Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fifka222

podobo sytuacja na rynku pracy jest LEPSZA.....

Polecane posty

Gość fifka222

mozna to usłyszec w tv czy przeczytac w necie....to jakis podły zart, moze ktos to porwierdzic, ze sytuacja sie polepszyła, ze zarobki sa lepsze, a srednia płaca w kraju to UWAGA :2500zł.....wiecie jak oni to obliczją dodają wszystkie płace w tym minimalną(680zł netto) i tych osób ktorw zarabiają jak Kutlczyk 100 tys mies i juz mamy 2000-3000 tys ...dobre co! to załosne.ale tak jest sytuacja jest mozle lepsza w w-wie ale nie małych polskich miescinach gdzie powiewa nedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlatego chciałabym usłyszeć
jaka jest mediana pensji. Ta wartosć więcej mówi, niż średnia. W bogatych krajach podaje sie medianę, a w biednych średnią. W Wa-wie zarabia sie więcej, ale tam życie jest droższe - droższe jedzenie, opłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotta**
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka80
Ludzie!!!! U nas nic sie nie poprawia!!! Ludzie wyjezdzaja za granice a cyfry dot bezrobotnych sie zmniejszaja. Cala reszta to totalna bzdura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Defu
pracuj.pl aaaby.pl Tu szukaj pracy: www.gratka.pl www.infopraca.pl www.gazeta.pl www.adcentral.pl - www.adcentral.pl www.ogloszenia.moje.pl www.wakaty.com.pl www.ioferta.pl www.topoferta.pl www.ebaza.pl www.superbaza.pl www.ogloszenia.reporter.pl hrk.pl jobpilot.pl www.gumtree.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Nie wiem czy można nazwać lepszą sytuacją na rynku pracy to, że ludzie po studiach wyjeżdzają za granicę. Może sytuacja polepszyła się pod tym kontem, że nie jest aż tak trudno dostać pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
no normalne,skoro masy wyjeżdżają to automatycznie zmniejsza się bezrobocie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
A wy jakie macie plany? Zostajecie w Polsce czy wybieracie się za granicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
ja zostaje:)dopiero zrobiłam licencjata,więc jeszcze dwa lata magistra,ale tak czy owak bym została:)nie po to się uczę żeby wyjeżdżać za groszem.Równie dobrze mogłam nie iść na studia i pracować w Anglii czy też we Włoszech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
I ja jestem tego zdania, cieszę się że wreszcie znalazłam w kimś zrozumienie, ponieważ większość ludzi których znam mówi, że powinnam rzucać studia w Polsce i wiać stąd. Ja wiem dlaczego oni tak mówią- W Internecie coraz więcej fajnych ofert pracy za granicą np. na gazeta.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
masz racje,ale równie dobrze na tej stronie można znaleźć pracę w Polsce,nie koniecznie trzeba wyjeżdżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od samego początku nie brałąm pod uwagę wyjazdu za granicę. Po 2 latach \'zostania\' w Polsce po ukończeniu studiów mam tutaj pracę która naprawdę mi odpowiada, równiez finansowo. Nie po to uczyam się tyle lat, żeby teraz nabijać PKB komuś innemu. Zostałam i udało mi się. Chcecie, to wyjeżdżajcie. Myjcie gary 100kilowym Angolom, wolna droga. Ja jestem tu, blisko rodziny, przyjaciół, robię to co lubię i chcę tu zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupty gadasz
jak ci przyjdzie z tegoi rodzine utrzymac a pensia staryczy wlasnie............... bedziesz musiala wybrac czy jesz w tym miesiacu czy oplaty robisz to zobaczysz ze pomyslisz o wyjezdzie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a w gazetach same gowna w ych ogloszeniach sa za 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pracuje w AXIE
w UK. bez wyzszego wyksztalcenia. mam srednie ekonomiczne i studium bankowosci. ostatnio szukalam w Polskiej Axie. mozna zapomniec. przede wszystkim zadnych ogloszen na stronie a jak juz dokopalam sie do jakiegos stanowiska to na pierwszym miejscu wymagane jest wyksztalcenie wyzsze:( uwazam ze Polska jest dalej krajem gdzie wyksztalcenie jest na pierszwym miejscu przed doswiadczeniem, jezykiem itp. mysle ze ci co je maja rzeczywiscie nie maja po co ruszac za granice. niestety nie wszyscy sa w tej optymistycznej sytuacji.... powodzenia w kraju ja jednak zostane tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka81
DO "a ja pracuje w AXIE".. A ja uważam, że Polska to kraj gdzie przed wykształceniem i doświadczeniem są...ZNAJOMOŚCI :-(. P.S. Jestem mgr i co z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×