Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość hehue hue
pisza ci prawde, przelknij to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
niech pisza, ja chetnie poczytam o ich patologicznym pochodzeniu i nieszczesliwym dziecinstwie wsrod wieprzy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cos musze powiedziec
Przeciez ta cala blockhead to nasza Tink! :D zdradza ja sposob pisania i brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do oguurek
No oczywiscie, ze nie pojela o czym mowa, niestety, za wysokie progi na jej nogi,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to która jest chętna żeby odwiedzić rodzinne okolice swojego amanta i przejechać się tym cudem ? Stały dopływ świeżego powietrza, adrenalinka i smród potu&curry gwarantowane w cenie biletu o ile uda się wam dopchać na dach a jak nie to zostaje lokomotywa ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przecież takie są fakty. Widze, że ktoś tutaj powinien się cofnąć do gimnazjum na lekcje geografii, bo nawet nie wie w których krajach Afryki islam jest religią dominującą." xx Zlociutki, pluj swini w oczy, a ona ci powie, ze deszcz pada. Polecam zajrzenie do jakichs ksiazek, doedukowanie sie, potem wrocenie na forum i radzenie innym uzytkownikom. :) W tej chwili jedynie sie kompromitujesz. ;) xx xx "Nie muszę, wystarczy, że istnieją dane statystyczne, które potwierdzają ich pochodzenie." x Czekam wiec na sensowne i rzetelne zrodlo. Jakis link czy cos w ten desen poprosze ;) xx xx "A Notting Hill Carnival to przecież organizują sobie muzułmanie prawda ?!" x Zlociutki, mnie to lata ;) xx xx "Zrozumiałby lepiej niż ciebie żałosna dziewczynko, nie martw się o mój Angielski. Jest na pewno lepszy niż twój." x Oczywiscie, ze jest lepszy! Na pewno. Proponuje powiesic jakis plakat Justina Biebera nad lozkiem, napisac markerem : "Moj angielski jest lepszy od Azjatyckiej Pani" i powtarzac te sentencje codziennie przed snem. I twoje slodziutkie nazywanie mnie "dziewczynka" w celu podniesienia wlasnego, lichego ego. Takie usilne obrazanie dyskutanta poprzez zanizanie jego wieku, jak juz nie ma zadnych argumentow. Slodziutki jestes, robaczku ;) xx xx "Nigdzie i na nic się z tobą nie umawiałem. Odstaw te tabletki i zmień lekarza, bo bredzisz dziewczynko." x Oj, chyba komus zylka z nerwow puscila. Zlociutki, to tylko forum. Az tak bardzo bierzesz sobie do serca czyjes posty? Zalecam joge. Oczyszcza umysl :) xx xx "A gdzie ja napisałem ? Zarzucasz mi pisanie niestworzonych rzeczy a sama robisz dokładnie to samo" x Zerowa wiedza o swiecie a ponadto brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem... Zlotko, ja nie mam czasu na edukacje anonimowego uzytkownika na forum ;) xx xx "Znowu to samo, dorabiasz sobie własne historie. Gdzie napisałem, że komukolwiek zazdroszczę ? To jest tylko wytwór twojej chorej wyobraźni. Dziewczynko, czym prędzej skonsultuj się z dobrym lekarzem, może jeszcze cię z tego wyleczy." x Slodziutki jestes ze swoimi nowymi "przezwiskami". Jak w piaskownicy ;) Nie napisales, ze komukolwiek zazdroscisz, ale pisanie w bardzo niekulturalny sposob o tych osobnikach jezdzacych na taxi, handlujacych na targu lub w sklepie, swiadczy jednak o tym, ze zazdroscisz. Chyba ten Pakistanczyk wyciagnie "wiecej na godzine w UK" niz bialy Polak. Z Polki. Ojojjj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie ma się