Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość O w d*pe
łaaaaaaa...nie no jak ma swój sklep to szacun...btw a samochód ma? Tata czy Dacia? Nie wiem napewno, tak się domyślam, że jak jedna laska tu pisala, to chodzilo jej raczej o mięśnie a nie sadło, ale co ja tam wiem. Wracam do loży śzyderców i już siedzę cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no nie moge.....
dziewczyno wiesz ile razy ja juz slyszalam on tu urodzony i jego rodzina tez to nie jest tak jak inni. Znam przypadek dziewczyny Polki, ktora zwiazala sie z takim tutaj urodzonym :) zrobil jej dwojke dzieci, bil ja, ze zeby tracila. Do Polski przyjezdzala bez zebow i mowila, ze na cos chora to jej wypadly, traktowal ja jak szmate, a na boku mial inna zone z jego kraju i dzieci!!!!ona po paru latach dopiero sie przyznala jak to bylo na prawde z nimi i uwierz mi wszystko zaczynalo sie jak u ciebie. A to, ze ma swoj sklep to co drugi z nich ma , bo to przykrywka jest i juz. Ja nie wiem na zdjeciu on mi sie nie podoba i nie chodzi tutaj o wyglad tylko o jego spojrzenie. Taki cwaniaczek!!!tak wiec mowie ci uwazaj i tak wiem, ze z nim bedziesz, ale uwazaj!!!ich religia jest bardzo silna!!!i takie argumenty, ze on tutaj urodzony nie przekonuja mnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona pakistańczyka
widzę że w sercu "ale obcich, obciach jak xxx" pojawiła się zazdrość, że nie może dostać takiego ciasteczka, więc ją szlag trafia i tylko dlatego tak pisze. chłopak w porządku, ale mój jest fajnieszy, ze względu na szacunek do mojego męża ja nie będę wrzucała tu jego fotek, jeszcze by coponiektórym serca popękały z zazdrości hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość txhman
tak to znowu ja widze tu szeroki spor no ale to normalne .przygaanial kociol garnkowi.....jedna pani jest z pakolem i broni ich calej nacji poniewaz nie musi gotowac ,sprzatac a rodzina jest tolerancjna hmmmm...pisalem juz duzo wczesniej ze urodzeni w europie szczegolnie mlodsze pokolenie nie sa w 100% zagorzae religijni bo to niemozliwe i trudne aby przebywajac miedzy innymi ludzmi od szkoly az po sasiadow obok itd ....Tak czy siak nie wazne skoro ta pani sie chwali tym ze nie ma dzieci i nie gotuje czy sprzata a jaest za pakim to ja wnioskuje tylko jedno wobec tego on jest z nia dla jej pupci :)tylko i wylacznie no bo przeciez nie dla milosci,,,,,jego rodzina byc moze jest na tyle tolercyjna hmmm wto tez moge uwierzyc czemu nie skoro przyjezdza sie do miejsca gdzie nie jest sie mile widzianym to mozna pod takim wplywem sie troche zmienic (siedzac cicho to tez sposob na przetrwanie )Byc moze ten jej facet ma duzy wplyw na rodzine i dlatego siedza cichutko nikt tego nie wie !!!No ale powodzenia zycze rowniez tym ktorzy nie czytaja dokladnie o czym tu sie pisze jak by mialy klapki na oczach a w koranie znajduja wersety ktore im pasuja nie wyciagajac wnioskow z calosci.Sadze ze juz ktos wspomnial kilka razy wczesniej zeby ogarnac cos z tej ksiegi trzeba miec troche IQ jesli ma sia go za malo to pozostaje tylko czekanie az sie wkoncu przekonaja ,,,zmiany ktore sie juz dokanaly przez nich sa nie odwracalne ANGLIA ich nie chce a nie moga nic zrobic nie chca ich nigdzie od dawna ale nawet nie moga pisnac slowa bo zaraz zostana posadzeni o rasim itd. jak nikt tego nie widzi to naprawde jest slepy!!!Wejda do polski jak juz sie rozstawia po katachi wezma sie za wasze coreczki i tez bedzie po wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A idźcie wszyscy w pizdu :)
