Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość gość
Naprawdę dziewczyny jesteście tak biedne /nieatrakcyjne/niesamodzielne że musicie brać facetów z tak straszliwych krajów jak Pakistan ?! I nie pieprzyć mi tu o rasiźmie bo to kraj zacofany o zerowych prawach kobiet i wpół dzikiej ludności. Czy ci wasi partnerzy: -mają jakieś wykształcenie porównywalne choćby z (starą) polska maturą ,studia itp? -cokolwiek potrafią powiedzieć o kulturze np.brytyjskiej przeczytali choć 50 książek w życiu ,czy w ich domach były książki poza Koranem itp? -można z nimi podyskutować na tematy ogólne? Czy zdajecie sobie sprawę że 90% z nich wychowa wasze dziecko na muzułmanina(no tu to ponad 90%..) zwł jak to będzie chłopiec z wszystkimi ich przesądami na rolę kobiety ? Czy chcecie by wasze dziecko nie było już mentalnie Polakiem -cóż tak raczej będzie . Czy nie macie nic przeciwko życiu z ludźmi których kultura ,a może i oni sami, nie ma nic przeciwko kontaktom wiadomego rodzaju ze zwierzętami i co najbardziej szokujące -dziećmi (sic!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czy nie macie nic przeciwko życiu z ludźmi których kultura ,a może i oni sami, nie ma nic przeciwko kontaktom wiadomego rodzaju ze zwierzętami i co najbardziej szokujące -dziećmi " WTF???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co do Pakistanczykow
Jak to sie mowi nieoceniaj ksiazki po okladce .... to jest jej zycie i ona decyduje z kim jest szczesliwa i jezeli sie decyduje na taki zwiazek wie czym ryzykuje nie wszyscy sa tacy sami ;/ Toomek a ty pokazales ze jestes rasista do pakistanczykow pomysl se ze oni tak samo mysla o tobie ... i nie sadze ze te angielki z dobrych domow spogladaja na cb ! a do tych wszystkich kometarzy naa temat kolezanek powiem ci tyle tez mam kolezanke i akorat tez mieszka w bradford i w tym roku mija 4 lata jak jest z pakolem sa szczesliwi milosc niewybiera :) i jezeli twoja siostra jest z nim szczesliwa to niepsuj tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azja dla Azjatów, Afryka dla Afrykańczyków, Izrael tylko dla Zydów albo jesteś antysemitą, ale za to Białe Kraje dla Wszytskich albo jesteś "rasistą", "nazistą", "ksenofobem", "islamofobem", "bigotem", "seksistą", "homofobem"??? PRzecież to ludobójstwo na białych!!! Multikulturalizm = ludobójstwo i czystka etniczna na rdzennej ludności; mieszanie ras = ludobójstwo, zagłąda tożsamosci narodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam musze sie pochwalic. Mam prawdziwego Anglika z angielskim paszportem. Zazdrosc was zjada ? Moj Mohamed jest cudowny. Mieszkamy w naszej councilowskiej willi i poswiecamy czas na to co lubimy. Czyli dzieci i ciderek. Nasza milosc jest wielka. Kazda Polka patrzy na mnie z zazdroscia ze mam tak wspanialego narzeczonego. A polaczki pluja jadem ze nie maja tak jak mój ukochany wspanialego bmw 3.0 silnik 2001 zazdrosc was bierze biedaki. Ze ja w wieku 20 lat tyle osiagnelam. Bo jestem zdolna wspaniala i mondra. Znam tez jezyki angielski pakistanski i francuski chyba najlepiej. Obecnie nie pracuje bo dla ludzi z moim wyksztalceniem nie ma pracy w tym kraju. Za to mój miły mnie utrzymuje i zabawia w nocy. Bo poznal sie na mojej niezywklosci i inteligenci. Bedziemy razem do konca zycia obiecal mi to juz. Nie to co głupie polaczki co tu pracuja. Niech widza jak sie bawi szlachta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiejesz się ze swoich dziwisz się że plujemy jadem to wy pierwsze zaczęłyście na nas pluć i wyśmiewać czego robić się nie powinno to raz a dwa to że łatwo sobie wyrwać faceta. (tym bardziej że to kobiety są adorowane) myślisz że mi pasuje być rodakiem Polskiej szmaty nie wcale nie bo mamy kobiety z których nic nie mamy zamiast was bronić staniemy się kiedyś waszymi oprawcami zobaczysz że tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak z polski
