Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Pewnie, że się chce jak najlepiej ;) i kurcze, to właśnie jest motywacja. Hm ? więc jak ? co chcesz zmienić ? Tak jak ja wyszczuplić nóżki ? Pod pośladkami obwód uda wynosi 55 cm a po środku 51,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi, pewnie.... co druga marudzi, że ma ca małe albo za duże cycki :P ale kurde, taka natura no !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
moja kumpela jest no musze powiedziec szczerze ze taka przy kosci i jezdzilam na basen Nigdy nie miala problemu zeby wyjsc w stroju mimi,ze wie ze jest troche gruba Ale taka juz ona jest To wynika z tego jak podchodzimy do tych spraw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz... więc może warto zmienić nastawienie ? Więcej wiary siebie i hop ! Idziesz na basenik, pływasz...mija jakiś czas i widzisz piękną siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
sorki za literowke hehe:)niby moj facet mowi ze akceptuje itd ale jeszcze mnie nie widzial w takim stroju wiec nie wie hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
oj nie,na basen raczej nie wyjde tym bardziej ze w moim miescie,a raczej malym miasteczku nie ma krytego:(ale jakby byl to pewnie i tak bym nie poszla Wole biegac,juz 3 dzien nie biegalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, tak...mówiłas. Więc biegaj dalej !! :) - super działa na sylwetke, dodaj do tego rowerek a na talie świetny jest hula-hop !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no i tak bede robic:) jeszcze mysle o skakance bo podobno tez dobrze dziala;) nie mam teraz z aduzo czasu an to,ale postaram sie wieczorem troche go wygospodarowac Po takim bieganiu nauka bedzie przyjemniejsza chcoiaz ona nigdy nie jest przyjemna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protossko kochana!!!!!!!!! Tu lenia :) Jaki fajny topik założyłaś !!! Gratulacje :) Mogę się dołączyć ??????? już pierwszy dzień zdrowego prowadzenia sie mam za sopbą - i obiecuję codziennei zdawać relację - tak będę miała większą motywację !!!!!!!!! Tulę Cie Protossko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, skakanka również :) Kurcze, powinnam się uczyć - lece już. Wpadne jutro :) Trzymam kciuki Olka, głowa do góry... ;) Szukaj motywacji - może nawet stopka ? gdzie wypiszesz swoje wymiary, wage, wzrost... i od czasu do czasu będziesz je zmniać gdyż Twoja sylkwetka będzie jeszcze piękniejsza niż jest :) Hihi Całuje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super!!!!!!!!! Jakos dzieki Tobie poczułam motywację i moc!!!!!!!!!!!!!Jesteś niezwyką osóbką Weronisiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to biegnij do nauki a ja kąpiel i do łóżeczka :) Dobranocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
laski skad sie znacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc :) znamy się z innego topiku :) cały czas tam sie motywujemy i gaworzymy i jest super - teraz bez protosski trudno wyobraźić sobie fajny dzień :) - serio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protossko - co to za skromność - hm ????????? Serio jesteś niezwykła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz teraz nie wiem czy na obu topikach pisać ? czy będziemy się uaktywniac bardziej tutaj ?? Żal mi topiku Kuropaci :( może one jeszcze wrócą ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
to fajnie:) ja dopiero teraz zaczelam pisac,wczesniej tylko czytalam rozne topiki.... no fakt takie pisanie motywuje i poprawia humor,kiedy nie jest sie osamotnionym w swoich staraniach... protosska ile masz lat jesli moge zapytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie :) Olka więc może zrobisz się na czarno, hihihi ? Będziesz mieć stały nick :) i naprawde zachęcam do stopki ! Ach, we wtorek skończe 17 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) aaaaaaaaa ja też Ci sie przedstawię Olciu :) Jestem \"lenia\" mam już prawie 30 lat i chce zdrowo życ :) A protosska mnie fajnie zawsze podbudowuje i dodaje mi motywacji :) tak jak dziś - poznałyśmy się na super topiku i teraz jak tylko czas pozwala to tam zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
to mlodziutka jeszcze jestes:)nie znam dokladnie swoich wymiarow musze sie zmierzyc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×