Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

SUPER LENIU KOCHANA !!! Na pewno Ci sie uda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 i jutro dasz rade :) będę trzymac kciuki i sutki :D forrrrjuuu naprawde mam 93 w biuście nooooooooo Haaaaaaaaaaloo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nosa, że Lenia tu paraduje :P ale kurde... uciekła mi no ! Olka, czekam na wymiary - ha ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
beda beda ale w tygdoniu:)juz teraz nie bede sie mierzyc:)zjadlam jaja w majonezie i paczka:( a jutro ide na ta impreze rodzinna to znowu sie najem Oj cos czuje ze zaraz przybedzie mi kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, kontrola nad jedzonkiem i już... tyle, że trzeba czasem sobie ulzyć a przy Twojej wadze to nic takiego !!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
niom wiem zle nie mogalm sie powstrzymac:(w poniedzialek zrobie sobie glodowke:D a moja waga,no moze wedlug niej jestem chuda,ale w rzeczywistosci jest inaczej bo mam pupe,szerokie biodra i uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, tak jak ja :P waga w sam raz a ja lepiej bym się czuła o te kilka kg mniej :) Podasz swoje wymiary to pogadamy a nie !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hehee zabrzmialo groznie;P podam podam:) kurde zle sie czuje po tym jedzeniu tych jajek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
niby tak:) ale trzeba miec jakiej kompeksy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
nie ukrywam,ze majac faceta,i maja 20 lat itd nie mysli sie o pewnych sprawach i szczerze mysl o tym mnie przeraza,pokazanie sie w calej okazalosci....no nie wiem czy kiedykolwiek sie przelamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak... chce się być super idealną babą ! przełamiesz się, zobaczysz :) wiem co mówie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hehe wlasnie zaczelam z kamilem taki glupi temat oj to sie kurde narobilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hehe lepiej nie:)juz zakonczylsimy ten temat:)zreszta to topik o zdrowej zywnosci a nie o zwiazkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no o nas,o naszych zmaganiach z kg zdrowym odzywianiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odzywianie jest związane ze związkami :P haha Dobra, nie mów nic Olciu :D Zaraz zrobie sobie herbacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
nie ma o czym mowic Powiedzialam mmu ze mam blokade to on ze nie mam sie czego wstydzic...a to smacznej herbatki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziecie się częściej widywać to i będziecie sie lepiej poznawać, duchowo jak i ciałem. krok po kroczku :) To cudowne, jest poznawać osbote... odkrywać się przed drugą:) Dziękuje, chcesz ? zaparze i dla Ciebie - Regulavit3, bardzo smaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
wtedy tak:) a nie dziekuje,pije wode:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :) ok, popij za mnie... jawole herbatki :P ale tej zielonej jeszcze nie zaczełam pić :o Ide do łazienki, pod prysznic i takie tam. Odezwie się jeszcze, yoooo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ja uciekam spac:) dobranc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka :) Jak się macie Kochane moje ? Wstałam sobie ładnie o 7, na 8 poszłam na basenik :D byłam w sklepie tu i tu i siedze sobie w domciu jak narazie :) później jakaś nauka będzie ale i tak laba jest bo rekolekcje od jutra :) Fajnie, fajnie.... jutro znów na basen, tyle że na 6 !! Ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wema2007
Nikogo nie ma ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
oj to sie dzisiaj objadlam:(i jeszcze pogoda sie zepsula i nie moge biegac:(niedobrze...oby tylko waga mi nie podskoczyla do gory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej:) rano te nieszczesne jajka w majnezie,do tego kielbaska i chleb Pozniej 2 kawalki torta,eklerek,jeszcze 1 kawalek ciasta,2 kawy,2 pomarancze...a Ty??i jak bylo na baseniku??fajnie masz,ze plywasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×