Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość calibre7
youtu.be/EEnMqmk6KmQ buhehe pokazywarka.pl/4zj43p/ Napisał mi najpierw, że jestem "szeptem i szelestem na wietrze" buuuuuuhahaha Superwizjer. Islamskie wyznanie wiary po polsku youtu.be/FYe8qGExU2g euroislam.pl hehe youtu.be/1PQ670sfFXU pokazywarka.pl/4zj43p/ Darling.I Lowe.Ju... youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki................... "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka z ju kej i pakol
W krajach UE o duzym odsetku imigrantów islamskich mnoza sie napasci i uprowadzenia bialych chrzescijanek. W oczach muzulmanów ma to swoje religijne i historyczne uzasadnienie. "Honor mezczyzny znajduje sie miedzy nogami jego kobiety" glosi stare arabskie przyslowie. To prawda, ze muzulmanie obsesyjnie podchodza do czystosci swoich sióstr, zon, córek, krewnych etc. Wiele Pakistanek mieszkajacych w Wielkiej Brytanii zostalo honorowo zamordowanych tylko dlatego, ze np. zbyt poufale przyjaznily sie ze swoim bialym sasiadem lub w dniu slubu okazalo sie, ze nie sa dziewicami. Muzulmanka w jakikolwiek sposób obrazona przez obcego mezczyzne moze liczyc na natychmiastowa pomoc nie tylko meza i brata, ale równiez wszystkich krewnych z blizszej i dalszej rodziny. Facet, który nie potrafi bronic czci swoich kobiet, jest w kulturze islamu postrzegany jako ostatni mieczak i nalezy mu sie wylacznie pogarda. Ta zasada obrony honoru kobiet nie ogranicza sie w islamie jedynie do kregów rodzinnych, ale obowiazuje równiez na poziomie wyzszym spolecznym. Wszyscy muzulmanie maja obowiazek ochrony islamskich niewiast przed niewiernymi. Niewiernymi w pierwotnym znaczeniu byli przede wszystkim "krzyzowcy, poniewaz pierwszymi wrogami, którym wyznawcy Allaha wypowiedzieli wojne byli chrzescijanie i w zasadzie do dzisiaj sa oni ich glównymi wrogimi. Najdotkliwsza strata dla muzulmanów, strata która najbardziej bolala, bylo zatem uprowadzenie ich kobiet przez chrzescijanskich rycerzy. Ta zasada dzialala tez w druga strone. Skoro muzulmanie tak wysoko cenili honor wlasnych niewiast i tak bardzo boleli nad ich pojmaniem przez niewiernych, to równie wysoko cenili ponizeniu wroga poprzez zbrukanie jego kobiet. I tak bylo od poczatki islamu. Biala chrzescijanska naloznica byla najwartosciowszym i najbardziej poszukiwanym lupem wojennym przeznaczonym jedynie dla wybranców. Pojmane Europejki najczesciej (w stanie nietknietym) wysylane byly do samego sultana, który czesc z nich bral do wlasnego haremu, czesc ofiarowywal zasluzonym oficerom lub dostojnikom, czesc zas wysylal do innych arabskich wladców jako najbardziej wykwintny prezent. Przeczytaj takze: Zycie Jezusa, zycie Mahometa „Komisarze ludowi Unii Europejskiej Giles Milton opisujacy w ksiazce "Biale zloto" historie piratów islamskich atakujacych statki chrzescijanskie w XVIII w. przedstawia na podstawie brytyjskich archiwów z tamtych czasów negocjacje odkupywania niewolników od marokanskiego sultana Mulaja Ismaila. Uderzajace jest to, ze sultan wcale nie chcial odsprzedawac kobiet. Godzac sie na sprzedaz jednej zazadal ok. 1500 funtów, podczas gdy za mezczyzne gotowy byl wziac nawet 40 funtów. Pomieszanie fascynacji posiadania niewolnicy pochodzacej z wyzszej kultury cywilizacyjnej, chec jej ponizenia za krzywdy doznane