Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość Schaetzchen
A od kiedy oni mówią po 'pakistańsku'? Jest w ogóle taki język, 'pakistański'? Dziwicie się, jeśli tak przeklinają, przy EUROPEJKACH. Często spotykałam się z opiniami o nas, Niemkach, Angielkach itd., stąd taki szacunek, choć nie wszyscy wobec nas tacy są. NIE WSZYSCY, tak więc nie generalizujcie w każdym przypadku, bo ZAWSZE i NIGDY to są zbyt duże słowa. Ja osobiście nic nie mam do Polaków, ale nie znoszę tego ksenofobicznego podejścia co po niektórych. Jesteście patriotami? Naprawdę? To sprawdźcie, co to DOKŁADNIE oznacza, a dopiero później się tak do cholery nazywajcie. Dopiero wtedy brońcie swojego, aż dziwne, że wiele z was powyjeżdżało z ukochanej Polski (mówię tu o tych, które/którzy tak obsmarowują Azjatów, ale przecież powyjeżdżali do UK w identyczny sposób, w pogoni za forsą). W sumie nie bez powodu, jak widzę, ludzie mówią, że jesteśmy daleko za murzynami - skoro myślenie co poniektórych nawet do pięt nie dorasta... Ciekawe, kiedy będziemy traktowani na równi z innymi krajami europejskimi... A najbardziej mnie ciekawi, skąd ludzie, macie takie poglądy. Z domu wynieśliście? No to gratuluję. Widzę, Caristia, że jesteś silna i to Ci się chwali :) Szkoda, że niewiele osób dojrzało do pewnych rzeczy. Ale za to widać czarno na białym, że wśród wszystkich, którzy wyzywają tutaj na forum, sprawdza się doskonale przysłowie: "Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one" :) Pasuje jak ulał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniekad sie zgodze.....
kiedy biala kobieta idzie sama,lub z bialym facetem,nikt nie zwraca na nich uwagi,natomiast polka z ciapatym,odrazu widzac ze to szmata zbrukana syfem,i tak o niej kazdy mysli...nie ja:),a moze i ja miedzy innymi...tak samo nawet o niej mysla jego znajomi i inni kolorowi.patrza co sobie ,,podruchuje,, obecnie ich ziomal:) nie wzbudza szacunku poprostu w nikim.mozecie sobie pisac farmazony o braku tolerancji,mam to gdzies,bo to nie ja musze przelykac te gorycz kazdego dnia,gratuluje krotkowzrocznosci,lub zycia w wyimaginowanym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Śmieszne. Pakistanie posługują się różnymi dialektami. Nie ma języka pakistańskiego. Najczęściej jest urdu i punjabi. Który z nich więc znasz? Podejrzewam, że żaden. Ja też potrafię powiedzieć do Pakistańczyka, że go kocham w jego języku, zapytać, jak się ma, odpowiedzieć na pytanie jak ja się mam, i nazwać go ch..... Mieszkając wśród nich pewne słowa automatycznie się łapie. Ja łapę urdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitaryka
Pakistaniec nigdy nie bedzie taki jak europejczyk. Nigdy!!! Moze sobie byc wyksztalcony, moze zyc latami w kraju europejskim ale zawsze zostanie w nim ta ciapatosc! To inna kultura, inne zwyczaje. Nigdy z koguta nie bedzie orla ;-) Mowcie sobie co chcecie ale to sa zupelnie inni ludzie niz europejczycy. Pokazcie mi chociaz jednego muzulmanina ktory dla swojej ukochanej przeszedl na wiare chrzescijanska. Nie ma! I nie bedzie! I nie pieprzcie o tolerancji bo oni nie toleruja bialych. W UK mordy darli, ze im flagi angielskie przeszkadzaja. Uczucie ich zostaly obrazone. Scierwa!!!!!!!!!!!!!!!! Szybciej juz moglabym sie zwiazac z murzynem ;-) niz z muzulmaninem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne
Drogie dzieci, w pakistanie, jak również w indiach po nieudanych próbach wprowadzenia angielskiego język urzędowy zastąpiono uniwersalnym "hindi", język ten używany jest przez wszystkich obywateli obu krajów jak również z poza granic, czyli afganistan, uzbekistan etc. Swoimi wypowiedziami powodujecie tylko mój śmiech, ponieważ znam owy język, a wy próbujecie podważy moją wiedzę nie tylko zdobytą na studiach, ale również praktyczną. Posiadam wykształcenie na stopniu magistra inżyniera i w owych krajach jak również w anglii przebywam wielokrotnie w ciągu roku. Zamiast czyta wikipedię zacznijcie korzystac z naprawdę naukowych źródeł bo teraz jesteście poprostu śmieszne. Jestem świadkiem namacalnych sytuacji a wy próbujecie się pocieszyc tym, że piszę ogólnikowo... ktoś zarzuca mi że pakistan nie ma języka... dobre sobie... widzę że bardzo Ci zależy na tym aby Twoja racja była na wierzchu, niech i tak będzi, jeśli dzięki temu poczujesz się dowartościowana, to dobrze, ważne byś się czuła dobrze z tym, że dla pakistańczyka jesteś niczym więcej jak legalną wizą do Europy i żywym inkubatorem, który zapewni mu u allaha niebo... Tam życie wygląda inaczej. Dla nich powiedziec "kocham" to jak dla nas splunąc a żeby dosta sie legalnie do Europy i tu zostac to "byc albo nie byc" a gdy poznaja polke czy inna kobiete innej narodowosci i musza tylko powiedziec kocham-aby juz nigdy nie wrocic w taka biede i brak perspektyw, robia to, potrafia wiele, by tylko tam nie wrocic... nic nie wiesz co sie tam dzieje. Umoralniasz Polaków na tym forum a sama nie wiesz jak oni miedzy soba handluja "europejskimi" kobietami. Gdy jeden dostaje wize znajduje drugiemu zone tylko dla paszportu. a z tego maja ogormne zyski, nawet w glowie ci sie nie pomiesci jak cala rodzina sprzedaje wszystko by wyslac do europy jednego by "złowił żonę" potem ten wybraniec jest im bezgranicznie oddany, nie ma wyboru i jak oni mu powiedza "zabij" on zabije, bo jest im to winien. A tobie moze opowiadac o milosci, że masz oczy jak księzyc, włosy jak cień nocy itp. - to ich słynny tekst a i tak mysli o tym jak cie wykorzystac- dla nich niemoralne w europie zachowanie jest calkowicie normalne. A ze my zyjemy w europie to wcale nie musimy tolerowac jak ktos gra z czyimis uczuciami! Nie wymagaj tolerancji jak nie wiesz o czym mówisz i nie wiesz o co się gra dla nich toczy, dla nich każdy chwyt jest dozwolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona smieszna
Mayor of London ..ty tez jestes samotna matka i tez bylas zona araba...i jaka opinja ciagnie sie za toba?...tak samo jak z polakiem tak samo z ciapatym moze nie wyjsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaahaha
Gratuluję że umiesz powiedziec kocham i wyzwac od najgorszych- ładne rozrzucenie- jesli twoj pakol jest zadowolony ze swojej "służącej suczki" to mówi kocham, a jak jest nie w sosie to odrazu od najgorszych... wow... co jak co ale wole polaków (albo innych "białych" ) którzy potrafią odczuc nie tylko radosc albo gniew ale takze inne uczucia. Mnie mój narzeczony- Niemiec- uczy o wiele więcej słów. Dotad myslałam że to nudne ale ciesze sie ze zamiast powiedziec po niemiecku ze jest chu*em mogę poprostu poprosic o herbate... fajnego masz pakola...a przepraszam: "fajny pakol cie ma " :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona smieszna, mam syna z Polakiem, wiec sytuacja inna. Za maz wyszlam za