Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość zolzunia
Moj maz pochodzi z Pakistanu. Dla niedoinformowanych wlasnie z chrzescijanka i muzulmanka moga wziac slub Jestem po slubie juz pare lat, mamy dziecko (ktore przyszlo na swiat po slubie). Nie mozna oceniac kogos ze wzgledu na pochodzenie. Bedac z polakiem bylam bita i wyzywana. Moj maz jest z Pakistanu a nie przypominam sobie zeby chocby raz podniosl glos. Fakt moj maz jakos nie jest bardzo religijny moze tez to ulatwia nam sprawe. Wie ze bardzo lubie Boze Narodzenie i Wielkanoc i sam tez je obchodzi, sam pyta co i jak powinno byc i w jakiej kolejnosci.Nie badzmy zacofancami. Za granicami my tez mamy latke pijakow a kobiety latwych panienek. Czy kazdy z nas taki jest? Nie! . Spojrzcie na naszych ksiezy ilu z nich ma kobiety, dzieci a co gorsze sa pedofilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mily i kochany bo chce ją namówić na ślub a później wizę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
zolzunia "Moj maz pochodzi z Pakistanu. Dla niedoinformowanych wlasnie z chrzescijanka i muzulmanka moga wziac" Te brudasy z każdą kobietą mogą wziąć ślub byleby wizę dostać 😴 "Bedac z polakiem bylam bita i wyzywana." Czyli masz zakodowane w głowie by wybierać najgorsze barachło wśród facetów. Polski bokser? Brudas z Pakistanu? Musisz mieć bardzo niską samoocenę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibre
Madzianick i Szczesliwa z Pakistanczykiem, czy mozecie dziewczyny podac maila? Chcialam z Wami poroznawiac. calibre7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pakolami to tylko ostatnie smieciary sie zadaja, albo odpychajaco brzydkie albo glupie do potegi n-tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałaby zaprosić dziewczyny oszukane przez muzułmanów do facebookowej grupy o oszustach. Proszę o kontakt na bezeness.alert@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fb powstała tajna grupa, która ma na celu stworzenie bazy pakistańskich i innych oszustów. Zapraszam oszukane dziewczyny. Proszę o kontakt na e mail bezeness.alert@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up ! Nareszcie przejrzały niektóre na oczy . nie zapominać że w ichniej kulturze oszukanie 'niewiernego" -samicy też -to wręcz cnota .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha baza danych dla naiwnych polek zyby wiedzialy z kim moga sie dymac na prawo i lewo a z kim nie :D dobre dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka tam24
a ja powiem tyle poznalam na stronie internetowej pakistanczyka ktory mieszka na cyprze nielegalnie wysyla co miesiac pieniadze rodzinie bo musi. Nie ma wystarczajaco duzo pieniedzy dla samego siebie ale twierdzi ze to nie wazne najwazniejsza jest stabilnosc rodziny. Napisal do mnie pierwszy nie odpisywalam mu jednak ostro nie dawal za wygrana wysylal codziennie po kilka wiadomosci wkoncu z nim popisalam od roku regularnie codziennie rozmawiam z nim na skypie , nasze poczatki byly z***b.... cie mile pisal ze oczy mam niesamowite ze latwo sie zakochac ba pisal ze kocha ale ja mu nigdy tego nie powiedzialam bo to nie prawda po jakims czasie znuzyl sie oswiadczaniem mi tego codziennie wiec powiedzial wkoncu ze wie ze sie nie nabiore na jego rzekoma milosc wiec powie mi cala prawde. A prawda byla taka ze chcial dostac wize europejska zeby moc zarabiac wiecej pieniedzy by starczalo mu na zycie i na wysylanie dla rodziny. A kobiet bialych do sexu ma pod dostatkiem bo one same nie chca sie wiazac tylko sex i nara. Powiedzial tez ze gdybym sie z nim ozenila szybko dalby mi rozwod bo nie potrafilby zyc z taka europejka.On szuka kolejnej ofiary jak to on nazwal :) ja podziekowalam mu za szczerosc i dalej mam z nim kontakt bo oboje nie chcielismy jej zrywac pomimo tego ze oboje wiemy ze nigdy sie nie zobaczymy ale fajnie jest szczerze popisac z takim odmiencem. Nie mowie ze kazdy jest taki sam ale nalezy doszukac sie w nich szczerosci:D pozdrawiam te szczesliwe i nieszczesliwe polki bedace z muzulmanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121
