Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blankaaaaa

Zelixa

Polecane posty

Gość 93kg
Tzn chodziło mi ze do konca opakowania:):):)troche ci zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala bardzo wazyc 93 kg...bo rozumiem, ze twoja waga wyjsciowa? glod odczuwam i odczuwalam od samego poczatku brania zelixy, moze odrobine mniej....nie wiem, trudno mi to okreslic. przez pierwszy m-c bralam zelixe 10, teraz juz czwart m-c biore 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
No to niestety moja waga wyjściowa:(Trzymam za ciebie kciuki aby waga drgneła bo wtedy inaczej podchodzi sie do sprawy moze troszke pocwicz to wtedy waga drgnie róznie to bywa:)Ja własnie dzis stanełam na wage i mimo apetu(ograniczam sie) kolejny kg w dół czyli w 10 dniu brania 4 kg mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaaaaa
Witam, to znowu ja :) Musze się pochwlić, że mam kolejne 1,5 kg mniej (w 6 dni) !!!! Mam nadzieję, że mój mały "sukces" w odchudzaniu doda wam siły i wytrwalosci w walce ze zbędnymi kg. Mi, po 40 dniach brania Z 15, ubyło się stracić prawie 8 kg od wagi wyjściowej :D jak już pisałam, miałam taki okres, że waga ani grgnęła i już byłam skłonna zrezygnować z dalszego brania, ale na szczęście tego nie zrobiłam. Mam nadzieję, że jeszcze pozbędę się 8 -9 kg... Choć nadal się boję, że po odstawianiu tabletek znowu przytyję, bo, na moje nieszczęście, bardzo lubię jeść... Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
izaaaa super ciesze sie razem z Tobą Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza dziewczyny?? ja nie mam sie czym chwalic, ale w wasze sukcesy wierze:) planuje sporo ruchu na weekend, moze moja waga w koncu sie nade mna zlituje i pokaze mniejsza cyfre....pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 74
Hej! Ja dzisiaj wzielam pierwsza tabletkeZ. Nie jest to moja pierwsza przygoda z tym lekiem. Rok temu bralam przez 3 miesiace 15-tke i zrzucilam 15 kg. Bylam Przeszczesliwa!!!! w ciagu roku bez Z przytylam okolo 5 kg wiec nie jest tak zle, ale bez Z nie moge teraz nic zrzucic mimo, ze nie jem duzo. Dlatego znowu zaczynam walke. Chcialabym zrzucic 10 kg. Waze teraz 75 kg wzrost 170cm Niby nie tragicznie ale nie czuje sie dobrze. Bede sie odzywac jak mi idzie. Mam nadzieje na taki efekt jak ostatnio. Serdecznie pozdrawiam:))) I trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny! Oby Nam sie udalo zdobyc wymarzona wage.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaaa29
14 dzień z połówką Z 15 ----------- 3 kg mniej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujka007
nina u którego lekarza byłas że Ci przepisał tabletki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia 20 G-dz
ja biore je juz od 2 dygodni i czuje sie fajnie to zalezy od organizmu kazdy organizm inaczej reaguje wiadomo jadłowstręt jest to prawda ale zmuszac sie do jedzenia ja to robie i jam sniadanie drugie sniadanie i obiad i nawet cos slodkiego a efekty widac juz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byjka007
Kasiunia 20 G-dz jaki lekarz ci to przepisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaaa29
bujka007 u rodzinnego byłam moje bmi wskazuje nadwagę ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaaa29
byjka czy tez bujka ,a dlaczego tak dopytujesz jaki lekarz przepisał Z??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujka007
droga nino poniewaz mam za duzo kochanego niechcianego ciałka i bujka tam był bład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaaa29
no to poproś rodzinnego żeby Ci przepisał no i zawsze można jeszcze kupić przez neta ,ale drożej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
Hejkadziweczyny:) nie odzywalam sie bo byłam na wyjeździe ale narazie waga stoi przez 14 dni 4 kg..Ale powiem wam ze bardzo mało pije musze sie chyba zmusic tak jakos wyszło jak jestem w domu to chodze z butelka i pije a na wyjezdzie poprostu nie miałam do tego głowy :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujka007
