Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość olkaaaaaaaaaaaaa
heh ja za tydzien jade do Kamcia bo ma tam jakas impreze ma verba grac ale co mi tam verba wazne ze znim bede Bedziemy mogli razem patrzec na ksiezyc bo zawsze oddzielnie na niego patrzylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
co to za usmiechy ihih jakies slowa poprosze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem słowa są niepotrzebne, wystarczy usmiech. Niby to nic.... jakas emotka na stronce, hi. :* Fajnie, że masz kogos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
tez sie ciesze:)bo jest moim pierwszym chlopakiem,pierwszym ktorego pokochalam ktory pokochal mnie zakcepuje mnie:) wiesz nie pale nadal ihih chyba uda mi sie rzucic calkowicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hehe dzisiaj tez mi zaproponowano zapalic a ja mowie nie i kurde nie ciagnelo mnie zeby zapalic ze mowialm to nie wbrew sobie ale sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
dziekuje Jestes kolejna dumna ze mnie osoba hiihihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihihihihihihihihihihi..... wymalowałam paznokcie na czerwono, cudowne.... a Ty co teraz porabiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
a ja rozmawiam z kamciem i kumpela na gadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
juz poszedl sie polozyc No przezywa to wiaodmo Mlody kierowca,pierwszy taki wypadek i jeszcze to auto:( ja tez bede powoli uciekac,ide myju myju i sie poloze bo tez padam za duzo emocji jak na jeden dzien Dobranoc do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Jak się masz Olu ? :* ... no i gdzie reszta ? Siedze w domu i sie kisze :P nie pobiegam sobie ani nie pojeżdze na rolkach, szkoda. Musze sie jeszcze troche pouczyc na jutro i srode i wolne :) ach, super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej:)ja niedawno wrocialm z wrocka caly dzien na dworze,ale mi sie ladnie buzka opalila:) padam z nog spalam 4 h tylko bo nie mogalm zasnac:(widzialam sie z Kamciem i jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
gdzie sie podzialy inne dziewczyny?zostalysmy chyba same niedobrze dobrze ze chociaz my jestesmy hiih Cio tam slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Słoneczko :) wolne !!! koniec nauki, jest dobrze :D i też dobrze sie czuje choc bardzo bardzo goraco. Przespałam dzis cała biologie (serio:P) haha... masakra. Nigdzie nie ma pracy dla nieletnich a zbieranie truskawek troche mnie odrzuca no ale sie pomysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
a kiedy jest koniec roku??bo ja teraz nie jestem na bierzaco heh Oj odradzam truskawki bo praca ciezka malo placa ja przez 5 lat w wakacje jezdzilam na wisnie z mama Kasa byla dla mnioe ale ciezko bylo po 3-5 tygodniach mialam ok 500zl razem z mama nie jest zle ale ciezko bylo Pozniej bylo fajnie jak szalalam z kasa po sklepach heh nie wiem rob jak chcesz ale ciezko jest niestety:( mam dla Ciebie nazwe tabletek HUMAVIT na cere paznokcie i wlosy ja biore je od jakiegos czasu,i widze efekty na buzi Mam nadzieje ze to od tego ale wyraznie mi sie stan skory poprawil jest taka gladka,ladna Moze sprobuj je tez brac moze pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ciezko ciezko... jeszcze przy takich upałach :) ja potrzebuje jedynie pomocy na moje plamoblizny* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nic nie zaszkodzi no bo i paznokcie ładniejsze :D Humavit humavit nana.... jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
niom w sumie wlosy nadal mi wypadaja,paznokcie miekkie ale coz wszystkiego nie moge miec ladnego hihi ja sie czuje w sumie dobrze Mysle teraz o studiach,czy nie isc jednak za zaoczne kurde Z Kamilem jest dobrze,jade do niego w sobote:)a co do tabletek to nie ma chyba na blizny a masz ta masc co Ci mowilam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
nawet nie wiedzialm ze takie rozne rodzaje heh ja mam te z drozdzami bo drozdze bardzo dobre na cere sa Czesto robie sobie maseczke na twarz z drozdzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miło :) i nad studiami rzeczywiscie warto się zastanowic bo pozniej to juz tak głupio zmieniac :) i fajnie, ze sie z Kamilem uklada. Wszystko fajnie... rany, jak to pospolicie brzmi hyhyhyh. Fajnie, fajnie, fajnie.... no wlasnie te z drozdzami to chyba najlepsze :D zobacze, poczytam cos. Miło, ze pomyslałas :* i ten zel mam i smaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
to fajnie z ta mascia tez musze sobie kupic bo juz mi sie skonczyla Niom musze sie dobrze zastanowci wiem wiem Mnie mecza te krostki na ramionach i pozniej blizny po nich bo mam kilka:( i smaruje ta mascia moze zejda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary....
mogę się dołączyć? na razie myslę o powrocie na siłownie bo jakos nie mogę się zmobilizowac na treningi w domu:-(nie wiem czy jeszcze w wakacje sobie odpoczac od cwiczen i dopiero od pazdziernika wrócic na ostre treningi...jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×