Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak prać

czy używacie worków/siateczek do prania bielizny?????

Polecane posty

Gość jak prać

Bardzo proszę o odpowiedź, kupiłam niedawno swoją pierwszą drogą bieliznę :) i zastanawiam się czy mogę ją prać w pralce w takiej specjalnej siateczce? czy ktoś z Was używa? czy moze lepiej prać ręcznie i nie ryzykowac ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka czekoladka
ja uzywam siateczkowych worków nie ma wtedy problemu z odpinającymi sie ramiaczkami od biustonosza, zaczepianiem koronki o inne rzeczy w pralce itp w takim woreczku piore tez rajstopy, delikatne koronkowe koszulki polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście polecam
dzięki temu druty ze staniczka są zawsze na odpowiednim miejscu a ulubiona bielizna nie niszczy się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja uzywam bo moja prlka - zlodziejka kradła mi skarpetki :(( między bebnem a kołnierzem jest taka szpara i skubańce tam mi właziły :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak prać
wielkie dzieki :) zaraz pędzę do sklepu, to chyba naprawde dobry "wynalazek" :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziku
tylko pamiętaj, by ustawić jeszcze odpowiednią temp prania, bo na zbyt wysoką nawet woreczek nie pomoże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem nowy wynalazłam
A gdzie kupić takie woreczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woreczki sa swietne, bardzo dobrze sie tez sprawdzaja do prania niemowlecych skarpeteczek ktore sa takie maciupkie, a woreczki mozesz zamowic na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybcia
Też kupiłam woreczki po tym jak musiałam zapłacić za naprawę pralki, w której znalazły się skarpeteczki małej itp... Świetna rzecz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uszyłam sobie taki woreczek ze starej firanki, zrobiłam tunelik i sciąga się sznureczkiem. Fajna rzecz, piorę w tym biustonosze, delikatną bieliznę, rajstopy, czy inne delikatne mniejsze rzeczy. Chyba uszyję sobie jeszcze jeden taki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULETTA
Woreczki można kupić w sklepach "Wszystko za 5 złotych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze słyszę... ale skorzystam, bo też mam dość szukania ramiączek , zniekształconych miseczek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULETTA
Widziałam w Kauflandzie ale nie wiem czy są w ciągłej sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zamiast kupować woreczki
wkładam swoje rajstopy czy biustonosze do dużych skarpet frote. Świetnie się sprawdzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta siateczka jest po to
zeby ci drut ze stanika (w razie gdy wypadnie) nie porysował bebna w pralce i nie podziurawil uszczelek. naprawa jest raczej droga i mechanik musi zazwyczaj zdejmowac zały bok pralki. te worki nie sa po to by chronic twoja bielizne przed pralka, tylko po to by chronic pralke przed twoja bielizna. a w pralce masz na pewno cykl do prania recznego, to go uzywaj do bielizny i nic jej nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siateczki
mozna kupić w osiedlowym samie - przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam rowniez do prania welnianych swetrow; sa takie wieksze siatki, swetry nie placza sie z innymi, nie rozciagaja sie. Mniejszych uzywam do bielizny i do skarpet. Po praniu o wiele szybciej sie segreguje. POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzywam. worki kupuje w sklepie jysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×