piekny stół ale to musi byc ciezkie cholerstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
Kasiodek ----Jak tam u ciebie postępy ?????Mnie pare dni nie było ale widze że ty tez nic nie pisałaś:)Ciekawa jestem jak sie czujesz i czy kilogramki ubyły:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabaza1
WITAM! WŁAŚNIE KUPILAM TENLEK I MAM NADZIEJE ZE BEDĄ JAKIES EFEKTY BO Z SADŁEM ŻYCIE JUŻ MI OBRZYDŁO CIĄGLE KTOŚ MI DOGADUJE TO OKROPNE ŻE NAJWAŻNIEJSZE JAK WYGLĄDASZ A NIE JAKIM JESTES CZŁOWIEKIEM.... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia74.
Hej! Witam ponownie! dzisiaj rano stanęłam na wagę....i sukces 2,2kg mniej! Po 5 tabletkach. Super!!! Mam nadzieje, że dalej będzie równie dobrze. Chciałam tylko powiedzieć, ze jem bardzo mało bo nie jestem głodna ale piję bardzo dużo wody no i jeżdże na rowerze:) Co do samopoczucia to jest ok, nie odczuwam żadnych dolegliwości ale tak było i poprzednim razem, widocznie mój organizm dobrze toleruje ten lek. Pozdrawiam serdecznie i za kilka dni znowu sie odezwę! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratata
ja brałam Z 8miesięcy i nic nawet waga nie drgnęła jak czytam te wypowiedzi że ubyło tyle kilogramów po tygodniu lub dwóch to trochę zaczynam wątpić wwaszą szczerość w wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabaza1
WITAM PONOWNIE MINELY 4 DNI JAK BIORE ZELIXE I NIE CZUJE GLODU CZUJE SIE DOBRZE OBY TAK DALEJ MAM NADZIEJE ZE WRESZCIE SCHUDNE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja53
Witam, poczytałam tu sobie o Zelixie i mam pytanie czy oprócz tabletek macie kochane jakąs konkretna dietę, bo ja tez drugi dzien na Z nie chcę jeść, ale nie wiem czy to dobrze. Coś do brzuszka wrzucic trzeba a nie mam pojęcie co. Przydała by się jakaś podpowiedź. Poproszę o jakieś sugestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabaza1
CZESC BAJA PEWNIE ZE TRZEBA JESC TYLKO WYKLUCZ BIALE PIECZYWO SLODYCZE I SMAZONE MIESA TO PODSTAWA JEDZ WARZYWA NAJLEPIEJ GOTOWANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabaza1
jestem zadowolona w tym tygodniu schudlam 1kg...SUPER!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja 53
Dzięki tabaza, ja od piątku jem bardzo mało, bo nie mam potrzeby piję jak smok, butelka minerałki nie odkleja mi sie od ręki! A poza tym nic mi nie jest śpię jak suseł, cisnienie mam lepsze niż do tej pory nie jest podwyzszone, a wręcz niskie. Lekarz zalecił mi 5 posilków dziennie. A ja nie mam prawie apetytu na nic. Jem bo wiem, że muszę ale az 5 razy!!!? Dziewczyny jak wy z tym sobie radzicie? Acha, ja "jadę" na 10 hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabaza1
Baja ja mam diete od dietetyczki tez mam 5 posilkow nie moge sie jej trzymac bo pracuje wiec jem 3 lub 4razy dziennie koszmarem dla mnie jest w tej diecie jest bialy ser ze szczypiorem ludzie to lubia a mnie ser sie cofa okropienstwo....raszta jest do przyjecia sa to normalne posilki tylko w bardzo malych ilosciach..jem malo i cieszy mnie to jak zoladek sie skurczy bedzie mi latwiej po odstawieniu tabletek.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja53
Witam, co tu tak pusto na forum? Ja dziś stanęłam na wadze i jestem zachwycona od piatku -3 kg! Nawet męża wysłałam aby kupił mi wagę elektroniczna bo tej zwykłej nie dowierzam. Jeść nie chcę ale nie mam juz pomysłu na posiłki bo cos trzeba zjadac ale muszę gotowac dla rodzinki i tu mam dylemat! Jak im nagotuję to mam już dosyc i nic nie chć jeść. Pomózcie !! Podrzućcie dziewczyny jekies pomysły co robić do jedzenie i abym ja mogła też coś "dzióbnąć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_31
Hej, ja jestem na zelixie od 20.07- jest ok. Jem mało, chociaż chce mi się jeść. Na szczeście nie mam ochcoty na słodycze, a to była moja prawdziwa zmora!!!! Dziś się ważyłam i mam 1 kg mniej. Mam do zrzucenia 15 kg :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×