a ja od 3 lat jestem zona Pakistanczyka ale protestanta (wiec chrześcijanina). Zmylilo mnie to ze jest wlasnie chrześcijaninem , choć z rodziny nawiedzone jak sekta. Swieta rodzinka jego nadużywa 'God bless you', 'Amen', 'thanks God' . Ow pobozny facet szuka lasek na boku za każdym razem jak jestem w Polsce, oraz nawet jak jestem z nim w domu. odkryłam to jak się nie wylogowal z badoo. Jeszcze nie wie ze ide do prawnika jutro i urzadze go tak ze gorzko będzie plakal. Wiem ze zdradzają I Polacy i inni ale ze tez musiałam sobie wyszukać kobieciarza z kraju trzeciego swiata. Ci ludzie klamia, swiadomie mowia kłamstwa jak psychopaci. Mowil przed slubem ze pakole sa lojalni wobec zon i on tez oczekuje ode mnie ze będę lojalna wobec niego i takie inne bzdety. Tere fere. Niejedna się nabrala. To klamcy. klamia jak z nut, w zywe oczy, z uśmiechem na tej fałszywej gębie. Jak jakiś jest normalny i nie psychopata to jak jeden na milion. a, jeden jego kolega z pakolandu, który zresztą ma obywatelstwo brytyjskie, dupczyl za przeproszeniem kobiete angielke 20 lat starsza, która wierzyla w jego milosc.. naraz jednak zniknal i ozenil się w pakolandzie ze swoja. i ta angielka wielki zawod przezyla. a wierzyc nie chciała jak ten mój Pakol jej mowil ze ten jego kolega ma narzeczona w Pakistanie. Mój wtedy jeszcze NIEmaz taki dobry był, chciał uchronić kobite przed zawodem 'milosnym'. niestety sam mnie chciałby zdradzać chyba codziennie z inna. na jlepiej z taka 10 lat mlodsza od niego co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.Czy to prawda ze Muzulmanin Pakistan,moze przysiegac na Koran nawet jeśli kłamie?Mam znajomego który przy każdej okazji kiedy to chce udowodnić swoją prwadomownosc,przysięga na nieżyjący matkę,Koran lub życie córki.Czy to prawda ze ich krzywoprzesieglosc jest wybaczalna jeśli oklamuja "niewiernych"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze moga, niewerny dla nich to podgatunek ludzki. A ciapate narzeczone najbardziej wyja o rasizmie nie wiedzac ze wlasnie oni w tym przoduja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna jak bierze sobie Pakistanczyka lub Anglika to ma naprawde pusto w głowie strasznie. Począwszy od barier kulturowych które są nie do przeskoczenia skończywszy na mentalności obu nacji nastawionych na zaliczaniu lasek to takie związki to czysta głupota. Wystarczy drogie panie uświadomić że seks nie będzie po tygodniu i wasz książę poszuka innej głupiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej -znakomite ! A do pani pytającej o Koran . Tak niewierny z definicji jest istota niższą . Toteż oszukanie go nie jest występkiem . Stąd też np. w sprawie gwałtów na angielkach w Saudi Arabii świadkowie niemuzułmanie sa uważani przez sądy tamtejsze za niewiarygodnych z samej definicji . Jeżeli zgwałci cię Arab to ile nie przedstawisz co najmniej dwóch świadków muzułmanów świadczących na twą korzyść to zostaniesz uznana winną gwałtu ( z możliwością poddania cie przykładnej karze chłosty lub więzienia za niemoralne prowadzenie) .Ot ich mentalność i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 121 napisz do mnie na maila:calibre7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda nie mam faceta z Pakistanu, ale niestety mieszkam u landlorda z tego kraju i obserwuje ich.... zgroza. Jeden wielki syf w kuchni, brudna kuchenka, piecyk pelen starego tluszczu, zlew wiecznie pelen brudnych naczyn. Lazienka: lokatorzy Pakistanczycy nie myja rak po uzyciu kibla, nie uzywaja papieru toaletowego ( jak oni to robia???) wiem, bo papieru tam nie ma, ja mam wlasne chusteczki. Wanna, zlew, toaleta pelne czarnych, krecowych wlosow... fuj. Czasami toaleta jest nie splukana, rzygac mi sie chce. Landlord (wlasciciel) to obludny typ, kiedys schowal pralke , wywiozl do rodziny, bezczelnie twierdzac, ze