Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

ubranka dla dziewczynki Zapraszam wszystkie ceny od 1zł BCM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam ciezaroweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam komplet ubranek dla dziecka na rozmia56,62 i 68. W sjkład kompletu wchodzą body, pajacyki, spioszki, kaftaniki, czapeczki, buciki ikombinezony. Wszystkiego razem jest 60 sztuk. Zaintereseoanym przeslę zdjecia na maila.branka są w bardzo dobrym stanie.Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srzedam woek quinny freestyle wielofunkcyjny.Trojkolowy ,pompowane kola: Wózek sklada sie z - gondoli+ nakrycie -spacerowka -folia przecwideszczowa kolor wozka :brazowo-czarny cena 1000zl plus koszty wysylki blizej zainteresowanych piszcie na e-maila :jennifer87@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebujaca1989
Jestem potrzebujaca, matka ktora juz za miesiac urodzi dziecko.Jestem sama.chlopak mnie opuscil.Nie mam pieniedzy ani rzeczy dla mojego dziecka.Bardzo prosze o pomoc.Jesli ktos ma cos na zbyciu blagam o odpowiedz.Moge zaplacic ale niestety nie duzo :(.|Zlitujcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
sprzedam krzesełko do karmienia baby smile(w oliwkowa krateczke) stan bdb-slady uzytkowania głownie na kółkach-słuzyło jedynie do usypiania dziecka posiada wszystkie potrzebne funkcje,podwójny wyciągany blat,rózne regulacje wysokosci,kilka poziomów opuszczania oparcia,blokada kółek,5 - punktowe pasy,pokrowiec wykonany z materiału-łatwo sciagnac i wyprac moge wystawic na allegro cena 80-100zł w opcji kup teraz fotki zainteresowanym na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a czy mogłabyś przesłać mi więcej zdjęć tego krzesełka na maila, takie np. z boku i żeby było widać kółka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
zekanna przesle ale po 20ej bo maz ma aparat w pracy ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×