Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość cieeekaaaweee
Kazdy pakistanski lachociag bedzie bronic tych smieci. Ale prawda jest taka ze pakole to ludzie jedynie z nazwy a z zachowania ponizej zwierzat stoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schaetzchen
do hahahah - w sumie masz rację, niech sobie mówią, mam to gdzieś. tak, naślę Pakistańczyka, by wysadził domy wszystkich 'haterów' :D :D :D już zaraz zagadam, po adresach IP dowiem się, gdzie mieszkają haha haha. albo jakiegoś naziola i wykurzymy wszystkich nie-aryjczyków, ooo to też dobry pomysł :) hahahah no nie mogę już :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Magdalenoooo
Wcale nie każda będzie ich bronić. Ja pakoli nie cierpię. Pomimo, że z jednym sypiam od 3 lat. Resztę bym wystrzelała hehe. Isty działa na mnie jak kocimiętka na kota. Nie wiem czemu, uwielbiam go. Za poczucie humoru, za pomysłowość, ze serdeczność. Stałego związku z nim nie stworzę nie dlatego, że jest pakolem, ale dlatego, że jest muzułmaninem. Zbyt wiele sprzeczności. Dobrze jest, jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprykarz Szczecinski
Pakole chodza po ulicach w bialych pizamach a obok nich nasze Polskie dziewczyny.Pakole sa brudni i glosni nie integruja sie z reszta spoleczenstwa.Pakol dostaje zazwyczaj mieszkanie socjalne , ktore wynajmuje pozniej Polakom. Cisza nocna dla nich nie istnieje , z ogrodu robia kibel ,zaczyna wszedzie smierdziec. Po paru miesiacach Anglicy sprzedaja swoje domy i przenosza sie gdzie indziej. Po roku czasu na tej samej ulicy mozna zobaczyc tylko same czarne pyski. No coz POLSKIE cory koryntu lubia sie" barabolic" z Ciapatymi :) http://top1-1.com/ciapaci-i-polki/ Inwazja Muzulmanow w Wielkiej Brytanii.Zobacz Anglie nie wychodzac z domu.Prawdziwe oblicze Anglii.Ten kraj podzielil Polske po II wojnie swiatowej a co on soba reprezentuje.Ten kto byl w Anglii to wie jak tu jest.Tu ciezko zobaczyc bialego,muzulmanie wznosza kolejne swiatynie.Robia 2 Pakistan.Dlaczego google pokazuje tylko BIG BEN w Londynie? http://top1-1.com/inwazja-ciapatych/ Trochę zmienię temat . Słyszeliście , ze książę Karol jest pedałem !! http://top1-1.com/ksiaze-karol-jest-gejem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek Tuska
...no cóż Polki są miłośniczkami grzybobrania :) Uwielbiają "pokosztować" grzybków z innego kraju. Słyszałem , ze grzybki pakistańskie maja białe żołędzie. Lodziary z Polski gorą ! Czytajcie o lodziarach z Polski : http://top1-1.com/polskie-prostytutki-w-uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe Strony
Ciekawostki o muzulmanach: W Pakistanie w kuchniach rozpala się nafta - gazu się nie używa . Statystycznie 25 procent kobiet ginie przy "nieszczęśliwych wypadkach wybuchu kuchni" . W praktyce , gdy maż jest niezadowolony z zony możne się rozwieść - ale musiał by oddać posag zony . Gdy zona nie żyje - nie musi. Dlatego mądrzy muzułmanie wpadli na pomysł podpalania zon . Jest to oczywiście bardzo proste , ponieważ kobiety ubrane są w łachmany . Wystarczy tylko polać takie "szmaciane coś" . Policja przyjeżdżając na miejsce "wypadku" spisuje tylko raport i odjeżdża . W Afganistanie robi się to trochę inaczej . Mężczyźni zmawiają się , ze niby zona zdradza i wtedy taka niewierna żonę się kamienuje. Kamienowanie to nic innego tylko rzucanie w "niewierna" muzułmankę kamieniami aż do śmierci . Ponoć to niezła zabawa . W Indiach każdy chce mieć dziecko płci męskiej z wiadomych względów - nie trzeba dawać posagu i mężczyzna jest kimś a kobieta nikim , dlatego zaraz po urodzeniu dziecka płci żeńskiej wsypuje się do ust dziecka - tytoń , żeby się udusiło .Ciekawostka jest to , ze w niektórych rejonach Indii wcale prawie nie ma kobiet. Często można spotkać mężczyzn" bzykających " zwierzęta domowe. A najśmieszniejsze jest to , ze PAKOLE żenią się w rodzinach , żeby zaoszczędzić majątek... Takie i wiele innych ciekawostek można przeczytać na : BARDZO WIRTUALNA POLSKA http://top1-1.com @ @ @ Gratuluje POLKOM trafnego wyboru swoich kochanków i mężów :) @ @ @ BARDZO WIRTUALNA POLSKA http://top1-1.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do osoby powyzej
wrzuciles pakistanczykow i hindusow do jednego worka a oni sie jednak roznia i to nieprawda ze w Indiach jezykiem urzedeowym jest urdu bo urzedowy to hindi i angielski przesadzony jest ten caly " artykul "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze zrobil !