Czytam sobie temat i dochodzę do wniosku że dziewczyny które łączą się z obcokrajowcami to albo amatorki cudzych pieniędzy albo taka trochę niższa półka jeśli chodzi o warstwę społeczną. Znam 3 dziewczyny które związały się z ciapatymi i nie wiem skąd u nich te "szerokie horyzonty i otwartość na inne kultury" bo gdy przychodzi z nimi o czymś pogadać to zwykle temat kończy się na: gdzie można dobrze kasę zarobić [dla nich restauracja z napiwkami oznacza szczyt ambicji] albo coś sobie kupić. Trochę mało ciekawe osoby. Osobiście nie związałbym się z dziewczyną religii islamskiej - bariera kulturowa jest ogromna, nie wspominając już o mentalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa  z Pakistańczykiem
Sorry, ale denerwują mnie osoby mówiące o czymś czego do końca nie znają, a uważają że pozjadały wszystkie rozumy. Jesteście na nie jeśli chodzi o muzułmanów, bo nasłuchaliście się złych historii i boicie się czegoś czego nie rozumiecie... Jestem żoną Pakistańczyka, a więc muzułmanina i jeszcze nigdy nie byłam tak szczęśliwa, mam wspaniałego męża, cudowną córkę i weszłam do wspaniałej rodziny. Fakt, różnie można trafić, ale to są błędy dziewczyn lecących na wygląd czy kasę, jeśli facet jest przystojny to nie znaczy że odrazu jest super, ja swojego męża "testowałam" przez 2 lata, sprawdzałam jak zachowa się w różnych sytuacjach i dopiero po tych 2 latach powiedziałam że możemy być w oficjalnym związku i po kolejnym roku wzięliśmy ślub. Nic się między nami nie zmienia, nie ważne czy jesteśmy w Polsce czy Pakistanie. Uważacie że muzułmani są źli, bo słyszeliście o tych złych, prawda jest taka że są różne odłamy islamu tak jak i chrześcijaństwa. Taki przykład, jeden muzułmanim. po przeczytaniu w Koranie że ma dbać o swoją żonę aby nie miała potrzeby szukać uciechy u innego, naprawdę dba o nią a drugi zamyka żonę w domu aby mu nie uciekła, bo uważa że tak czy inaczej pójdzie do innego... wszystko zależy od ludzi a nie od Religii, każdy tłumaczy sobie wszystko na swój sposób. Dlatego nie oceniajcie ludzi tylko dlatego że są muzułmanami, oceniajcie ich za to jakimi są ludźmi, nie zwracając uwagi na zasłyszane historie, bo każdy człowiek jest inny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki przykład, jeden muzułmanim. po przeczytaniu w Koranie że ma dbać o swoją żonę --- a bez koranu by nie wiedzial, ahaaaa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wasi mężowie sądzą o związkach z 9 letnimi dziećmi-dozwolone według nich bo pewien prorok (,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowmy wprost ich prorok mohammed dymal 9-cio letnia dziewczynke i z tego proroka kazdy przykladny muzulmanin powinien brac przyklad !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem chyba nie mam na ten temat jakos zdania tu :) www.youtube.com/watch?v=G4uoOwny5Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
polak z polski "Czytam sobie temat i dochodzę do wniosku że dziewczyny które łączą się z obcokrajowcami to albo amatorki cudzych pieniędzy albo taka trochę niższa półka jeśli chodzi o warstwę społeczną. Znam 3 dziewczyny które związały się z ciapatymi " Jest różnica w dziewczynach które dobierają sobie obcokrajowców. Te które są z białymi, zachodnimi mężczyznami są piękne i na poziomie, a te które łączą się z ciapatymi to faktycznie kobiety z niższej półki, nieatrakcyjne i z zaniżonym poczuciem własnej wartości, najczęściej mało inteligentne 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha tereska ten ostatni opis to przeciez wypisz wymaluj ty :D brzydka, zakompleksiona, slabo wyksztalcona, z Polski C :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzianick
On dobrze wiedział że go testowałam. Wiedzą że kobiety z innych kultur testują zachowania w różnych sytuacjach. potem dziecko, zmień wiare, noś wstrętną chustę. 4 lata cudownie potem piekło, odezwały się jego nawyki z pakistanu. Są mistrzami kamuflażu w europie. Od polaka alkoholika jest łatwo odejść, od pakistańczyka nie bo jesteś jego własnością. Jeszcze pół biedy jak nie jest religijny. Mówienie w okrężny sposób i delikatnie o tym że chrześcijaństwo jest złe. Mają podręcznik do tego jak indoktrynować kobiety z zachodu. Ci urodzeni tutaj może i są ok, ale chłop który przeżył 25 lat w pakistanie bedzie traktował kobietę tak jak traktuje je się tam.Nic wam nie odradzam, musicie przekonać się same, taka przygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Madzianick - Ale urodziłaś Pakolowi ciapatego bękarta? Sam fakt, że związałaś się z tym dzikusem czyni cię śmieciem, ale żeby się z takim rozmnażać? Dno dna :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem ci smieszna Tereniu, ze wolalabym urodzic 10 takich bachorow jakiemus Pakistanczykowi niz np.takiemu smierdzacemu czosnkiem pejsatemu Żydkowi jakim jestes ty 🖐️ Dla niewtajemniczonych : Terenia to Żyd, stad tyle agresji i nienawisci. Jak zwykle potwierdza sie teoria jakim tępym i chorym z nienawiści narodem sa Żydki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze cie zasmucic Terenia to polka, ktora jak wiekszosc polek pogardza szmatami wiazacymi sie z kolorowym goownem i plujaca im prosto w parszywe mordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Hahaha jak śmieć nie wie co już napisać to zmyśla :D🖐️ niestety ale jestem ochrzczona, tak więc jestem Katoliczką. I gardzę brudasami z którymi wy sypiacie, na was i na wasze mieszane bachory nawet bym się nie wyrzygała 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes katoliczka? (P.S: Nazwy wyznania piszemy z malej litery, baranie - tak jak katoliczka, ateistka, muzulmanka itd ). Ale strasznie zaciekawila mnie ta kwestia katolicyzmu. Chodzisz do kosciola, modlisz sie i chodzisz do spowiedzi? Czy moze zostalas tylko ochrzczona i PRZYNALEZYSZ do kosciola katolockiego? Bo wiesz, to zasadnicza roznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cie to k*****a obchodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terenia ma tutaj rację, a już murzyńskie d***** są przyp*****lają bo uważają że każdy powinien im zazdrościć murzyna z afryki :D:D tępe szkarady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
A co cię ciapacka popłuczyno obchodzi moje wyznanie? Aż tak bardzo moje życie cię pasjonuje? 😴 Bardzo mi miło, ale temat jest o brudasach i przygłupich Polkach, które się z nimi puszczają, więc trzymajmy się tego 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się pejsata zdenerwowała. Uwazaj bo zrobię ci Żyda zasmazanego w sosie własnym polanym sosem czosnkowym, pejsaty smieciu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Ja? Mnie ciapacki materac nie interesuje, twój gach może cię dzień w dzień oblewać kwasem i traktować jak gowno, ja jestem lepszą kategorią człowieka i z brudasami się nie zadaję, ale jak widać ciebie tylko śmierdziel zechce 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te te od kiedy Żyd jest lepsza kategoria człowieka? Przecież ty się nadajesz jedynie na palenisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
No właśnie o tym piszę, ciapacki kocmołuch nie wie co odpowiedzieć i odwraca kota ogonem, wie, że wśród Europejczyków jest pośmiewiskiem bo wiąże się i rozmnaża z największymi brudasami świata, ach te wieśniary 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzianick
Ludzie wyzywający innych są bardzo prości i płytcy. Prawdziwy katolik- najważniejsze przykazanie- kochaj blizniego swego jak siebie samego. Terenia wyrzygasz się na moje dziecko, skrzywdzisz dziecko? Ja Twojego nie w życiu bo wszystkie dzieci są kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×