od "krzyzowców" oraz pogarda dla jej wyznania beda juz stalym elementem podejscia muzulmanów do Europejek. "Gadanie o krzyzowcach i wojnach religijnych moga brzmiec w uszach Europejczyków jak niedorzeczne fantasmagorie, jednak w swiecie islamu pamiec o tym jest bardzo zywa" Wyobrazmy sobie teraz islamskich imigrantów w ponowoczesnej Europie, gdzie nie ma juz rycerzy, a chrzescijanstwo zepchniete zostalo na margines. Sa biale kobiety, ale ich honoru i czci nikt juz nie broni, co wiecej mozna je do woli uwodzic i nikt nawet palcem nie kiwnie, bo ci glupi Europejczycy sami siebie zaczna oskarzac o rasizm. Bialej chrzescijanskiej naloznicy nie trzeba juz zdobywac podczas ryzykownych wypadów. Wystarczy isc pod szkole, na dyskoteke lub zaczepic nawet na ulicy, by po kilku dniach znajomosci uzywac jej sobie do woli. Mozna ja nawet odstapic koledze, ba mozna w koncu zaczac na niej zarabiac wypychajac ja do legalnie dzialajacego burdelu. Tyle przyjemnosci bez zadnego ryzyka i wysilku! Po pierwsze mozna pofolgowac wlasnej chuci bez obawy o grzech, bo seks z niewierna nie jest grzechem. Po drugie robiac z bialej dziwke mozna ponizac "bialasów", którzy sa w koncu potomkami "krzyzowców" i po trzecie mozna na tym zarobic gigantyczna kase. To nie przypadek, ze seksbiznes w Europie opanowaly gangi muzulmanskie. W dzielnicy czerwonych latarni w Amsterdamie na 80 wlascicieli domów publicznych jedynie trzech bylo Holendrami, reszte stanowili Marokanczycy i Turcy. Nader perfidnym sposobem uwodzenia nastoletnich Europejek przez muzulmanów jest dzialanie tzw. "loverboys", czyli kochasiów, którzy wystaja pod szkolami i podrywaja tam nieswiadome niczego dziewczyny zapewniajac je o milosci i oddaniu. Gdy mloda dziewczyna jest juz zakochana na zabój, alfons karze jej isc pracowac do burdelu. Anita De Witt, zalozycielka organizacji Stoploverboys.NU twierdzi, ze to juz prawdziwa plaga spoleczna, której ofiara padlo co najmniej 5 tys. kobiet. Czesc z nich nigdy nie wróci do Holandii, poniewaz zostaly wywiezione do burdeli na Bliskim Wschodzie. W Niemczech równiez muzulmanie (glównie Turcy) w 90 proc. opanowali seksbiznes. Problem dotyczacy muzulmanskich gangów gwalcacych biale dziewczyny nie ominal tez Wielkiej Brytanii. Podczas debaty Izby Gmin w listopadzie 2012 roku konserwatywny posel Kris Hopkins grzmial z mównicy: „Seksistowska kultura muzulmanów zacheca do ataków na kobiety. Nie mozemy uciec od faktu, ze gangi muzulmanów gwalca biale dzieci w tym momencie". Chodzilo mu o serie skandali, w których dwóch muzulmanów Shamir Rashid i Amar Hussain porwalo i zg****ilo dwie nastolatki. Potem z okazji muzulmanskiego swieta ofiarowania Eid al-Adha pozwolili znajomym „uzywac je dla seksu„. Pózniej wyszla na jaw sprawa organizatora sex-grup Mohammeda Liaqat, który terroryzowal ok. 100 dziewczyn w wieku 12-18 lat. Do uzywania sobie na niemuzulmankach wzywaja islamskie autorytety moralne. Egipski szejk Ishaq Huwaini namawia dzihadystów do zabierania na targ niewolników „lupów wojennych, gdzie „sprzedaje sie niewolnice i konkubiny. Nie tak dawno imam Kopenhagi Shahid Mehdi tlumaczyl, ze Europejki nie noszac chust i nie zaslaniajac twarzy „pozadaja tym samym g***tów.Przykladów zezwalajacych g***tów na Europejkach jest w internecie bardzo wiele. Posiadanie seksualnych