Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość olkaaaaaaaaaaaaa
oj wody pij duzo:)ja pije min 3 l dziennie wody plus jakies inne napoje:)ja staram sie nie jest kolacji wcale...czasami mi sie zdarzy:( a brzusio mam bo pije piwo:( niestety a od tego ronie:(ale tego tym bardziej nie moge sobie odmowic piwko ze znajomymi w barze to super sprawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... dużo wody a ja tak nie lubie na siłe gdy nie jestem spragniowa. Pije wodę przegotowaną zimną :P No, ja nie jadam po tej 18.00 18.30 tylko przez te kilka dni mnie tak wzięło na chleb i sobie troszke zjadłam :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
to nic takiego kilka kromeczek nikomu nie zaszkodzi:) ja dzisiaj tak sie objadlam na obiadku ze po kilku godzinach jak biegalam to dalej mialam pelny brzuch a wode pije caly czas Mam ja przy sobie i tak lykam co jakis czas:)teraz tez sobie lykne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że nie zaszkodzi ale systematyczność to systematyczność. Jestem uparta, postanowie to tak będzie kurna - BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ! JE-JE-JE :D:D:D Lece do nauki i do spania, łyknij tam za mnie tej wody :D hihihi Chciałabym żeby ten topik nie padł, wpadnij jutro Olka, opowiesz co jadłaś :P Dobranoc Tobie i tym Niewidzialnym ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
wpadne na pewno:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
wpadne na pewno:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! :D na śniadanie:jogurt naturalny plus płatki kukurydziane i płatki owsiane; drugie śniadanie: kanapka z twarożkiem ze szczypiorkiem obiad: troszke zupki, jakiś krem taki z makaronem, dwie gałki ziemniaków, filet z kurczaka i surówka z kapusty pekińskiej, kompot. Obiady jadam w szkole więc zawsze są wypasione :P po prostu jem mało zupki. Pije teraz herbatke i staram się pić wodeeeeeee... ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
witam w twn piekny dzionek:)a ja wlasnie jem bulke z serkiem i papryczka Moj dzisiajeszy obiadek:Drano kanapeczki,ale to bylo o 5.30 wiec juz to spalilam:)a woda jeste pycha hehe Ale dzisiaj bedzie sie swietnie biegac Sloneczko mmm zyc nie umierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
a i co najwazniejsze waga spadla o 1 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tyle zjadłaś ? tak malusio ? o dejm ! :P ja jem 5 posiłków, zostały mi jeszcze dwa bardzo małe...nic nie poradze, że ten obiad taki fest wypasiony zawsze jest ^^ no zmuszam się, zmuszam do tej wody kurna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
jesli chodzi o moje jedzenie to jest bardzo zle:( ranek zaczynalam zawsze od kawy a nie jedzenia teraz to zmienilam Potem obiad czasami kolacja Wiec glownym i najwiekszym posilkiem byl obiad i wieczorem czesto jem owoce,najczesciej jablka bo pomagaja w odchudzaniu:)ja teraz pije herbatke czerowna,ale kolejna butelka wody stoi w poczekaniu na spozycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije tą moją regulavit, smakuje mi bardzo... też jem dużo jabłek...czasem się trzeba niby zapchać jak kurde burczy w brzuchu :P Trzeba jeść śniadania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
z tymi sniadaniami to wiem..... od kilku juz lat jak wstaallam to nie jadlam sniadania tylko pilam kawe i to dosc silna zwykla z cukrem i smietanka trucizna dla mojej watroby:( teraz pije tylko 1 kawe dziennie,gdzie jeszcze tydzien temu pilam min. 3 ale ja tak uwielbiam kawe:)jzu pilam dzisiaj jedna ale mnie korci zeby wypic jeszcze jedna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, nie ssie Cie rano w srodeczku ? nie jestes głodna, ze kawa Ci wystarczy ? Jak ja już nic nie zjem po tej 18 to rano jestem głodna, raz mniej raz bardziej.... ;) Kiedyś sobie pijałam kawke, tak dla smaku... ale nie pije od jakiegoś czasu bo kurde, niezdrowa... i cera niefajna... a ja wszystko, co szkodliwe dla cery usuwam. Zero słodyczy, kawy, jakiś syfskich potraw :P żeby tylko ten trądzik zniknął... no i to też się przyczyniło + te tabsy moje ^^ hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ja