granica za prawdziwego Araba a nie zadnego ciapatego. Takich Arabow uwierz mi, nie widujesz na codzien. No i nie mam nic wspolnego z tematem. Jestem sama z dzieckiem z wyboru (teraz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smieszne, zgadzam sie z Twoim ostatnim postem w 100%. Tez wszystko znam od tej praktycznej strony. Ale wiesz, kobiety, ktore sie zakochaly w takim jednym czy drugim, sa zaslepione, omotane i nie wiedza w co sie pakuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprzody
zalecam wykreslic slow ciapaty, bo jest po prostu durne :-O Jesli juz, oni sa jednolicie brazowi - jak czekolada. Po wtore, nie polecam, bo roznica kultur z czasem dochodzi do glosu, a Islam w wykonaniu pakistanskim jest bardzo konserwatywny i nietolerancyjny - czytaj tylko oni posiadaja jedyna i sluszna racje. :-O Kobieta nie wyznajaca Islamu jest spolecznie uznana za cos gorszego. Podsumowujac, mieszanie kultur w zwiazku choc wykonalne, do szczescia nie prowadzi. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiilllllll
Z ciapatych najnormalniejsi sa hindusi Najgorsi pakistanczycy i arabowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caristia
Ja wiem dziewczyny, że wiele z was doświadczyło czegoś "złego" ze strony Azjaty, ale przecież to nie powód, żeby go zaraz z błotem besztać! I le ja złego ze strony Polaków doświadczyłam...można by godzinami pisać. Nie ma narodu idealnego. Wśród Pakistańczyków znajdą się tacy, co nawet głosu na żonę nie podniosą, mają dyplomy itp, ale są i tacy, którzy kombinują, jak mój "narzeczony" ;-) Zgadzam się z jedną z dziewczyn, która powiedziała, że "Dla nich powiedzieć słowo kocham, to tak jak splunąć". Jest w tym dużo prawdy. "Mój" Pakistańczyk powiedział "kocham" po jednym dniu znajomości! Przyniósł mi kwiaty, kartkę z wielkim sercem i już chciał się żenić. Zgadzam się z dziewczynami,które twierdzą, że akurat ta nacja nie chce się asymilować, wiem, bo przecież poznałam jego rodzinę. Wiem również, że uważają swój kraj za najważniejszy na świecie i broń Boże coś złego na Pakistan powiedzieć, zawsze znajdą kontrargumenty. Nigdy nie zapomnę jak po raz pierwszy weszłam na profil "mojego" na facebooku. Wszędzie tylko wysławiany pod niebiosa Allah. On nie miał żadnej koleżanki na liście znajomych, sami panowie i w dodatku Azjaci. Nie ma to dla mnie większego znaczenia, niech się kumpluje z kim chce chłopak, jego sprawa;-) W zachowaniu "mojego" zawsze dziwiła mnie jego uległość na wszystkie moje prośby i poczynania, np. ani słowem się odezwał jak powiedziałam że idę do night clubu;-). Oczywiście nie poszłam, ale to była taka próba charakteru;-) Wypiłam przy nim kilka kieliszków wina, a on nic na to nie powiedział! Zdziwiła mnie też jego postawa względem ewentualnego potomstwa - nie ma nic przeciwko katolickiemu wychowaniu, ale uważa, że dzieci same sobie wybiorą religię. Trochę mi się to podejrzane wydawało, bo odkąd go poznałam, sporo czytałam książek o kulturze tego kraju i o islamie;-) Co do mojej religii, to też mi niczego nie narzucał. Nigdy nie było mowy o jakiejkolwiek zmianie! Pamiętam jednak jak jego wujek chciał mi podrzucić parę książek o islamie, niby celem dokształcenia się. Nie skorzystałam z tej oferty;-) To, jak traktowana jest kobieta, zależy w dużym stopniu z jakiej rodziny wywodzi się przyszły mąż. Ci o wyższym statusie materialnym, mają