dobrze zrobił ! Moja siostra została omamiona przez Pakistańczyka , cały czas ja oszukiwał , mając zonę i dzieci. Zonie kazał udawać , ze jest jego siostra ! Az wstyd pisać !Potem zrobił jej dziecko ! Potem nie była mu już potrzebna , wiec zostawił ja - Monika z dzieckiem spala na ulicy . Teraz spodobało się dziewczynie i każdy możne ja mieć , nie ważne hindus czy Pakistańczyk ! Jeżeli jesteś muzułmanką to zastanów się co robisz - jedni i drudzy to dzikusy. A jak Ci się podoba , aż tak to wyjedz w chorobę do Pakistanu , możne Cie będzie "posuwać" - gwałcić kilku braci męża naraz ,a potem za zdradę zostaniesz spalona i potem Twoja matka będzie się żaliła na tym forum , ze świat jest taki okrutny. Świat jest okrutny dla takich idiotek jak TY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Archiwum X
to pytanie kieruje do "Aina24 ": Co kieruje Cie do "bzykania się " z pakolami ? Moze czytałaś o pakolach ale ja ich znam .Znam ich kulture od podstaw i pisze książkę. Pakol jest bardzo prostym człowiekiem , ale nie znaczy ze mało inteligentnym. Ciapaki maja świetne głowy do interesów tak jak żydzi ,i tak jak Żydzi zasłaniają się rasizmem w celu osiągnięcia korzyści materialnych. Kobieta jest dla nich niczym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotylek8383
do archiwum X----czytaj ze zrozumieniem :) Aina----czytalas te wszystkie ksiazki??ktora polecasz najbarzdiej??bo wlasnie szukam czegos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ksiazke oparta na faktach autentycznych, historie Beaty, ktora poznala Pakistanczyka w Polsce i wyjechala z nim do 'pakolandu'. Ksiazka nosi tytul 'Ucieczka z Lahore'. Czytalam ja kilka lat temu, swietna jest, bardzo fajnie sie czyta, poza tym to prawdziwa historia Beaty. Tez byla szczesliwa zona Pakistanczyka... :o Tutaj informacje o ksiazce. Warto przeczytac. Kupilam kiedys w EmPiku. http://www.gandalf.com.pl/b/ucieczka-z-lahore/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maylmotylek8383
ucichl nam temat :D ale moze sa jeszcze jakies dziewczyny , ktore znaja historie ze zwaizkow z inna kultura??wydaje mi sie, ze tutaj mozemy sie barzdo duzo dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slkfsfkosk
Fakty zawsze sa autentyczne jaksama nawza wskazuje. "fakty autentyczne" to jak maslo maslane. mowi sie oparte na wydarzeniach autentycznych albo na faktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
witam witam widze ze juz od dawna prowadzi sie ten temat otoz mnie nurtuje ta sprawa juz od dluzszego czasu nawet mialem okazje poczytac troche koranu i naprawde ludzie strzezcie sie tej plagi nie da sie latwo usunac to nie jest religia to jest pranie mozgu od kolyski....Niewzane jak ci ludzie sie zachowuja czy sa mili czy nie caly ich zamiar to dazenia do zaglady wszystkich innych religi tepia ja skutecznie dzien po dniu.Moglbym pisac gdzinami o tym i ale chcialbym ujac to jak najkrocej sia da i tresciwie .To co mowi koran to jest tylko tka przeslanka ale tak naprawde to to jest (ich) caly przewodnik na zycie mowi im jak maj jesc ,co jesc jak sie zalatwiac w Wc i jak to inne wiary to poprostu niewierni .w jednym z wersetow mowia o szacunku do innej religii a wkolejnym nazywaja nas niewernymi i trzeba nas naprawic .Oprocz tego przyjrzyjcie sie ich zachoawniom