Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość callendarioooooooop
czy mnie cos boli? Moze plecy ciut:D. Poprostu mam alergie na twoją głupote i na to, że wyżej srasz niż dupe masz a tak naprawde jestes zwykłą szmatą, która wyrwała się ze wsi zwanej ostrowiec i mysli ze bóg wie kim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callendarioooooooop
ze wsi oborniki, ostrowiec to za wysoko jak dla ciebie. Po co mi herbatka?? Spokojna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznan, kobieto. Pochodze z POznania. Oborniki Wlkp - miasto. tam kiedys mieszkalam. Najpierw sie doucz troche. A herbata uspokajajaca jest Ci potrzebna. Skoro musisz sie wyzyc na forum (wycieczki osobiste) tylko dlatego, ze wyrazam swoje zdanie (kulturalnie zreszta) na temat byc moze ZBYT dobrze Ci znany, to chyba kazdy widzi, ze cos jest nie tak z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty, pomarancza
cos sie tak uczepila tej mayor? slownictwo masz rodem z rynsztoka piana z geby ci pewnie leci przy tej klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callendarioooooooop
o dziwne bo doskonale wiem, gdzie jest Poznan, wszak pochodze z tego miasta. I Oborniki to jednak nie POznań. Na NK masz wpisane Oborniki. Tematu nie znam, ale Ty zapewne tak. Jeden Arab, drugi Arab, kto wie ilu ich tam mialas. A wiemy, ze wierna ty nie potrafisz być. Mam do Ciebie tylko jedno. To, że śmiesz oceniać inne kobiety negatywnie tylko po tym, że są z ciemnoskórymi (nie zaprzeczaj bo czytalam wiele twoich wypowiedzi) z sama z takowym bylas. Hipokryzja i rasizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec nic nie wiesz, dziewczyno. Ani na moj temat ani na mojego zycia. Oczywiscie, ze Oborniki to nie Poznan. Czy ja napisalam, ze Oborniki to Poznan? Ja sie w Obornikach urodzilam. W Poznaniu mieszkalam. Nie masz nic wiecej do powiedzenia tylko wytykanie mi skad jestem? Tak poza tym to Oborniki to jest miasto a nie wies, wiec doucz sie. Ha! :D Taka jestes madra, ze nawet wiesz ilu facetow mialam w zyciu. ;) Nic, tylko pogratulowac. Ale wiesz, obycia to Ci brakuje naprwade. Moze zamiast marnowac energie na wyzywanie sie na forum i wycieczki osobiste, troche bys go zdobyla? Np podrozami, jakas nauka, a nie wlazeniem w dupe kolejnemu ciapatemu... :o (ah, zapomnialabym, ze piszesz pod pomaranczowym nickiem, wiec zaraz powiesz, ze Ty nie masz ciapatego) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka prosba jeszcze do Ciebie: wskaz mi, prosze post, w jakimkolwiek napisalam cos obrazliwego na temat kobiety w zwiazku z czarnym/ciapatym. Pokaz mi to. No dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callendarioooooooop
tak tak bo Ty taka uczona jestes. Wiesz co nikomu w dupe wchodzic nie musze w przeciwienstwie do ciebie. Pisalas, ze przyjaXnilas sie z pakistancami a teraz na nich jedziesz?? Taka z ciebie przyjaciolka jak z koziej dupy trąba. O moje zycie sie nie martw. Zapewniam cie, ze jest bardziej udane niż Twoje. Mój facet nie wyzywa mnie przynajmniej od kurew i szmat. A ja nie musze sie chwalić na forum, że mial prawo, bo go zdradzilam i to nie raz. Uważasz się za taką super świetną?? Spójrz w lustro czasem mayor. Nic ciekawego tam nie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lustro patrze codziennie, moja droga. I jestem zachwycona. Nikt mnie, zaden facet od kurew czy dziwek nigdy nie wyzywal. Nigdy bym na to nie pozwolila, wiec znowu jakies smieci zamieszczasz na forum o nie. No ale Twoja sprawa. Mnie Twoje zycie nie interesuje, wiec po kiego diabla tak sie plujesz jakiego to masz super faceta i tak dalej...? Owszem, przyjaznilam sie z pakistancami, na samym poczatku jak jeszcze bylam glupia i naiwna po moim przyjezdzie do Londynu. Nikogo nie ocenialam, przyjaznilam sie z wszystkimi. Lekcje swoja dostalam i teraz nimi gardze. Wiec uspokoj sie, dziewczyno i nie pluj tak jadem, bo to nie zdrowo. Nadal nie pokazalas mi zadnego mojego postu, w ktorym obrazam kobiety w zwiazkach z czarnymi lub ciapatymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o obrazliwe posty, to nazwalas mnie 'szmata' w jednym z Twoich poprzednich postow. Wiec zauwaz, ze nie dosc, ze kultura nie grzeszysz, to pokojowo nastawiona do innych raczej tez nie jestes, skoro opluwasz kazdego, kto ma inne zdanie niz Twoje. Za pewne Twoj partner pochodzi z Pakolandu lub Indii i to jest powodem Twoich frustracji, ale na forum raczej wszystcy powinnismy dyskutowac i posiadac jakies zasady (etypieta, ktorej Tobie brakuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callendarioooooooop