większy szacunek, ale oczywiście nie jest powiedziane, że taki pan nie może się zamienić w bestię po ślubie. Z Polakami jest podobnie! Czarujący przed ślubem, cham po ślubie, czyż nie? Zanim poznałam mojego ex, którego kochałam ponad życie, nie chciałam się z nikim wiązać, zawsze obstawałam przy samotności. Myślałam sobie "Po co mi jakiś idiota, co to mnie ograniczy po ślubie?" Zakochałam się ze wzajemnością w Angliku, było cudownie aż nagle on się zmienił nie do poznania...na niekorzyść oczywiście. Zgadzam się z panią, która pisze, że bezpieczniej związać się z Niemcem, Francuzem...bo nie ma aż takiej różnicy kulturowej. Ja na przykład z moim Anglikiem nigdy nie miałam tylu obaw! Czasami jednak taki cudny Europejczyk to totalne dno i zachowaniem nie dorasta do pięt nawet panom z Afryki (moi znajomi radcy prawni na przykład). Ja zdaję sobie sprawę z tego, że w oczach wielu pożal się Boże Polek, dziewczyna zamężna z Azjatą, zawsze będzie "ta gorsza." Napisałam w jednym z postów, że żal mi nie tych mieszanych par, ale tych płytko-myślących, prymitywnych Polek, co to nawet nie pofatygują się o własne rozważania, tylko bazują na opinii ogółu. Najłatwiej wydawać sądy o kimś/o czymś czego się nie zna! Ja również mogłabym teraz np. powiedzieć że Berlin jest paskudnym miastem, pomimo iż nigdy tam nie byłam, a znam tą opinię z ust moich koleżanek! Drogie panie - skoro tak bardzo wychwalacie Europejczyków i ich nowoczesny sposób myślenia, to dlaczego same myślicie kategoriami XIX-wiecznymi? Co do języka "pakistańskiego" to takowy nie istnieje - jest URDU ;-) jeśli już... Oczywiście, że oni również przeklinają, ale przynajmniej nie sa tak obłudni jak Polak który dopiero co z kościoła od spowiedzi wyszedł a już słychać k*****. Dla nich meczet to miejsce święte, slę wielu z nas Kościół to taki przykry obowiązek. Ja nie chodzę do Kościoła z uwagi na uprzedzenie do niektórych księży i ich materializmu. Temat długi jak rzeka... Muzułmanin natomiast musi być wierny bo tak mu każe kultura i to, co mówi większość - to nas różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacquelline
mądrze prawisz Caristia...oby więcej takich inteligentnych Polek!!!! Mnie również szkoda tych "płytko-myślących" dziewuszek co to powyjeżdżały za granicę i mają się za nie wiadomo kogo... To, że chciałaś komuś zaufać, tylko dobrze o tobie świadczy. Każda kobieta potrzebuje męskiego wsparcia. Szkoda tylko, że dwukrotnie trafiłaś na idiotów. Najpierw niby cywilizowany Europejczyk a potem cwany Azjata, hmmm....nie będę ci doradzała związku z Polakiem, bo ja sama, pomimo iż jestem wysoko postawioną osobą i mam równie wysoko postawionych kolegów, miała niezłe przeboje z naszymi rodakami - nic tylko w d**** kopnąć ! Niestety, Polacy to nie tylko najwięksi rasiści ale i strasznie oklęci;-( A Polki? Te, co najmniej maja pojęcia o świecie najczęściej buzię otwierają - żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d*pa
