Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

TAM, TAK, TAK, TAK, TAK, TAK, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D rany, jaka ulga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P. -teraz napewno śpisz, ale rano może TO przeczytasz... Nie ma już Twojej kumpelki(a może dręczycielki?) L. ze SKOJARZEŃ. Wszystko sobie pozmieniałam, bo były problemy z drugą od końca literą, czyli = ł =. Jeśli jeszcze będziesz chciała bawić się - to to ja zawsze ! :D:D:D:D ROZUMIEM, ROZUMIEM, ROZUMIEM....! ;) ;) Czy to pamiętasz...? :D:D Bo ja zapamiętałam chyba do końca życia...............!!!! Hehehehehe..................!!! Miłych snów P. ! -Pa! ❤️❤️❤️ -masza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze - tak może być...........!!!! :):):) Pozdrawiam Cię serdecznie ❤️❤️❤️ -L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie DZiewczyny:):)DZIEKI ZA MIŁE POWITANIE:):)Ostatnio sie pokazałam tu u was i znikłam,ato dlatego,ze jestem troche zalatana i nawet w weekendy szkoła,praca i zmeczenie:(:(to ostatnie najbardziejmi dokucza:( No ale nic napisze cos o sobie skoro chce sie przyłączyc:) Ogólnie chodzi mi o zdrowy styl życia:)czyli zdrową diete na całe życie i sport,no ale znając siebie ze sportem ciezko mi idzie,a mozna powiedziec,ze dramatycznie:P.Co do zdrowego odzywiania było ok do pewnego czasu.Zaczełam szalec z tym zdro.odzy.od nowego roku dokładnie chyba od 02.01.2007:P:P było wszystko ok schudłam 5kg w ciagu 2 albo 3 miesiecy,waga nadal sie utrzymuje do tej pory:):)i wszystko było by ok gdyby nie to ,ze gdy świeta sie zblizają i wyjazdy do rodziny jem ciasta i różne duperele,które w pewien sposób zasmiecają moje dotychczasowe osiagniecia:P:P szlak mnie trafia bo pozniej źle sie czuje po takim jedzeniu,a juz nie mówie ,ze czuje sie przepełniona i jak balon!!!!! Waga jest OK ,ale samopoczucie do BANI:(:(i ciezar jaki odczówam:( Tak bardzo chce sie pożegnac z tym jedzeniem ciast i róznych świnstw,mam nadzieje ,ze wkoncu mi sie uda:)moze z Waszą pomocą:):)?? POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, żeby nie było :D pisałam, że się odchudzam no i tak ma być.... naczytałam się, że skakanka jest ponoć super - sama skacze ale za mało :D od dziś będę skakać i skakać fest fest fest dużo... hrhrhr :classic_cool: Izulko - super, że jesteś.... ładnie zgubiłaś te 5 kg :) zgubisz więcej jeśli tylko chcesz. Wiadomo, że sport ważny i bez niego się nie obejdzie - ruch musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
Witam👄 widze, ze topik odzył:D Mnie caly tydzień nie było:) Odpoczywałam:) U mnie jakos leci, tez cały czas staram sie zdrowo jesc, ale mam mały problem.....zaparcia...juz sama nie wiem co robic. Nie chciałabym pic zadnych herbatek. Jadłam otreby i piłam owde i nic..Jak u Was macie tez takie prblemy? Jakis rady? Buziaki dla wszytskich i witam tez nowe dziewczynki🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE:) okuu ja miałam to samo przez ostatnie 2 dni i chyba dlatego ,ze bardzomałopiłam:(:(,ale w sumie jak sie załatwiam to mnie boli:( Dzisiaj jestem juz po śniadanku i jadłam owsianke:) Na obiad nie mam pomysła:(chyba jakies warzywa sie uchowały mrożone,bo tak to lodówka pusta:( A wy co dzis na obiadekmacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jade do miasta :D no bo w centrum już nie mieszkam... musze odebrać przesyłke z poczty bo przyszła na stary adres. Na śniadanie jadłam oczywiście płatki kukurydziane i owsiane jogurtem naturalnym i otrebami, tym razem przennymi. Zaraz wychodze.... musze właśnie zrobić jakiś obiad. \" Więc tak - pół filetu z kurczaka, cwierc kapusty pekinskiej, fasola czerwona i kilka pieczarek.... kurczaka gotujesz z 20 min,potem kroisz na male kawalki i wrzucasz do woka, smazysz chwile,po czym dolewasz wody,wrzucasz pieczarki,kapuche i fasole, dorzucasz duuzo roznych przypraw i dusisz pod przykryciem z 20 minut,mozesz dodac troszke koncentratu pomidorowego,zeby sie sosik zrbil