niewolnic przez muzulmanów popiera np. kuwejcka gwiazda telewizyjna i polityczna aktywistka Salwa al Mutairi. - Nie ma powodu do wstydu, szariat tego nie zabrania. Z pewnoscia w Czeczeni jest sporo rosyjskich niewolnic. Wystarczy tam pojechac, przywiezc je i sprzedac tu w Kuwejcie - przekonywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kiedykolwiek probowaliscie porownac polaka do pakistanczyka? Sa przypadki w polsce ze polak na poczatku jest slodki i kochany a po slubie zwykla swinia ''przynies mi piwo ugotuj obiad posprzataj zajmij sie dzieckiem itd. '' czemu stawiacie ludzi z pakistanu pod kreska i oceniacie ich tak samo sa ci ktorzy popelniaja bledy i sa ci ktorzy naprawde chca dorzedla drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do LaLiLLa jestes rasistka nie powinnas sie wypowiadac na takich forach. Jezeli dla ciebie biala skora jest wazniejsza niz czlowiek to zycze ci powodzenia w zyciu szczescia nie zaznasz wyglad to nie wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pomaranczy wyzej: Ja rasistką? P****alo cie tak? Naucz sie czytac ze zrozumieniem :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goŁoMdÓÓpomnafajerce
...te co wiedzoM lepiej niech czytajoM.....QórVVa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechze mi teraz ktos te wypociny wyżej przetłumaczy na jezyk polski? Bo jak widze jakies takie gimnazjalne ślaczki to mną telepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...natomiast przeczytanie tych listow na stronie ambasady RP-pouczajace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to wam opowiem  teraz...
Mam dość kneblowania mnie rasizmem, bo na to tylko stać nie mających argumentów dziadków leśnych! Jeżeli jakikolwiek muzułmanin, niemuzułmanin, kobieta, mężczyzna, nieważne... ktokolwiek będzie próbował zamknąć Cię rasizmem, tego oskarżaj o rasizm. Wpadłam na cudowny patent, który NAPRAWDĘ DZIAŁA. Jeżeli muzułmanin oskarża Cię o rasizm, wtedy z całą stanowczością zachowuj się jak oni- zacznij drzeć się, że jesteś dyskryminowany/-wana bo jesteś chrześcijaninem/ateistą. Jeżeli muzułmanin oskarża Cię o rasizm a jesteś kobietą- oskarżaj go o seksizm i homofobię. A teraz najlepsze- jeżeli muzułmanin oskarża Cię o rasizm a podobnie jak ja mieszkasz w kraju innym niż Polska- drzyj mordę na niego, że jest rasistą, a masz takie samo jak on (czasem nawet większe) prawo przebywać w tym państwie, mimo że jesteś imigrantem. Najlepsze jest powołanie się na mniejszość narodową lub społeczną... A jak wpadłam na ten cudowny pomysł? Kilka dni temu temperatura na zewnątrz przekraczała 25 stopni, więc zgodnie z moją "zgniłą, niemoralną cywilizacją zachodu" ubrałam krótką (ale bez przesady) sukienkę. Musiałam zaparkować nieopodal centrum, traf chciał, że trafiło się przy meczecie, a z niego wychodzili kolorowi i kobiety "w namiotach" i się zaczęło. Obstąpili mnie gęsto i ciągle: "Przeparkuj stąd", "Wynoś się ty biała suko" itp... No ch*j mnie strzelił i zaczęłam się drzeć, że jestem z Polski i tak samo jak oni jestem tu imigrantem i są pieprzonymi rasistami, że znam swoje prawa. Darłam się o homofobii i seksistowskich obelgach. Tak się wczułam, że popłynęłam i nawet rzuciłam tekst, że są homofobami, że nie pozwolę ubliżać sobie z racji tego że jestem lesbijką (hehe.. nie jestem, ale