Jesteście tragiczne. Rozmawiamy o Pakolach, muzułmanach, a nie Polakach czy katolikach, więc mówcie o Pakolach, a nie odbijacie piłeczkę. "Mahomet pedofilem, a księża to co święci?" a kogo to kurwa obchodzi, piszemy o muzułmanach, islamie i Pakolach. :) Ja akurat miałam tylko jedno zdarzenie z muzułmanami, nie wiem jakiej narodowości, dwóch stało tyłem w drzwiach Carrefoura i jak im powiedziałam "przepraszam" to usłyszałam "co, Arabów nie lubisz??" i gdyby nie pobliski ochroniarz to chyba by mnie spoliczkowali. Co za chamstwo. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obciach, obciach jak xxxx
Do żony pakistańczyka. Hahahahaaaaahahahaha hihihihi hehehehe.... buuuuaaaahahahahaha. K ku*wa jakbym miala być zazdrosna o coś takiego? Ty tego pokraka zanywasz ciasteczkiem, łeb jakby do ula włożył, sadło i do tego ten "sklep" poprostu żal mi dupe ściska z zazdrości hahahaha... płaczę ze śmiechu.... Ty musisz naprawde być paskudna, skoro dla ciebie to "ciasteczko"! Ja cię kręce, dla mnie to raczej kaszanka- nie ubliżając kaszance, ciemne, tłuste i brzydkie! Ja jestem związana z niemcem, który ma wygląd pozycję i wykształcenie a i "urodził się tu" szanuje kobiety i nie opowiada mi komplementów "hurtowo" wziętych z szerszej grupy. Bo jakbyś nie tłumaczyła sobie to KAZDY z tych brudasów opowiada to samo "You are the most beautiful woman I've ever seen. Your eyes are like a moon, your hairs like shadows" skąd wiem? Bo oni organizują "łapanki" dosłownie wszędzie. Kawiarnia, restauracja, metro, wszędzie ku*wa, może na głupie polki to działa, ale są też mądre, które spojrzą na takiego parcha i poślą mu ignora, wteeeeedy dopiero się można nasłuchać jak ślą ci w swoim języku...hahaha, pokazalam dziś mojemu facetowi zdjęcie i powiedzialam, że "żona pakistańczyka" stwierdziła, że jestem zazdrosna o to "ciacho", dzięki dziewczyny. Dzięki wam mamy polewe na cały miesiąc. Komedia za free, wrzucajcie zdjęcia swoich kochasiów, chętnie się z moim narzeczonym pośmiejemy, a z nami pewnie pół polski!!! Ode mnie duży plus :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziorowa_pupa
Niemiecka świnia z polską kurwą hahahaha ale para buhahahaha ale się polałem ze śmiechu. Przyganiał kocioł garnkowi lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz swoja fotke
i pokaz morde swojego nowego kochasia , ktory to juz z koleji ... 10 twoj dupcyngiel? podupczy cie troche i zostawi jak pozostali a za niedługo nikt juz cie nie bedzie chcial bo sie zestarzejesz naprawde ciekawa jestem ja ty wygladasz ale moze lepiej nie wiedziec bo jeszcze bys mnie przestraszyla swoim wygladem hahahaha smiej sie smiej jak glupi do sera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obciach pokaz swoja fotke
hihihi juz sobie wyobrazam tego twojego niemca musi byc brzydki jak cala reszta swinski blondyn z rozowa skora i niebieskimi oczami lub rudawy niemcy i niemki to jedna z najbrzydszych narodowosci napewno wygladem pasujecie do siebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obciach, obciach jak xxx
Hahahaha... normalnie polewa na maxa, po pierwsze idiotko zmień numer IP, bo moze zmieniasz nicki w postach, ale numer widze dalej nalezy do jednego uzytkownika, wiec masz rozdwojenie jazni i kibicujesz sama sobie, zmieniajac nazwy uzytkowników. Po drugie stac cie na tanie linie lotnicze do anglii a w niemczech juz nie bylas i wyobrazasz sobie niemca dosc trywialnie, ale ja nie jestem takim debilem jak Ty i nie wrzucam prywatnych fotek do neta... :D:D:D A jak jestes troche inteligentna to moje zdjecie latwo znajdziesz po numerze IP, bo zawsze mam ten sam a do konekta mam zrobionego switcha i on skieruje cie na mój profil w xingu. Jesli jestes inteligentna to raz dwa zobaczysz jak wygladam, ale jesli tylko komputer sluzy ci do sprawdzania maili, i nie trafisz na moj hosting, to znaczy ze jestes za tempa zeby to zrobic wiec na zone pakola sie nadajesz :D:D:D hahaha... dawajcie jeszcze, wrzuce wasze wypowiedzi na mistrzów, niech cała polska poczyta jakie mamy "zakochane w pakolach poleczki" Moj niemiec jest pol polakiem pół niemcem, stac go na buty , nie gwałci owiec i dzieci i nie popiredala w pizamie, a jedyna wada, to ze nie nosi granatów w kieszeni :D:D:D wracajac do mojego wygladu mam 175 i wazę 50kg, Hokus pokus, czry mary twoja stara to twój stary :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu79
