Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ale fajnie ze rozstaliscie sie w zgodzie Bo najgorsze co moze byc to widzac swojego bylego/byla odwracac glowe udajac ze sie nie zna tej osoby I tak oto z tematu o zdrowiu przeszlysmy na temat o facetach hehe do pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
i cala paczka ciastek zniknela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak Olka :) i ta paczka ciastek to na zapas odrazu :D hyhyhyhy, jak sie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
heh w niedziele ide do cioci na imieniny heh i bedzie ciasto to sie znowu najem:) a czuje sie juz lepiej rozmawiam zmoim miskiem wiec jest oki juz:)a jak bylo u babci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się ciesze. U babci jak zawsze super :) naprawde, to jest niesmowita kobieta... uwielbiam jeździć do dziadków :D w ogóle uwielbiam całą moja rodzine - jajca zawsze fest są :D wszyscy mają troche poprzestawiane w głowie pozytywnie ^^ hihihihih Co jeszcze jadłaś poza tymi smakołykami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
rano tez mialam uczte hehee Pilam kakao i jadlam buleczki z miodem chyba 2 wciagnelam:) potem zupke ogorkowa, 2 kawy:( 1 herbata czerwona,woda i 3 fajeczki jak to tez liczy sie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malusio kurcze :D ja bym tak nie mogła... Uwielbiam jeść ale i tak trzymam się moich zasad, hyhyhy... jak sie upre to tak będzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
jak malusio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
tez uwielbiam jesc:) a takie niezdrowe jedzonko typu fryztki,pizza itd to pychota hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to są dwie bułki z miodem i zupa ogórkowa ? - nic ;) Jaka u Ciebie pogoda, gdzie mieszkasz Olka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no wlasnie to jest duzo.....pogoda oki,troche chlodno bylo,ale nie padalo:)a ja mieszkam sobie w malym miasteczku 60 km od wroclawia a Ty??chyba to pisalas juz ale wybacz nie pamietam wiec jesli mzoesz napisaz jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo ??????????????????????????????????????? Babo, to jest nic.... w ciągu dnia dwie bułki i zupka - mało !!! pomijam napoje bo to prawie nic. Ja mieszkam w Małopolsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ja nie zamierzam stosowac zadnych diet najlepsza dieta jest ruch i mniejsze porcje potraw Moja kolezanka kiedys stosowala diety to o malo co nie wpadla w chorobe taak wychudzona byla a pozniej przytyla z nadwiazka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
nie wiem,dla mnie to moze nie bardzo duzo,ale niemalo Zwlaszcza te bulki rano....nie biegalam juz od kilku dni,nie chce mi sie juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówie żeby stosować diety chyba, że mówisz o użytkownicce, któa się właśnie wpisała. To jest naprawde mało. Bułka ma jakieś 200 kcal, zależy jaka :P to jakieś 400 plus miód z czego jedna łyżeczka ma jakieś 50 kcal. Jakieś 700 kcal uzbierałaś, malusio ! :P Spójrz co ja zjadłam :D:D:D! pisałam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zupa, z czego 100 ml ma ponad 100 kcal bo to same siury są :D uwielbiam zupki !! MAAAAŁO :P ale fajnie, że Tobie tyle wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no starcza,czuje sie pelna wrecz:( tez malo zjadlas... ja juz uciekam spac Od 7 siedze nad ksiazkami juz mi sie mozg zlasowal padam ze zmeczenia w ciagu dnai bylam na spacerku zeby sie dotlenic ale nie pomoglo to za bardzo..jutro tez od rana ksiazki:( dobranoc pappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się :) wpadnij rano na dzień dobry a teraz dobranoc Kochana !!! Życze miłych snów, wyśpij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
czesc dziewczynki:)wstalam w dobrym humorze i zapalem do pracy hehe Za godzinke lece na korki...pozniej musze sie uczyc z niemieciego ale to akurat lubie;) teraz pije kawusie znowu na pusty zaladek:(ale nie chce mi sie jesc....jaka u was pogoda?bo u mnie pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olka :) Ja sie wyspałam, pełna energii :D zaraz zjem jakieś śniadanko. Czekam na wolna łazienke :P U mnie 12 stopni na polku :D ładna pogoda. Ja też lubie niemiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
:) u mnie jest ok 10 stopni ale pada i sloneczka nie widac:(chyba dzisiaj juz go nie zobacze:( ja korzystajac z roku przerwy przygotowuje sie do certyfikatu z niemieckiego,chodze na kurs I w ogole to chce studiowac germanistyke bo marzy mi sie praca jako tlumacz:)dlatego mam sceptyczny stosunek do biologii bo nijak jest to ze soba powiazane ale coz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo :) niezłe plany. Ja lubię niemiecki z takiej przyczyny, że jak chodziłam do podstawówki to miałam niemiecki a nie miałam angielskiego. Później zmieniałam szkołe i byłam zielona z angielskiego ale za to byłam do przodu z niemieckim :P i tak juz pozostało do dziś... Niemiecki, same piątki a angielski idzie całkiemdobrze tyle, że sprawdziany jakieś ze słuchu to masakra :D naprawde, hyhyhyhy... Kurcze, ta pogoda jest piękna... za jakiś czas pójde tu i tam, musze kupić nowy zamek do torby :D ale kurcze... dłuższy weekend będe mieć, po niedzieli mam rekolekcje... aaaachhhh ❤️ będę trzy dni wolne prawie że bo będzie kilka lekcji po rekolekcjach ale te lekcje to nic :D będę sobie chodzić rano na 6 na basenik !!! :D Super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka :) Weronka i Olka cześc :) I nowa Formumowiczko też witam serdecznie!!!!!!!!! A u mnie też leje - ale ogólnie fajnie :) A ja zaczęłam fajnie kolejny dzień mojej dietki :) od rana ogóreczki i pomidorki z ziołami włoskimi i 30 min na rowerku :) A teraz zielona herbatka i pędzę do biblioteki :) bo jutro od rana do wieczora pracuję i muszę sie przygotować :) No to słonka drogie - buziaki na dobry dzień !!!!!!!!!! Wpadne potem napisać jak wytrzymuje na tej kapuście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliii
Cześć, ja też jeszcze chcę zgubic 4 kg i ważyćjak kiedyś 54! Ale to juz kwestia kilku tyg. Całkowicie wyeliminowałam białe pieczywo, tylko chrupkie, gerber lub wasa, piję zieloną herbatę, przestałam słodzić, ograniczyłam słodycze (ale tak je lubie,ze całkowicie nie moge odstawić),piję siemie lniane na 30min przed posiłkiem a potem szkl wody min.niegazowanej. Ogólnie piję duzo wody. Przestałam panierować kotlkety bułka tartąitp..., uzywam tylko oliwy z oliwek , no i w domu jak nikogo nie ma to sobie tańczę przed TV.jak sobie coś przytpomnę to dopiszę. I nic wiecej nie robirę. Dwa m-ce temu ważyłam 67kg teraz ważę 58kg. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliii !!!!!!!!!! Witaj !!!!!!!!!! To cudowne efekty!!!!!!!!!!!! gratululę serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Podziwiam !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×