jak już mówiłam... popłynęłam z twórczością). I wiecie co się stało? Zaczęli podchodzić ludzie i interesować się sprawą, żywo mnie bronić, ktoś zadzwonił na policję i za chwilę dosłownie się pojawili. Najbardziej agresywnego, który zaczął się najpierw przy nich kajać, że to niby ja ich zaczepiłam po chwili poniosły nerwy i znowu zaczał się drzeć, że jestem niewerną suką itp. zgarnęła policja, reszta się rozpłynęła (pewnie z obawy, że nie mają wiz :P) a mi policjant powiedział, że mogę złożyć skargę ze względu na atak na tle rasowym :) Nie bójcie się reagować, jak ktoś was obraża, szczególnie jeśli jesteście poza granicami Polski, w końcu to rasizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciapaki to brudasy,bez zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ''a to wam opowiem teraz'': Brawo!! Dzieki, ze stanelas w obronie nas, kobiet i naszych praw. Oby wiecej ludzi takich jak Ty! :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
Do opowiem wam teraz: Jesli twoja historia jest prawdziwa, to gratuluje odwagi stanac przeciwko oburzonej grupie muzulmanow to nie lada wyzwanie. Oni sa z reguly wyszczekani w grupie. Ich kobiety tez zazwyczaj pyskuja jak sa w gronie meza. Jak sa same to boja sie odezwac. Na przyszlosc jednak radzilabym ci troche uwazac. Nigdy nie wiesz czy ktorys z nich ma noz czy inne niebezpieczne narzedzie. Mogliby cie skrzywdzic tym bardziej ze zanim gapiowie sie zlecieli to bylas z nimi sam na sam i bez problemu jakis wariat z tej grupy moglby cie dźgnąć. Mnie tez kiedys zaatakowala muzulmanka ze swoim mezem. Akurat oni byli Arabami. Obydwoje duzo starsi ode mnie i bardzo wysocy. W dodatku to bylo w moim miejscu pracy i kilku Anglikow bylo zniesmaczonym tym zajściem, krecili glowami na nich itd.ale nikt nie odwazyl sie im nic powiedziec. Ja jednak musialam zachowac spokoj i powage bo bylam w uniformie w pracy. Tych dwoje kazalo zawolac mojego managera, ktory byl akurat na waznym spotkaniu z innymi bossami. Czekali na niego ponad godzine czasu. Jak przyszedl to zaczeli krzyczec o rasizmie itd mimo iz to oni pierwsi mnie zaatakowali bez powodu. Moj manager (Anglik) powiedzial, ze nie sadzi ze jestem rasistka bo sama mam meza z Indii. Na koniec chcieli karte podarunkowa w wysokosci 20 funtow na zakupy u nas, za to ze sie zdenerwowali itd. Ale moj manager odmowil i na koniec dodal, ze nie przyjmuje ich skargi. Zostali wyprowadzeni ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibre7
dziewczyny, 2 post nie ja pisalam!!! uwaga: ktos chamski sie podszywa pod nasze nicki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...bo takie nicki sa jak jednorazowki -ale to chamskie,swoja droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam ponad rok temu wspaniałego mężczyznę Pakistanczyka jest wiele obaw przed związkiem z osobą wyznającą inne tradycje, relgie itp. Codziennie od kilku miesiecy rozmawiamy przez skypa i telefon on uczy sie mojego języka - bardzo go lubię, ale jestem pełna obaw bo czy zalezy mu tak naprawde na mnie czy na stalym pobycie w UK. Pakistańczycy pięknie umieja mówić o uczuciach, ale to mogą być tylko puste słowa. codziennie od niego słysze jak mnie kocha i potrzebuje,,,, oprócz przyjaciółki chciałby miec we mnie żonę. On już planuje żebym przyjechala najlepiej na stale do londynu