Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Protossko !!!!!!!!!! A ja mam urodzinki 23 marca !!!!!!!! To my wiosenne dziewczyny jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
witam Lenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olkaaaaaaaaaa :) Napisz coś o sobie?? Jeśli możesz :) Ile masz lat? masz mezusia ??? A dzieciątko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie.... już kiedyś ja sama miałam o to poprosić Olke :) Olka ma faceta i jedzie nad morze ale nie wejdzie do wody ! Ha, wydało sie - powiedz Jej coś Lenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam bardzo że w takim momencie znikam - ale kąpiel juz prawie gotowa i muszę spać :( Ale życzę Wam spokojnej nocki i jutro zaglądne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ja mam jeszcze 19 latek:)do 3 pazdziernika hehe nie mam meza,ale w koncu poznalam chlopaka i jestem szczesliwa:)Kamil jest moim pierwszym chlopakiem na powaznie,wczesniej byly jakies glupie zaurocczenia...poznalismy sie w sylwestra u znajomych Jesli dobrym kumplem chlopaka mojej przyjaciolki ale nigdy nie mielismy okazji sie poznac Dopiero wtedy i od razu sie sobie spodobalismy i.. oj no jest cudownie:)rzadko sie niestety widujemy,na razie tylko raz w tygodniu,ale mam nadzieje ze niedlugo to sie zmieni Wlasnie sobie gadamy na gadu:)a Ty Lenka??jak z Toba jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmierze się w sobote, zważe blabla... napisze wszystko dokładnie ! hrrr, będziecie mnie tu kopać w tyłek jak będe żreć ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
jak Lenka nam uciekla to Ty protossk napisz cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
tez sie zmierze itd Musze poznac swoje wymiary heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, późno... już dawno powinnam pójść. Przepraszam Ola, musze już ostatecznie kończyc. Musze być pilna - nauke mam :P Jutro wpadne po szkole i napisze.... tylko co ? Heh Dobranoc, kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
oki do jutra dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
podbijam nasz topik. ja jestem szczupła jak juz pisałam ale chce sie odzywiac zdrowo dla włsanego zdrowia no i ładnej cery, skóry... mam 26 lat skonczone w grudniu. wymiary raczej ok moim zdaniem (no moze ciut bym z brzucha zrzuciła i biodra powiekszyła, ale... nie mam, cisnienia) 88-66-86, waga 46 kg, wzrost 160 cm. najwiekszym problemem estetycznym jest wystajacy brzuch, z którym walcze usilnie ale nie moge cwiczyc na areobiku itp bo zabronił mi lekarz(juz o tym pisałam) wiec basen mi pozostał. co myslicie o pisaniu o swojej codziennej diecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miter :) Ja właśnie siedze w szkole na informatyce Uwazam, ze opisywanie swojej diety jest jak najbardziej wskazane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałam wczesniej, podam w sobote wszystko co i jak :P - wymiarki. na brzuszek, talie super jest hula hop !! hyhyhyhy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imię Weronika, chodze do lo :P uwielbiam sport, podkreśle po raz setny że sa to rolki i rower... lubie tez pływać - ostatnio zaczęłam chodzić na basen żeby właśnie wysmuklić sylwetke :) Uwielbiam słuchać muzyki ! bez niech chyba bym umarła ze smutku :)...działa na mnie kojąco, cudownie.... każda w jakimś stopniu na mnie działa, nawet durne disco polo (hehehe) :) Uwielbiam czarny, biały i czerwony kolor :D i uwielbiam Skośnookiego... hrhrhr Mam brata w Twoim wieku Olka tylko hm, jesteś przed czy po maturce ? Nie wiem co napisac o sobie no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ja tez uwielbima muzke towarzyszy mi caly czas hehe Noz ta matura to jest tak,ze ejstem po ale w tym roku pisze jeszcze raz bo nie powiodlo mi sie z biologi:( przez nia moje plany co do studiwo legly w gruzach,a biola nie bylam wazna w tym kierunku:(ale coz pozbieralam sie,tylko ze dalej musze sie jej uczyc i juz mam dosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, na pewno zdasz.... biologia jest super ! ale naprawde jest dużo nauki przy niej, fest fest :) ale superekstrakuljest wiedzieć co mamy w środku, jak widzimy, ile mamy kości, dlaczego chce nam się jeśc :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRANKA79
jejku-mam wrazenie ze za dużo pokazów z modelkami sie naoglądałyście,przecież wy wszystkie macie bardzo prawidłowe wagi,wręcz idealne ,z czego chcecie jeszcze chudnąć,żeby żebra wam powyłaziły-bez przesady.Owszem trzeba ćwiczyć dla samego zdrowia,dbać o siebie,ale ileż można chudnąć..?!!!! Ja to w porównaniu z wami była bym chyba słonicą choć nadwagi nie mam(jeszcze) wszystko z umiarem i nie wpadajcie w anoreksję,bo zauwazyłam że jesteście coraz bliżej tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos Ty Branka :) ja jestem przeciwe anorekcji... jak ja widze takie szczupłe dziewczyny to mnie skręca. Daj spokój :) ... po prostu zdrowe odżywianie a jeśli chodzi o mnie to musze popracować nad moimi nogami ponieważ jest troche celullitu i własnie jego chce sie pozbyć - od co :) a te kilka kg to dla mojego własnego samopoczucia. Bo choć i schudne to dużej różnicy nie będzie widać, po prostu mi sie wysmuklą nogi - bo o to mi chodzi. Mam wysportowaną sylwetke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :) Piszę w obronie Protosski :) myślę, że Weronisia ma bardzo rozsądne podejście do odchudzania - ja bym to nazwała - zdrowym stylem życia :) Nic bez nieczego :) Zawsze z koleżanką podziwiałyśmy figure pewnej dziewczyny z naszego osiedla - mówiłyśmy - ale ona fajnie wygląda - i zachwycałyśmy się myśląc, ze to dar natury :) - az tu pewnego razu poszłyśmy na aerobik - i kogo widzimy? Oliwię (tak ma na imie) cwiczącą najlepeij z całej grupy - bo jak się okazało chodzi tam już dobre kilka lat :) No więc trzeba dbac o siebie !! Nie cierpię jak ludzie we wszelakiego rodzaju próbach zadbania o siebie są posądzani o anoreksje - spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
mi juz sie odechcialo chudnac:( nie chce mi sie biegac,mam ochote zjesc cos slodkiego ale nic nie ma w domu:( zalapalam dola i chce mi sie wyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty Olkaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!Nie daj się małym kryzysikom!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz ochotę na słodkie to ugotuj kisiel albo zjedz jabłko albo dobrą gumke do zucia - ale nie daj się !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę mówiac jestem dopiero 1 dzień na kapuścianej zupie ale już mi się odechciewa - ale mam motywacje i chce wytrzymać - tłumaczę sobie ze najgorzej zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
niby jest dobrze,ale czasami,chyba jak kazdego,dopada dol i ma sie wszystkiego dosc Moje przyjaciolki sa daleko,nie mamy mozliwosci spotykania sie jak jeszcze rok temu, codziennie Brakuje mi tych lat....mowie jak stara baba,a mam dopiero 20 lat ale dorosle zycie jest do du....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
a co Ciebie motywuje??diety sa nie dla mnie hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×