czerwony. Danie SB \" \" 1 pierś z kurczaka puszka pomidorów 2 jabłka 1 duża cebula curry pierś obrabiamy i kroimy na nieduże kawałki. cebulę kroimy w drobną kostkę, jabłka też. wrzucamy cebulę do garnka z 1 łyżką oleju (tylko tyle, aby ją lekko podsmażyć), dodajemy jabłka, pomidory i sporo curry (wg uznania). dusimy wszystko dotąd, aż powstanie breja . wrzucamy do tego kurczaka i gotujemy, aż mięso będzie miękkie. podajemy z ryżem. DANIE DIETETYCZNE I PYSZNE! \" Nie wiem na co się zdecydować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam zaparcia ale przeszły, po prostu. Piłam dużo wody, tzn tak czy siak staram się pić jakieś 2 l wody i inne płyny dziennie... no i otręby do śniadanie i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany.... lece bo już późno. Wpadne później CAŁUJE WAS MOJE DROGIE PIĘKNE PANIE 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki zapomysłowy obiadek:):)zrobie go moze jutro bo dzis jadłam gotowanąsoczewice z sałatką z pomidora,rzodkiewki,ogórka i sałaty:):)Teraz zmykam juz do pracy:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
:) Hej dziewczynki, widze, ze na parwde sie rozkreciło;) Własnie ja pije w miare duzo, wiec juz sama nie wiem....:( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam :) Okuu, to ja już nie wiem co Ci poradzić... myśle, że przejdzie - powinno :) n pewno. Ide robić ten obiadek. Jak będzie mi smakować to Wam go polece, hyhyhy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okku ja jestem z tych co tez się z tym borykaja i tez momentami ręcę opadaja... Jem niby zdrowo,pełno błonika, owsianka na wodzie na śniadanie, ostatnio jednak pomaga mi jedzenie regularne pestek dyni. Na jak długo zobaczymy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak cudownie... smsowaliśmy w nocy, później rozmawialiśmy ponad godzine, później znowu smsy i tak do prawie że 6 rano........ było cudownie ❤️ ach, Skośnooki.... Moge nie jeść nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protosska znalazła nowy sposób na odchudzanie i piekny wygląd... podobno zakochana kobieta aż emanuje pieknem i to z wewnatrz... hihi Życze Wam jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach.... ale On tam a ja tutaj. Zobaczymy się niebawem a później ? Szara rzeczywistość......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... to była wspaniała noc :) wspaniała.... wspaniała.... Jest mi tak dobrze... Mam taka mega motywacje i chęci, że kurde wyskakałam 1500 skoków na skakance :D hihihihihi... chyba zakupie tego motylka, musze koniecznie wyszczuplić uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak daleko jesteście od siebie?? Są wogóle jakies perspektywy dla Was, zebyście byli bliżej siebie, chocby jak pójdziesz an studia czy nawet w wakacje?? Bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do motylka to Ci nei powiem bo nie znam się na takim sprzęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... myślałam o tym dzisiaj, że ładnie sobei zdaje S. geografie i gdzieś tam na studia a za dwa lata ja... spotykamy się - rzucam Mu się na szyje :) W wakacje na pewnie się zobaczymy, na pewno... i przed wakacjami chyba też. Mieszka niedaleko właściwie... jakieś 100 km ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On i jego kumpel na wakacjach kiedyś się poznali z moim bratem, tak zaczęła się znajomość. Później dołączyłą do tego siostra brata - czyli ja. Znajomość trwa kilka lat, odwiedzamy się w ferie, wakacje... ja i brat jedziemy odwiedzamy Ich, kilka dni - nocujemy...i Oni do nas. Tak utrzymujemy kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej dziewczyny:)troche was zaniedbalam przepraszam ale przez nauke nauke i raz jeszcze nauke:( jutro mam niemieckie pisemny a w piatek biologie:( boje sie straaasznie juz cche miec to za soba Moja dieta tez jest zaniedbana,jem za duzo,ale jak tylko skoncze te egzanimy to sie biore za siebie:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×