Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Gość młodziaki z was
Ja świetnie pamiętam pierwowzór tego typu dziel sztuki - a mianowicie Bonanzę. Ech, to były czasy....To "se ne wrati" jak mawiają Czesi.

Gość pamiętliwy jestem
siedemnaście mgnień wiosny i materiał do przemyślenia , J-23 znowu nadaje :) ....nadajnik został na drzewie, a niech tam sobie wróble poćwierkają :) nawet porządnych tortur nie znacie, upowcy to by mojego fiuta do klamki przywiązali i za drzwi pociągali .... pyrkosz , pyrkosz i nie jedziesz ......... :)

Gość pamiętliwy jestem
.........nie ze mną takie Brunery ( oczywiście to zostało wymyślone ) Hans , no co Ty ? Rączki, rączki Bruner ...

Gość pamiętliwy jestem
Kto pamięta 'Alaskę' i tego łosia na początku serialu ? Mam chyba wszystkie odcinki ale bez tłumaczenia ........... :)

Gość pamiętliwy jestem
Jak nie można pamiętać serialu BONANZA ? tam ta raram tam ta raram tamta BONANZA , ułułu, ułułu mam nadal fotkę na biurku , jak stoją we czterech razem z ojcem na tle rancho , ten gruby to był Hoss każdy odcinek to była inna przygoda :) Serial ZORRO jest teraz powtarzany i nawet nie wiedziałem, że w kolorze był nagrany , ten Garsija jest w kolorze bardziej szkaradny niż na czarno-białym obrazie :(

Gość pamiętliwy jestem
A może pamiętacie słynny serial pod tytułem 'KARINO' ? Znowu idą powtórki , tak naprawdę to tylko pierszy odcinek tego serialu widziałem i narodziny źrebaka a potem same nudy . A co powiecie na serial 'czarne chmury' i na wygląd Starosteckiej ? To była laseczka, ciekawy jestem dokąd zniknęła ?

a pamietacie na TV3 regionalnej trójce leciały tez czesto fajne seriale:) ale byłam jeszcze wtedy małym dzieckiem ,i nie za bardzo pamietam tytułów:( z babcia je ogladałam :) hehe

Gość No faktycznie
A ja uwielbiałam słynne telenowele Polonii1 czyli: "Maria", "Manuela", "Zbuntowana", to były czasy! We wszystkich grał słynny duet: Grecia Colmenares i Jorge Martinez, legendarna już para ;-) Szczególnie podobała mi się "Manuela" i motyw złej siostry bliźniaczki, Grecia jest jedyną latynoską aktorką, która tak potrafi pokazać chłód, wyniosłość i chorobę psychiczną, cudowna po prostu!

Gość hihil
nio stare telenowele były niezłe;) nie to co teraz .... chociaż polskie seriale tez oblecą;) M jak miłosc....itp;) za 10 lat będziemy wspominac Lostów i prison Break;)

Gość kyrka
A wiecie jaki tytuł miała ta telenowela na polsacie co leciała o 12tej i chyba przerwali. Główna bohaterka- Chuanita.Zaczęła lecieć w tym samym czasie co z Natalią Oreiro?

Gość kyrka
Plisss zna ktoś tytuł??? Telenowela leciała o 12tej potem dali na 6.30rano

Gość ja pamiętam jeszcze
telenowelę pt. "Maria-Celeste" :D Leciała na TVP3

Gość karolciu nie przejmuj sie
i jeszcze "W labiryncie"... A serial "Ballada o Januszku pamiętacie?" :D

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować