Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość do wir karleone
mam takie pytanie,kiedy partner jest z innego kraju Unii-gdzie to tak dokladnie sprawdzaja wiarygodnosc wspolnego pozycia niczym u wujka sama'!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tego jestem ciekawa
wir korleone-nie tworzysz ty historii,tak przypadkiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Wojbar 86
Z chęcią porozmawiam na ten temat..Jezeli jesteś jeszcze zainteresowany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty zeta...
Skad wziales piate zdjecie od konca? znam ta dziewczyne. Ma na imie Patrycja. Nazwiska nie bede wymieniac... Pisalam kiedys z nia na forum, jest wyjatkowym pustakiem, a do tego strasznie dwulicowa. Ale ona z tym mezem juz nie jest. Nie wiem co sie stalo, czy on ja zostawil po dostaniu wizy, czy ona go zostawila... w kazdym razie wiem, ze nie sa juz razem. I akurat z niej jest wyjatkowo nieatrakcyjna kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Wojbar 86
2447869 gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wir korleone
Żadnych historii nie tworzę, widzisz staram się o obywatelstwo na podstawie małżeństwa, a także jakby przenoszę swoje całe życie do innego kraju UE (uznawalność wykształcenia, dokumentów itp.). To trochę inny tryb, bo czekasz nieco krócej. Nie mówię o kontrolach i nocnych nalotach, sprawdzających czy śpię z mężem, tylko o normalnej rzeczowej rozmowie z urzędnikiem, który po prostu sprawdza czy moje działania nie są powodowane tylko i wyłącznie interesem własnym. Potem ta kompetentna osoba wystawia opinię, którą dołączam do dokumentów w ramach ubiegania się o nadanie obywatelstwa, którą wnioskuję małżeństwem. Więc nie wiem co Cię dziwi. Nie wiem na ile jesteś w temacie zmiany obywatelstwa, ale ja na początku też słyszałam, że będzie szybko i łatwo (pewnego razu nawet pani z urzędu mi to mówiła)...ale przyszło co do czego i to wcale nie jest takie proste, swoją drogą już wiem dlaczego, przecież jakby każdy bez wysiłku zmieniał obywatelstwo, to cała Unia byłaby "niemiecka" albo "szwedzka" ze względu na warunki socjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyzej
"... normalnej rzeczowej rozmowie z urzędnikiem, który po prostu sprawdza czy moje działania nie są powodowane tylko i wyłącznie interesem własnym."-a czyim ?!?w skrocie-chcesz drugie unijne obywatelstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!! Spotykam sie z pakistanczykiem od prawie 2 lat. Jego rodzina jak rowniez I moja nie sa z tego powodu zadowolone (wrecz przeciwne). Od samego poczatku mialam co do tego watpliwosci (wiadomo inna religia I kultura), pare razy sie rozstawalismy ale dalej jestesmy ze soba. Twierdzil ze jego rodzina nigdy mu nie dac mu pozwolenia na slub ze mna jezeli nie zmienie religii na co katygorycznie powiedzialam NIE !!! Zrozumial to I stara sie jakos ich przekonac tylko ja nie chce byc ta czarna owca w rodzinie :( Zastanawiam sie czy nie odpuscic I zakonczyc to zeby znalazl se osobe ze swojej kultury I religii. Sama nie wiem co mam robic .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoncz to dziewczyno
naprawde. Moze i chwile pocierpisz ale co to jest chwila do cierpaienia przez cale zycie. Nie brnij w to. Jestes mloda, masz szanse na normalne zycie, nie pdszyte strachem ze mezulek wywiezie dziecko gdzies do Pakistanu a ty NIGDY go juz nie zobaczysz. Badz silna i nie brnij w ten "zwiazek" :O I mam tylko nadzieje, ze da ci spokojnie odejsc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pakistanczyk Ok :)
Oj jejku !!. Ja jestem z Pakistanczykiem, mieszka z nim w Londynie, mam dziecko z Polakiem, nie z Pakistanczykiem z ktorym teraz jestem ! jast bardzo kochany !. Nic zlego na jego temat nie moge powiedziec .... To ze zle traktuja kobiety, ze je bijai nie szanuja to njest klamstwo !. Oni kobiety traktuja z szacunkiem i wielka milosci !!!. Moze miec biala kobiete za zona, poniewz planujemy slub i musi zapytac tylko o zgode rodzico, a jego rodzice wyrazili zgode :) Takze mamy zamiar sie poznac, poznalam jgo przez internet, na poczatku bardzo sie balam wyjechac do niego bo nie znalam go, ale teraz ne zalujeze pojechalam do Londynu !! Jestem bardzo szczesliwa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose71
Dziewczyny zapraszam do nowego forum wszustkie te, ktore co wymienic sie spostrzezeniami na temat zwiazku Polki z Pakistanczykiem! http://forum.gazeta.pl/forum/f,243862,Polka_i_Pakistanczyk.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose71
Ja rowniez jestem z Pakistanczykiem.Kochamy sie niesamowicie. Jednak uwazam,ze nalezy byc bardzo przezornym w takich zwiazkach. Znam wielu Pakistanczykow, ale tamci sa jak dzikusy..Mialam szczescie,ze moj jest naprawde normalny i w ogole niereligijny. Rodzice nasi mnie i go zaakceptowali. On pochodzi z rodziny mieszanej (mama Austriaczka). Sam zna i widzi jak zachowuja sie co niektorzy, (zeby nie powiedziec wiekszosc) Pakisatnczykow w Europie i jest mu wstyd za takich. Ale u nas jest to samo, sa dobrzy i zli ludzie. Tyle,ze u nich jaki taki matol wybierze sie do Europy to z tego wszystkiego nie wie jak sie zachowac i jest jak pies uwolniony ze smyczy. Dziewczyny, najwazniejsze to poznac rodzine chlopaka i zobaczyc jak wygladaja relacje, i ich relacja do was. Nie warto w to brnac jesli juz na poczatku sa zgrzyty i bariera kulturalna, ktorej nie mozecie pokonac.Wtedy taki zwiazek bedzie zawsze na etapie zapytania, nie warto posiwecac sie, plakac i byc upartym.Tutaj na 1 miejscu postawice ROZUM, a nie serce! Po slubie i tak zycie wyglada juz zupelnie inaczej i sielanka sie konczy. Po slubie nie bedziecie zyc tylko miloscia, ale zwiazek MUSI BYC ZBUDOWANY NA SOLIDNYM FUNDAMENCIE ZEBY PRZETRWAL! Tym bardziej w mieszanym zwiazku. Dodam,ze bylam wczesniej z Turkiem i to co przeszlam to szkoda slow. Nigdy juz wiecej nie popelnila bym tego bledu. I nie mowie tu,ze wszyscy Turcy sa zli- bo tak NIE JEST, ale w jego rodzinie rzadzila mamusia, ktora zgotowala mi pieklo a on robil wszystko,zeby tylko ja zadowolic. Dziewczyny - kochajcie i badzcie kochane, ale przez tych, ktorzy faktycznie na WAS zasluguja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brajan
Do dziewczyn związanych z Pakistańczykami - czy na prawdę jesteście tak beznadziejna i bezwartościowe, że zostajecie pukadełkami facetów, których absolutnie nikt inny nie chce? Nie głupio Wam? Przecież oni to najniższa możliwa liga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brajan
Oczywiście powyższy wpis dotyczy nie tylko Pakistańczyków, ale i Turków itp. Dziewczyny co jest z Wami? Przecież ich kulawy pies nie chce a Wy rozkładacie nogi i jeszcze jesteście z siebie dumne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojbar86
witam,jesli ktos jeszcze bardzo zna sie na takich sprawach i mógłby porozmawiać to proszę o nr GG ok,jestem w bardzo trudnej sytuacji i potrzebuje pewnego wsparcia w takich sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia
a dlaczego nie wezmiesz dziecka do siebie tylko caly czas kombinujesz w jaki sposob pokrzyzowac plany swojej ex po to zeby tylko nie daj Boze nie musiec opiekowac sie wlasnym dzieckiem? nie bronie tej kobiety bo widac z dzieci ma z kazdym po kolei i jej nie przeszkadza ale dziwie sie ze tobie to nie przeszkadza. nawet gdyby jednak wrocila do tej Polski to widac ze co rok to nowy facet u niej, ale tobie pewnie to bardziej pasuje zeby ona sie zajmowala niz sobie problemy robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJBAR 86
Nie moge do siebie zabrać,odebrali mi prawa jak sie sądziliśmy o alimenty,ja bylem 1 raz w sądzie i nie bardzo wiedzialem jak sie zachować,ona teraz mieszka w anglii i wzieła z tym pakistańczykiem slub,do tego zmieniła nazwisko na jego.ślub był chyba cywilny,taki bardzo skromny,ona sama i 5-6 pakoli wokół niej:(szkoda gadać.bedze sie sądził o nadanie mi z powrotem praw,ale nie wiem czy to ma sens,skoro ona tam w anglii,zmieniła już nazwisko i miejsce zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody26
