Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość hahahaha czy jak ci tam
poczytajcie: Mayor of london! pamietasz mnie z innego topiku? widze ze dalej gesto sie tlumaczysz. zal mi Ciebie. ponoc masz jaks wazna prace? - swiat polish professionals w Londynie nie jest wielki, jak kiedys rozpoznam gdzies twoja slodka buzke to nie recze za siebie. I ty mowisz ze nie jestes rasistka mowiac "wszyscy ciapaci ... to i tamto". ty chyba nie znasz definicji rasizmu - dyskryminujesz ludzi pod pretekstem wymowek ze oceniasz ich zachowanie nie rase. Skoro nie znasz kazdej osoby osobiscie a twierdzisz ze WSZYSTKIE osoby danej rasy czy narodowosci sa takie czy owakie, to to jest rasizm. I ty podobno pracujesz z ludzmi - jakbym cie namierzyla przeslalabym linki do twoich wypowiedzi twoim pracodawcom, zeby sie zastanowili czy ty sie w ogole umyslowo nadajesz do jakiejkolwiek pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mayor...
nie martw się tą baba co ci grozi, pakole juz jej zrobili pranie mózgu. W razie co po numerze ip da sie dojsc kim jest ta "odwazna w necie, cipa w świecie". ale zobacz jak latwo przesiakla ich nienawiscia do ludzi, nie mozesz miec swojego zdania... tak to- "hahahaha"- mozesz zachowywac sie w pakistanie a nie w europie, wiec ogarnij sie bo teraz znaczysz mniej niz zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie zabroni mi
miec własnego zdania. Myślałam, ze nie przystapie do dyskusji, ale po tym co tu widze to poprostu sie nie da. Tolerancja- mozna miec wlasne zdanie, lubic kogos albo nie, tak jak matematyke- nikt nie zmusi zebys lubil ten przedmiot. Jak dziewczyny pisza tutaj "ciabaty, pakol" itp. to znaczy ze nie maja szacunku do owych nacji i maja do tego swiete prawo- w demokracji nalezy sie wolnosc slowa jak psu zupa! Tyle kobiet pisze tu o swoich doswiadczeniach, sprawiajac ze obiektywny sluchacz przyzna im racje. Jestem naprawde bezstronna. Tylko zamiast wyzwiskami, zwolenniczki pakistanczykow czy innych ludzi owej nacji, niech podadza argumenty i przyklady kiedy pakistanczycy zrobili cos wielkiego, wznioslego, dobrego... nie cos w stylu "pomogl mi znalezc mieszkanie" tylko cos co bedzie rownowaga do "zniszczyl mi zycie" np. oddal szpik dla chorego na bialaczke... osobiscie, a nawet ze slyszenia nie znam takich przypadkow i smiem twierdzic ze takowych nie ma. Jestes z takim facetem to badz, tylko podaj przyklady dla ktorych warto ich lubic... a TOLERANCJĄ jest pozowlenie na wlasne zdanie, a nie zmuszanie do lubienia narodu bo twój czy jej chłopak jest bycmoze tymczasowo dla ciebie dobry. Od 1989 w Polsce mamy wolnosc slowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok nie chce mi sie komentowac po kolei wiec zrobie podsumowanie: Wolnosc slowa a kultura osobista i kultura wypowiedzi to 3 rozne rzeczy. Wiekszsci z was niestety, tych 2 ostatnich brakuje. No ale w koncu co sie przejmowac pisze to TYLKO zona dr z Indii, ktory nie jest muzulmaninem, nie bije mnie, nie kaze nosic chust na glowie pierze sprzata i gotuje o zajmowaniu sie dzieckiem nie wspomne... P.S od tej nacji (poza moim mezem i kilkoma wyjatkami) 'otrzymalam' wiecej zlego niz dobrego niestety a nie sieje tutaj jadem, nienawiscia i nie uzywam slow 'polaczkowego' pochodzenia. Moze wysilcie sie troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzony Roman
