Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość AnitaAnitaAnita
Szkoda tylko, ze gdzies zniknela.. Nie moze opowiedziec o przedziwnych meandrach swojego zycia i o tym, jak to jest cudownie z bezowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
"Jak juz napisalam, ja bym w zyciu obcego faceta nie zaczepiala na zadnym portalu spolecznosciowym bo sie szanuje i wlasnie dlatego on jest zemna, a nie z taka osoba jak ty bo zaden szanujacy sie muzulmanin nie bedzie z kobieta lekkich obyczajow ani z taka, ktora zagaduje obcych" No to czarno widze jej przyszlosc z Pakistanczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanka Reading
Nie zniknela. Pisze caly czas na forum w topiku o zwiazkach z Turkami. Pewnie pisze tez pod innymi nickami. No i pewnie jej wstyd za to ze zostala rozszyfrowana. Wysmiewa sie z Polakow a sama jest prostaczka. Na kazdym topiku chwali sie, ze ma wlasne mieszkanie, 2 szkoly, zarabia 2 razy wiecej niz faceci, z ktorymi sie umawia. LOL Do tego wychowuje samotnie synka. Niezla ma wyobraznie kobieta. No i faceta szuka. Niezle zdesperowana jest. Poznala ciapatego na skype i juz chce tam leciec do pakolandu i slub brac i mezowi smierdzacemu sniadanie do lozka przynosic, najchetniej na kolanach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanka Reading
zaden szanujacy sie muzulmanin nie bedzie z kobieta lekkich obyczajow Tak tak i ona sie szanuje. :D ten jej ciapaty musi ja tez bardzo szanowac. Sam pewnie wie, ze jest samotna matka, powodzi jej sie jakos i pewnie pieniadze i zycie w Europie juz mu sie snia po nocach. :D Kobita ma 27 lat a glupia jak but. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgyfyfkhkhb
w pakistanie bardzo szanuja samotne matki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanka Reading
Ja na arabie nic wklejac nie bede. Gdzie blokuja i robia cenzure? Ja w postach nie przeklinam, mnie blokowac nie trzeba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Nie no! Zrejtrowala tak bez slowa? a taka wymowna byla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanka Reading
Pewnie uprawia seks ze swoim ciapatym na skype. :D Ja tez ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietaChorobliwie zazdrosna
A ja nienawidzę muzułmanów, nie wiem czemu jesteście tak naiwne... miłość? Przecież oni nie wiedzą co to takiego, jak kobieta nie ma praw w islamie, jest jak przedmiot, to jak mogą wiedzieć co to jest miłość??? Wszyscy polacy żli? Powiem wam, mój przyjaciel ożenił się kilka lat temu, miał z żoną dziecko i co? I tylko kasa ją obchodziła, dawał jej wszystko, imprezy i prezenty wiecznie, złego słowa nie powiedział o niej, nawet jak ona w twarz rzucała mu wyzwiskami. A jak pewnego razu interesy poszły gorzej i trzy miesiące były dla nich cięższe, to odrazu znalazła kochanka. Mój przyjaciel cipą nie jest, ale kochał ją bardzo, wybaczył raz drugi, potem nie było sensu, rozwiódł się i ma spokój. tylko dziecka szkoda, bo niestety wiele kobiet takich w polsce mamy i to właśnie te wyróżniaja się poza granicami naszego państwa, to one są "towarem eksportowym" a raczej ich dupy. Nigdy nie umówiłabym się z muzułmaninem. Ich kłamstwa,przecież ich jak zapytasz o godzinę, to nie umieją odpowiedzieć bez kłamania. Ja rozumiem że na emigracji jest ciężko, sama też żyję za granicą, ale trzeba mieć honor i w domu być odpowiednio wychowanym. A jak się już koniecznie chcecie bawić w związki z tymi islamistami, to przeczytajcie o nich coś naukowego, reportaże, dokumenty, nie tylko na forach sie wypacacie, bo to bardzo nieświadome wybory. Tu kilka osób loguje się pod innymi nickami i zachwala muzułmanów, ale proszę was, nie mówcie mi o nich jak o kims wspaniałym, bo ani jednego przypadku wspaniałomyślności z ich strony nie znam. Gnębicie tego thxmana, ale człowiek wam chce tylko w głowach ponaprawiać, bo wizja "lepszego życia" wam wszystko powywracała... Ale jak chce się mieć swój dom mieszkanie, samochód itp, to czemu do diaska nie weźmiecie się do roboty, czasem rok, dwa musi być gorzej żeby za jakiś czas się odbić. A po najcięższym czasie, który warto przejść godnie, miło jest spojrzeć w lustro i powiedzieć, że nikomu, tym bardziej muzułmanom nie oddało się czegoś najcenniejszego- moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry blossom girl24
