Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilona 83

Kto ma sprzedac taki stroj kapielowy?

Polecane posty

Gość kajjjjka
mnie tez sie ten fason niesamowicie podoba CHCE TAKI! widzial ktos gdzies?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona 83
patrzylam wlasnie na stronie quella, ale jakis taki nie bardzo ten stroj, nie podoba mi sie ;) nikt nie ma sprzedac takiego stroju jak ze zdjecia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i widzisz
przyznam że nie pojmuję twojego zachwytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie pojmuje za bardzo :P cycki spłaszcza i ogolnie jest taki średni raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona 83
ale ja wlasnie nie mam cyckow ;) wyobraz sobie zwyczane bikini zalozone na plecy-ladny widok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona 83
motylicanna -> moze kawalek :P majac pelna miseczke A bede najszczesliwsza kobieta na ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona 83
przy duzym biuscie tez mi sie taki stroj nie podoba, wisi to takie.. :P nie wiem czy bedzie w tym roku na niego moda, ale pewnie kiedys tak-wszytsko wraca do lask a te stroje czesto mozna zobaczyc na plazy u pan po piecziesiatce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopoty to moja specjalnosc
Tez szukam bezskutecznie takiego stroju od dwuch sezonow:O:O A kilka lat temu widzialam taki w sklepie Pimkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki problem
Kupilam podobny stroj przec ok. 5 laty i do dnia dzisiejszego bezskutecznie szukam pdoobnego z tym, ze z takim systemem przepuszczajacym promienie sloneczne tez pod materialem.Kupowalam w niemieckim Quelle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki problem
i normalnymi majtkami.. nie jestem az taka odwazna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona 83
ciezko w ogole znalezc taki w ktorym by sie opalalo tez pod strojem chociaz to moje marzenie :) a takie wlasciwosci+taki fason to chyba graniczy z cudem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co za wstretny kolor superbylby w jakies dwa kolory a nie pstrokaty no i jeszcze z koleczkiem z przodu.mi sie widzi bialo czerwony albo bialo niebieski-paski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już przesada
Jeśli też masz mały biust, najlepiej kup z trójkątów, ale usztywniany. Tu poszukaj: http://www.allegro.pl/search.php?string=usztywni%2A&category=5451&description=1&country=1&location_radio=2&st=gal&order=t&listing_sel=2&listing_interval=7&p=0 Tutaj masz przykład tego usztywnienia: http://www.allegro.pl/item175029656_sisi_2006_brazilian_bikini_efekt_push_up_.html (Choć ten akurat strój mi się wyjątkowo nie podoba. Mam żółty w kwiatki, z wysoko wyciętymi majteczkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona 83
http://www.kobieta.wp.pl/gid,8388475,img,8388477,kat,26315,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=10 tutaj tez pisze, ze tylko dla malych biustow ze takie B juz nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona 83
to juz przesada -> do takich usztywnianych trojkatow jeszcze trzeba miec co wlozyc :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny
deformuje sylwetkę a fuj, nosiłam taki z różowego stilonu jak miałam 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona 83
dlaczego mowisz ze deformuje sylwetke? ja jedynie uwazam ze nie powinno sie go nosic z odpietymi ramiaczkami bo skraca sylwetke, z reszta z ramiaczkami po bokach tez wyglada nieladnie. najepiej jak ma to wiazanie miedzy piersiami i na szyje :) homerkowa dzieki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pohybel kapuscianej
a mi sie podoba kostium z reklamy TAK TAKA 3 numery czy jakos tak i jedna z dziewczyn ma taki sliczny niebieski kostiumik kapielowy , zachorowalam na jego punkcie i musze taki miec albo wyjde na plaze zawinieta w koldre albo zaslone MUSZE GO MIEC najlepiej tez niebieski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona 83
http://www.vs.polska.prv.pl/ na tej stronie mozna zamawiac towary victoria's secret, albo na allegro, albo? nie ma w polsce sklepow VS? czy sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona 83
tej modelce chyba nie ma czego splaszczac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w CALZEDONII są takie
widziałam jakiś miesiąc temu więc teraz powinno być więcej śliczne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×