do ale obciach... popisowo robisz z nich idiotki, brawa. Swoją drogą znasz się na informatyce- ale na Xingu widzę, że nie pracujesz w tej branży, ładne projekty ;) Musisz być nieżle obeznana, szacun. Ładne zdjęcie. Tylko szkoda cie dla niemca, ale niestety jestem tylko polakiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farzana
Ale szwabka nerwa załapała :D:D tym świńskim blondynem chyba ją zabiliście, no cóż prawda kole w oczy, oj kole! Siegt heil spierdalaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona pakistyńczyka
krótkop rodacy - Polacy ... pomyślcie o naszej histrii, jak to jest z Niemcami a jak z Pakistańczykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
wiec tak jak mowilem przygania kociol garnkowi mile panie przestancie sie chwalic czym co macie raczej wymyslcie jak tu bronic naszej nacji przed wyginieciem ze strony niemiec juz nic nam nie grzoi hitler nie zyje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obciach pokaz swoja fotke
50 kg i 175 cm to masz niedowage hahahaha juz sobie ciebie wyobrazam patyczaku: skora i kosci Nauczyc sie prostaczko pisac poprawnie po polsku bo TĘPA to ty jestes. Po twoim stylu pisania mozna wnioskowac ze skonczylas wieczorowo zawodowke. Co do Niemcow to oni wyjatkowo pogardzaja Polakami i uwazaja nas za gorszych a w ogole o Polkach to mowia glownie jak o kurwach. Myslisz ze ten twoj cie traktuje powaznie - watpie. Mysle ze jest z toba dla zabawy i sexu a jak mu sie znudzisz to zmieni cie na lepszy i mlodszy model . Guzik wiesz o IP i informatyce, no podaj moje IP ? Mnie twoj profil na Xingu naprawde nie interesuje. Na pozegnanie pare slow ode mnie jesli w ogole zrozumiesz ale szwab ci przetlumaczy. Halt die Klappe Schlumpe und hau ab!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "Polaczek"
Ostatnio gadałem z kumplem u mnie w pracy i zeszło się na temat kobiet. Ja i Jeff znamy się bardzo dobrze, więc nie bał się zadać mi tego pytania. Poowiedział mi: "Potr, powiedz mi szczerze, czemu polki uważają, że są najpiękniejsze na świecie" zbiło mnie to z nóg, po lekkim zastanowieniu powiedziałem : " Nie wiem, chyba dlatego, że kiedyś taka piosenka była w polsce- polskie dziewczyny najpiękniejsze sa" A on na to:" Nie obraź się stary, ale sam popatrz na przykład u nas w firmie... widziałeś jakąś ładną polkę?" ja na to- No nie. -A na dyskotece? (często chodzimy do dosyc popularnego w naszym mieście klubu - No raczej przeciętne, nawet bardzo. -To czemu one tak o sobie myślą? -Nie wiem ale czemu pytasz? -Bo z moim bratem ostatnio zerwała dziewczyna(polka) i powiedziała, że zasługuje na kogoś lepszego i przystojniejszego. Ale była poprostu brzydka. A zachowywała się jakby była miss świata. Tylko cycki miała fajne bo duże, ale z jej majtek można by uszyć żagiel. (Jeff powiedział mi potem, że wysłała bratu Jeffa maila ze zdjęciem swoim i jej nowego chłopaka- pakistańczyka czy hindusa- i napisała: ładniejszej niż polka nigdy nie znajdziesz. I coś o swoim nowym "chłopaku") Brat Jeffa odpisał : "Takiej "ładnej" nigdy nie będę szukał, bo kumple się ze mnie śmieli". Także drogie polskie dziewczynki, to że discopolowy zespół śpiewał o urokach polskich dziewczyn, wcale nie świadczy o waszej ponadprzeciętnej urodzie. Bo bardzo często nie ma czego podziwiać. A zachowujecie się jak księżniczki! Lepiej zejdźcie na ziemie i czasem przejdźcie na dietę, idźcie do kosmetyczki. Zarzucacie wiele polskim facetom, ale czy same jesteście takie wspaniałe? Napewno nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura na cały max