wiesz nie chce mi sie szukac, ale ktos tez to zamiescil na tym topiku o tobie, ktory, zapewne kazalas wykasowac, Dziwne, ze nick zgadzal sie z twoim nickiem na fotce( link tez byl tam podany). Pisalas, ze rozwodzisz sie, że to twoja wina bo go notorycznie zdradzalas, on cie wyzywal od szmat i kurew nie raz ale mial do tego prawo. To bylo kilka lat temu. Prosze http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2737334&start=1650 post z 17:24 a to twoj profil z fotki http://www.fotka.pl/profil/jaye/ zbieg nicków?? Nie sądze. Już wcześniej Ci zarzucano, że kłamiesz. Heh dziwne, że patrząc w lustro jestes zachwycona, bo szczerze powiedziawszy nie masz czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callendarioooooooop
hehehe dobre. Jesli chodzi o osoby Twojego pokroju nigdy nie będę do nich pokojowo nastawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callendarioooooooop
a i opluwam tylko Ciebie zauważ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara zocha
ale ta mayor musiala zajsc ludziom za skore bo co nie wejde na jakis topik to pisza o niej..haaahh no wlasnie obejrzalam sobie te jej zdjecia na fotce...no w sumie nic szczegolnego, typowa polska blondyna..no ladne ma wlosy... i tyle, jedna fajna fotka taka w sukni, chyba robiona przez profesjonaliste,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Wy sobie dalej zyjcie w przeswiadczeniu, ze macie racje. Jesli to Was uszczesliwi, to ja sie ciesze. ;) ...ludzmi mojego pokrou? Najpierw spojrz na to co wypisujesz, ukrywajaca sie pod pomaranczowym nickiem kobieto. I sprawdz jaki sama masz pokroj. Oczywiscie. Detektywi z Was marni. :D Moim zdaniem nie warto sie tak bulwersowac ani pluc, bo nie to nie zaszkodzi pod zadnym wzgledem, zezloscic tez raczej nie bo jaki tego sens, a z tego co widze, to strasznie sie tym co piszecie same jaracie. A jak wiadomo, zlosc pieknosci szkodzi. Ps. Ja wiem jak wygladam, jaka jestem, moi znajomi, rodzina, przyjaciele takze, niepochlebne opinie Wasze na moj temat odbieram tylko jako Waze wlasne slabosci i kompleksy. Uwazam, ze juz dosc napisalyscie. Oczywiscie, jesli jeszcze Wam malo, to sie wyzyjcie wiecej, w koncu internet wszystko przyjmie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja weszlam na ten link co ktoras z was podala i przeczytalam ten post co niby mowicie ze to mayor pisala i pytanie teraz, gdzie to pisze cokolwiek o niej? Taka sytuacja moze sie przytrafic kazdemu i tysiace kobiet mieszkaja za granica i pisza na kafeterii. Glupie jestescie normalnie. Wstyd, stare krowy a takie glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maylmotylek8383
oj dziewczyny przeciez nie musimy tak wyzywac sie tutaj. Szkoda slow. Porodzmawiajmy na temat , a nie szukanie i docinanie sobie. Tak wiec dziewczyny spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callendarioooooooop
lee Ann jakimś cudownym trafem zawsze pojawiasz się na topikach, gdzie ktoś nie zgadza się z kreowanym przez Mayor obrazem jej samej "jaka to ja jestem fenomenalna". Mayor przyznaj się Lee to poprostu Twoje Alter Ego. Schizofrenia?? Na tamtym topiku też ktoś napisał o Twojej rzekomej chorobie. Czyżby?? Tymbardziej, że ostro zareagowałaś na pytanie tej osoby o Twojego synka "Nie kpij, to nie jest dziedziczne". Nie ustosunkowałaś się do linku, który wrzuciłam. Nazwałaś mnie kłamczuchą, że niby podaję fałszywe info o Tobie. Co teraz powiesz księżniczko?? Poza tym heh chyba jesteś naiwna jeśli uważasz, że rodzina, przyjaciele czy znajomi powiedzą Ci, że jesteś przeciętna czy nieciekawa. Jakież kompleksy ja mogę mieć na Twoim tle?? Bo nie miałam męża araba?? Bo nie potrzebuję szukać przygód poza związkiem?? Proszę Cię nie bądź śmieszna. Wiele osób Cie tu nie lubi. Ciekawe dlaczego. Kłamców i rasistów się tępi. Synka też wychowujesz na małego rasistę?? Uważaj, bo możesz mu zrobić sporo krzywdy i za kilka lat nie będzie dostosowany do życia w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga, ja nie potrzebuje alter ego. Doskonale potrafie pisac w swoim imieniu, mam swoj czarny nick, ktorym sie tutaj posluguje. :) Po co mi