Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość YourLife

YourLife - zdrowie, uroda, więcej pieniędzy i wolnego czasu

Polecane posty

Gość YourLife

Może interesują cię wymienione w tytule wartości. Zajrzyj na stronę firmy, z którą współpracuję, i dowiedz się - jak z nami można to isiągnąć : www.yourlife.pl Jeśli będziesz miał/ miała pytania lub zdecydujesz wejść do naszego Klubu, napisz do mnie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos sie nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Ponawiam propozycję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna więcej info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Podnioszę temacik!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Nie zgodziłbym się z tym. SPAM z definicji to niechciana korespondencja przeważnie reklamowego charakteru. Ten rozdział forum natomiast z samej nazwy wskazuje na to, że tu wchodzą ludzie zainteresowane znalezieniem pracy, biznesu, ogólnie mówiąc pieniędzy. Poza tym YOURLIFE nie sprzedaje żadnych herbatek na odchudzanie. Tak naprawdę NIC NIE SPRZEDAJE! Jest to klub konsumentów, w którym istnieje również program zarobkowy. Program ten może byc uzyty do: - obniżenia kosztów konsumpcji własnej - dorobienia kilkuset złotych do pensji - rozbudowania poważnej kariery w ramach Klubu. Każdy sam decyduje w jakim stopniu korzysta z tego programu, o ile wogóle chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Spokojnie. Nie denerwuj się. Zwróć uwagę, że podałem adres do strony WWW: www.yourlife.pl Tam są bardziej szczegółowe informacje, zarówno o produktach jak i ofercie zarobkowej. Zapraszam do obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Po obejrzeniu strony z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania, dotyczące oferty. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
I co ci się spodobało na stołach? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
A tak, przy okazji - czy czegoś szukasz (w sensie dochodów), czy tak po prostu przeglądasz forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Widzę, że kliknąłaś na ostatni link na panelu. OK. Niech ci będzie. Jeśli po krótce, to jesteśmy Konsumenckim Klubem, w ramach którego jest dwie oferty: 1. Zarobkowa 2. Usługowa Zarabiamy na generowaniu obrotu wspaniałych produktów dla zdrowia i urody FLAVON. Dla ułatwiania życia mamy specjalną ofertę komórkowej telefonii ERA, gdzie bardzo dużo oszczędzamy na telefonowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Czym jest flawon - dowiesz się ze strony www.yourlife.pl oraz z wyszukiwarki Google po wpisaniu hasła FLAVONOIDY. Natomiast - jak na tym zarobić opowiem za chwilę, jeśli będziesz chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Co ty cały czas z tym spamem? Jeśli mozesz to powiedz - co rozumiesz pod pojęciem SPAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Przepraszam - o jakim akwizytorstwie mówisz? Akwizytor, z tego co wiem, to osoba zajmująca się promocją towarów w systemie handlowym. Klub YOURLIFE to Klub konsumentów, inaczej uzytkowników. My tutaj konsumujemy - nie sprzedajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Przepraszam cię ponownie, ale nic nachalnie nie wciskam. Owszem, załozyłem topik z ofertą, ale czy ktoś kogoś zmusza na niego wchodzić? Nie mówiąc już o kupowaniu czegokolwiek. Mam za cel przedstawić i przybliżyć gościom tego forum najlepszą moim zdaniem ofertę własnego biznesu bez inwestycji. To wszystko. Jak ktoś nie będzie zainteresowany to nie musi z niej korzystac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Ależ ty jesteś raptus!!! No cóż, skoro nie chcesz pogadać to nie. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Uwaga dla mieszkańców Wrocka i okolic!!! Dziasiaj jest spotkanie informacyjne Klubu z udziałem lekarza. Czujcie się zaproszeni. O szczegóły pyatjcie na tym topiku. Polecam skorzystać. Nie jest to codzienna mozliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz-acn
Witam Państwa! Przekomarzaliście się na tematy, które dla jednych są oczywiste a dla innych podejrzane. Ja ze swojej strony mogę zaproponować odwiedzenie tematu - praca w ACN - http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3311428&start=1530 jest tam parę ciekawych rzeczy napisanych zarówno dla chcących zaoszczędzić jak i dorobić. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
No i żałujcie. Spotkanie było SUPER! Wyczuwam, że nie wierzycie mi, ale powiem wam raz jeszcze - TAK WSPANIAŁEJ OFERTY MLM JESZCE NIE WIDZIAŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli naprawdę interesują cie: zdrowie, uroda, pieniądze i finansowe zabezpieczenie na przyszłość - musisz poznać tą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
A-ha. Mam prośbę do szanownych kolegów i koleżanek - nie przenoście na ten topik dyskusji o ACN, Amway, Oriflame czy FM Group. Zresztą dotyczy to wszystkich innych firm. Bardzo was proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Odświeżam propozycję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez mam prosbe
nie przenos swoich dyrdymalow na inne topiki ,bo zwyczajnie je zasmiecasz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Podbijam!!! I ponawiam ofertę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Witajcie ponownie! Ponownie zwracam się do wszystkich, kto ceni sobie zdrowie, urodę i komfortowe życie - przyjrzyjcie się ofercie YOURLIFE. Zapraszam na stronę www.yourlife.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa Prawda
Nie polecam współpracy z YourLife (bogacsie@gmail.com) " Naga prawda" Prawdziwe oblicze tego kulturalnego pana, możecie poznać na http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3311428&start=1530 . Tam właśnie ten pan wyśmiewa się z ludzi którzy mają duże sukcesy w MLM. Nie wiem czy współpraca z tym człowiekiem przyniesie oczekiwane efekty. Zapraszam również do poważniejszego biznesu jakim jest ACN. Panie "Naga Prawda" lub YourLife (bogacsie@gmail.com), swoimi głupimi wpisami, zaśmiecił pan w/w topik. Próbował pan reklamować swoje produkty, system zarobkowy (uważam że nic nie warty) na stronie o firmie ACN. Nie wiem czy to ok. W firmie ACN pożna zarobić większe pieniądze i wypracować stabilniejszy dochód pasywny, a pan na upartego próbuje odwieść zainteresowane osoby naszym biznesem. Zapraszam zainteresowane osoby kliknąć na powyższy link i poczytać niepoważne wpisy człowieka, który proponuje tu współpracę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Podbijam temacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalalalalalalalla
przeczytałam tą rozmowę i też nie wiem o co chodzi stronkę też przejrzałam i dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Nie ośmieszaj się, bo to nie ja oddaje hołdy Marjanowi, tylko "bardzo intelektualni" działacze ACN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalalalalalalalla
no tak, trzeba kupić karton...i opychać na siłę znajomym... groza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×