Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

manila

pytanie do panów co sądzicie o seksie z filigranową kobietą?

Polecane posty

Gość shewa
do START 168 cm u dziewczyny to już całkiem sporo. Co do wzrostu, myślę sobie, że tak naprawdę wszystko zalezy od proporcjonalnej budowy ciała, jeżeli nogi i ręce pasują długością do całości, do tego stopy i dłonie są proporcjonalnie duże (ewentualnie - proporcjonalnie małe ;) ), a do tego dziewczyna nie jest za gruba, ani też zbytnio wychudzona i odpowiednio ubrana, to wtedy prezentuje się świetnie. :) Choć niska i szczupła dziewczyna jest filigranowa, czego raczej nie można powiedzieć o szczupłej, ale wysokiej. Sama zauważam jeden plus bycia drobinką - wyglada się na dużo mniej lat, niż w rzeczywistości sie ma. A to, drogie Panie, będzie procentować wraz z upływem czasu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I\'m back wiedze że już niektórzy mnie skrytykowali i pochopnie osądzili - OK. każdy ma prawo do swojego zdania. dla nich wszystkich wyjaśnienie proste: myślę że wygląd jest ważny dla każdego, szczególnie na początkowym eteapie znajomości. na etapie zerowym jest najważniejszy bo wtedy zainteresowanie czysto fizyczne to jedyne, co łączy dwoje ludzi i co sprawia ze mają ochotę poznać się bliżej. bliższe poznanie weryfikuje czy osoba rzeczywiście jest warta zaiteresowania czy nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz jaki jest twój problem
jesteś płytka jak kałuża :O. Jakikolwiek topic byś nie założyła, tyczy tylko wyglądu. Ba ! Bez względu co na tym topicu nie byłoby pisane wszystko kręcisz wokół siebie, dobra, jesteś autorką, twoje prawo, ale ty popadasz w skrajnosci. Jesteś największą egocentyrczką jaką kafe miało, chcesz być tylko utwierdzana i potwierdzana w opiniach na twój temat kreowanych przez Ciebie. na każdo prawie pytanie odp. tak samo, mam tyle i tyle wzostu, jestem ładna w opini kobiet, mężczyzn musi mieć od 185cm. Tylko albo aż tyle, potrafisz powiedzieć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie wicej potrafie powiedzieć ale to juz chyba nie ma większego znaczenia ;) tak jest świat skonstruowany. a raczej tak go mężczyźni skonstruowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wiedzy o społeczeństwie coś miałem zapisane w notatkach że najpierw jest zainteresowanie fizycznością-> urojona wizja osoby-> poznawanie się. Ale no cóż- temat był o seksie- więc powtorze się. Że jest ok. O ile facet jest delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fthftrghdrhtrdfhtd
wiesz jaki jest twój problem>>>masz racje czlowieku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@fthftrghdrhtrdfhtd Hm, nie zajarzyłem albo rozumuję błędnie. - rozwiń proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie tak jest. kiedys spodobał mi sie chłopak fizycznie. potem \'dorobiłam sobie że jest inteligentny, dużo sie uczy, madry, obyty itp\" - nie wyobrażałam go sobie innego. jak go blizej poznałam różowe okularki spadły mi z oczu i niestety...przestał mi sie podobać i nawet fizycznie mnie, najnormalniej w świecie, pociagać. nie wyobrażam sobie udanego zwiazku bez wzajemnego pociagu fizycznego. takie relacje kwalifikuja sie na przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często nawet na przyjaźni się nie kończą. Zwykle się rozpadają do \"koleżeństwa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clamentain
KWS89 Czy 89 to Twój rok urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fthftrghdrhtrdfhtd
KWS89 >>>chodzilo mi o to ze zgadzam sie z opinia forumowicza o nicku 'wiesz jaki jest twoj problem'...bo czytam to co pisze manila pod tym i innymi nickami i zawsze jest jaka to jestem taka i owaka ...zali mi troche dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest dobry przykład tego jak charakter weryfikuje wygląd, a raczej jak spycha go na dalszy plan. ale to nie zmienia faktu że dzięki temu iż poczuliśmy do siebie pociąg fizyczny ta znajomość w ogóle zaistniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clamentain
Nie, to nie dziwne. ;) Pytałam bo miałabym straszną ochotę na te Twoje 22 cm. Jestem filigranowa 160 cm/50 kg (91/62/89) ale potrafię współpracować i może moglibyśmy coś wykombinować razem. Niestety myslałam, że jesteś ciut starszy. Co prawda ja nie jestem jakaś strasznie stara ale 5 lat różnicy to za dużo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze raczej imaginacją hehe no ale zauroczeniem oczywiście też a ile nocy przez niego przepłakałam jak sie nie odzywał. wydawało mi sie z e niewiadojmokogo tracę :O potem blizej sie poznaliśmy i bum cyk cyk, bum cyk cyk...bye 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Clementain. 5 lat to nie dużo. Brzydko mówiąc- \"kręciłem\" ze starszymi. Się dobrze dogadywaliśmy. Tak, byłaś świadkiem wczorajszego obnażenia;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clamentain
Ołłł yes. I byłam silnie zachwycona. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Manila- \"Just your imagination...\" kojarzy mi się piosenka. Ale ona nie jest na miejscu... Pomimo ze jesteśmy tylko zerami i jedynkami- ktoś po drugiej stronie to czyta i też jest człowiekiem... Współczuję:( Ale jak widać- bajeczka się skończyła jak skończyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Manila- takie małe figlarne coś należące do mnie;) @Clementain- dziękuję;) Wiesz- wiek to nie wszystko. Jednak oprócz PESELa i dojrzałości fizycznej- charakter tez się liczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryzykujesz usunięciem tematu. Więc nie zgadzam się. Ale jeżeli mail w profilu jest prawdziwy to mogę wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam przeciez maila w profilu ;) s154415@gmail.com ślij !!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem i chciałem poprawić. Ale nie ma opcji edytowania swoch postów. Nierozważnie zrobiłaś podając mail na takim forum... Tak czy owak- mój mail jest w tej samej domenie i się zacyzna na K i kończy na H. Na początku mail kontrolny czy Ty to Ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuś nieteges z tym mailem. DElivery status failed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prześlij na inliquidvibes@gmail.com przepraszam za pomyłkę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clamentain
ja widziałam ja, ja, ja ;) bardzo apetyczny aż ślinka cieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×