A Iwona faktycznie zniknela. Pewnie ogarnal ja wstyd gdy przeczytala, ze juz wiemy co z niej za kurwiszon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
hej dzieki za wsparcie odrazu widac ze masz glowe tam gdzie powinna byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Nie ktos wygrzebal, tylko ja. :P :) Szkoda, ze Iwona zniknela. Tak bardzo chcoalabym wiedziec jak to z tym Nigeryjczykiem bylo.. Ja mysle, ze dla kazdej zakochanej w muzulmaninie powinny byc obligatoryjne roczne "wczasy" z ukochanym w jego kraju. Moze to przmowiloby im do rozumu. A moze nie. SA kobiety, ktore lubia nosic kaganiec i aportowac, i czuja sie niekochane, gdy nie dostana porzadnego lania raz na tydzien. Tak czy owak - chcesz muzulmanina - bierz. I jazda z Europy, tutaj przeciez sami rasisci, lepiej wam bedzie np. w Arabii Saudyjskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle, ze dla kazdej zakochanej w muzulmaninie powinny byc obligatoryjne roczne "wczasy" z ukochanym w jego kraju. ZGADZAM SIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
Mahmed ten artykul ktory zacytowales swiadczy o tm wlasnie ze muzulanow jest wszedzie tak wiele ze zawsze narobia dymu z jakis powodow.Wyglada na to ze w wiekszosci krajow europejskich poprostu sie ich boja i dletego na wiele sie im pozwala.Chodzi o to ze jak im sie przeciwstawisz to nie spoczna poki nie dostana zadosuczynienia.Obrazic muzulmana wiaze sie z tym ze moga spotkac ciebie nieoczeiwane klopoty chocby nawet historyjka prawdziwa pewnego pastora ktory w 11 wrzesnia chcial spalic ksiege koranu narobilo sie wokol tego szumu i ponoc po jakims czasie ten pastor mial wypadek samochodowy.Nie czytalem tego osobiscie ale ktos mi opowiedzial o tym . W koranie jest napisane ze ktokolwiek chcialby luz zbeszczescil ich ksiegae to to spotka go kara za to no ja nie nie sadze ze ten wypadek byl przypadkowy no ale coz dowodow nie ma.Oni sobie moge interpretowac koran po swojemu i jesli powie ze zabil w imie honoru to nic mu za to sie nie stanie ,a w pakistanie jak zabijesz kogos i masz kase to wypuszcza ciebie na wolnosc i to sam pakistanczyk mi powiedzial i z palce tego nie wyssalem .Nie mowie ze w europie jest tak samo ale jak chca to zawsze zos wykabinuja.Zaczela mi sie tez nasuwac taka mysl ze moze te poleczki poprostu to lubia moze im to imponuje wrecz ze jeden z drugim wozi sie jak u siebie z wielka samopenoscia do swojej osboby ,wielu kolegow i znajomych i do tego buja nozka i wyglada jak busta rusta z teledysku hip hopowego.Podobnie zachowuja sie i w polsce kiedy jakis napakowany lysy koles ktory ma wielu znajomych to chociaz moze byc brzydki a powodzenie i tak ma i kreca sie kolo niego jakies towary bo on na dzielnicy jest znany .Moze te same osoby przyjezdzaja tutaj i robia to samo .....hmmmm kto wie pomyslow jest wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
tak wczasy to dobry pomysl moze by sie przekonaly jak jest naprawde,chociaz nie sadze ze dotrze to do ktores ktore juz nimi sa ,to tak jak walic grochem o sciane.Tak mocno ich kochaja i wierza im ze nic sie nie da zrobic.Ktores z polek moze faktycznie sie udalo bo trafila na czlowieka ktory mysli zaznaczam " mysli " rozroznil dobre od zlego.Moze sie urodzil i przypakiem w innych obyczajach i moze tez zakceptowal zycie w jakim obcuje i sie wychowal i stad moze byc "inny" ale sadze ze jak by tam wrocil skad pochodzi znacznie by sie zmienil.Zaczynam tez glebiej szukac na ich temat i zdziwil mnie fakt ze na Maroko ktore graniczy z hiszpania tez jest muzulmnskie i co najlepsze o czym nie wiedzialem ze Egipt rowniez ,zawsze Egipt kojarzylem ze swoja wlasna kultura piramidy itd a tu zdziwko bo 80% to islam juz nie wspomne o afryce tam to juz wogole muzulanstwo sie rozszerzylo, ogarneli kraje nierozwiniete i probuja to samo i w europie .Pewnie wysylali pielgrzymow aby glosili i nauczali islamu tak samo jak chrzesijanstwo kiedys tyle ze sa bardziej uparcji i wciaz draza i draza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Jezusie! nowe trzesienie ziemi bylo, plyty teltoniczne sie przemiescily i teraz Maroko graniczy z Hiszpania?? Bo to, ze Egipt jest w 90 proc. muzulmanski,tak jak zreszta i spora czesc Afryki to wie kazda zakochana w muzulmaninie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Tektoniczne, mialo byc. (druga lampak wina robi swoje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