niby sie usmiechaja a tak naprawde ignouja nas w glebi duszy zdjac sobie sprawe ze ich religia rosnie w sile z dnia na dzien i to my bedziemy dla nich pracowac i robic im kawe nie jak kiedys kiedy to 50 czy 60 lat temu przywieziono ich na wyspy aby sluzyli ludzia za dach nad glowa .wpelazli w eurpoe malymi i korkamia a obecnia maj ja w garsci na jaies 70% .To nie jest religia to jest system ktory dizial na ich mozgi od narodzenia ,poprostu rodza sie i nie maja wyboru musza byc islamistami bo jesli nie to rodzina moze przepedzic swoje dzieci a jak nie onna to sasiedzi ...nie ma co im wspolczuc bo tak sie rodza i ztym sie godza ja bym radzil sie lepiej zabezpieczac jesli nie chcesz aby penwgo dnia wkroczyli w twoja rodzina i zrobili z niej muzulmaniana .Najszybciej zrobia to kiedy to (ich) man pozna i zaplodni twoja corke a to oznacza ze dziecko kmusi stac sie wyznawca a jaesli nie to jego rodzina wykopie twoja corke lub zrbi jescze cos gorszego.Oczywiscie ten sam man jakos sie obejdzie po czasie jealsi sie wyrzeknie twojej corki jako partnera albi nakloni ja i dziecko do wiary.Kolejna ich sila jest masa tzn onie nie robia jednego dziecka tylko z reguly sa to rodziny wlelodzietne,koljna sprawa to to ze islamski Man moze miec kilka partnerek jesli nie czuje sie nasycony wiec z piecioma kobietami i za kazda bedzie mial 5- cioro dzieci to juz mamy 25 malych islamistow :),NIezla taktyka co ? w tezn sposob wlasnie sie rozprzetrezniaja,Tak slodko to wyglada hee duza slodka rodzinka ....My hmmm katolicy czy inni mamy bardzo slaba wiare a jeslinawet to w cywilizoanym krazju sami dokonujemy wyboru u nich nie ma wyboru ...jest im z tym bardzo dobrze chlebia si tym ze im wiecej braci dookola tym sa silniejsi i z coraz wieksza pogarda patrza na innych. 2 temat to ze sa mili hee i moga tym kogos oczaroawc no tak mja slabosc do kobiet innych nacji a dlaczego no chyba to jasne w ich religii seks to ma sluzyc tylko do rozmnazania i generalnie i pozycjach jak bog przykazal co innego tka europejka z dlugimi odslonietymi nogami (najpliej polka ) heee tutaj mamy full program no i panowie sa niebie.Kto mysli ze ich naturlane wyrazana komplementy sa mile i szczere to juz dal sie zlapac ....W ich oczach to tylk obiekt porzadnia a nie love story.Milosc jest jedna ALLAH .3 temat i bardzo krotki my tz biali nie mamy do nich wstepu co najwyzej mozemy popracoawc w ich ogordku czy tez moze jakis lewy czy prawy interesik ich kobiety sa ich a jak sprobujesz to zaobaczysz wujek ,kuzyn ,brat czy nawet sasiad bedzie ciebie sledzil pojedzie do twojego domu a potem wysle ci list z ostrzezeniem i na tym sie zakonczy romans hee .Podsumowanie kto mnie nie slucha nie musi ,kto mi nie wierzy lub ma inna teorie a moze nawet im wspolczuje to nic na to niepradze ,moze nawet znajdzie sie jaksa zakochana w MUZULMANINIE to juz wogole nic nie zrobie trudno....kiedys duzo sie wspominalo o swietej wojnie ktora mial byc miedzy 2 najwiekszymi religiami to miala by byc najwieksza wojna w historii ziemi ale moim zdaniem nie bedzie takiej ONA juz jest tyle ze tak nastapil tylko z jednej strony i bez halasow czy broni poprostu z cichy i taktyczny z ciepliwoscia oraz skutecznie.Kiedy sie ktos w koncu obudzi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram..........