zepsuta, po czym przywozil swoje rzeczy gotowe, uprane. wyprasowane... ma w tym miescie corki i siostre. Czepial sie, ile zuzywam plynu do mycia naczyn, ktory kosztuje 1 funta za 2 wielkie butle, a ma bardzo dobra prace w komputerach, no i czynsz od 3 lokatorow. Zionie pogarda do kobiet, podobnie jak jego pakistanscy lokatorzy. Na szczescie wyprowadzam sie z tego syfu. NIGDY WIECEJ KONTAKTOW Z TYM NARODEM. Ich 'kultura' odrzuca mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he pani z 18.44 spotkała ich "elitę" To teraz macie wyobrażenie jaki jest przeciętny i typowy przedstawiciel . Strach się bać . A niestety naiwne poleczki nie chcą przyswoić sobie że dla samców z owej "kultury" kobieta to coś pośredniego między kozą a człowiekiem ( tj facetem) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo miedzy wielbladem a czlowiekiem :), tak - oczywiscie tylko mezczyzna jest czlowiekiem , dobrze ujete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Nie uzywaja papieru to fakt,poniewaz uzywaja koneweczek z woda,ewentualnie butelke plastikowa. Osobiscie takiego goscia to nie polecam, a wiem co mowie. Moj mial wsio ,paszport,prace,itd. Zostalam jego zona. Dalam mu dzieci.Sielanka skonczyla sie po 20latach gdy doszlam ze ma zone i 5dzieci. Jaki mial cel? Kobiety zastanowcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest jedna nie da sie pogodzic tak skrajne kultury i nalezy zapomniec o mozliwosci porozumienia, bo to wczesniej czy pózniej okaze sie porażką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorelemamswojezdanie
O masakra. Ja mam meza Pakistanczyka od 6 lat. I jest super. Ja to niewiem na co trafiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mieszkam w niemczech ponat 20 lat i wiem jedno wypalic brudasuw som bez kultury niroby myslom ze som bogami gnidy stawiajom sie do bicia w 10 na 1 bo sie c***y bolom 1na1 isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja2646
Znam 2 małżeństwa Polka i Pakistańczyk. Jedno z dluzszym stażem maja syna i drugie młode małżeństwo od pół roku (byłam na ich weselu - ślub w kościele ona w białej sukni wszystko wg naszej tradycji, jedno co pan młody nie wypowiadał cześć przysięgi "tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący..." Nie brał Komunii logika No bo jest Muzułmaninem). Myśle ze w tym nie chodzi o kolor skory i pochodzenie, jeśli ktoś jest komuś pisany to bedą razem. Ale bardzo trudno jest udowodnić całemu światu ze Maz muzułmanin jest dobry. Trudno żyć kiedy społeczeństwo nieakceptuje a rodzina przestrzega. Polska to bardzo rasistowski kraj. Życzę WAm więcej tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja2646
A jeszcze jedno bo czytałam trochę wątek.. Jedno do Tereni - wstyd mi ze mówisz ze jesteś Polka i Katoliczka bo mniej niż zero sobą reprezentujesz wyzywając ludzi których nie znasz i sprawy których nie znasz. Pamiętaj ze nie jesteś pępkiem świata i ze są 2 strony medalu, a karta się odwróci - tego ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tenabonsojos 2007.03.27 no cóż mój facet też jest Pakistańczykiem. Na początku było bardzo ciężko- różnice kulturowe, religijne i wogóle. Miałam szczęście-pokazałam mu że w związku to ja rządzę i jeśli nie ma zamiaru tego tolerować to niech spada.I wiecie co?po kilku miesiącach udręk i pasma niepowodzeń w końcu się dogadujemy jak normalni ludzie.On jest w stanie dla mnie zmienić religię bo wie że marzę o ślubie w kościele.Ludzie z Pakistanu są ok-trzeba im tylko pokazać że się ich nie boimy i że to my kobiety rządzimy.Nie ma to jak wychować sobie mężczyzne.I jeszcze jedno-w ich kraju faceci nie przynoszą kobietom kwiatów-ja wczoraj dostałam 5 pięknych białych tulipanów-kwiaty które kocham.wszystko da sie zmienić-trzeba tylko chcieć... __klamiesz nastolatko !! i za to rzycze ci ...... ich ronk!! amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja2646 2015.12.30 Znam 2 małżeństwa Polka i Pakistańczyk. Jedno z