Wiele kobiet mówi :"nie narzucał mi religii a powiedział, że nasze dzieci wybiorą ją same " hahaha! Wam się w głowach nie może pomieścic, że nie maja co wybierac bo i tak beda w ich przekonaniu muzułmaninami?!? z góry! bez pytania ani ich ani ciebie o zgode! wam sie w pale nie miesci ze tam ktos za kogos stale podejmuje decyzje- rozumiesz? decyzja zanim zdazylas sie z nim przespac jest juz podjeta bo on- tatuś-władca w domu jest muzułmaninem a na "przekonanie" dzieci w ten czy inny sposób siła lub nie mają jeszcze jakies 20 lat :D Ale wy naiwne jestescie piszecie o róznicy kultur ale ciagle do was nie dociera ze tak ta róznica wyglada- przed slubem mowia wiele, ale po slubie stajesz sie jego wlasnoscia i mimo ze zostaniesz chrzescijanka, to musisz wiedziec ze tam jest taki system, ze w co wierzy twoj moz, jest twoja wiara- nie masz tu nic do powiedzenia, zadnego wyboru chociaz zyjesz w przekonaniu wolnosci nawet niewiesz jak sie slubem zniewalasz, bo po slubie nikt z jego rodziny nie zapyta w co wierzysz- dla nich to juz jednoznaczne. Tak jak pies. W swojej swiadomosci nie ma pojecia ze człowiek nadał mu imie, a w społeczności ludzkiej od urodzenia jest "Pimpek", mimo ze sam nie wybrał. w róznicach kultur nie chodzi o inny strój jezyk itp. cyt poprzedniczki "niemoralne zachowanie w europie jest dla nich normalne" to jest właśnie róznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d*pa
Caristia - a jak jada do Anglii i bzykaja sie na lewo i prawo, jak kradna paszporty, w niemczech 90% handlarzy narkotyków to oni. 12 000 zabitych chrzescijan w sam ramadan w azji południowej, kamienowanie kobiet i wiele, wiele wiele.... innych... to wiesz co. Ja wole Europejczyka co czasem zazrosci innym ale nic wielkiego z tym nie robi. Słyszałaś o samosądach w tych "dzikich" krajach na cyganach? to poczytaj bo G*wno, naprawde gó*no wiesz a umoralniasz aby pokazac tolerance, a wlasnie poprzes to tolerujesz ich powyzsze grzechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniekad sie zgodze....
dziewczyny,nie wiem po co sie produkujecie,one chca byc oszukiwane,chca choc przez krotka chwile bawic sie w ten teatrzyk uludy,wiedza ze sa marionetkami na tej scenie ale sie w to swiadomie [pchaja,bo uwazaja ze w ich przypadku tak nie bedzie. Probuja sie czepic kazdego zdania,zeby przekrecic je na niekorzysc piszacego,maja wizje ze chodze sama z zakupami,wiec moj maz jest wstretny,wymyslaja juiz cokolwiek sie da ,zeby tylko odwrocic uwage od istotnych faktow.Bialej kobiety zwiazanej z czarnym,pakolem,wszystko jedno kim czarnuchem nikt nie szanuje i nic tego nie zmieni,to nie jest moja prywatnna opinia,dlatego ja bym sobie takiego losu nie zgotowala na wlasne zyczenie,pomijajac fakty o ktorych pisaly inne dziewczyny,ze owi faceci wcale ale to wcale nie maja czystych intencji.Wiec gdzie tu punkt zaczepienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkującaZpakolem
Czytam i powiem tak- dawno nie czytałam takich konkretów na forach, argumenty są nie do obalenia, śmieszne- wiesz co piszesz. Mnie przekonalyscie, mam teraz duzo do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiilllllll
Dziewczyny jak juz tak bardzo chcecie ciapatych to lepiej miec Hindusa czy panow ze Sri Lanki - przynamniej nie sa to muzulmanie a czasem zdazaja sie katolicy .Pakistanczycy jakos maja najgorsza opinie w UK .Aha i poslubiebedzie musialay zawsze nosic ta huste na glowie . A jak wam kaze pozniej niquab nosic ??? http://www.ethicsoup.com/2008/10/yet-another-saudi-sheikhs-fatwa-women-must-wear-one-eye-veils.html Ja bym tak za nic w swiecie nie chciala !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apierdolicie
boze tylko nie paki!!!to najwiekszy syf chodzacy po tej ziemi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniekad sie zgodze....
