Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość rain over paradise
dajecie sobie otuchy, zarzucacie rasizm osobom, które wiedzą że poprostu ludzie z innych kręgów kulturowych nigdy się nie zgrają w jednośc, wyklinacie-wszystko to w imię tolerancji robią osoby które twierdza ze sa tolerancyjne, to gdzie wasza tolerancja względem zdania, które maja dziewczyny przeciwko waszemu. Niedouczenie i nic więcej, macie klapki na oczach! Muzułmanie chcą posiąśc swiat, a wy dla nich jestescie przepustka do europy, pieniedzy i europejskiej utopii, wy mniej niz zero dla nich znaczace, drzecie cie jak dziekie lochy, gdyby pakistance mogli to by przeczytac to by zeszli ze smiechu. Jakby zydzi bronili pół wieku temu nazistów. Idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierniczka
Mayor sama pisalas na jakims topiku, ze masz zamiar wyprowadzic sie do Kalifornii, to zadna tajemnica. Topik z Kevinem Baconem i premiera filmowa tez pamietam. Zdjecia Twoje na naszej klasie tez widzialam i na fotce tez. Uwazam, ze za duzo podajesz informacji o sobie, czasami przeczysz sobie samej w niektorych topikach i potem wychodzi z tego maslo maslane, a ludzie maja nosa i predzej czy pozniej wywleka jakis topik na swiatlo dzienne, jakas Twoja wypowiedz. Nie pisze tego zlosliwie, ale poprostu uwazam, ze sa granice prywatnosci, ktorych nie nalezy przekraczac bo potem sie obrywa od ludzi...Czytam kafeterie od ponad 3 lat i nie da sie ukryc, ze wzbudzasz wiele kontrowersji na tym forum. Duzo osob ma czarne nicki, zdjecia w stopce a jednak malo wiemy na ich temat natomiast Ty jestes jak otwarta ksiazka. Zastanow sie czy warto tak sie uzewnetrzniac i jaka cene za to placisz, bo mimo, ze udajesz obojetna i twarda pewnie nie jest Ci przyjemnie czytac obrazliwe komentarze i wyzwiska na swoj temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, mnie to nie rusza. Mam 2 zdjecia w stopce, a profile moje na NK i Facebook zostaly znalezione przez kogos, co mi do tego? Mnie to nie zaszkodzi, a jak one maja taki zaciesz z tego, to jestem szczesliwa, ze ludzie maja jakas rozrywke i temat do gadania jesli nie maja innych zajec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mayor widze ze sepy dalej cie mecza:-P jak tam z nowymi planami? ja raczej okolo lipca wracam spowrotem na wyspy :-D moze jeszcze zdarzymy sie spotkac gdzies po drodze fajnie by bylo poznac w realu ta 'staszna , nieczysta kobiete z rozdwojeniem jazni':-D trzymaj sie Mayor i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza23. witam, witam!! :) U Ciebie wieczor sie zbliza malymi kroczkami, prawda? :) Wiem, bo wlasnie zakonczylam moja rozmowe z przyjacielem z Seattle WA. Dopierpo w lipcu bedziesz? Toz to prawie za rok!! To juz ja wczesniej bede w US niz Ty w UK! :) Jasne, musimy sie spotkac!! Daleko masz do WA? A do CA? W sumie moge pojawic sie w obu. Przesylam usciski! 🌼 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor owszem wieczor i rutyna wieczorna w toku:-) My jestesmy w Texasie ale nie piszmy tutaj szczegolow bo znowu dorobia do tego scenariusz jak masz ochote odezwij sie na maila; piruetka@gmail.com Zgadamy sie jakos moze na skypa czy facebooka (zebys nie myslala ze ja moze kolejny sep to ci podam pelne dane osobowe:-D ) pozdrawiam K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okay, kochana, napisze emaila. Skype nie uzywam, ale jestem na Facebook aktywna. To super. Ja juz jestem wykonczona. Codziennie chodze spac o tej godzinie, bo siedze przy kompie i jak filmow nie ogladam, to znowu pracuje nad kolejnymi projektami albo rozmawiam z Jamesem na czacie. Dobra, juz nie pisze, bo frustratka sobie przeczyta rano i dorobi historie - tak jak napisalas. W Teksasie mowisz? Aaaaa, to pewnie Dallas. :) Okay, napisze emaila jutro rano, czyli jak Ty juz dawno bedziesz spala. Jestem dobra w tych obliczeniach godzin teraz, codziennie tak sobie przeliczam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callendarioooooooop
Jamesowi juz współczujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukbot
tak czytam te wszystkie posty i nie bede nbikogo ani obrazac ani oceniac napisze wam poprostu jak to wyglada z mojej strony jestem emzatka z pakistanczykiem on ponad roku i dopiero teraz moge cokolwiek napisac na jego temat oni zmieniaja sie jak kameleon dostosowuja sie do sytuacji tak zeby wypasc jak najlepiej szacunku do kobiet nie maja no chyab ze na poczatku jak chca cie zdobyc. Po slubie uwazaja ze miejsce kobiet jest w domu pozwalaja ci pracowac ale placisz wszystko na pol nie dosc ze przychodzisz zmeczona po parcy to pamietaj ze masz wyprac ugotowac posprzatac .Jesli cokolwiek idzie nie tak w ich zyciu pomimo ze nawet zabardzoi nie wiesz o co chodzi to i tak to TY jestes wszytskiemu winna. Maja duzo wieksza przewage w buzi i sile ktora uzywaja na tobie zeby dac uspust swym emocjom ( i pomimo ze powtarzaja ci ze cie kochaja to nie zabrania im to cie pobic tak ze nei mozesz sie ruszyc przez nastepna godzine ) dziewczyny milosc miloscia ale nie warto uwierzcie mi zaden z nich nei ejst wart naszej milosci w ich slowniku nie ma takich slow jak szacunek tolerancja czy kompromis to poprostu nie istnieje a po wszystkim dzwonia do ciebie z pracy z pytaniem jak sie czujesz czy cos ugotowalam, caluja i wychwalaja przed kumpalmi , a nam sam koniec to najlepiej gdybys sie z nim poszla kcohac . Jedynym szczesciem jakie mam to moj synek ale boje sie o jego przyszlosc bo skoro jego ojciec potrafi bic mnie jak go mam na rekach ( a dziecko am dopiero 3 miesiace ) to co bedzie potem.Nie wiem co zrobie top nie takie latwe odejsc rozwiesc sie ale milosc miloscia a rozum rozumem. Sama zgotowalam sobie etn los nie slcuhajac nikogo dlatego uwazam ze kazdy musi sam do wsyztkeigo dojsc,tylko szkoda ze zcasem w taki bolesny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rydzy-rydzy
kto Ci w to uwierzy !!! Rydzyk jest pedałem ! http://top1-1/com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmkl
Nie wiem co zrobie top nie takie latwe odejsc rozwiesc sie ale milosc miloscia a rozum rozumem co ty pieprzysz dziewucho, o jakiej milosci mowisz?? Jestes teraz odpowiedzialna za drugiego czlowieka, gdybys byla sama, to rob co chcesz, niech cie skatuje na smierc, twoj wybor, ale masz dziecko i musisz je chronic!:O Jak najszybciej uciekaj od tego czlowieka, sa organizacje, ktore pomagaja takim kobietom, masz na pewno rodzine, nie zaslaniaj sie jakas miloscia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukbot
dlatego tez najzwyczajniej w siwecie spokojnie czekam lece do polski pod pretekstem swiat i juz nie wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ukbot
Chyba juz widzisz po tym topiku jak smutny los bedziesz miala w Polsce ty i twoje dziecko :-( Dziecko Pakistanca. Lepeij szukaj na miejscu jakiegos wyjscia bo w PL zezre cie nienawisc i nietolerancja Polakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fushia
a ja ma Pakistanczyka ale chrzescijanina. Pochodzi z Karachi, tam jest sporo chrzescijan, katolikow, protestantow, zieloswiatkowcow. na poczatku nie moglam uwierzycjak mi rzekl: .... spadam bo musze do kosciola :P Ja na to : ze co???? ale mimo ze protestant to i tak kultura tego kraju przesiakniety. co nie przeszkadza mu uprawiac seks przedmalzenski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotylek8383
ukbot---dobrze robisz, ze uciekasz od niego i oby on cie w tej Polsce nie znalazl. Byl juz kiedys z toba w twoim rodzinnym miescie??zycze tobie duzo sily no i pisz co tam u ciebie w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
ja chyba wstapilem do zlego forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
same widzicie ze leja was jak wlezje : pamietaj ze jak jestes ze mna to jest juz moja !!! Za zdrade gotow bedzie ci gardlo podciac ,powiem ze tam skad pochodza to z bydlem domowym sie lepiej obchodza a co w w nich widzicie nie mowcie mi tylko ze maja wieksze hmmmm lub ze sa dobrzy w lozku bo nie lykne tego ,wszystko co wiedza ucza sie od nas "ludzi " bo tam sa zacofani i zakazane jest wiele rzeczy ,powiem nawet ze Ci zyjacy tu w europie lub dzrzwi obok ciebie sa tak uwstecznieni ze kiedy czytaja deskrypcje na red bullu to maja wywody na pol dnia jak dziala i co nim jest zlego,traktuja to prawie jak jakis zakazy owoc i nie kazdy odwazy sie sprobowac a przy tm wszystkim to jeden jest lepszy w gadce od drugiego ,gadaja jak jacys mentorzy co zjedli wiele ksiazek ...sa i tacy co prbuja to i owo ale chowajac sie jeden przed drugim bo wiedxza ze lamia swoje allahowe prawo i jak go kumpel przylapie to boi sie ze go podkabluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
hehe no chyba jednak maja wieksze skoro taka cisza nastala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz mi ze nie maja
jestem prostytutka w londynie i obchodzilam sie z brudasami. maja bardzo male palki. chyba najmniejsze na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
