Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość eliii
Dziękuje Lenii teżbardzo sięcieszę i mam nadzieję,ze mi waga jeszcze nie zatrzymała tylko dojde do tych 54 kg. martwi mnie trochętylko, że ciało traci jędrnośćpod wpływem odchudzania niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliii
spacja mi się zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
co za pogoda:(wroclilam z przemoczonymi butami :( a teraz jem sobie pomarancze mmmm jakie slodziutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
widze dziewczyny że ja juz o anoreksje zostałam posądzona... kurczę napisze chyba duzymi literami:JA NIE CHCE SCHUDNĄĆ!!! Chcę się zdrowo odzywiać, zadbać o formę, ujędrnić skórę i byc przede wszystki zdrowa. Jesli przytyje to może i dobrze bo w końcu będzie może ten mój wiek widać, bo na razie to 17 lat mi daja i o dowód prosza jak kupuje Martini np. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
halo a ja znowu sama jestem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johohigiuff
dobra nie ma nikogo ale popisze swoje wczorajsze jedzenie: 1 sniadanie: miska prawdziwego kakao z 2 % mleka z 2 łyzkami płatków owsianych i łyżką otrębów pszennych, 2 kromki chrupkiego chleba z serem pleśniowym z niebieska plesnia 2 sniadanie: 3 kiwi obiad: zupa jarzynowa nie zabielona ( w środku dużo warzyw, kasza gryczana) podwieczorek: knoperss (a co małe przyjemności muszą być!!!), banan, kiwi kolacja: kilka kęsów wedzonego mintaja (b. mało), i (tu przesadziłam chyba ciut?) makaron z sosem pomidorowym (na obrone powiem, ze sama ten sos zrobiłam z cebula, czosnkiem podsamazona na oliwie i z pomidorów w puszczce) ten zółty ser do posypki mogłam odpuścic - ale na to tez mam wytłumaczenie - jestem po złamaniu ręki, muszę jeść dużo wapnia a ser żółty oprócz tłuszczu ma bardzo duzo cennego wapnia. duzo wody mineralnej. Dziś zjadłam takie samo śniadanie 1, na 2 śnaidanie 2 banany, kiwi i jabłko Obiad dopiero wymyślam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
to ja miter powyżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
a i czekam na ocene mojej diety dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki ! :D Leniu, trzymam kciuki za dalsze sukcesy, idzie Ci bardzo dobrze :D oby tak dalej, wierze w Ciebie Moja Droga 😘 Eliii, witam Cię serdecznie :D odwiedzaj nas jak najczęściej :) Olka u mnie kurcze się rozpadało jak i u Ciebie i strasznie ale to strasznie wieje :o Miter, uważam że to co zjadłaś jest w porządku i to jak najbardziej :) przede wszystkim te płateczki, kiwi :D super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miter - a z tą anoreksja to daj spokój, ludzie czasem napiszą jakąs głupote :) bardzo dobrze, że chcesz sie super zdrowo odżywiać !! Pamiętaj o wpisach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliii, ile masz wzrostu ? Proponuje trochę ruchu dla ujędrnienia i wyrzeźbienia sylwetki :) Ja zaczęłam chodzić na basen a jak zrobi się ciepło wskocze w rolki i będę jeździć :) no i na rowerze również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej:) u mnie cos sie przejasnia,ale wieje bardzo:( a ja jadlam dzisiaj tylko obiadek,surowka,ziemniaki,sos i miesko,2 kawy.1 herbata czerwona,4 pomarancze teraz pije sok kubusia Jeszcze zjem wieczorem jabka i pomarancza i koniec I tak czuje sie pelna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro czujesz się pełna to jak najbardziej :D Ja zaraz zrobie kisiel wiśniowy, masz może ochote ? Jak tam nauka z niemieckiego ? biologia ? co u Kamila ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hehe nie dziekuje:D a z bioli oki,bylam rano na korkach,nie ucze sie, dzisiaj odpuszczam :d z niemca mam sie uczyc ale mi sie nie chce i bo rozmawiam z Kamilem na gadu wiec tym bardziej sie nie chce:)ale zaraz bede musiala sie pouczyc bo w poniedzialek mam test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie :p więcej będzie dla mnie, sasasa... Czego się w ogóle uczysz z tego niemca ? Ciekawa jestem bardzo. - test z tego niemca, taaaaaa ? Tak to jest, jak się pogada z ukochanym ach ach ach ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
