Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

STUDIO M.S

SUKNIE Z SALONU SZARM

Polecane posty

Czy ktoras z Was kupowala suknie z salonu \'\'Szarm\'\'? Jesli tak, to jaka cena jest takich sukien, czy maja tez tam dodatki do nich? czy sa takie piekne jak w katalogu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie nie podbaja...
przedobrzone i napuszone...ale kazdy ma inny gust:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio:) bo ja na codzien tak sie nie ubieram, a tego dnia chce wygladac wyjatkowo,jak ksiezniczka:) a nie typowa beza,czy jakas plachta matterialu, skromnie to ja wygladam na codaien,wiec po co mi skromna suknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka suknia
suknie z tego salo nu są bardzo ładne. ale wiadomo ze na modelkach wszystko ładnie wyglada( jeszcze przy odpowiednim ustawieniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podobają mi się
są jakieś takie "pufiaste" bleee Ale coz o gustach sie nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie sa pufiaste, prosze dokladnie wszystkie obejrzec sukienki, te na koncu nie sa takie pufiaste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielkai
mi się podobaja bo tez chcialabym wygladac jak ksiezniczka ale bede musiala miec skromniejsza sukieneczke bo figura nie pozwala ale sie zobaczy przymierze moze nie bede wygladala jak kulka sniegu czy balwanek :) bardzo ladneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ło masz
To nie jest suknia ślubna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no ładna
mnie sie bardzo podoba ta o numerze 1-392-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warto tam się wybrać
Salonik SZARM jest malutki, bo od niedawna działają w Polsce. A sukienki są naprawdę przyzwoite. Niektóre w rzeczywistości nie są tak ładne jak na zdjęciu, a niektóre odwrotnie- są jeszcze ładniejsze! Szczególnie gorsety są prześliczne i bardzo profesjonalnie zrobione. Nam się podobały!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto tam się wybrać - bylas w tym salonie? maja one oddzial tylko w Nadarzynie kolo Warszawy? czy jeszcze gdzies indziej? a w UK tez sa? czy ie orientjesz? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragiczne
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię suknie
o prostym kroju, z klasą. Te, które tutaj zaproponowane, są nijakie i mało kobiece. Nie chciałabym wyglądać podczas ślubu, jak cyrkówka lub wyrób pseudocukierniczy :/ Ale gusta są różne i o nich się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielkai
a mi sie podoba 1-208-31,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi 1-295-21 :) skromne suknie to ja ubieram na okazje, gdzie nie musze byc w centrum uwagi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym tez sa tam skromne w ksztalcie literki A, ale tego dnia nie chce wygladac ubogo.. ale o gustach sie przeciez nie dyskutuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaaaaaaaaaaaaaaa
bardzo ladna bardzo dobrze ze taka i masz racje skromna to mozna na kazda okazje a taka to tylko na wesele ja tez jak bede wybierala suknie to tez cos w tym stylu moja siotra miala podobna i kazdy sie nia zachwycal mowil ze wyglada jak ksiezniczka i potem niejedna kolezanka miala na swoim slubie podobną na swoim slubie ja jestem najwazniejsa i kzady musi wiedziec ze to ja jestem panna młodą panna mlda musi sie wyrozniac a nie wtapiac w tlum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my też pozdrawiamy zespół
okropne są te sukienki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SĄ PRZEPIęKNE
Te suknie są przepiękne!!!!!!!!!!!!!! Czułabym się w takiej jak księżniczka! Ale o gustach się nie dyskutuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienki nie są brzydkie
ale dla mnie zbyt strojne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie można powiedzieć że te
suknie są brzydkie. Podobają mi się chociaż ja osobiście widzę siebie tylko w wąskiej skromnej sukni. Jednak te suknie są niezwykle szykowne i jak dla "księżniczek":-) Pomimo że są to typowe bezy są bardzo ale to bardzo eleganckie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne no prosze cie
nawet photoshop im niewiele pomógł... wyglądają jak z plastiku. takie bazarowe. okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
jak dla mnie bardzo ładne suknie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×