Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

manila

pytanie do panów co sądzicie o seksie z filigranową kobietą?

Polecane posty

tzn. jest moja ale mam jeszcze jedną - bardziej prywatną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clamentain
po prostu stwierdzam fakt miałam wczoraj fantazje co bym z nim zrobiła gdyby mi wpadł w ręce... i usta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clemantain
podoba Ci się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe....panu napisałam co sadzę ;) nie wiem czy moge na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisać opinie możesz- ale prosiłbym o nie rozpowszechnianie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clemenatin
ehhh manila nie znasz się. ;) gdyby właściciel był trochę starszy to bym się ustawiła na sexik. najprawdopodobniej najlepszy w jego życiu... wiem... mało skromne ale ja sie potrafię robić takie cuda, że by mnie chłopak zapamiętał do końca życia. ;) spełniłabym jego najskrytsze marzenia... ;) ahhh... straszna szkoda. :( baj misiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Clementain- nie wykluczam. Ale mogę tylko żałować... Ale możemy popisać- nie koniecznie tylko na takie tematy:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak81
Zależy czy jest żywotna. Najgorsze w łóżku są kłody, niezaleznie od wzrostu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sido22
ee tam te male jakies sa wredne a i z pozycjami nie zabardzo, mnie nie kreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam dużą i wredną
nie ma reguł. jak mała jest pewna siebie i uważa się za ładną to wredna w życiu nie będzie. a coraz więcej takich. no ale....największym powodzeniem w holandii cieszą się chinki....i wierzcie mi panowie...niestety holendrzy mają lepsze sylwetki niz polacy. ale na szczęście są brzydsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garcia-30
jestem wysokim facetem i lubię filigranowe kobietki,wzbudzają we mnie uczucia opiekuńcze...byłem dość długo z taką kobietą,niestety jej charakter okazał się dla mnie za ciężki....ale fakt noce bywały gorące....z filigrnową kochanką można sobie pozwolić na większe szalenstwa w łóżku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys bylam wlasnie taka malutka filigranowa kobietka . Przy wzroscie 164 moja waga wynosila 49 kg. W tej chwili waze 54 kg i czuje sie o wiele lepiej w tej wadze . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expert 34
Myśłę, że seks z filigranową kobietą powinien być przyjemny. Przecież jest kobietą. Jedyne trzeba uważać na pozycje w czasie seksu, aby nie zgnieść lub w inny sposób nie uszkodzić kobiety. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry temat....
....no właśnie - mnie tez ciekawi czy tak duża przewaga fizyczna podnieca mężczyzn? Czy podnieca was jak macie w rękach taką bezbronna drobinkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała155
Zaraz, momencik. Ale kto powiedział, że jak drobinka to od razu bezbronna?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż...zgadzam się z użytkownikiem \"dobry temat....\" drobinka raczej jest bezbronna wobec silnego mężczyzny. oczywiście zawsze można sie trochę poszarpać i jest to nawet fajne, ale ostatecznie to on obraca nią, a nie ona nim i jest to dość wyraźne. jak dla mnie, taki układ jest jak najbardziej OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garcia-30
może przytrafi mi się jeszcze gorąca filigranowa kobietka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×