Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konferencyjka

ciuchy na konferencje

Polecane posty

Gość konferencyjka

jade na 3 dniowa konfernecje polaczona z bankietami itp, co mam zabrac do ubrania, taki zestaw niezbednik poradzcie cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git git
ja bym chciala Ci pomoc, ale niestety nie wqiem jak, tzn wiem, ale nie bylam nigdy w takiej sytuacji, gdybys sie xapytala w co sie masz ubrac na disco, to bym Ci odpisala, ale tak to niestety nie potrafie... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konferencyjka
ja jestem pierwszy raz w takiej sytuacji i sie troche pogubilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiertelnik-garnitur lub garsonka.Szpilki.Bogata i skromna biżuteria.\"Mała czarna\"- czerwona,szara,niebieska.Prosta.Taka,do ktorej dobierzesz szal i bizuterię.Dres lub dzinsy(oczywiscie z bluzą)-tak na wszelki wypadek.Baw sie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyczny kostiumik
szary, brązowy, i inny raczej ciemny lub coś od beżów w dzień, mała czarna koniecznie lub czarne spodnie i strojniejsza góra na wieczór, rauty i bankiety, biżuteria i szale, wystarczy jeśli do żakietu dodasz coś błyszczącego i już możesz lecieć na wieczorną imprezkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zabrala koniecznie garsonke/garnitur, biala bluzke, jeszcze jedna bluzke koszulowa lub z satyney na wieczor , mala czarna, elegancki sewterek, spodnie w kant, fajny zakiets zpilki i 2 na mniejszym obcasie wygodne na droge i dzinsy na droge:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×