maroko i afryka ;) kontynent afrykankski ale dotyka hiszpanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Ladnie reagujesz na krytyke, podoba mi sie :)) Poza tym, racja. Rozprzestrzeniaja sie, rozmnazaja i za 30 lat Europa bedzie ich, a ja bede musiala zapychac w burce do sklepu, jesli tata pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
o jakiej krytyce mowisz :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietaCorobliwie zazdrosna
Odnośnie jeszcze szczucia na polaków. Kobiety, które mówią, że faceci z polski są tacy beee... Ja wczuwam się w rolę tych facetów, wiecznie zarobieni, zapierdalają tylko po to, żeby utrzymać rodzinę, czasami pracują na kilka zmian, kto zmęczony ma ochotę nawijać makaron kobiecie na uszy. A my baby nie powinysmy szukac wrazen u muzułmanów, tylko czasem docenic, że facet potrafi utrzymać dzieci i żonę. Piękne słówka to nie wszystko, miłość to także umiejętność opieki nad drugą połówką, a polacy radzą sobie bardzo dobrze w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego, ze bylam z wlochem??? Nie ukrywalam tego nigdzie :) Z nigeryjczykiem nigdy nie bylam :) a z turiem spotkalam sie 2 razy :) i co z tego??? Nigdzie nie ucieklam :) tylko znalazlam sobie inne forum z normalnymi osobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) z tym wlochem bylam 2 lata :) i faktycznie byl najprzystojnieszym facetem :) mozecie sobie dalej pbuszowac na necie :) moze jutro sie okaze, ze bylam tez z chinczykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niszczNAZIZM
Kobiety w związkach z Ciapatymi, które mieszkają z nimi w Polsce. Jakie imiona nadajecie waszym dzieciom i czemu to są imiona ciapolskie? :classic_cool: Ciapole mają się asymilować, a nie mieszać swoją kulturę z naszą, i to z przewagę ciapolskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchota
moja kolezanka Polka jest w zwiazku malzenskim z Pakistanczykiem (Londyn) maja dwoje dzieci, ktore maja polskie imiona (Szymon i Marysia) i sa b. szczesliwi. maja choinke na swieta. on ja b. kocha i szanuje. Gdybym jej nie znala i jej przypadku to chyba bym nie uwierzyla ze tak moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
juz na poczatku mowilem ze zapladniaja odrazu teraz koleznaka ma marysie i szymona ale to chyba nie koniec bo bedzie wiecej dzieci sadze i bedzie tak jak ktos tu wspomnial juz od niego nie ucieknie no bo gdzie z dwojka pakolskich dzieci a moze i czworka niedlugo .Kurde jakie te polki sa glupie i zakoachane w tanszych wersjach hiszpana czy wlaocha jak ktos tu napisal wczesniej :),to jest naprawde wstyd bo dobrze szanujaca sie angielka nie miesza sie z takimi i tak samo niemka a juz nie sadze ze jakas portugalka czy szwedka ale polki owszem czemu nie :ciemna skorka hmmmm miodzio ,ciemny olek hmmm pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Oooo! Bylas i nie odpowiedzialas na dreczace mnie pytanie! Chcial nigeryjczyk papiery czy nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Panie Thxman, pan sie odstosunkuje :D Ja tez Polka, a gustuje w bladych ;) Swoja droga, dziwny to ped i zupelnie dla mnie niezrozumialy. Co w nich jest takiego uroczego? Bo jesli to tylko ciemna karnacja i umiejetnosc prawienia komplementow, to ja ide zmienic sobie obywatelstwo, juz zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj maz jest Polakiem
ja sobie nie zycze, uzywac uogolnien, ja jestem Polka i z zadnym ciapatym nigdy nie spalam i nie mam zamiaru spac, nie wszystkie Polki spia z ciapatymi czy czarnymi, tj nie wszyscy Polacy to buraki. Szanujmy siebie nawzajem, inaczej inne nacje beda nas postrzegac tak jak siebie oceniamy. Jak np przy mnie jakis muslin, albo czarny sie rozpedzi i mysli, ze jak Polka to latwa, to zaraz mu uswiadamiam, gdzie jego miejsce, sprawy o molestowanie seksualne raczej nie chca miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×