Do "ale obciach pokaz swoja fotke": ona w życiu Ci nie poda IP, bo nie ma do niego dostępu. Tak jak ja, czy Ty hahaha. Tylko administrator systemu ma. Ja jestem troszkę zorientowana, bo pracuję (wolontariusz) od 8 lat jako Administrator zewnętrzny CZATerii portalu Interia ehehehe. Też pomyślałam, Boże 170 cm i 50 kg masakra lol, współczuję, chłop niemiec, ona 5 fakultetów, a błędy ortograficzne sadzi, jak dziecko w przedszkolu, nie ubliżając przedszkolakom. Zaraz pewnie napisze, że ma dysleksję, czy inną dysortografię, jak co drugi debil po zawodówce twierdzi. Ja tam pasuję do Shabira, żadna ze mnie miss polonia z super figurą lol. I do tego jestem z nim szczęśliwa. Mam z nim mieszankę powagi z odrobiną szaleństwa. Mnie jest dobrze i niczego nie zmienią głupie docinki ignorantów, czy zazdrosnych inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no nie mogeeee
czemu obrazacie tak Niemcow??nigdy nie uwierze, ze Niemiec z nia jest dla zabawy i sexu oni mysla inaczej niz wasi pakistanczycy. I odrazu piszecie, ze ma swinska urode. Ludzie kochani na taki poziom schodzicie nic soba nie reperezentujecie to i tylko stac was na tych Pakistanczykow, bo zaden szanujacy sie facet z Polski, Niemiec czy Francji nie spadlby tak nisko zeby wziasc sobie za dziewczyne jakas prostaczke, ktora nic nie potrafi oprocz chwalenia urody swojego Pakistanczyka :) dziewczyny opanujcie sie wszystko co zostalo napisane na temat waszych wspanialych Pakistanczykow jest prawda i sie przekonacie o tym predzej czy pozniej. A wystawianie zdjecia swojego goscia na necie to juz jest przesada. I co mam wywnioskowac po tym zdjeciu??ze cie nie bije, jest troskliwy i wspanialy do ciebie???nie wyglad sie liczy, a charakter!!!Jestes az tak pusta , ze wystawiasz zdjecie swojego goscia??po co w ogole to zrobilas??jak on na to pozwolil to najwidoczeniej mysli, ze jest super piekny taki maczo :) no bo zaden normalny facet by na to nie pozwolil niestety prawda. Ja tez bym nie pozwolila na wstawienie mojego zdjecia na forum publiczne no bez przesady. Jakies desperackie posuniecie beznadziejnie zakochanej w pakistanskiej urodzie dziewczynie. (ale dzieki Bogu o gustach sie nie dyskutuje ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no nie mogeeee
no i niestety wstyd mi jest za nasze dziewczyny z Polski za granica, bo wlasnie mamy przez was beznadziejna opinie i kazdy mysli, ze jestesmy latwe i z kazdym pojdziemy do lozka!!zadna szanujaca sie Niemka czy Angielka nie pojdzie z Pakistanczykiem czy Turkiem do lozka i z takim sie nawet nie zwiaze no i zapytacje sie dlaczego??bo wiedza jacy oni sa!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jliji
szanujaca sie Niemka czy Angielka wymienilas wlasnie dwie najbardziej puszczajace sie nacje w Europie. Polki, nawet te najbardziej puszczalskie do piet im nie siegaja w tym zakresie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura na cały max
Major of London, oj znamy się, znamy lol No taka prawda o mnie, z ciapatym się zadaję od kilku miesięcy, hehe. I dobrze mi z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura na cały max
Dodam, że związek z muzułmaninem jest dla mnie olbrzymim wyzwaniem, jestem w UK od 5 lat, nigdy nie przepadałam za "ciapatymi", dopóki nie poznałam jego. I tak, on się zgodził, żeby wkleić jego fotkę. Lubi się pokazywać, taki mały fetysz lol każdy ma swoje zboczenia , a jeszcze jeśli tym wywoła się dyskusję i kontrowersję, a czasem nawet wzbudzi czyjąś zazdrość, to czemu nie ;) A ja lubię kontrowersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obciach, obciach jak xxxx