z tego co wiem to jest ciezko zmienic nazwisko na meza w anglii jesli jest polka i pakistanczyk ona musi miec polski akt slubu by miec zmienione nazwisko trwa tro ok 3-4 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka pakolka
powiem wam ze jesem zona 2 lata muzulmanina z pakistanu mieszkal w lahore pracuje opiekuje sie mna sprzata i gotuje jedzimy na zakupy przynosi mi kwiatki nie tylko w walentynki chodzimy na kregle na dyskoteke owszem nie pije alkocholu ja natomiast tak wymieniamy sie doswiadczeniamy zmienil paszport i nadal jest dobrym mezem mieszka mi sie z nim cudownie i bardzo dobrze sie dogadujemy owszem czasami bywa burzowo ale potem jest slonecznie bardzo lubily sie godzic kocha mnie i kocham jego bylam 2 lata z polakiem ktory bil mnie poniewieral gwalcil i robil co chcial ale nie polak to polak. ja wtrafilam na swoje szczescie ktore czekalam od lat i zyje mi sie dobrze zycze kazdej dziewczynie takiego faceta jak ja mam.mieszkam w londynie nie mamy dzieci chcemy sie dorobic nie korzystamy z benifitow pracujemy razem bawimy sie mam duzo kolezanek chodze do kosmetyczki masazyty fryziera kupuje ubrania najnowszej mody romantyczne wieczory przy swiecach i kolacje .sniadania i obiady robimy nawzajem uwazam ze jestesmy dobrym malzenstewem i zycie jest normalnie nie widze roznicy:)pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhyyy
powiedz za 5 lat, kiedy mu sue slolodkoski soncza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kumpela............
dala sie narwac pakolowi i to w Polsce! Milosc, slub i .....nie zyli dlugo i szczesliwie. Urodzilo sie im dziecko, synek i po 5 latach, kiedy malzenstwo przezywalo kryzys, kochany maz i tatus zabral synka i wyjechal do Pakistanu. I coz.....slad po nich zaginal. To bylo 4 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesteścieAntybiałe
Dzięki kobietom i mężczyznom mieszajacym się z obcokrajowcami polski naród wkrótce przestanie istnieć. Te kobiety i ci mężczyźni chcą ludobójstwa i zagłady polskiego narodu. Mieszanie ras to ludobójstwo, niszczenie tożsamości narodowej. Multikulturalizm/wielokulturowośc to ludobójstwo na tubylczej ludności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesteścieAntybiałe
Jesteście antybiałymi psychopatkami. Kto normalny chce, by jego naród wymieszał się z innymi i przestał istnieć? To ludobójstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesteścieAntybiałe
Azja dla Azjatów, Afryka dla Afrykańczyków, Izrael tylko dla Żydów albo jesteś antysemitą, białe kraje dla wszystkich albo jesteś rasistą! Jest to ludobójstwo na białych Mówią, że są antyrasistami a tak naprawdę są antybiali i chca eksterminacji, ludobójstwa na rodowitej ludności Europy - na białych. Dzięki kobietom i mężczyznom zawierającym mieszane zwiazki polskie jasnoskóre dzieci wkrótce przestana istnieć albo będą poniżaną, eksterminowaną mniejszością we własnym kraju. Jest to ludobójstwo na Polakach. Polacy jako naród nie przetrwają, jeśli będą mieszane związki. Multikulturalizm = ludobójstwo na tubylczej ludności, Mieszanie ras = ludobójstwo, niszczenie tożsamości, zagłada narodów. Antyrasizm oznacza antybiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesteścieAntybiałe
Kobiety i mężczyźni wiążący się z obcokjrajowcami powinni być karani za zbrodnię ludobójstwa na polskim narodzie. Polacy jako naród nie przetrwają mieszania ras i narodów. Dlaczego mamy przestać istnieć? Mieszanie narodów i ras jest ludobójstwem według definicji ONZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten troll????
Juz kiedys byl/była na innym forum i pisała te same brednie ale zostala zbanowana z hukiem i poszla sobie z podkulonym ogonkiem. ;) no tutaj chociaz bedzie mogka sobie popisać do woli no moderatorow tu nie ma ;) a wyzyj sie smarkulo do woli :) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×