Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kedziorek

czy ktos zna lekarstwo na żylaki?

Polecane posty

Zgadzam się z Panią kosmetolog jestem po badaniu usg i zabiegu skleroterapii teraz czekam na laser który pozamyka mi małe naczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z preparatu varico doctor i polecam. Żylaki zniknęły w miesiąc bez żadnych operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkaaaaaaaaa
Venasid to Super sprawa! Ma bardzo bogaty skład, świetnie się wchłania, wiec nie ma w tym żadnej ściemy. Miałam problemy z nogami wlasciwie od kilku lat, ale ostatni miesiąc bardzo się pogorszyło. Zainwestowałam w ten produkt i jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia12345678
Ogromna ulgę przyniosł mi Venasid. stosusje zaledwie dwa/trzy tygodnie, a bol praktycznie zupelnie zniknął. Całe wakacje wieczorami czulam bardzo duzy dyskomfort i ból, natomiast ten suplement bardzo mi pomogł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pozbyłam się żylaków
mogę wam polecić skuteczne leki na żylaki nóg które nie wymagają recepty od lekarza, ich stosowanie jest w pełni bezpieczne dla organizmu i nie powoduje jakichkolwiek skutków ubocznych. sama stosuje od 2 miesięcy i zauważyłam wyraźną różnicę w wyglądzie moich nóg. żylaki dzięki nim po prostu zniknęły. same sprawdźcie na: http://tabletki-na-zylaki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jakoś nie che i się wierzyć że przez jakieś suplementy diety znikną mi żylaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baterina
Przez suplementy może i nie, ale przez prawidłową dietę, aktywność fizyczną i pielęgnację - na pewno. U mnie świetnie sprawdził się krem http://varive.pl Varive, nie tylko łagodzi takie objawy jak swędzenie (każda z nas to zna po całym dniu na obcasach) czy ból, ale rzeczywiście poradził sobie z pierwszymi żylakami. Cieszę się, że zadbałam o to w odpowiednim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto wspomagać się dietą i suplementacją ale jak już ktoś ma problem to wątpię żeby tylko temu zniknęły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerkaa
jedyne znane mi lekarstwo na żylaki to ich operacyjne pozycie się, sama przeszłam zabieg skleroterapii w lux medzie, bardzo polecam jak ktoś ma problem z żylakami, zabieg jest mało inwazyjny i skuteczny, wreszcie pozbyłam się paskudnych żylaków na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skleroterapia jest świetna na zamykanie naczynek a nie jak ktoś ma problem z żylakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamureczka
chyba coś ci się pomyliło, skleroterpia jest na żylaki, poczytaj sobie o tym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście mam drożne żyły wiec skleroterapią miałam zamykane naczynka na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie są mocno zaawansowane to laser lub skleroterapia. Polecam ten drugi zabieg. Miałam robiony w http://lagunaestetica.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektu. Żylaki i drobne "pajączki" całkiem zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najskuteczniejszym lekarstwem na zylaki jest ich usunięcie w profesjonalny gabinecie jak www.drpernak.pl w Gdańsku, z którego sama korzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka556
Mozna to kontrolować/zapobiegać. Ja zainwestowałam w rajstopy Avicenum 140, które nabyłam w sklepie medycznym http://www.zdrowie.naklo.pl/ . Bardzo mi pomagają, nie wiem jak mogłam funkcjonować bez nich wcześniej. Uciskają w taki sposób, że noga się nie męczy. Tak poza tym bardzo fajny sklep, prowadza również wypożyczalnię sprzętu medycznego. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelllka
ja na dobre pozbyłam się żylaków dopiero po zabiegu skleroterapii w lux medzie, żadne inne metody nie przynosiły efektów dopiero po zabiegu pozbyłam się żylaków na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulugulaa
ja robiłam sobie skleroterapię w lux medzie, długo borykałam się z żylakami i jedyne co pomogło to ten zabieg, żadne kremy czy inne maści nie przyniosły żadnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję pole magnetyczne i zabiegi na urządzeniu DR MAGNUS, jestem bardzo zadowolona, a dodatkowo ma generator fal Schumanna, to też pomogło na moje bóle głowy, Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulugulaa
ja usuwałam za pomocą skleroerapii, to chyba najmniej inwazyjny zabieg na żylaki dostępny na rynku, więc warto się mu poddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasersera
Nie ma raczej leków na żylaki, można jedynie stosować coś co obkurcza naczynia krwionośne, ale to jest tylko leczenie doraźne. Żeby pozbyć się zylaków trzeba iść na zabieg skleroterapii. Ja byłam na takim zabiegu w dermedika w krakowie. Zabieg trochę nieprzyjemny, ale efekty fajne. I w końcu można spódnicę ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o żylaki, to wizyta u dobrego chirurga naczyniowego załatwi wszystko. Teraz jest tyle metod usuwania żylaków, że specjalista na bank doradzi coś odpowiedniego. Ja miałam skleroterapię w Luxmedzie - zabuieg szybki, w znieczuleniu miejscowym, później pończoszka i teraz jest o wiele lepiej. Już nie czuję tego dyskomfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
operacja brzmi poważnie wystarczy zabieg, ja robiłam sobie zabieg skleroterapii w profemedzie na żylaki, skuteczny i praktycznie bezbolesny, następnego dnia mogłam normalnie funkcjonować i wrócić do pracy, wiec polecam każdemu kto ma problemy z żylakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaynka
Żylaki i zakrzepica są okrutnie problemową przypadłością. Istnieje do kupienia nawał maści przydających się, by przyhamować takiej natury zwyrodnienie. Maść antyżylakowa Varive to ratunek na między innymi likwidację uczucia ciężkości nóg oraz ochronę przed syndromem niespokojnych nóg. Wyciąg z propolisu oraz oliwa z oliwek to doprawdy kapitalne komponenty. Zawitajcie na tą witrynę: http://varive.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
maści to kiepski pomysł, sama próbowałam i nie przyniosło to żadnych efektów, dopiero po skleroterapii w profemedzie pozbyłam się problemu skutecznie, zawsze trzeba próbować najskuteczniejszych sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćttt
Zależy jak mocno zaawansowana jest choroba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
u mnie choroba już była an tyle zaawansowana, że trzeba było poddać się zabiegowi, robiłam skleroterpaię w lux medzie, zabieg przyniósł oczekiwane efekty, mam ładne nogi, nie wstydzę się już ich pokazywać, a to dla mnie największa radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żylaki nic miłego....Ja tez miałam już bardzo zaawansowany stan . Byłam zmuszona umówić się na zabieg usunięcia tego okropieństwa. Zapisałam się prywatnie do tego gabinetu krefft-laser.pl. Żałuje, że nie zdecydowałam się na taki zabieg wcześniej. Efekty są super a ja mam teraz znowu piękne nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×