do Caristia,wiec zakladasz za jestem jedna z tych jak cie cytuje,,...pozal sie Boze Polek,bo nie pcham sie w objecia pakola zeby na wlasnej skorze czuc upokorzenia,wstyd i ponizenie???czy ty kobieto wogole myslisz czy pleciesz 3po3???? A przenosnia z Berlinem tez ci nie wyszla,bo gdyby ktos mi powiedzial ze w Berlinie bardzo czesto,a wrecz nagminnie napada sie na kobiety,bije i okrada,to dla wlasnego bezpieczenstwa bym sie tam nie pchala,bo tylko idiota po niezbitych dowodach na niekorzysc pcha leb pod topor.I wyglad oraz obiegowe opinie nie maja nic do rzeczy,bo licza sie fakty Prawda jest taka ze wielu z nich podbija do nieatrakcyjnych polek badz pochodzacych ze wsi czesto z niska samoocena,takie najlatwiej jest urobic tymi swoimi prymitywnymi bajeczkami sa podatne i chlona falszywa slodycz i komplementy jak gabka, kobieta madra , kuta na 4kopyta i pewna swojej atrakcyjnosci nigdy nie pozwoli sie nawet zblizyc do siebie takiemu typowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w zwiazku z Hindusem, ale nigdy nie zwiazalabym sie z Arbem czy paki . Co do Polakow, w Polsce znajdzie sie fajnych ale w Anglii nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna454
kurde ludzie ja juz nie wiem co myslec.jestem z moim mezem pakistanczykiem-muzlumaninem juz 8 lat mamy syna jest ochrzczony powoli myslimy juz o jego komuni czy odbedzie sie w polsce czy w uk, jedze co roku do pakistanu na przynajmniej miesiac jestem traktowana tam jak gosc honrowy ze strony meskiej jego rodziny nigdy nie spotkalam sie z ponizeniem strony zenskiej w rodzinie tesc szanuje tesciowa a ona jego sa normalna rodzina, nikt nikomu zony czy meza tam nie wybiera i nikt nie zgodzi sie na slub z kuzynka czy z kuzynem ze wzgledow zdrowotnych przyszlego pokolenie, meza rodzina nie mnozy sie jak krolili on sam ma siostre i brata,tesc ma tylko siostre a tesiowa dwojke braci ktorzy rowniez maja standardowy model rodziny tzn 2,3 dzieci.wszyscy sa wyksztalceni za granica a mimo to wrocili do swojego kraju nie zerujac na benefitach jedynie moj maz zostal ze wzgledu na mnie w uk, wie ze mnie potrafilabym poradzic sobie z temperatura tam, ostrym jedzeniem i robakami a takze nie tesknilabym za cywilizacja europejska,mojego meza rodzina jest tolerancyjna do mojej-naszej dziewczyny religii, w ich koranie rowniez jest o adamie i ewie , o aniele gabrielu, o Jezusie, nigdy nie mialam porblemu tam zjesc sobie krakowskiej albo podwawelkiej suszonejn w zeszlym roku wyprawili mi gwiazdke z choinka i prezentami bylo milo lecz brakowalo tylko sniegu i szronu na oknie, puscilam koledy z yt i razem swietowalismy nadejscie Pana oni stwierdzili iz jest jeden Bog tylko ludzie nazywaja go inaczej.Moja szwagierka powiedziala kiedys do mnie bardzo fajne slowa, powiedzialam jej ze pewnie lepiej gdyby jej brat zwiazal sie z pakistanka a ona do mnie na to : ##to nie wazne czy jestes biala, czerwona,czarna, czy brazowa, czy wierzysz w allaha,budde,jezusa, czy w krowe jak hindi.to Bog stworzyl mezczyzne i powiedzial poslub kobiete nie wspomnial nic o kolorze skorzy, a religii stworzyli sobie ludzie, takze nie zna znaczenia kim jestes, ale jaka jestes, witaj w rodzinie raz jeszcze##. owszem pakistan jest bardzo biednym krajem, niektorzy ludzie zyja naprawde ponizej strandardow zyciowych, ale nie wszyscy.takze zaczniecie uzywac slow brudasy,smierdziele,ciapuchy zwroccie uwage ze nie wszyscy ludzie sa tacy sami czy wy chcialybyscie byc traktowane stereotypowo?ja rowzniez rozumiem jezyk urdu i moje droga zono NIEMCA moj maz nie uczy mnie tylko Ku*** i kocham cie bo ja rowniez potrafie zapytac o herbate czy isc do sklepu i kupic 3 marchewki i kilogram jablem...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarekqa
Do mnie startowal taki jeden pakol :O Pogonilam brudasa gdzie pieprz rosnie. Fuujj!!!! Ja sie ich brzydze, ich kolor skory nie jest bialy jak nasz, nie jest czarny jak murzynow tylko taki brudny :O Wygladaja jak niedomyci. Kijem od szczotki bym scierwa nie tknela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna454
ja chcialam dodac, ze owszem jak suka da to pies wezmie jesli polki wystawiaja tylko po tygodniu znajomosci to ja rowniez jako taki pakol,anglik,francuz,niemiec,norweg,szwed,polak,rusek,blugar myslala tylko o wydym**** tej panny a jesli mozna jeszcze skorzystac to co haaa...moj maz przed slubem nawet nie pytal o stosunek dobrze wiedzial, ze jestem z tego typu rodziny ze nauczono mnie by z tym doi slubu czekac, przez to rowniez zyskuje sie szacunek w oczach pakola,anglika,francuza,niemca,norwega,szweda,polaka,ruska czy blugara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o!