W Anglii mieszkam 8 lat i sie tutaj napatrzyłem na zdrady Polek , które zaraz po przyjeździe z nad Wisły poszły do łózka z pakol ciapatym.Mezowie pewnie z tęsknotą czekają na ukochane zony,a one bardzo szybko znajdują sobie nowego partnera.Zastanawiające jest to ze Polki strasznie ciagnie do Pakistańczyków.Ludzie ci są zazwyczaj bez wykształcenia,ich angielski nie jest nawet w stopniu podstawowym.Polki wręcz zachęcają swoje koleżanki do zdrady z czarnoskórymi mężczyznami , uważając ze nie jest to nic złego. http://top1-1.com/anglia-jej-prawdziwe-oblicze/ Zdrada z czarnoskórym jest tu czymś normalnym.Mysle ze 50% -70% Polek w Wielkiej Brytanii ma albo miało romans z czarnoskórym mężczyzna.Dowodem jest to ze coraz w Polsce pojawia się coraz więcej czarnoskórych dzieci. http://top1-1.com/polki-czesto-zdradzaja-swoich-mezow-w-anglii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maylmotylek8383
Zdradzony Roman----niestety , ale musze Tobie przyznac racje. Mojej kolezanki siostra wyjechala do Anglii po to zeby zarobic. W Polsce miala meza, a ogolnie byli ze soba 12 lat. Dzieci nie mieli. Ten jej maz pracowal w Polsce tak wiec ona powiedziala jemu, ze pojedzie zarobic w Anglii i przyjedzie, bo chcieli wreszcie o dziecko sie starac. Jednak wszystko potoczylo sie inaczej. Ona poznala jakiegos czarnoskorego chlopaka, z ktorym obecnie ma juz dwuletnia corke. Ten maz jak sie dowiedzial, ze ona z nim jest to jezdzil do jej matki i prosil zeby jej cos przemowila, ale niestety dziewczyna sie uparla, wniosla sprawe o rozwod i dzisiaj zyje w Anglii z tym czarnoskorym mezczyzna i dzieckiem. Jak zapytalam mojej kolezanki czemu tak sie stalo czy nie byla szczesliwa jej siostra z tym mezem, bo przeciez roznie bywa, to mi powiedziala, ze wlasnie byla szczesliwa, ale po przyjezdzie poznala w Anglii inne zycie, inne kultury i to na niej zrobilo super wrazenie i chciala poznac cos innego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umie czytac ze zrozumieniem, i nik CIe nie prosil o jakies wyjasnienia, bo rozmawiam z Mayor of London. OK Mayor czaje, tylko ze ja znam moich znajomych ktorzy nie sa z pakistanu ani arabami tylko z Indii Himdusami z innej strony nie maja po 5 dzieci tylko po 1 albo wogole, nikt z nich nie siedzi na benifitach tylko pracuje na dobrych pozycjach no nie smierdza nie zachowuja sie jak zwierzeta jedza wszytko. Jezeli trafisz na biednego ciapacha to owszem smierdzi tym jedzeniem etc bo sama ich spotykam w autobusie etc, ale pisanie ze oni wszyscy sa tacy jest bledem. Moj chlopak tak jak kasza pisze , gotuje sprzata pierze nigy reki nie podniosl, je mieso normalnie .. No poprostu jak normalny czlowiek nie widze zadnej roznicy , moze poglady maja inne, ale kazdy moze miec swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotylek8383
