Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Super Miter, rpawie tak jak ja... ja tam nie przepadam za fast-foodami więc jesli chodzi o to, to spoko :P Słodyczy nie jem od kilku miesięcy, zdarzyło się tam jakieś ciastko czy coś. Jem kisiel albo galaretke, jak mnie nachodzi :D To wszystko ze względu na moją ere trądzikową. Lecze sie hormonalnie już... będzie piąty miesiąc za tydzień ale mimo tego własnie zdrowe odżywianie do swojego menu bo wiadomo, jedzenie ma wpływ na nasze ciao, tak jak i nanaszą cere ! Cellulit.... masakra, każdą nawet szczupłą osobe może dopaśc... dlatego ja pływam aby moje nóżki sie wysmukliły i żeby zszedł ten malutki cellulitek - ojej, jaka ja piesczotliwa jestem haha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
tego się nei da opisać... po prostu wszytsko jest proste i oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
nie potrafie opisywac uczuc, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
dobre pytanie:) co czuje sie gdy sie kocha:) ja zaczynam kochac chociaz nie wiem czy mozna tak powiedziec ze zaczyna sie kochac Pierwszy raz to czuje i jest cudowne:) mysl.ze jest ktos,komu na mnie zalezy,komu sie podobam dodaje mi sil sprawa ze zycie staje sie piekniejsze ze chce sie zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam kiedyś kocham... później to minęło, czułam to dalej a teraz... teraz jest sympatia do tej osoby ale żeby miłośc ? Nie wiem na czym polega ten \'proces\" co innego, jak się z kimś jest a co innego, jak już nie jest się razem... dobra, nie będę Wam w głowach mieszać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem.... naprawde słowo KOCHAM jest takie cudowne, że aż strach go wymawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ja jeszcze mu nie powiedzialam kocham ale coraz czesciej o tym mysle ze to to czuje ale mysle ze jeszcze troche minie czasu zanim powiem a moze nie??nie wiem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
mi nie mieszasz... ;-) ja zaraz kolacje ide robic i... w końcu te skoski się kończą, mój mąż bardzo przeżywa... apropo Adam wygrał i jest pierwszy w klasyfikacji w Pucharze Świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
*skoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ja tez wlasnie ogladalam Malysza Super:) i wpadlismy z Kamilem na pomysl ze za rok pojedziemy do zakopanego jak bedzie konkurs:D hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
oj pomysł fajny, tylko realizacja ciężka..bo wtedy w Zakopanym jest chyba bardzo ciężko z noclegami o biletach nei wspomnę... ale ta atmosfera tam - napewno warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znosze skoków narciarskich ! naprawde.... ja nie wie co ludzie w tym widzą ? głupie to takie, że szok :P nie ma to jak piłka nożna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ja lubie skoki,pilke nozna tez a najbardziej to siakowke:D zawsze mnie ciagnelo do siatkaarzy hheh w wakacje poznalama jednego siatkarza To nic ze byl Arabem hehe ale fajna przygoda byla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
niom jest ciezko ale jak jednak to by wypalilo to jakos sie to zorganizuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooo, hihihi... szalejesz Olka :P ja to bym mogła oglądac mecze piłki nożnej z kumplami :D odziana w biało-czerwone barwy ! hrhrhr... psss.. gdzie sie mierzy biodra ? nie wiem no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
a ja lubie skoki i piłke i ogólnei sport oglądac, choć moi faworyci to jazda figurowa na lodzie i taniec towarzyski (i to nie jest wpływ TzG, bo sama kiedyś próbowałam - ale talentu brak)Tyle że miewam słabe serce ;-) i w trudnych momentach wychodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no wtedy to bylo szalenstwo heheh nawet esy pisalismy jak on juz wrocil do domu do Qataru hehhe A mierzy sie kurde nie wiem jak to wytlumaczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
biodra w najszerszym miejscu...podaj w koncu te wymiary swoje, obiecałaś w sobotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak... łyżwiarsto figurowe - jakie te kobiety maja piekne nózki :D i taniec ! tak tak tak ! Sama tańczyłam 7 lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam na kartce - hahaha... ale nie wiem jak te biodra się mierzy. Ja mam wypukła pupcie więc jak no, w najszerszym miejscu tam tego no ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no jazda figurowa jest super:)Ale najbardziej lubie jak pary tancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic tylko oglądać niedzielny taniec z gwiazdami :p marchewki w kolorowych ubrankach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
dokładnie tak protosska! o to ty jesteś tancerka, jaką masz klasę taneczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
w sumie to nie w tym najwiekszym;) tylko tak posrodu chyba hhehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
tak tylko ja pamiętam ile te kolorowe marchewki kosztują... krocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
kobitki ja uciekam zrobic sobie maseczke Znalazlam nowy przepis Zobaczymy ajkie efekty beda Wroce pozniej to napisze czy mam jeszcze cala twarz heheh papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×