do- nie no nie mogeeee- dzięki, za słowa które napisałaś, bo widzę że masz podobny tok myślenia do mojego. Jadą mi za niemca (który notabene jest brunetem), ale ja się tym wogóle nie zrażam, bo to tak jakby śmiać się z mercedesa E klasy a zachwalać stara indyjską tate hahahaha :D. I też uważam, że nie ma co przekonywać tych lasek, bo one są poprostu zaślepione pakolami, ale jak ZAWSZE czas pokaże, i im uświadomi. I wiem, że mój partner nie jest ze mną dla zabawy, bo faceci narodowości europejskiej- polak, francuz czy niemiec, poprostu maja inny tok myslenia niż pakole i szukają normalnej kobiety, a nie pobzykadła. Ale jest śmiesznie i o to mi właśnie drogie dziewczynki chodziło- pokazać wam jak bardzo zakłamane wobec siebie jesteście. A co mnie obchodzi twój pakol, poprostu dałam ostrą krytykę bo kobieta, która wrzuciła to zdjęcie mówiła kilka postów wcześniej ( a i wiele wiele z was na tym forum-które są związane z pakolami) o POLACZKACH, TOLERANCJI i AKCEPTACJI. A po podaniu kilku trywialnych szczegółów stały się mistrzyniami w psychologii. Nagle tolerancyjne gwiazdy, które wyjechały na podbój angli a wylądowały w łóżku z pakolem, te otwarte i światłe umysły cywilizowanych, nowoczesnych kobiet- piszą o niemcu w ramach :biała świnia, hitler, itp itd... I tu macie proszę cały swój obraz- akceptacja i tolerancja do momentu kiedy chodzi o pakola- tak sobie tłumaczycie to, ze z nimi sypiacie. I kazdy kto twierdzi, ze pakole to zwykle brudasy, jest dla was wrogiem publicznym i nalezy go unicestwic. Więc mam niemiłą wiadomość, otóż każdy anglik, kazdy niemiec, poprostu każdy europejczyk nimi gardzi, więc według was zdecydowana większość europejczyków jest niczym ze średniowiecza, a moze jest odwrotnie? Jesteście takie nowoczesne, a komentarze świadczą o tym, że mentalnie siedzicie w rozrachunkach wojen światowych. Ale wiecie co? Możeecie mi jechać o niemcu, to mnie dowartościowuje, ze jedyne złe słowa jakie mozecie posłać pod adresem niemca jest hitler, francuza- zabojad itp itd, bo tylko z tym wam się kojarzą. Natomist powiedz na forum publicznym- pakistańczyk.... no kojarzy się tak jak się kojarzy, z tym że wobec europejczyków to tylko stereotypy a pakoli- zywa prawda z zycia wzieta. Jesli idzie o mój wygląd, nie wstawię zdjęcia, co to wogóle za stwierdzenia- kto normalny puszcza fotki do neta? Mogę cię zapewnic, ze bardzo łatwo stac się w ten sposób gwiazdą, w bardzo niepozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie mam kompleksów i nigdy nie będe miała. A wy naprawdę staracie się mi pojechać tym że jestem zgrabna? Hahhahaha.... więc teraz oficjalnie, możecie mi tak jechać więcej, ja bardzo lubię. No co ma powiedziec laska o majtkach rozmiaru L lub XL, takie to wszystko płytkie, żadnych głębokich argumentów czy przemyślen. Tylko na tyle was stać? :D:D:D no to niech ta wasza tolerancja będzie z wami, nigdy wcześniej nie spotkałam tak "tolerancyjnych" osób :D:D:D hahaha... śmieszne jesteście, z tymi waszymi pakolami, bo wszystko już zostało powiedziane, a wam mało. Gdzie przykłady :niemiec podpalił żonę bo zupa była za słona, francuz zabił córkę, bo spotykała się z innowierca??????? Nie ma i nie będzie! I nie chwalę się, że jestem z niemcem- czy polak czy rosjanin czy francuz wszystko jedno, ważne by w domu był nauczony szanować kobietę, za to wasi pakistanscy gahowie są nauczeni, że kobieta to mniej niż zero. W koranie jest napisane, że kobieta która ma miesiączke nie może nawet dotknąc palcem faceta, bo jest "nieczysta" pewnie dlatego tak bardzo się tam pedalą. Nieskończenie wiele razy wolę europejczyka, który jak mnie brzuch boli podczas menstruacji, zaparzy herbatę, pomasuje stopy, przytuli i nieba przychyli, niż brudasa z pakistanu, który jeszcze ci powie ze jestes nieczysta i nawet nie dotknie!- głupie acz prawdziwe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogeee
jliji----to podaj mi strone do statystyk, ktore potwierdza twoja teze!!juz czekam az sie nie moge doczekac :) ale obciach----no niestety one nie rozumieja i odkad sa ze swoim pakistanczykiem to uwazaja , ze Polacy to beznadziejny narod, bija pija itd. No i wlasnie ten ich pakistanczyk osiagnal to co chcial bardzo szybko. One sie odwracaja powoli od swojego kraju i co za tym idzie od religii i bardzo latwo bedzie je namowic zeby przeszly na ich religie :) no a wy glupie jak but pojdziecie na to!!!!!oni wami manipuluja jak chca, a wy sie dajecie!!wstawia zdjeice swojego oblesnego goscia i jeszcze mi pisze, ze jej zazdroszcze :) czego dziewczyno czego??pomyls sobie jak bedziesz miala z nim kiedys dzieci to zastanawia mnie jaka religie one przyjma i czy beda robic wigilje czy moze beda sie 3 razy dziennie modlic z tatusiem w ich tym meczecie , gdzie nawet nie masz wstepu jak masz okres :) no a jak juz nie masz okresu to nawet nie masz prawa przebywac razem ze swoim mezem. Moja kolezanka pracuje w przedszkolu w Niemczech i taki maly pakistanczyk ja udezyl ona mu mowi, ze tak sie nie robi, a on do niej "tata powiedzial, ze w naszej ksiazce jest napisane, ze kobiety mozna bic jak sie nie sluchaja i tata tez tak robi to ja tez tak bede robic" :) no prosze tatus i jego nauki :) ahh szkoda slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durna z ciebie baba
Ta dziewczyna napisala, ze jesteśmy zazdrosne... kobieto ogarnij się, dziś łatwiej w europie być z pakolem niż katar złapać. ale z nimi wiąże się tylko margines społeczny na zachodzie, a polki myślą że są swiatowe. nie! jesteście żałosne, a normalne kobiety nie są zazdrosne tylko ci wspólczują, a twoj wybranek ma cie za idiotke i pozwolil ci wrzucic zdjecie, bo teraz mysli, ze wszystkie polki sie na niego napala i beda sie o niego zabijac, fuuuu... to przekaz mu ze 99% kobiet w polsce woli byc same niz z byle kim i nawet patykiem by go nie dotknelo. tym bardziej ze jest oblesny- piszesz ze nie wyglada jak 12 letni hlopiec, mysle ze jakby stanął przy tej lasce co sie opisywala ze ma 175 to by wyglądał jak krasnal. i spasiony jest jak dupa wieprza! Masz ponad 30 lat, dziewczyno ogarnij sie, jesli nie dla siebie to dla rodziny, ktora masz w polsce. watpie zeby jakis znajomy w polsce lub rodzina wiedziala, ze masz pakola, nie wierze ze komus bys powiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura na cały max
Jaka rodzina w Polsce? Ludzie, jacy wy jesteście puści i prości. Nie mam żadnej rodziny w Polsce! Nie warto dyskutować z wami, bo głupota z was bije na kilometr. Koran mówi, że kobieta która ma miesiączkę jest nieczysta? Palcem mnie nie dotknie? ahaha też się tego bałam, niepotrzebnie! Dotyka, masuje brzuch, plecy jak bolą. A co wy tylko znacie jedną drogę na zaspokojenie pożądania seksualnego- pochwa- penis? To bardzo, ale to bardzo współczuję waszym partnerom/partnerkom. Wstyd! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość give comments
ja mysle ze jak jego rodzice urodzili sie w UK i on rowniez to raczej oni roznia sie od tych pakistanczykow ktorzy mieszkaja krotko w UK mysle ze oni sa juz europejczykami o pakistanskich korzeniach i chyba nie sa fanatycznymi wyznawcami islamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura na cały max
Dokładnie! Jego w ogóle religia nie interesuje, już o tym wspominałam. Nie modli się na dywaniku 5 razy dziennie. Jego mama ubiera się w sari, bratowa też. Natomiast ani on, ani bracia, ani nawet ojciec, nie noszą tych pakistańskich piżam, nie chodzą do mosque w piątki, jak reszta islamskiego świata. Wiem, bo co piątek tam jestem. No i nie śmierdzą curry heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×