co dziwić, że ich się tyle nazjeżdżało do UK, skoro w swoich krajach mają takie ''luksusy'':" Ojeju, nasze zlotko forumowe focie wylapalo ;) Ciekawam dlaczego zatem tylu Polakow sie pozjezdzalo do UK, skoro mamy w Polsce luksusy w postaci zagrzybialych kamienic na Slasku, osikanych dworcow PKS i PKP oraz rudego pana na stanowisku, ktory postanowil "zainwestowac" w fotoradary postawione co 3 metry ;) Cud, miod i malinki. Moze porozmawiamy o wlasnym blotku, zamiast podniecac sie cudzym? ;) xx xx "No to która jest chętna żeby odwiedzić rodzinne okolice swojego amanta i przejechać się tym cudem ?" x Ja tam wole polskie PKS. Trzesace sie na sprezynie siedzenia, kierowca w stanie wskazujacym. Przynajmniej mozna sobie pobauncowac ;) Albo wroc. Lepiej jest w pociagach i na dworcach. Na dworcach PKS te "polskie zapachy" i nieusmiechnieta pani kasjerka, zal na caly swiat, bo musi bilet wydac ;) xx xx "Stały dopływ świeżego powietrza, adrenalinka i smród potu&curry gwarantowane w cenie biletu o ile uda się wam dopchać na dach a jak nie to zostaje lokomotywa !" xx No popatrz. Jakim cudem to sie stalo, ze to "smierdzace curry" jest jedna z najpopularniejszych przypraw swiata a indyjskie restauracje sa jednymi z najbardziej ulubionych (podazajac za smrodem rzecz jasna), a do tej pory nikt nie docenil polskich przysmakow pachnacych w postaci schaboszczaka, mielonego i zasmazanej kapuuuchy ;) Co za ludzie, no! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Azjatycka pani To ty się kompromitujesz i z uporem maniaka zaprzeczasz faktom, które można odnaleźć w każdym roczniku statystycznym (i nie tylko). Nie próbuj więc zawracać Wisły kijem, bo i tak ci się to nie uda. Dalsza dyskusja z tobą po prostu nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na linki, statystyki itd. Nie masz dowodow? Znaczy, ze bredzisz. I nie mozesz pogodzic sie z faktem, ze nie masz racji, a przy okazji wychodza na zewnatrz twoje luki w edukacji. Przykro mi, robaczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
oczywiscie, ze ja to tink :D wogole tepoty z was, ze zajelo wam to tak dlugo... Buhahahaha wogole to polowa nickow jest moja :D co za idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Azjatycka pani ''No popatrz. Jakim cudem to sie stalo, ze to "smierdzace curry" jest jedna z najpopularniejszych przypraw swiata a indyjskie restauracje sa jednymi z najbardziej ulubionych (podazajac za smrodem rzecz jasna)'' Może dlatego, że ci, którzy jedzą w tych restauracjach, nie mają kontaktu z tymi smrodami na co dzień. ''Cud, miod i malinki. Moze porozmawiamy o wlasnym blotku, zamiast podniecac sie cudzym?'' W Polsce jest jeszcze duużo do zrobienia ale jakoś nie widziałem żeby ktoś podróżował na dachu pociągu albo w jednym przedziale z kurami i kozami. Chyba że dla ciebie nie ma różnicy pomiędzy Polską a krajami trzeciego świata ? Tam wszystkie formy transportu są przepełnione do granic ludzkich możliwości (pociągi, promy, autobusy). ''Ja tam wole polskie PKS. Trzesace sie na sprezynie siedzenia, kierowca w stanie wskazujacym.'' Skoro byłaś świadkiem takich rzeczy, to trzeba było to zgłosić odpowiednim służbom zamiast chwalić/żalić się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Azjatycka Pani Marna jest ta twoja prowokacja i nie mam zamiaru brać w niej udziału. Dalsze karmienie trolla jaki się kryją pod twoją postacią mnie już nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtamm oj