thxmen ---popieram cie no i to widac, ze oni probuja owladnac swiatem!!nie mozna do tego dopuscic, ale to bedzie bardzo ciezkie, bo kazdy cywilizowany czlowiek toleruje ich religie i nie probuje nawet temu sie sprzeciwstawic.Oni naszej religii nie toleruja i nigdy nie beda!!niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
bardzo przepraszam za bledy w sumie to nie o bledy tu chodzi tylko o przekaz ,pisalem to bardzo pozna noca natknelo mnie po przeczytanych kilku forach i nie wytrzymalem cisnienia po tych slodkich historyjkach .Oczy byly zmeczone ale umysl sie rozkleil czytajac te slodkie love story jak to egzotyczni panowie sa mili i przystojni.Nie mam zamiaru aby ktos sobie pomyslal ze jestem zazdrosny o nich bo nie jestem ,chcialbym tylko zeby ktos przyjrzal sie im dokladniej nie tylko zwracal uwage na wyglad .....wydaje mi sie ze ich miejsce jest tam skad przyszli a tymczasem nosza sie jak Panowie w obcych krajach ktorych zasiedlili jak mrowki a do tego czuja sie pewniej niz rodowity anglik wlasnym kraju ktory juz prawie przemyka po cichu a niedlugo kanalami bede chodzic by uniknac zwady ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co sie dzieje
w niemczech? od tygodnia trwa dyskusja bo 92 % ludzi ich tam nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPPPPPPPPPPPPMMMMM
siostra mojego faceta zwachala sie z Pakistanczykiem,tlumaczenia ,rozmowy nic na nia nie dziala,nie wiemy co juz zrobic,ona ma juz 27 lat,pora zeby jakiegos normalnego faceta znalazla i pozniej zalozyla rodzine,ale ona nie chce,w wakacje jak bylismy w Londynie to omalo co oczy by mojemu facetowi wydlubala za to co jej powiedzial o nim,ona oczywiscie mowi tak jak wiekszosc tych co sa z muzulmanami ze" ten moj jest inny",no i jak tu takiej przetlumaczyc,dodam ze facet olewa ja na kazdym kroku,patrzy sie i gwizda na inne laski,szcypie ja lub niby w zartach gdzies ja mocniej scisnie,ona na to ze on ja kocha a ona jego,juz myslelismy zeby innego faceta jej gdzies poszukac,nie chcemy w rodzinie zadnego muzulmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
no widzisz jest zaczarowana ale do czasu az cos sie wydazy i cos zjdzie pomiedzy rodzinami alo zajdzie w ciaze wtedy zrozumie ze jest na bocznym torze liczyc sie bedzie dziecko ktore ma zostac muzulmaninem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
ludzie sie ich boja i chociaz sa rozmowy to i tak sie nic nie stanie ...kazdy sie boi atakow terrosystycznych a taka jest ich taktyka nie nidzie nie sa chciani i dobrze o tym wiedza a i tak sie wpinaja na kazdego bo jest ich masa wszedzie jedna rodzina a 300 kuzynow wiecj jak sie zwolaja do kupy to nikt im nie podskoczy w angli tez byly protesty i do czego doszlo hiiiii ze ci ktorzy protestowali przeciwko nim zostali aresztowani a nie ktorym nawt zarzucono rasim ...a w praktyktyce do islamkowie dopuszczali sie rekoczynow i atakowali angoli...nawet policja sie ich boi wcielaja w druzyny pakistanow abu ci mogli po ludzku rozmawiac z tymi malpami....czy ktoras z pan miala do osobiscie na pienku z ktoryms ...jesli nie to powiem ze choc m polacy mamy smutne miny i nie sypiemy przesadnie komplemantami to nie rywalizujemy z kobietami a oni tak .....niech ktoras jednego wkurzy to sama sie przekona ze stana do niej twarza w twarz do walki jak facet z facetem nie ,jesli sie czekolwiek nauczyli z kultury to tylko i wylacznie dlatego ze przebywaja miedzy cywilzowanymi ludzmi i obserwuja(ucza sie ) lub tez w szkolach czy uniwerskach.Normalnie to oni wchodza najpierw drzwiami hyyyyyy taki typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