inne? :) Po kiego grzyba mam sie ustosunkowywac do Twoich pytan, skoro mnie nie obchodza i uwazam, ze nie ma sensu nawet na nie odpowiadac? No ale zeby sprawic Ci przyjemnosc, to napisze Ci, ze sie pomylilas. Nie, to nie ja pisalam na tamtym topiku. Wystarczy Ci moja odpowiedz? :) Pewnie nie, wiec wyruszaj na poszukiwania innych topikow sprzed lat, w ktorych znajdziesz posty pisane przez ludzi, ktorzy zapewne mogliby byc mna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wychowuje synka na rasiste. Ja jestem dorosla, poradze sobie. A dziecko nie powinno miec problemow. To, jakie mam podejscie do tych spraw, to moj biznes i nic Ci do tego. Rodzina ani przyjaciele nie musza mi prawic komplementow, poniewaz nie chodze i nie pytam po ludziach jak wygladam. Sama doskonale widze swoje odbicie codziennie i wiem, swietnie wiem jak wygladam i jaka posiadam wartosc. Do lozka mi sie nie pchaj - ze tak powiem. I tak nic nie wyweszysz. Dziwie sie naprawde, ze zamiast tresciwej dyskusji na temat topiku wolisz toczyc wycieczki osobiste, kontynuowac utarczki na temat roznych sfer mojego zycia i ingerowac w nie. Naprawde nie masz zadnych argumentow na temat topiku? Tylko ja Ci zostalam? :D I dla Twojej wiadomosci, jestem bardzo lubiana na forum i nie tylko. A trolle internetowe takie jak Ty wszedzie sie znajda. Szkoda, ze nie ujawnisz swojego czarnego nicka. Ale dobrze wiesz, ze wszyscy by Cie potem wysmiali, wiec w sumie trafne i przemyslane zagranie. :D Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna mala sugestia, zanim cos napiszesz, pomysl czy nie sa to bzdury. Jeszcze wielu rzeczy o mnie nie wiesz, np tego, ze planuje wyprowadzic sie z Londynu, z UK w ogole... Wiec nie pisz glupot, naprawde wystawiasz sobie swiadectwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efghjik
Mayor nic cie nie nauczyl temat o tobie i zawarte w nim wypowiedzi na Twoj temat ??????? Ty dalej musisz glosic swoje zdanie na kafe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callendarioooooooop
cóż nie bez powodu nazywają cie tu kłamczuchą Mayor. Pewnie wyprowadzasz się do USA i bedziesz mieszkac z K. Baconem. Hahahaha. Powiem Ci jedno. Gdziekolwiek się nie wyprowadzisz ciężko Ci będzie z takim podejściem do ludzi kolorowych. No chyba, że wracasz do Polski. Zbieżność nicków z kafe i fotki?? Sorry bajki to my ale nie nam. No i jednak jest kilka osób na kafe, z którymi kiedyś byłaś bliżej. Skąd wiesz, może ja to jedna z nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to obchodzi tyle co zeszloroczny snieg. Myslisz, ze nie mam innych spraw zeby sie takim czyms przejmowac? Twoje zdanie mnie nie interesuje. Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efghjik
Mayor ty masz cos z psychika kobieto i jestes naprawde chora na umysle. Wez sie zastanow nad soba . Widac ze nie masz swojego normalnego prywatnego zycia tylko codziennie popoludniami i wieczorami przesiadujesz na kafeterii i piszesz ciagle jedne i te same bzdety !!!! W temacie o zyciu w Londynie tez ci ktos zwrocil uwage ze wtracasz sie w kazdy temat i wymadrzasz a nikt cie o to nie prosi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiszzzz to suuuko
do- callendarioooooooop jesteś tag głupia i pusta, tak plujesz jadem jakbyś odnajmowała pokój na kwadracie od pakola. Nie sraj żarem, daj ży Mayor, ja z wieloma rzeczami sie nie zgadzam, ale nie mowie o niej takich rzeczy... po co wstawiasz linki do profilu, chcesz stworzyc dla niej taka sytuacje, ze dopadną ją pakole i skrzywdzą? To przejdz na islam bo w srodku już jestes ciabata! Mayor miej ty w d*pie dziewczyno idiotki, które dają dupy muzułmaninom, bo one sa juz chore z nienawisci i tylko tyle Ci powiedza. Sama spotykalam sie z muzulmaninem i poznalam ich kulture, odkreslam sie od nig gruuuba kreska, to śmiecie dla mnie! Ale w imie bezgranicznej tolerancji jakaś mądra p**da wydrapie mi oczy i powie ze wszystko wiem z telewizji, nie z zycia, no niestety ja wole sama poznawac swiat a nie przez tv jak wiekszosc tutaj sie wypowiadajacych. I ch*j mieszajcie mnie z błotem za rasizm, pokazcie jak tolerancyjne jestescie i tolerujecie moje zdanie, same sobie zaprzeczacie a ja i tak mam wiecej szacunku u ludzi niz idiotka, ktora zwiazala sie z pakolem, tyle. Pozdrow swojego brudasa z małym ku**sem! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×