Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość YourLife

YourLife - zdrowie, uroda, więcej pieniędzy i wolnego czasu

Polecane posty

Gość YourLife
Apropos kupowania rzeczy zbędnych. Teraz nie mówię w odniesieniu do naszych produktów. To pytanie absolutnie ogólne. Jak zdefiniowalibyście RZECZ ZBĘDNA? Czy jest to tak, co nie jest potrzebna dzisiaj? A może taka, co nie jest potrzebna konkretnej osobie? Jak mogłaby być wasza definicja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalalalalalalalla
jeszcze tu jestem rzecz zbędna to rzecz bez której można sie spokojnie obejść a jeżeli produkt Twojej firmy jest tak drogi, a bez herbatek z witaminami można się spokojnie obejść to jest to rzecz zbędna do potęgi entej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa Prawda
Ja osobiście nie kupuję rzeczy, bez których się obejdę, usługi typu: tel. stacjonarny, komórka, internet, gaz i energia (w przyszłości w ACN) są niezbędne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalalalalalalalla
rozmowa zamiera a szkoda bo ciekawie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalalalalalalalla
żeby nie było- nie jestem pracownikiem żadnej z dwóch firm ale pracownicy czy klubowicze, jak zwał tak zwał, firmy ACN mają ułatwioną sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
O czym ty mówisz? O jakich 600 zł miesięcznie? O jakim obowiązku znalezienia 10 przedstawicieli? Nie rozumiem! Przecież cały czas mówię, że u nas każdy kupuje ile potrzebuje i kiedy potrzebuje. Może to być 0 zł a może i kilka tysięcy, jeśli uzna to za potrzebne dla niego. Oskarżasz mnie o niefachowe wypowiedzi i w tym samym czasie pokazujesz absolutny brak rozeznania w ofercie, którą krytykujesz. Ja przynajmniej dałem sobie trud przestudiować ofertę ACN. A jeśli chcesz konkretnego porównania to odpowiedź na moje pytanie - ile zarobisz kiedy klient "nabije" na rachunku powiedzmy 125 zł? Niech takich klientów będzie 100 osób w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalalalalalalalla
generalnie podziwiam Was- wydaje mi się, że trzeba dużo samozaparcia żeby wytrwać początki, ale wydaje mi się też że nie można mieć oporów, tzn "wrabia" się znajomych, wiedząc że może im się nie powieść i tylko stracą na tym znikam już na prawdę, spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Szanowni dyskutanci Wykażmy się powagą! Przecież przez chwilą powiedziałem, że produktem nie są żadne tabletki czy też herbatki. A co do istoty rzeczy, to od samego początku pisałem, że jest to oferta dla tych, co cenią sobie zdrowie, urodę, dobre dochody i wolny czas. Jeśli żadna z tych wartości nie jest dla was ważna to rzeczywiście nie potrzebujecie wchodzić do Klubu. Zresztą nie twierdziłem, że tylko w YourLife można tego dorobić się. Ale twierdzę, że tu jest to chyba najlatwiejsze z tego co znam. A znam nie jedną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa Prawda
Jakich klientów w sieci ? W sieci są przedstawiciele , którzy mają klientów osobistych. Jeśli na 7 poziomie będziesz miał 100 współpracowników i każdy będzie miał po 20 klientów, to w sumie ich będzie 2000. I jeśli ty napisałeś 125 zł x 2000 klientów = 250 000 i z tego masz 6% dochodu pasywnego. Podziel to na 3, i tak wyjdzie niezła pensja. A osobiście używam produktów AMWAY-a, jestem z nich bardzo zadowolony i przy okozji daję zarobić mojemu koledze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
A czy ty nie zamierzasz budować poziomy od 1 do 5? Jakoś nie wyobrażam sobie strukturę sieciową gdzie jest poziom zero i odrazu poziom 6. Wy lubicie pokazywać jak ładnie rośnie grupa w schemacie 2x2. Rozpatrzmy ten przykład. Szósty poziom odpowiada równaniu 2 do potęgi 6, tak? Jest to 64 osoby na 6-m poziomie, tak? Plus te, co były na 1-5 poziomach. Razem 128 osób. W tym 64 osoby dają ci po 1%, a drugie 64 po 6%, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
A więc, mamy tak: 64x125 zł x 1%= 80 zł 64x125x6%=480 zł Razem: 560 zł. Tak? U mnie jest tak: wszyscy dają po 5%. 128 os x 125 zł x 5% = 800 zł. I to cała filozofja. Arytmetyka jest nieubłagalna. Właśnie takie coś chciałem wam pokażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa Prawda
Tak ale w ACN masz 3 dochody które się sumują. Największe na początku są premie grupowe nowych przedstawicieli z 5 klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Ja też nie przedstawił tu wszystkich źródeł dochodu. Pokazałem tylko to, co nazywamy strikte dochodem pasywnym. Też mamy podwyższone wypłaty na starcie nowych klubowiczów, premię obrotowe itd. To są dochody jednorazowe lub sporadyczne. Największą wartość uważam mają tylko dochody pasywne. Ja nie zamierzam całe życie zasuwać, bo na etacie z moją wiedzą i doświadczeniam mógłbym zarabiać nie gorzej niż siedmiopoziomowy ACNowiec. Tylko że musiałbym robić to do samej emerytury, a to mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Podnoszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Dzień dobry wszystkim przyszłym milionerom! Podnoszę temacik, byście szybciej dotarliście do swoich milionów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
I do góry! Raz, dwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczery
Wielka ściema. Naciąganie ludzi na koszty. Suplementy, chemia, kosmetki i perfumy to juz przeżytek. Przyszłość to usługi teleinformatyczne i finanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Oj nie wiem - czy aż taki przeżytek. Jak narazie chorych robi się coraz więcej i teleinformatyka nie wiele im pomaga. Z całym oczywiście szacunkiem do teleinformatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife
Witam w nowym dniu! I podnoszę temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourLife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna sprawa, tak wielu ludzi narzeka na brak pieniędzy i nikt nie chce je zarabiać. Zastanawiające ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tu ktoś, kto chce zarabiać dobre pieniądze? Zapraszam na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest szczególny dzień. 25 marca 2006 został założony Klub YourLife. Więc, mamy dzisiaj 1-szą rocznicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prowokacyjne pytanie - czy ktoś może napisać ile chciałby zarabiać miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co widzisz ze nikogo to
nie interesuje hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkańcom Wricława i okolić przypominam o unikatowej możliwości zrobienia sobie Kompleksowego badania całego organizmu. Metoda jest poza konkurencją do wszystkich znanych dziś metod stosowanych w medycynie. Koszt badania ti jedyne 100 zł. Ta cena obowiązuje WYŁĄCZNIE do końca marca. Od pierwszego kwietnia ta cena wzrasta do 150 zł. Wówczas wprowadza się też Program partnerski. Będzie możliwość zarabiania na tych badaniach. Proszę śledzić ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×