to co jest w nich takiego niedosc ze pochodza z krajow biedy po pas i dopiro tu staja na nogi ,,,przy tym sa cwani i pazerni na kase jak cyganie ...maj male sfistaki jebie im z geby!!!To co w nich jest???Czy te polki naprawde tak nisko upadly zamiast glowy w gorze nosic wzgledem ich to nie ...robia im palki w samochodzie np ...nie mowie o prostytutkach bo to juz zawod ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black devil girl
thxman ale co cie boli?? Poza tym Polacy co?? Z takiego bogatego kraju pochodzą, że ho ho miliarderzy, higiena osobista pozostawia również wiele do życzenia, chleją na umór, kradną i podpierdalają innych rodaków gdzie się da. O wielkości ptaszka nie wspomnę. No i powiedz mi w czym taki Polak lepszy, no w czym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz mi ze nie maja
juz ci tlumacze. przyjedzie taka jedna czy druga, za granica nigdy wczesniej nie byla i juz ma w majtach mokro bo widzi inna narodowosc. a ciapaki umieja bajerowac takie gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz mi ze nie maja
black devil girl thxman ale co cie boli?? Poza tym Polacy co?? Z takiego bogatego kraju pochodzą, że ho ho miliarderzy, higiena osobista pozostawia również wiele do życzenia, chleją na umór, kradną i podpie**alają innych rodaków gdzie się da. O wielkości ptaszka nie wspomnę. No i powiedz mi w czym taki Polak lepszy, no w czym?? a ja wspomne. :D polacy maja calkiem calkiem w majtach. mam przyjemnosc miec stalych klientow z polski i moze nie maja jakichs tam najwiekszych ale tez nie sa mali wiec nie przesadzaj. ciapacki narzeczony juz chyba ci swiat przyslonil. a ciapaki nie podpierdalaja? to sa lizusy nie z tej ziemii. szefowi dupe liza w pracy jak gdzies pracuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black devil girl
uwierz mi==> wierz mi odwiedzilam wiecej krajow niz ty. Poza tym chyba czytac nie umiesz moj post kierowalam do thxman a nie do jakiejs kurewki z upadlej wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz mi ze nie maja
oj widze ze odezwalo sie przerosniete ego ciapackiej narzeczonej :D nie jestem kurewka ze wsi a za pieniadze ktore zarabiam moge sobie leciec tam gdzie twoj wzrok nie ma zasiegu.a ty dalej sie przechwalaj worku na sperme ciapaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaman
a czy ja cokolwiek wspomnialem o polakach hyyyy????Jakies jedno slowo na ten temat chyba nie bynajmniej nie przypominam sobie ,,,a tu jedna koleznka po fachu ma racje ty chyba juz bronisz swojego lovelasa z ciaplandii...! Co w tych pajacach ktorzy liza dupe jak tylko moga jest takiego egzotycznego hmmm?On zarywajac ciebie widzi twoja dziurke pozniej jak bedziesz przy nim wygladac kiedy bracia i kuzyni beda go razem z toba widziec ...przekazuje jeden drugiemu jak bylo jak znicz na maratonie i gonia nastepni w poszukiwaniach i staja sie coraz bardziej nachalni....jak wjada do polski na dobre to miedzy innymi z powodu kobiet ...Rosmieszaja mnie mnie te obronczyni ktore juz maja z nimi kontakt i widza to w innym swietle (swoim wlasnym) jak widze na ulicy pare t na wymioty mnie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black devil girl
hahaha nie wiedzialam, ze bycie kurwą to powód do dumy. Poza tym jak widze na tym forum jedynym argumentem jaki macie przeciwko takim, którzy nie plują na hindusów czy innych to to, że zapewne jest sie ich narzeczoną. Cóż jak widać poziom inteligencji poniżej zera- oczywiście mowie o Was. Thxman nie zrozumiales?? Jaka szkoda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black devil girl
alez wymiotuj sobie ile wlezie. Ty bedziesz smierdzial nie ja. Heh ksenofobia i rasizm dalej króluje wsród polaczków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
rasizm jak najbardziej...myslisz ze oni to co sadza o nas ,poczytaj od poczatku...co do kurew to ja tamtej dziewczyny nie znam i nawet nie wiem czy mowi prawde o sobie wiec sie zbednie brzydko nie wyrazam ....tu raczej chodzi o wlasna opinie nie o to kto kim jest....bo co wtobie siedzi to ty sama wiesz najlpiej ...lubisz brazowe banany to twoj gust ...muszisz chyba bardziej i glebiej wejsc pomiedzy nich i posluchac ...najechali sie dla benefitow ktore maja za nic robia dzieci jedno po drugim aby miec wiecei i wiecej i jak najmniej pracowac i oczywiscie walkki czyli lewe interesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×