glownie gramatyka,rekcja czasownika,wkuwanie slowek itd... Dobrze ze zyjemy w erze internetu bo bylo by ciezko tak nie miec kontaktu a tak to chociaz pogadac na gadu mozemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to spoczko.... żebyś wiedziała Olka, gdy nie net naprawde.... tzn, ja nie lubie gadać na gadu bo to zupełnia inna rozmowa, jak prawdziwa rozmowa z gestami :) ale to bardzo dużo, jak człowiek z człowiekiem zobaczyc sie nie może. Poza tym, jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
no w koncu ktos jest... wiesz ja odkad byłam nastolatka, a troche to lat temu było, ciagle słyszałam o swojej rzekomej anoreksji... i wielokrotnie musiałam sie tłumaczyć. Jedna lekarka tak na mnie krzyczała że wyszłam od niej z płaczem. A miałam i mam zawsze bardzo dobre wyniki.I na tym punkcie przwrażliwiona jestem ciut... A ja po prostu całe życie taka jestem, jako nastolatka to patyczak byłam. musze nakręcic przyjaciółke na ten basen razem zawsze raźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miter a mogłabyć podać wzrost i wage ? Jesli chodzi o basen to super by wyrzeźbiło Twoją sylwetke - naprawde, polecam :) zarys mięśni bardzo ładny zwłaszcza przy szczupłej sylwetce i tak jak mówisz z koleżanką zawsze raźniej choć ja sama bidulka chodze albo z mamą pływam :D hihihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
prtosska pisałam powyzej, 160 cm/46 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
ja poprosze kisiel z owocami możebyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, przepraszam bardzo :P W takim razie kurcze, możesz jeść do woli ale zdrowe odżywianie to zdrowe odzywianie ! Warzywa, owoce :D witaminki dla nas dziewczynki ! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
niom man to duzo daje bo widujemy sie raz w tygodniu jak narazie:( Ale to tylko przejsciowe jest:) a u mnie juz oki,juz patrze na wszytsko inaczej,ze sie uda i bedzie dobrze:)dzieki Kamilowi czuje sie szczesliwa,piekna,chyba nawet kochana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście, że tak :) trzymam kciuki za rozkwit tej Waszej znajomości , hihi :) Ja też kogoś bardzo lubie, lubię kogoś lubić ^^ On tak a ja tu... żadna para, po prostu dobrzy kumple. Rozmawiamy, jak jest czas... czasem sms jakiś :) będą wakacje to sie zobaczymy i znów będziemy mogli rozmawiac i gibać się razem ! hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
jabłka jak najbardziej... dobre na trawienie a jeść wszystkiego nie moge cellulit dopada każdego :-) poza tym chce poprawić wygląd skóry no i cery. Poza tym ja mam pewną motywację, bo chce wyglądać pieknie na imprezie która jest za 6 tygodni. to mi dało kopa żeby w koncu wziąść się za siebie. moim najwiekszym problem była eliminacja z diety smieciowego żarcia, ja po prostu kocham fast food- zwłaszcza pizza i kebab. od 6 tygodni nie jem tego, nawet czekolady dużo duzo mneij... wiec na poczatku miaąłm diete eliminującą złe nawyki teraz mam zamair tylko zdrowo jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
oj dziewczyny miłośc topiekna sprawa i cieszcie się tym uczuciem... mówię to Wam ja mężatka z poand 4 letnim stażem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
to byleby do wakacji hehe To ja tez trzymam kciuki za rozkwit waszej znajomosci hhehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
niom piekne piekne:)zwlaszcza jak rto uczucie jest odwzajemnione wtedy jest cudownie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×