malinka-----ale twoj chlopak nie jest muzulmaninem to wszystko co ja np. tutaj pisze tyczy sie tylko muzulmaninow. Ja sie ciesze, ze jestes z kims z innej kultury i jestes szczesliwa , na prawde bardzo sie ciesze i oby wiecej bylo takich przykladow, tyle, ze twoj maz czy chlopak nie wiem, nie jest muzulmanine, a to jest co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Malinka [czesc[ No ladnie, ladnie, co ja tu widze. Do pani, ktora mi grozi: Dlaczego to robisz? Mozesz napisac dlaczego? I co mi zrobisz jesli mnie rozpoznasz na ulicy? Buzie mi obojesz? Zabijesz mnie? Bo co? Bo nie lubie ciapatych? Musialabys zatem zrobic to samo z tysiacami innych ludzi. :o Naprawde nie rozumiem tej agresji tylko dlatego, ze mam swoje zdanie na ten temat. Zapewne jak kazda z nas. Bo kazdy ma wlasne zdanie. Malina, przepraszam Cie, jesli urazilam Cie moim generalizowaniem. Ale naprawde nie mam lepszej opini o Hindusach niz Pakistanczykach. Po prostu za duzo widzialam, slyszalam... Moze nie sa tacy jak muzulmanie z Pakistanu ale o szacunku do kobiety nie ma mowy. Tylu z nich mieszka w Londynie zdradzajac swoje narzeczone, ktore czekaja na nich w Indiach z lokalnymi dziewczynami poznanych w klubach.... I nie tylko to jest problemem. A prawdy nie powiedza bo chca miec z czegos korzysci. Poza tym Hindusi sa takze bardzo skapi i sknerowaci. Na wszystkich chcieliby oszczedzic. Mezczyzni z Indii sa nadzwyczaj mili dla kobiety, poniewaz licza na latwy podryw, ewentualnie chca zrobic wrazenie. Wiecie, ja naprawde nie pisze bzdur wyssanych z palca. Jeszcze raz tylko przypomne, ze moje opinie poparte sa latami podrozy, poznawania obcych kultur, tradycji, kontaktami z ludzmi, obserwacjami i analizami ich zachowan, po prostu zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toonight
Wiecie co jest najlepsze? Ze tak samo jak wy ujadacie na Pakistanczykow, tak samo Brytyjczycy nienawidza Polakow i wcale im sie nie dziwie. Wy piszecie, ze wszyscy Pakistanczycy sa tacy sami, bo spotkaliscie tylko tych zlych i na tym opieracie swoja opinie. Wiecie jaki element polski przebywa w UK i jaki wstyd nam przynosi?? Angole widza pijanych, wasatych smierdzieli dracych ryja, latwe, puszczalske blachary rozkladajace nogi przed kazdym obcokrajowcem, byle mial paszport zagraniczny i oni tak samo mysla, ze tak wlasnie wyglada i zachowuje sie typowy Polak. Krzywdzace prawda?? To UK zjechal sie caly margines spoleczny z Polski i pewnie tak samo jest w przypadku Pakistanczykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, ze caly margines spoleczny wlasnie zjezdza sie do UK. :( Kurde, margines spleczny zazwyczaj nie makasy na takie wyjazdy, nie zna jezyka, nie potrafi sobie poradzic - tak mysle.... Jak to jest? To samo z ciapatymi, tylu jest biednych, nie mowiacych po angielsku, nic nie wiedzacych, a przyjezdzaja tutaj, czesto z calymi rodzinami. Jak oni saobie radza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona smieszna
