Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość olkaaaaaaaaaaaaa
to fajna dziewczyna jestes Co Ty chcesz od siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde wygladam inaczej :D jak kiedys bede miec zdjęcie to wysle - ale rewanz teraz, wysłałam na opepeel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
tak wyslalam mam nadzieje ze dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ! ale fajne :D jak ładnie wyszłas z Kamilem. Mówialas, ze masz małe problemy z buzią a buzie masz sliczna ! :D ładna babka z Ciebie. Ja mam specyficzna urode - tak uwazam. Kiedys WAM się cała pokaze :D nanana... jak dorwe jakiegos fotografa (śmiech) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi, tak sobie jakoś Ciebie własnie wyobrazałam :D ja jestem nie do wyobrazenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
to mile,ze tak mowisz:) ale naprawde wychodze strasznie na zdjeciach Tez musze dorwac jakiegos forografa,jutro znowu bedziemy sobie z Kamilem zrobic,az do skutku jak wyjda ladne heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj, nikogo nie ma :P ja już dawno powinnam spać, hyhyhy... Pobiegałam 50 minut, czuje sie swietnie ! :D 🌼 DOBRANOC 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
Dzien dobry:) dlugo biegalas Gratuluje:)ja dzisiaj nie pobiegam bo pogoda niezbyt u mnie:( za godzinke bezie u mnie Kamil to ide sie szykowac:)Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mokro ale nie dałam się, biegałam i dziś też mam zamiar :D MILEGO DNIA Olka !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ale mi te dzien szybko minal:( zobaczymy sie dopiero za tydzien a juz tak tesknie;( ale mnie lydki bola,chodzic kurde nie moge:(:( ten balsam rzeczywiscie swietny,skora taka mieciutka po nim tylko zebym zolta sie nie zrobila Lece zpac bo jutro musze wczesnie wstac juz po 5;( do jutra papaapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też, straszne... uczyłam sie kilka godzin matmy i jeszcze nie przerobiłam wszystkich zadań :( zaraz wracam do nauki, kąpiel i do spania. Tylko kiedy ja pójde spac ? Rany julek... Olka, trzymaj się Słońce 😘 OD JUTRA SIE ODCHUDZAM :D SERIO SERIO !!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OD DZIŚ SIĘ ODCHUDZAM/Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D nanana Laski, gdzie jesteście ?? Ja się karmie myślami o Skośnookim ❤️ hihihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej a ja sie rozchorowalam:(jeszcze dzisiaj zmoklam i jestem chora:( odchudzanie musze przelozyc na iny dzien:) pozdrawiam A daj to zdjecie tego Twojego lubego;) Ty moje i Kamila masz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
byla na niemeickim i kurde buty mi przemokly:( zanim wrocilam do domu minelo troche czasu i oto skutek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, biedactwo :* niedobrze, kuruj się tam grzecznie pod kołderką Kochana. Włącz jakąs cudowna muzyke, na przykład Myslovitz i od razu lepiej się poczujesz !! taaaaaaaaaaaaaaak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
niom zaraz bede uciekac tylko jeszcze z Kamciem rozmawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziałaś poczte ? :D Pozdrów Kamila od koleżanki z komputera ! :D hehehehehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
nie ma jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ja tez to ogladalalam ale wkurzyl mnie watek marka wiec czekam az sie to wyjasni i wroce do ogladania hiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie.... Ty dalej chodzisz na niemiecki ? Przeciez już pozdawałas :) jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha... nie podoba mi sie ten watek, głupi jak barszcz :P no bo daj spokój... dlaczego nie sprawdzili po szpitalach ? Nie pojeździli, nie posprawdzali... masakra. Pierwsze co w filmach jest, to dzwonią po szpitalach (tutaj wyjatek, bo Marus nie ma przy sobie dokumentów) no ale mogliby sami posprawdzac :P bieda z nedza i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×