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może dlatego, że ci, którzy jedzą w tych restauracjach, nie mają kontaktu z tymi smrodami na co dzień." xx Morze jest glebokie i szerokie ;) xx xx "W Polsce jest jeszcze duużo do zrobienia ale jakoś nie widziałem żeby ktoś podróżował na dachu pociągu albo w jednym przedziale z kurami i kozami. " x Ja tez nigdy nie widzialam nikogo podrozujacego z kurami i kozami. Ale rozumie, stereotypami zyjemy, nieprawdaz? ;) xx xx "Chyba że dla ciebie nie ma różnicy pomiędzy Polską a krajami trzeciego świata ? " Nie. Nie ma. Poza tym pojecie "kraje trzeciego swiata" jest bardzo wzgledne, gdyz bardzo duzo tych "krajow trzeciego swiata" sa bogatsze od Polski. xx xx "Tam wszystkie formy transportu są przepełnione do granic ludzkich możliwości (pociągi, promy, autobusy)." x A czego oczekujesz od najbardziej zaludnionych krajow swiata? Byles chociaz raz poza Europa? Odwiedziles Azje? Nie musisz odpowiadac... ;) xx xx "Skoro byłaś świadkiem takich rzeczy, to trzeba było to zgłosić odpowiednim służbom zamiast chwalić/żalić się na forum." x Zlotko, takie autobusy sa do uzytku codziennego w Polsce. Masz klapki na oczach, obywatelu "kraju drugego swiata" ? ;) xx xx "Marna jest ta twoja prowokacja i nie mam zamiaru brać w niej udziału. Dalsze karmienie trolla jaki się kryją pod twoją postacią mnie już nie interesuje" x To, ze nie posiadasz odpowiednich argumentow, by przedstawic swoje racje, to wiem. To, ze masz zerowa wiedze o swiecie i religiach, rowniez wiem. To, ze jestes ksenofobem, rowniez wiadomo. Ja mam ubaw, ty sie spinasz. No coz... Niektorzy juz tak maja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujukjoujkuojukoj
Byc moze nie chce sie znizac doTwojego poziomu! :D:D a teraz masz pozwolenia paniusiu ,zeby odpisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Byc moze nie chce sie znizac doTwojego poziomu! " x Ojej, nie spinaj sie. Ten wykrzyknik jest zbedny ;) I oczywiscie nikt tu nie chce "znizac sie do mojego poziomu". Z toba wlacznie, zlotko ;) xx xx "a teraz masz pozwolenia paniusiu ,zeby odpisac" x Dziekuje :) Pozwolenie zaakceptowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poczekajmy jeszcze parę lat, zatęsknicie za polską patologią jak ciapaci zaczną siłą wprowadzać swoje chore prawa. A jak się Anglikom nie spodoba, to wyślą kilku z wypranymi mózgami gotowych oddać życie za Allaha i będzie powtórka z londyńskiego metra 2005 r." x Toz podpowiedzialam ci wczesniej, zebys petycje przygotowal do Camerona. Anonimowo to kazdy "twardziel" moze sie popisywac na forum. Ty, polski rasista jestes w stanie uratowac UK przed "inwazja szaranczy". W tobie pochlaniaja nadzieje liczni emigranci ze wschodniej Europy. Masz szanse zostac bohaterem wsrod polskiej klasy robotniczej. Do dziela, facet. Do dziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poczekajmy jeszcze parę lat, zatęsknicie za polską patologią jak ciapaci zaczną siłą wprowadzać swoje chore prawa. A jak się Anglikom nie spodoba, to wyślą kilku z wypranymi mózgami gotowych oddać życie za Allaha i będzie powtórka z londyńskiego metra 2005 r."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujytu
ghghf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogUUrek
...no QÓrwa wYYjebali.... w chÓÓj.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Azjatycka Pani Wiesz, szkoda, że nie było cię w tym metrze 8 lat temu, bo na takie jak ty, to tylko argument siły może podziałać. Masz mózg wyprany lepiej niż niejeden imam. Chwila, przecież ty już jesteś wyznawczynią Allaha, twój ciemnoskóry pan siłą ''argumentów'' nawrócił cię na wiarę w jedynie słusznego Boga. Musisz teraz śmigać w nikabie i to tylko wtedy gdy twój pan ci na to pozwoli. Dzisiaj piątek, jak tam pomodliłaś się już do Allaha czy jeszcze klęczysz na dywaniku przed swoim panem i czekasz aż ci pozwoli wstać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujytujhjkhjk
Jak co piatek trole sie zlatuja to Twoj dzien AZJATYCKA :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujytujhjkhjk
Cwaniara na pyskuje tutaj,idz na inne forum lajzo to na zbity pysk wylecisz :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiesz, szkoda, że nie było cię w tym metrze 8 lat temu, bo na takie jak ty, to tylko argument siły może podziałać." x Na takie jak ja, czyli jakie? Takie, przed ktorymi uciekasz z podwinietym ogonkiem z braku argumentow, bejbs? ;) xx xx "Masz mózg wyprany lepiej niż niejeden imam." x Oczywiscie, ze tak! Staniki tyz mam wyprane ;) xx xx "Chwila, przecież ty już jesteś wyznawczynią Allaha, twój ciemnoskóry pan siłą ''argumentów'' nawrócił cię na wiarę w jedynie słusznego Boga." x Oczywiscie, ze jestem wyznawczynia Allaha. Jak wszystkie Polki zreszta! ;) Moj "pan" jest zielony, we fioletowe paski i rozwe kropeczki. Trzymajmy sie faktow. Masz jakis problem z tym? ;) xx xx "Musisz teraz śmigać w nikabie i to tylko wtedy gdy twój pan ci na to pozwoli" x Pewwnie, ze tak! Burka, nikab - to moj chleb powszedni ;) Moj pan jednak zdecydowal sie byc laskawy i jutro pozwolil mi zalozyc bikini na basen ;) Zazdroscisz czy co? ;) xx xx "Dzisiaj piątek, jak tam pomodliłaś się już do Allaha czy jeszcze klęczysz na dywaniku przed swoim panem i czekasz aż ci pozwoli wstać ?" x O popatrz, ksenfob wie w jakie dni muzulmanie sie modla ;) Toz to podpada pod obsesje ;) Aktualnie leze na sofie, zagryzajac jablko, ogladam telewizje i nabijam sie z pewnych ksenofobow z forum. Zgadnij, z kogo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak co piatek trole sie zlatuja to Twoj dzien AZJATYCKA" xx Natomiast twoj dzien do wyrzucenia z siebie zlych emocji. Jeszcze zmarszczek dostaniesz niuncia z tej zlosci ;) xx xx "Cwaniara na pyskuje tutaj,idz na inne forum lajzo to na zbity pysk wylecisz" x Kochana zabciu, jsli mowimy o innych forach to za sam swoj tekst "lajzo" dostalabys bana na IP i wylecialabys z hukiem z forum. Tutj masz wiecej swobody zabciu, wiec... rozluznij rozklapcioche, wez kilka glebokich wdechow i do dziela malenka. Pokaz co te emigracjuszki z UK potrafia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdjdj
to na mojawyspa wpuszczaja takich prostakow jak ty? pewnie tutaj tylko szczzekasz a tam elegancja francja hahahahaha dwulicowe psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujytujhjkhjk
Jak kuba bogu tak bog kupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujytujhjkhjk
kubie :D:D spradz to sie przekonasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujytujhjkhjk
nie pasuje cos ?? :D pozdrawiam srodkowym plauszkiem i nie zlosc sie tak juz, bo ci zylka peknie jak to mowi azjatycka madrala :D:D:D dygusie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×