Zdradzony Roman ..powinnienes szerzej otworzyc oczy moze dojrzysz tez jak zdradzaja polcy faceci...nie jeden z nich ma drugie zycie w uk ....nawet ci teskniacy kochajacy mezowie jak zostaja w pl...to pewnie teskna razem z siasiadka...Roman grund to byc obiektywnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiecie, ja naprawde nie pisze bzdur wyssanych z palca. Jeszcze raz tylko przypomne, ze moje opinie poparte sa latami podrozy, poznawania obcych kultur, tradycji, kontaktami z ludzmi, obserwacjami i analizami ich zachowan, po prostu zyciem." Mayor, latami podrozy? oj, znowu cierpimy na megalomanie? od lat siedzisz w Hendon i gdzie ty jezdzisz? Znowu starasz sie zrobic wrazenie tej co wie wiecej i lepiej? no moze na tej swiezej widowni wrazenie zrobisz, ale dla mnie, "starej forumkowiczce" pozostaniesz zawsze okropna klamczucha. Powracajac do tematu, Caristia, no i jak, bedzie slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toonight
Kurde, margines spleczny zazwyczaj nie ma kasy na takie wyjazdy, nie zna jezyka, nie potrafi sobie poradzic - tak mysle.... Jak to jest? Tacy ludzie sa kompletnie pozbawieni samokrytyki czy zdolnosci do glebszej analizy swojego polozenia. Oni w ogole nie maja takiego myslenia "czy ja sobie poradze bez jezyka", "czy ktos mnie przyjmie do pracy" i dlatego nie maja zadnych zahamowan czy kompleksow. Bilety do UK sa tanie jak barszcz, a oni nie jezdza w ciemno, tylko zawsze do jakiegos znajomego, kogos z rodziny itp. Laski po zawodowce maja tylko jeden cel - upolowac jakiegos obcokrajowca i zaciazyc. Rodziny z dziecmi jada tam dla benefitow. Co mnie zawsze intryguje to fakt, ze tacy ludzie nie znaja jezyka, a maja na maksa obcykane gdzie sie zglosic i po jakie benefity. Ja bym nie miala pojecia co jak i dlaczego w tym temacie, a oni juz wszystko wiedza i tylko po to wyjezdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caristia
Postanowiłam że zakończę swoja aktywność na tym forum, bo wstyd mi za Polki. Jedna z pań napisała, że widziała już gdzieś moje posty. Szkoda, że ta pani nie czytała moich postów na tym forum od początku, może wtedy nie zadawała by beznadziejnych pytań? Pisałam, że już kiedyś on mnie zawiódł. Chciałam to wszystko zakończyć, ale dałam mu druga szansę. Zawiódł mnie ponownie, więc koniec z moją dobrocią. Nie zostawiłam go dlatego że jest Pakistańczykiem a nie Polakiem, ale dlatego, że mnie oszukuje. Niech is sobie będzie Marsjaninem, nie ważne, bo jeśli się kogoś kocha, to narodowość nie ma znaczenia. Ja go na szczęście nie kocham, a tak, jak pisałam, to małżeństwo było dla mnie pewnego rodzaju odskocznią. Na szczęście do ślubu nie doszło i nie dojdzie. Tak krytykujecie Pakistańczyków uważając się za lepszą nację, a ciekawe ile z was zadało sobie pytanie "Co taki Anglik z Londynu myśli o mnie? " A myślą o was to, co wy o Azjatach, czyli - totalne zero. Taka prawda drogie panie. Polak dla Anglika czy Niemca zawsze była i będzie tanią siłą roboczą, do prowadzenia domu albo pracy za niskie wynagrodzenie. Co do panów Polaków- wypowiadać się nie będę. Mam to (nie)szczęście, że obracam się w kręgu prawników i nauczycieli, ale i oni kulturą osobistą nie grzeszą. Są i normalni Polacy i normalni Pakistańczycy, a za Polski mi WSTYD!!! Niektóre z was są tak ograniczone myślowo i tak wystraszone odmiennej opinii, że tylko błogosławieństwa udzielić na przyszłość... Koniec moje obecności tutaj. Jestem Polką, ale nie rasistką. Może kiedyś wasze podejście się zmieni drogie panie. Na chwilę obecną nie mam ochoty czytać czegoś, co kłóci się z moimi przekonaniami i co myślowo odbiega od XXI wieku... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caristia
