kob7eta i do niej przychodziła, a ta kobieta z zemsty kazała tej młodej uwieść podajze syna tego faceta w którym była zakochana. BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDZ BO SZUKAM TEGO JUŻ OD KILKU LAT JEŚLI NIE JESTESCIE PEWNI CZY TO TO TO I TAM PISZCIE PROPOZYCJE ZA WSZYSTKO WIELKIE DZIĘKI to była telenowela Rubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam deja vu ;) Tytus Clemente to Rózowa Dama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, tylko jedna osoba wymieniła Cristinę. Jedyna telenowela, jaką oglądałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auerinio
Cześc jest mega prośba. Pamięta ktoś tytuł telenoweli emitowanej kiedyś s TV??? Jeśli dobrze pamiętam chodziło o to że ktoś umarł i odrodził się w nowymm ciele. Wjedział kim był kiedyś i wiedział kto go zabił. Wszyscy myśleli że on nie żyje i była walka o jego pieniądze. Akcja toczyła się w bogatej rezydencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" takiej kobiecie która chyba urodziła większość mężczyzn i ona się chyba w którymś zakochała ale on już sie zakochał w innej i pod koniec telenoweli w którymś z ostatnich odcinków oni sie kłócą i ta kobieta spada z balkonu a ten facet był chirurgiem i podjął decyzję żeby amputowac jej nogę, a ona była za to wściekła strasznie na nievo i przez reszte lat się ukrywała przed światem, i ona miała Chyba siostrę (nie pamiętam tego doklad ie kogo to była córka) ale ta młoda chciał a być taka jak ta kob7eta i do niej przychodziła, a ta kobieta z zemsty kazała tej młodej uwieść podajze syna tego faceta w którym była zakochana." O ile się nie mylę może ci chodzić o "Rubi" (w Polsce nazywała się "Cena marzeń")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alal
to chyba paloma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawo pożądania z M. Cimarro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamięta może któraś z Was dziewczyny nazwę takiej telenoweli, leciała chyba na TVN-ie. Opowiadała o tym że taki stary milioner umierał i przekazał podczas śmierci swoją duszę takiemu młodemu ładnemu wieśniakowi i on zrobił się taki inteligentny a na końcu ta dusza go opuściła i wróciła do tego starego milionera? Poootrzebne baardzo, dziękuje kochane za odpowiedź :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiałam Natalie Oreiro, to były czasy Zbuntowany anioł Kachorra to ja (nie mam pojęcia jak to się pisało) czy Jesteś moim życiem, a z innych, może trochę nowsze: Zaklęta miłość, teraz sobie tytułów już nie przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telkii
Wyprzedaje telki na płytach. Jeśli ktoś jest zainteresowany pisać. amiga226@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta telenowela nazywała się Prawo Pożądania ( tym młodym mężczyzną, w którym znalazł się duch tego bogacza był Mario Cimarro). Moją ulubioną telką jest GORZKA ZEMSTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×