bo czuje sie taki samotny, ustala ze bedzie w naszym domu kuchnia polska i pakistańska, nie chce żebym zmieniala dla niego religii chyba ze sama po przeczytaniu koranu stwierdze ze chce zostac muzulmaninką - ostrzegl mnie ze jezeli zmienie wiare na islam to juz nie moge jej zmienic na inna. Równiez nie chce miec dzieci poniewaz uwaza ze kobieta w europie ma wiecej praw i boi sie ze moglabym zabrac dziecko i od niego odejsc , wiec jesli dzieci to chcialby zeby wychowywaly sie w pakistanie. jest zazdrosny o innych mezczyzn - w pracy chce zebym ubierala rzeczy które zasłaniają moje piersi ponieważ uważa że ja cala naleze tylko do niego. pozwala mi chodzic do klubu, ale pod warunkiem ze nie tancze z innymi mezczyznami - bo nie chce zeby ktokolwiek mnie dotykał. Czasem mówi mi ze boi sie powiedziec o mnie mamie (jego ojciec o nas wie) bo boi sie ze mama mnie nie zaakceptuje a on nie chce mnie stracic. jeszcze duzo czasu upłynie nim sama zdecyduje sie na powazny krok w moim życiu czy spróbować z nim bo kto nie ryzykuje to nie ma czy dac sobie spokoj i zyc z mezczyzna o tych samych korzeniach i tradycjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jestes kretynka to sie z nim wiaz :O jak masz poukladane choc troche w glowie, to s********j w podskokach z tego skypowego zwiazku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZECIEZ TO PROWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam od wielu lat w uk i smialo moge powiedziec o swoich rodaczkach polkach ze ich kur....two nie zna granic. Kazdy byle szmaciarz moze polke miec na skinienie palca jesli mu sie akurat chce czy to pakistanczyk, afrykanczyk czy rumun. W mojej pracy szkoci nasmiewaja sie z naszych dziewczyn bo przeciez my tez mamy polki ( nielicznym sie udalo) Wstydze sie za to ze pochodze z tego samego kraju co takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz mi powiedzial jeden pakistanczyk ze on "f**k" polskie dziewczyny i jak chcem to mi moze pokazac zdjecia a moze sie okaze ze ktoras to moja. Od razu wylapal konkretny wpi...l , pozbieral tylko rozsypane klucze i telefon i uciekl. Macie tu przyklad kim jestescie dla nich durne dziewuszyska z polskistanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skończymy Jak INDIANIE!
UWAGA!!! Biały człowiek umiera, jako jedyna rasa mamy niż demograficzny tzn. 1,2 dziecka przypada na jedną rodzinę co powoduje wymieranie naszej rasy w tempie 47% na pokolenie (DANE Z ONZ). Dla przykładu jedna arabska bądź murzyńska rodzin ma około sześcioro dzieci. Jeszcze 100 lat temu biały człowiek stanowił 33% ludzkiej populacji, a dzisiaj stanowi tylko 8%. Za 75 lat będzie nas tylko 3,5% ludzkiej populacji, a w połączeniu z rasistowsko promowaną, ponieważ tylko w jednym miejscu na świecie mass emigracją oraz multikulti, Europa zmierza w stronę ludobójstwu naszej cywilizacji oraz rasy. Jesteśmy na prostej drodze do podzielenia losów Indian oraz Aborygenów, którzy siedzą w rezerwatach i walczą o przetrwanie. Biedaczki dobrze zdają sobie sprawę, że gdyby rozeszli się po świecie to ich rasa oraz kultura rozmyłaby się w morzu innych genów znikając raz na zawsze z powierzchni ziemi. Każdy człowiek na świecie ma elementarne prawo do zachowania swojego naturalnego dziedzictwa! Rasistami są za to ludzie, którzy by chcieli wybielić