tak naprawde to moglnym bez konca pisac o tym najchetniej utworzyl bym od nowa KU KUX KLAN a dlaczego , z obawy przed przyszloscia mojej rodziny nie mojej wlasnej bo ja sie nie zlamie moge co najwyzej poudawac ze to akceptuje tak jak oni udaja ze sa w porzadku wobec nas. My dla nich mozemy by c conajmniej tylko friendami bo do sie zwracaja sie ' bracie ' i moze to byc nawet innej narodowsci i drugiego konca swiata a jesli jest muzulmaninem to bedzie bratem BIG FAMILLY haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkkkk
etam trafil ci sie jeden debil i od razu "wszyscy sa tacy sami". Polacy tez wszyscy chleją i kradną?? I wszystkie polki to kurewki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkkkk
"Oni wszyscy sa tacy sami!!! Chodzi im tylko o seks!! A potem sie mszcza jak sie ich odrzuci." To twoj cytat prawda?? Więc wszyscy są tacy sami czy nie?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkkkk
poznałas sie na nich dobrze:o wiesz co pierdolisz jak potłuczona, tyle ci powiem. Poznałaś kilkoro i na ich podstawie oceniasz cały naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruskie pierogiii
pracowalam z ciaptymi i wiem jedno! To smierdzacy zboczency i fanatycy religijni!!! Non stop tylko sie kiwaja na tych swoich dywanikach i mamrocza cos pod nosem a do tego caly czas gmeraja sobie reka w gaciach fuj!!!! Z geby tez im smierdzi jak z kibla...slinia sie na widok bialych kobiet i gdyby mogli toby zerzneli je odrazu.... dobrze ktos prawi o tym ich koranie i zasadach...zaleja nam cala europe i dopiero bedzie wszedzie ciapato! Zauwazcie wreszcie, ze to kazdy im musi ustepowac, oni moga protestowac, rzadac a inni maja sluchac, przyjechali do obcych krajow a poanosza sie gorzej niz u siebie..zasrana polityczna poprawnosc!!!! niech mi chociaz jedna polka ktora jest w zwiazku z muzulmanem powie czy wasz smolony ksiaze zgodzi sie zostac katolkiem i przyjac chrzest..niech chociaz jedna sie taka znajdzie!!!!! Bo was to pewnei niebawem owina w swe szaty i Kasie, Agnieszki i inne Anie zostana Samirami, Samrami, Dilajlami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkkkk
ruskie pierogi hahaha dałaś popis inteligencji. Ciapaci i dywaniki i jeszcze koran hahahahaha dobre!!! Ciapaci to inaczej hindusi kretynko. Dywaniki i koran mają mułzumanie, ale chyba jesteś za "ciężka umysłowo" żeby to ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfrcvfg
Kupywalam ten kebab jestes po zawodowce?? jak mozna napisac kupywalam?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
wydaje mi sie ze kto sie czepia gramatyki moze tylko to zrobic bo nie ma nic innego do zaoferowania, chodzi tu tylko o przekaz nie o ortografie ,...sa jacy sa i na dywanikach opdrawiaj swoje modly .....kto ma z nimi do czynienia ten widzi to i owo o kto juz nimi jest nie zawuaza nic zlego a to oznacza ze juz ma rozum wyprany lub tez broni swojego partnera heee!!!Jak im pdskoczysz to sam(a) sie przekonasz za co cie maja niech tylko dojdzie do zwady a chrzcie zapomnijacje jak sie jakis zlamie do rodzina sie go wyprze a a jesli nawet udalo by sie komus bo ma rodzicow wyrozumialych to skolei reszta wypnie sie na cala to rodzine....oni nie maja tylko jedno w glowach wszyscy maj byc slugami Koranu nie odwrotnie...moze sa tez i ludzmi ale mja co innego w glowach i niech trzymaja to z daleka od nas bo im nic juz nie pomorze ....koran to czysta bzdura gorsza ale jak sie ta bzdura ma wpajana od urodzenia to staje sie prawda to tak jak narkotyki dpoiero kiedy je odstawisz to widzisz wszystko w innych kolorach ale oni nie chca odstawiac !!!Tak jest im lepiej i wierza w to co jest napisane tam nie to co widza na wlasne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×