Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniaczek123

Czy zdarzyło wam się pęknięcie prezerwatywy? i jakie prezerwatywy polecacie?

Polecane posty

Gość Kate0422
mi nigdy jeszcze nie pękła i polecam durexy są moim zdaniem najlepsze pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie kochalam z moim chlopakiem to pękła mu prezerwatywa durex !!! Ale oczywiscie nie jestem w ciazy i nie mam bobaska...:D:D:D Moim zdaniem Unimil sa najlepsze bo w przeciwienstwie jak Durex nie pekaja choc Unilim kupowalismy o wiele wiele czesciej....i jako nie ulegly \" zniszczeniu\" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mojemu chlopakowi
pekal DUREX EXTRA SEFE;) serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klij
nam też pękłą ELITE EXTRA SAFE jakieś 9 lat temu prolilaktycznie po POSTINOR i dwa tygodnie stresu a teraz perspektywy czasu żałujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie to tylko awaria
Nam pękała każda.I durex i unimil😡Stąd moja wiedza o Postinor Duo tudzież innych środkach anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze powinniscie sie zastanwoic, dlaczego wam te prezerwatywy popekaly? Moze warto poczytac instrukcje obslugi? Dla tych, ktorzy nie wiedza- przed zalozeniem prezerwatywy nalezy przycisnac czubek, aby nie dopuscic do nagromadzenia sie powietrza w przedniej czesci. Przez to powietrze bowiem prezerwatywy pekaja. Przez 3 lata stosowania przerwatyw ani razu nam sie nie zdarzylo pekniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc:) Nam w życiu pękła gumka 3 razy:) I to przy naszym pierwszym razie (!) ale to była zwykła gumka za 3 coś :) Kolejne już z przezorności używaliśmy durex:) Które pękły nam 2 razy:) Raz pomarańczowa z trójsmaczków, a raz normal:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nam
przez 2 lata też nie pękła żadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam raz pekla... i to przez to ze za malo sluzu bylo chyba i tarcie sie zwiekszylo... czy cos takiego... w innym temacie dziewczyny tez sie wypowiadaly ze u nich to bylo przyczyna :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szybko przeszłam na tabletki, ale dobre są z ti amor bo są nasączone płynem którry zabija plemniki w razie pęknięcia ale to raczej bardzo mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nam przez 5 lat nie pękła nigd
nigdy żadna!, używamy różnych, ale najczęściej unimil.A instrukcja obsługi jest najważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nam po 5 latach pekla
unimil wlasnie. Od tego czasu tylko tabletki, jakos sie zrazilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nam po 5 latach pekla
tak wiec nie ma regoly, ze uzywasz kilka lat i wiesz, ze umiesz wiec nie peknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowieck
ani razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa razy mi się zdarzyło, że unimil mi pękła (daaaawno temu). Odkąd używam durexów nie zdarzyło się to nigdy (a mam w tym temacie spore doświadczenie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pęknięcie czy niepęknięcie zależy od użytkowania i przechowywania gumek. Poza tym nie wpadajcie w panikę! jest takie coś jak pigułka "po" (i najlepiej mieć ją już w domu by nie gonić po lekarzach w srodku niedzieli ,każda godzina a pigułka najwyższą skuteczność ma godzinę po awarii...) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbn
Pękanie prezerwatyw jest skutkiem nieprawidłowego założenia...Jestem 12 lat po ślubie i nigdy nie pękła nam prezerwatywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do < fgbn>_________________ nie ma złotej reguły która gumka pęka a która nie, wierz mi. Wszystko zalezy od użytkowania i przechowywania! w razie czego : pigułka "po" i żadne pęknięcie niestraszne.... Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam zdarzyło się pęknięcie prezerwatywy Durex.Jestem w 3 ciąży Mam 40 lat Mamy dwoje małych dzieci . Jestem załamana To 4ty tydzienA wiec na tabletki 72h jest za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam pekly pare razy durexy, na szczęście zdazylam z tabletka po, teraz przyjmuje tabletki anty uwazam ze prezerwatywa nie zabezpiecza dobrze ,ja nie chce mieć dzieci i nie będę ryzykować z gumką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 bobasek a tam co smutasz? Teraz smutasz a później będziesz sie cieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to moze wazekotomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sztucznego penisa. Pekaly. 10 sekund. MICROGYNON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam prezerwatyw od prawie 20 lat i tylko najtańsza raz mi pękła. Poza tym zawsze wszystkie wytrzymywaly. Podstawa to właściwie założyć, wtedy nie ma awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pękla nam a byla ptawidlowo zalozona,a zreszto sex w gumie to zadna przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×