a za Polski mi WSTYD!!! za Polki*, przepraszam za literówkę. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Caristia
mówilas ze nie wiesz czemu narzeczony anglik cie rzucil, a teraz ze dla anglikow polak to zawsze tylko tania sila robocza nic wiecej- znalazlas sobie odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caristia
On mnie kochał, wiem bo wielokrotnie płakał przy mnie i mi to mówił. Problem z nim był inny. Nie będę tu pisać jaki bo to moja prywatna sprawa. W każdym bądź razie, nie dorósł do żadnego związku ani z Polką ani z Angielką ani z Marsjanką. Koniec moje aktywności tutaj. Żegnam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Poranny Deszcz: Tak samo jak dla Ciebie ja pozostane klamczucha (sic!), tak dla mnie Ty pozostaniesz chora osoba. Juz nie wazne w jakim sensie. Nie znasz mnie absolutnie. Mieszkam w Londynie. Nawet nie wiesz gdzie bo w Hendon juz od dawien dawna nie mieszkam. :) Nadal sobie podrozuje gdy tego chce i kiedy mi sie chce. A 'lata podrozy' i doswiadczen mam juz za soba... Nie wiem co przez Ciebie przemaia ale na pewno nic dobrego. I moze pisz na temat jesli oczywiscie masz cos ciekawego do wyrazenia. (w co zreszta watpie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikn
mayor, kiedy ty zdazylas wyjsc za tego araba i mieszkac w libii? z tego co pamietam to szybko sprowadzilas syna do londynu i tam mieszkasz i pracujesz. Miedzy zaciazeniem z polakiem, a wyjazdem do londynu jeszcze chajtnelas sie z arabem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga kolezanko, urodzilam syna dosc wczesnie, bo mialam nie cale 20. Po chwili rozstalismy sie z jego tata. A exa poznalam gdy mlody mial roczek i wyszlam za maz pozniej. Mieszkalam poza granicami Polski w sumie od 2003-go. Tak z przerwami na rozne inne wyjazdy i tak dalej. Do UK przeprowadzilam sie w 2007-ym. Czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadanie...
Nazywam ich pakolami, ciapatymi, nie mam do nich ani troche szcunku i nigdy miala nie bede. A dziewczyny tu pisza ze nie mam przez to kulury osobistej- smiale twierdzenie, ale co kogo obchodzi co powie "materac pakola", przeciez nikt juz nie traktuje powaznie kobiet, ktore sie z nimi puscily. nawet rodziny sie ich wstydza. A do nienawisci mam prawo i moge wyrazac opinie, opinia moze byc rozna, wazne ze nikogo nie krzywdze, nie nawoluje do agresji cielesnej- przeciwnie do muzulmanow. A co anglicy mysla o polakach? nie interesuje mnie to, bo nie musialam opuszczac polski by zarobic ieniadze, mam takie mozliwosci tutaj. Poza tym kobiety, ktore pisza ze np niemcy czy anglicy nie lubia polakow sa poprostu glupie, bo jest wiele osob z tych krajow, na wysokich szczeblach spolecznych, ktore wiaza sie z naszymi rodakami, pokaz mi kogos z europejskiego kraju, o wysokiej pozycji w spoleczenstwie, kto jest w zwiazku badz byl z ciapatym... nie bylo, nie ma i nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadanie...