murzynów poprzez asymilację ze skośnookimi, których jest prawie dwa miliardy! Rasistami są też ludzie, którzy nie pozwalają jakiejś rasie przetrwać i zachować własne naturalne dziedzictwo, ponieważ uważają oni, że dana rasa nie ma do tego prawa tzn. do zachowania dziedzictwa. Ludzie, którzy narzucają takie rozwiązania są prawdziwymi rasistami. Za to ludzie, którzy pragną ocalić jakąś rasę i pozwolić jej przetrwać są anty-rasistami. Pozdrawiam serdecznnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podaj jeszcze źródło do tych danych frajerku. Ręcę opadają jak sie ciebie czyta...skąd wziąłeś te dane z ONZ? Chyba z sufitu? Europa i biały człowiek wymierał już wiele razy. Dziesiątkowały nas wojny i choroby - Dżuma, kiedy wymarła 1/4populacji europejskiej. Nie raz powstawał bigos etniczny I Wojna ŚW i II Wojna ŚW, ludobójstwa, czystki etniczne.. I CO? I GÓWNO. Biali ludzie mają się świetnie i nic im nie grozi. NIGDY w dziejach historii nie było tylu Europejczyków (co teraz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co tu czytam jest smieszne to wcale nie prawda jakas masakra sama mam meza z pakistanu i nie zamienila bym jego i jego rodziny na zadnego polaka albo polska tesciowa to wiem napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i oczywiscie mieszkasz w pakistanie. ile lat po slubie ? rok ? i wiecej nie bedzie, no chyba ze mu 5 lat brakuje do wizy na stale, to 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia2802
Witam,czy ktos tu jeszcze jest?chcialabym porozmawiac z kims kto jest w zwiazku z Pakistanczykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi p
Prawda jest jedna , zadna kobieta wychowana w chrzescijanstwie, w normalnej rodzinie nie dostosuje sie do mezczyzny pochodzenia muzułmańskiego, czy Pakistanczyk , czy inny islamista. Nie czarujmy sie islam zawsze bedzie ponizał kobiety. Sprzedają dzieci-córki 5-cio letnie na zony, mieszkacie w Europie i ci sie moze zdawac ze ciebie to nie dotyczy , ale wzwiezie dziecko do Pakistanu i tyle je zobaczysz. Obrzezaja dziewczynke , maja prawo zabic kobiete. w Polsce juz bylo pierwsze honorowe morderstwo bo zona nie oddala corek na sprzedaz za dlugi meza.Normalna sprawa jest podofilia. tymczasowe malzenstwa to prostytucja normalna.w afganistanie kobieta nawet nie ma dowodu osobistego , bo za zyzcia nie mozna miec zdjecia. NIE CHCECIE PLAKAC I CIERPIEC STOP ISLAMISTOM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga12minge
jestem z pakistanczykiem, mieszkam w wloszech i jestem w 9miesiacu ciazy, bedzie coreczka, czy on jest dobry - tak, daje mi pieniadze, zabiera na miasto, nie karze nie zakrywac twarzy itd,ale ostatnio wyskoczyl do mnie z tematem ze zrobimy sobie nast dziecko zaraz po porodzie a termin mam na 15sierpnia! i jak bedzie znow dziewczynka to oddamy ja do jego rodziny do pakistanu a jak chlopak to zostaje u nas,nie wyobrazam sobie oddac swoje dziecko ze wzgledu na plec,poklocilam sie z nim oto bardzo i nie wiem jak to dalej bedzie,nie mam znajomych polskich w wloszech,mam tylko jego i pare "kolezanek z pakistanu" ale widuje sie z nimi tylko wtedy jak jedziemy ich odwiedzic,czuje sie samotna,i zaluje ze w ogole z nim jestem,ze zostawilam dla niego swoj kraj i rodzine,oni nie sa warci tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×