dluzszym stażem maja syna i drugie młode małżeństwo od pół roku (byłam na ich weselu - ślub w kościele ona w białej sukni wszystko wg naszej tradycji, jedno co pan młody nie wypowiadał cześć przysięgi "tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący..." Nie brał Komunii logika No bo jest Muzułmaninem). Myśle ze w tym nie chodzi o kolor skory i pochodzenie, jeśli ktoś jest komuś pisany to bedą razem. Ale bardzo trudno jest udowodnić całemu światu ze Maz muzułmanin jest dobry. Trudno żyć kiedy społeczeństwo nieakceptuje a rodzina przestrzega. Polska to bardzo rasistowski kraj. Życzę WAm więcej tolerancji. X A Pakistan to oaza tolerancji, demokracji i miłości bla bla bla. Pakistanka za związek z niewiernym zostałaby tam spalona albo ukamieniowana ale co tam. To Polaczki są źle a Pakistan wspaniały. Best country in the world.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byriani
To może ja też opowiem coś od siebie. Razem z chlopakiem jesteśmy 9 miesięcy, oczywiście on Pakistaniec. Na początku było dosyć dziwnie, ale wiadomo, młoda Polska, nie oswojona jeszcze z realiami w innym kraju, pierwszy raz zobaczyła Azjatę to się jej zakręciło w głowie hahah Ale z czasem gdy zaczęło robić się poważniej, mieliśmy trudny okres. Jeśli chodzi o wakacyjną przygodę to raczej żadne z nas nie przejmowało się tymi różnicami. Ale gdy jesteście razem więksość czasu prawie codziennie w końcu zaczynają wam przeszkadzać te różnice(co prawda to prawda- mają totalnie inną kulturęi nigdy nie uwierzę że jakaś mieszana para się wspaniale dogaduje od pierwszego dnia- albo kłamią, albo nie jest to prawdziwy związek). I teraz najważniejsza rzecz- dziewczyny! Nie przejmujcie się tymi, którzy siedzą całe życie w Polsce a ciapatego widzieli raz w życiu gdzieś w Krakowie na wakacjach- nie wiedzą nic o tym jak to jest być w ziązku z Azjatą. Nie każdy jest dobry, to prawda, znam wiele dziewczyn, których faceci są tylko dla wizy, ale każdy kij ma dwa końce- one o tym wiedzą. Tak, są tego świadome. Ale znam więcej ciapatych jak Polaków tu w Angli i wiem że wiekszość z nich to dobre chłopaki, jeśli postawisz im jasno granice i wiedzą na co mogą sobie pozwolić a na co nie, są na prawdę w porządku. A co do mojego chłopaka- może nie miałam zbyt wielu związków w przeszłości, jestem raczej stała i preferuje te dłuższoterminowe niżskakanie z kwiatka na kwiatek- po wielu kłótniach i rozmowach, tłumaczeniach jak wygląda jego i moje życie,rodzinne relacje i tradycje- dajemy rdę. I szczerze mówiąc nie zmieniłabym go na nikogo innego. Pomimo tego że nasz związek nie jest zbyt długi wiele razem przeszliśmy, zaakceptowaliśmy się nawzajem, ja stałam się bardziej "azjatycka" on bardziej "europejski" (i to nie jest tak, że on przedtem był dzikusem a ja teraz latam w burce, po prostu musieiśmy dojść do jakiegoś kompromisu, na którym każdy coś zyskał). Oboje wiemy że jest to prawdziwe z obu stron(gdzie na początkuoboje mieliśmy zastrzeżenia- on myślał że jestem z nim dla pieniedzy, ja- że on jest ze mną dla seksu z białą- za dużo przeczytanych forów:P ) A co na to rodziny? No cóż, ,łatwo nie jest, chodziaż wiemy że obie strony się starają, jednak stereotypy i uprzedzenia widać gołym okiem z obu stron. Wierzę jednak, że będzie dobrze. A szczerze mówiąc gdy porównuję swojego chłopaka i moich byłych różnicy zbyt dużej nie ma. Facet to facet, myśli inną częscią niż my kobiety (dla ludzi bez dystansu- przeczytajcie to jeszcze raz z przymrużeniem oka :) ) Jeśli dwie osoby chcą być ze sobą, ale tak na 100% to dadzą radę pokonać wszystkie przeszkody. Ale to nastąpi tylko gdy obie strony mają szczere intencje. Pozrawiam wszystkie mieszane pary, niech Bóg Wam błogosławi, a wszystkim przeciwnikom chcę zwrócić uwagę, że ciapaci to nie tylko niemieccy syryjczycy i zamaskowani terroryści, to też normalni ludzie którzy chcą żyć jak my, biali. Peace, love, rock'n'roll <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×