Nazywam ich pakolami, ciapatymi, nie mam do nich ani troche szcunku i nigdy miala nie bede. A dziewczyny tu pisza ze nie mam przez to kulury osobistej- smiale twierdzenie, ale co kogo obchodzi co powie "materac pakola", przeciez nikt juz nie traktuje powaznie kobiet, ktore sie z nimi puscily. nawet rodziny sie ich wstydza. A do nienawisci mam prawo i moge wyrazac opinie, opinia moze byc rozna, wazne ze nikogo nie krzywdze, nie nawoluje do agresji cielesnej- przeciwnie do muzulmanow. A co anglicy mysla o polakach? nie interesuje mnie to, bo nie musialam opuszczac polski by zarobic ieniadze, mam takie mozliwosci tutaj. Poza tym kobiety, ktore pisza ze np niemcy czy anglicy nie lubia polakow sa poprostu glupie, bo jest wiele osob z tych krajow, na wysokich szczeblach spolecznych, ktore wiaza sie z naszymi rodakami, pokaz mi kogos z europejskiego kraju, o wysokiej pozycji w spoleczenstwie, kto jest w zwiazku badz byl z ciapatym... nie bylo, nie ma i nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
Uderz w stol a nozyce sie odezwa... Nie bede juz podawac zadnych argumentow, bo wszystko co mialam do powiedzenia powiedzialam, a ze wiekszosc nie czyta ze zrozumieniem.. Przed odejsciem chce jednak wyjasnic 2 sprawy: - nie groze nikomu ale jakbysmspotkalam M.O.L to poweidzialabym jej i swoim znajomym co o niej mysle - nie bylam i nie bede z zadnym "ciapatym" ani tym bardziej arabem (bardziej szlachetna odmiana ciapaka, wg tlumaczen MOL), interesuje mnie tylko biali, ale zostalam tak wychowana, zeby traktowac innych ludzi jak ludzi nie zwierzeta. Nasuwa mi sie jeszcze na mysl, skoro ja jestem w londynie od 4lat i nie mialam zadnych kolorowych partnerow, a wy twierdzicie, ze sa tacy podli (po tym jak paru z nich was przelecialo i porzucilo) to nasuwa sie mysl - ciagnie swoj do swego! Jesli ktos tego nie rozumie to przykro mi, nie moge wam pomoc. paaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schaetzchen
Po pierwsze, w internecie znalazłam kiedyś coś takiego, cytuję: A white man said, "Colored people are not allowed here." The black man turned around and stood up. He then said: "Listen sir....when I was born I was BLACK " "When I grew up I was BLACK, " "When I'm sick I'm BLACK, " "When I go in the sun I'm BLACK, " "When I'm cold I'm BLACK, " "When I die I'll be BLACK." "But you sir." "When you are born you're PINK". "When you grow up you're WHITE, " "When you're sick, you're GREEN, " "When you go in the sun you turn RED, " "When you're cold you turn BLUE, " "And when you die you turn PURPLE. "And you have the nerve to call me colored?" The black man then sat back down and the white man walked away.. Może wam to da trochę do myślenia. Po drugie, faktycznie, jak ktoś poprzednio powiedział, jakoś zazwyczaj marginesy wyjeżdżają. Czarna robota zagranicą to kusząca sprawa, jednak później mamy to, co zdążyłyście zaobserwować. Dobry przykład - będąc na wymianie w Niemczech, zwiedzając różne obiekty sakralne, czy to w Kolonii, czy mniejszym mieście - tam, gdzie byli żebracy pod kościołem, widziałam przynajmniej jednego Polaka. Tak więc możemy wysuwać kolejne wnioski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
To prawda, aczkolwiek nie mecz sie z dluzszymi wypowiedziami na tym forum, bo jedyne co uslyszysz, to ze jestes kochanica pakola i ze sie ciebie boja, bo moze naslesz owego pakola zeby im spalil dom :) :) sorry ale taka prawda - kto ma pare szarych komorek ten zrozumie, kto nie temu juz nie mozna pomoc, wiec nie ma co sie meczyc :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy ja wam bronie
wy tu nie wchodzicie by zobaczyc pozwolenie, by byc akceptowanym, ja nie mam nic do tego. Moge ich nie lubic, wy mozecie z nimi sypac, ale nikt mi nie wmowi ze pakole sa dobrymi ludzmi. Jedna pani dobrze powiedzial, pokazcie chociaz jednego, ktory zroil cos dobrego a nie zlego... chociazby oddal szpik-jak to powiedziala pani wyzej... nie ma! z kolei w anglii jest bardzo dluga lista ludzi z polski, jeszcze wieksza w niemczech, zapisana na ta liste... i tak te "polaczki" potrafia dac cos od siebie... co daja pakole? nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pakistański buhaj
Witam jestem z pakistanu. Masz piekne oczy, odrazu sie w nich zakochalem. Twoje usta sa tak piekne jak platki rózy.Jesteś inna niz wszystkie, wspaniala, nigdy cie nie potraktuje jak te leniwe dranie z polski. Tak przy okazji pozyczysz mi swoj paszport???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×