Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Dzień dobry:) Kłania sie koleżanka z Topiku obok:) Napisałam Ci moja droga odpowiedź na temat tych przebarwień więc zapraszam do czytania i napewno będę tu zaglądała:):) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no z tym alantanem to jak pisalam nie wiem dokladnie tak tylko slyszalalm:)to nienozliwe zeby nic nie dzialalo Moze za krotki stosowalas??ja juz jestem po bieganiu i cwiczonkach:)1,5 litra wody za mna:)nie spodziewalam sie ze tak sie zmobilizuje do tego biegania hhehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, może za krótko ten cepan... nie wiem :( Ja pije herbatke a później zmusze sie na ten dzbanek w kuchno z wodą... hyhyhy zjadłam ponad 30 minut temu moja kolacje: jogurcik i nasypałam sobie na talerzyk półtorej łyżki płatków owsianych i 4 łyżki kukurydzianek, hyhyhy... lubie tak chrupać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
a jak dlugo stosowalas??i ile razy dzienne smarowals??moze nadal stosuj jakas masc przeciez niz nie tracisz a nie ma co sie poddawac:) a co do wody...to nie lubisz jej pic??mozesz dodawac sok z cytryny jesli to mialoby jakos zmniec Twoje nastawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, wiesz.... nawet nie pamiętam. Moja historia z trądzikiem była straszna :P raz mi trądzik znikły (była mała ilość plamek) i sobie używałam cepanu... może gdy efektów niewidziałam to przestałam ? Być może... Później po wakacjach znowumnie wysypało, antybiotyki, różne specyfiki od dermatologa. Pomoc tymczasowa, później to samo więc teraz biore hormony i jest w porządku. Martwie sie tylko, ze jak je odstawie to trądzik powróci - naprawde się tego obawiam... ale póki co jest w porządku byle się blizn pozbyć ! :) Woda z cytryną jest smaczna, racja !! cytryna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
to smacznego picia wody z cytrynka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, wypiłam 5 szklanek wody ! haha to już coś... jutro będę pochłaniać ją litrami a jak ! nie dam się ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
super:D tak ma byc ja tez teraz siedze i pije wode Niedlugo sie od niej uzaleznie hehe ale takie uzalenienie moze byc gorzej z innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, musze jeszcze zacząć pić tą zielona herbate ! na początek woda jak najbardziej... ale jestem zadowolona z tych pięciu szklanek (hahaha) Olka co dziś jeszcze jadłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos cos mowil o cepanie
odradzam.rok smarowalam nim blizne na dekolcie i nic nie dalo tylko smrod byl.pol roku smarowalam brevoxylem i nie ma juz nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
rano 2 kanapki z serem i salata:) o 15 bylke z serkiem i papryka a niedawno 3 jabluszka i 1 mandarynka 1 kawa ale rozpuszczalan bez cukru i smietanki,2 herbaty czerwone i 2 l wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm... ja brevoxyl kiedy tam używałam ale jak miałam pryszcze. Brevoxyl na plamy ? Olka to przecież malusio ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no malusio ale dzieki tej wodzie nie czuje glodu:) jutro zjem dobry obiadek wiec nie zemdleje jak to moj chlopak powiedzial ze bede biegac i padne bo malo zjadlam hehee Ale mam ochote na cos slodkiego mmmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja... ale lepiej 5 posiłków dziennie :) malutkich No kurde, ja musze serio serio zrzucić te kilka kg. Mam nadzieję, ze ta woda coś serio wskura. Po obiedzie będe ją pić i pić i zmniejsze posiłki do 4. No bo kurcze rano śniadanie w domku, w szkole drugie śniadanie i po szkole obiad na stołówce (który zawsze jest no jak obiad) więc mój obiad nie mieści się w tych 350 kcal :P Syci mnie on i to bardzo ale tak czy siak później jem te dwa posiłki, musze zamienić te dwa na 1 a nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no jesli chodzi o sniadanie to jem tylko 1 bo nie mam szkoly:) w sumie jakby zliczyc jeszcze te owoce to beda 3 posilki:) ja tam nie patrze zeby bylo 5 jestem przyzwyczajona do takiego jedzenia Boje sie tylko swiat:(bo wtedy na pewno sobie nie odmowie jedzenia po swietach bede musiala zastosowac glodowke na jakies 3 dni bo moje starania pojda na marne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
a wracajac do wody to ja ja pije w sumie caly czas jak sie obudze,jak siedze i sie ucze,jak ide spac Najlepiej pic 1 szklanke przed samym jedzeniem wtedy zje sie mniej:)po obiedzie tez warto wypic jednym minusem tego mojego ciaglego picia sa czeste wizyty w wc hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyhyhy... ja tam się raczej świętami nie przejmuje, zjem jakiegos placka i nic sie nie stanie :P phi... Kurde, ja nie lubie biegać. Strasznie szybko się męcze. Uwielbiam rolki, naprawde bardzooooooo... moge jezdzić i jeździć, tyle radochy z tego mam ! :D tak jak i z rowerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ja tez sie szybko mecze bo moje pluca szybko wysiadaja;) ale jakos daje rade Nie biegam za duzo,ale jak bede systematycznie biegac,troche cwiczyc i mniej jesc to beda jakies efekty:D a rowerkiem tez uwielbiam jezdzic Jezdze naprawde duzo i ajkos nie ma zbytnuch efektow:( ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh. rower to tylko w plener :D !!! na pewno będa efekty, troche czasu ;) Poza tym ważysz odpowiednio do wzrostu więc trudno jest schudnąć. Inaczej jakbyś miała nadwage. U mnie waga dalej stoi w miejscu :) zobaczymy za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no niby nie mam nadwagi ale chce zrzucic cialko zwlaszcza w bioderkach itd:) no bede dalej biegac itd na pewno kiedys beda jakies efekty ! kg mam juz mniej wiecj jest maly sukcesik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
61 kg No tego nie mam ale krece sobie bioderkami jak cwicze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
172

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i super szczuplutka jesteś !!! :D hyhyhy ja też, ja tez, ja też ! :P ale kurde, trzeba zrobić coś ze swoim ciałkiem. Lece do nauki i spać, do jutra Olka ! Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć standardowo na śniadanie jogurt z płatkami takimi i takimi na drugie śniadanie jabłko na obiad dwie gałki ziemniaków, surówka z selera i marchewka, zraz wieprzowy, kapuśniak :D nanana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
witam w ten piekny dzien:)a ja an sniadanie zjadlam bulke z serkiem i paprtka,pozniej kawa,na obiad ryz z sosem,miesko i surowka z kapusty peiknskiej Potem wypialam herbate czerwona nic juz dzisiaj nie zjem,chyba ze jablka:)i 1,5 l wody juz za mna:)kolejna butelka juz przyniesiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam póżniej malutkie jabłko i malutką kromeczke (taka z początku chlebusia:P) z twarożkiem ze szczypiorkiem :D pije wode, nie daje się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ja dzisiaj nie biegalam:( kumpela wyciagnela mnie do baru na piwko hehe ale od obiadku nic nie zjadlam Pije jeszcze wode zeby teraz oczyscic sie z tego piwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×