uwielbiam kawe Jetsem od niej uzalezniona:) wystarczy mi wypicie kawy nie czuje sie glodna jest szkodliwa niestety:(a jakos nie zauwazylam zeby zle wplywa na cere Niby jak to sie objawia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie położyć bo zaraz tu usne...dobranoc ! :D:D:D yoooooooooooooooooooooooooooooooo 🖐️ ZAPRASZAM NA TOPIK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, pwnie nie masz żadnych poblemów z cerą... trądzikiem Ja to miałam i to masakryczny, nawet głupia kawa fusiasta + czekolada i jakieś czipsy przyczyniły się do nowych pryszczy ! masakra... Po prostu, zdrowe odżywianie i tyle... Buzia ładniejsza, tylko co ja z tymi bliznami poradze no :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
spac w ciagu dnia??oj szkoda dnia taka sliczna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,zdrowe odzywianie jest bardzo ważne,jeśli chce się mieć piękną cerę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
wielkich problem nie mam ale nie jest super piekna niestety:( czasami mi cos wyskoczy tez zostaja male plamki:(slyszalam ze masc alantan jest dobra na blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że śliczna...ale musze się na chwilkę położyc, zeby później móc normalnie funkcjonować nad książkami. Jeszcze raz papa...odezwe się później. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reason
ja bez sniadania to po prostu nie moge:( musi byc chociaz kromeczka chlebka razowego (polecam schulstada z serkiem wiejskim piatnica i pomidorkiem), a kawa dopiero po tym:(inaczej ciezko bym widziala caly dzien w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanie to najwazniejszy posiłek w ciągu dnia i już :P Olka, opowiedz coś o tej maści czy co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
dlatego zaczelam jesc sniadanka:)a jesli chodzi o ta masc to najlepiej jakbys zapytala sie o nia w aptece nazywa sie Alantan kumpela mi kiedys o niej mowila ze podobno usuwa blizny ale czy tak jest naprawde to nie wiem niestety A pytalas sie juz kiedys w aptece o jakies masci na blizny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze ! Może i nie pytałam ale słyszałam to i owo... i właściwie te maści to tak nie pomagają :( ale o alatanie nie słyszałam nic. Mogłabyś zapytać koleżanki czy daje jakieś rezultaty ? Wybieram się do dermatologa tak czy siak więc i jego zapytam...ale wszędzie szukam *pomocy... przeciez musi mi to chociaż troche zejśc kurde, żebym ja sie opalać mogła w lecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
wlasnie ta moja kumpela tez ma problemy z tradzikiem juz od bardzo bardzo dawna teraz niby ma jeszcze troche ale tez ma teraz blizny Tylko z nia jest tak,ze niby jej to przeszkadza tylko nic z tym nie robi Kiedys cos moiwla ze bierze jakies leki itd tyko znjac ja nie robi tego Po prostu chyba sie juz z tym pogodzila niestety i nie dba o to a te problemy ma juz od kilku dobrych lat chyba od podstawowki a teraz ma 20 lat poszukaj o tej masci czegos w necie A bardzo widoczne masz te blizny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, są widoczne... mają ciemnoróżowy, wręcz fioletowy kolor. Najgorzej na policzkach, są skupienia takich bardziej nasilonych plamek i mniej... Masakra i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze słyszę, żeby Alantan działał na blizny :) jest on podobny w działaniu do Linomagu (jeśli o nim słyszałyście) :) ja smaruje nim sobie pięty i psu smaruje nim poduszki łapek najczęście przez całą zimę :) Na blizny to jest Cepan, ale ja nigdy nie byłam sysytematyczna więc nie doczekałam rezultatów :P kiedyś chodziłam do kosmetyczki na kwasy (chyba owocowe) - takie łagodne, po których skóra nie schodzi :) wszystko ładnie mi się wybieliło, a skóra po prostu jaśniała, błyszczała, wyglądała super :) ale teraz zrobiły mi się nowe przebarwienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, używałam cepan i to nic nie daje :P o tych kawasach to słyszałam duuuuuuuuuuuużo... takie i takie i jeszcze inne ale to kosztowne jest i kilka zabiegów musi być wykonanych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×