To gratuluję męża pakistańczyka- może jednego na milion albo i miliard, chociaż nie wierzę że jest sielankowo. Uważasz się za lepszą bo czekałaś do ślubu? Ja uważam się za lepszą od Ciebie bo nie muszę się wstydzic własnej rodziny. a teraz mówisz że polski nadstawiają szpary? to wyobraź sobie ze 99,99999% pakoli nie pusci kolęd w wigilie, tylko da Ci wpi**dol! a co do Jezusa, to on wystepuje tam tylko jako prorok... a wiesz co to oznacza? Że wcale tam nie jest osobą boską a człowiekiem. Mylisz dogmaty a to podstawa. Pozwalają ci wierzyc w Jezusa bo nie jest on w ich religii wyżej lub na równi z allahem, gdyby tak było swieta spedziłabys w piwnicy a pod choinke dostała litr kwasu na twarz za podwazanie jego boskosci. Dziewczyny nie dajcie sie zwiesc zapewnieniom jednej osoby, gdyz mimo wszystko drastycznie wiecej jest poszkodowanych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakol nigdy nie bedzie
szanowal kobiety :D To tak jak ty bys miala koze szanowac :D Koze mozna lubic ale nie szanowac i oni tak samo, moga lubic dana kobiete ale nie szanuja jej i nie kochaja bo to jest im obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakol nigdy nie bedzie
ta twoja pakolska rodzinka pozwala na te wszystkie szopki ze swietami i komuniami bo to dla nich jest wielkie NIC :D To tak jak dziecku pozwala sie pozmywac talerze po obiedzie i chwali sie chociaz i tak trzeba ta robote odwalic jeszcze raz. Bo ta dziecinna nic nie warta. Tak i tobie pozwala sie na choinki i komunie bo to jest nic dla nich. Tak naprawde jestes dla nich nikim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co się.....
się tak podbudowujecie kochanice brudasów? obejrzyj film o islamie i co oni wyprawiają z chrzescijaninami i zobaczysz, jest sie czego wstydzic jak sie jest zona muzułmanskiego brudasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upatupa
Anglicy nie znosza pakoli, taka prawda. Jasne, ze w ramach tej wielkiej poprawnosci politycznej ;-) nic nie mowia ale ich nie trawia. Dzieci i mlodziez juz jest bardziej szczera (a w ynosza to z domu w koncu). Moje dziecko (w wieku 14 lat) chozi do skoly z samymi ANglikami i przyjazni sie z nimi, bywa u nich w domach (angielskich). I slyszy co Anglicy mowia o nich i jak ich nie znosza. Dziecioroby, brudase i beneficiarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna454
mowcie co checie ja jestem szczesliwa przez 8 lat jak nigdy wczesniej bedac w zwiazku z polakiem ale i z rodowitym irlandczykiem.waszymi europejskimi faworytami na meza;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×