Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość calibre
Byriani -z 1 strony piszesz o związku z Twoim Pakistanczykiem a z 2 strony bez żadnych ogolnikow nazywasz ich otwarcie CIAPATY,CIAPACI. Widze straszny falsz w Twojej wypowiedzi.To tak jak by Twoj pakistanski maz\chlopak pisal na forum o Polkach-te d*****.Myślę,ze na pewno nie bylo by Ci wtedy milo; a moze to jest taka wlasnie Wasza "milosc",gdzie on Cie uderzy a Ty mu dalej mowisz:"I love you..." Cos o tym doskonale wiem,gdyż mialam meza Pakistanczyka-TYRANA.Na początku jak zwykle wsztatko pieknie cacy, z czasem(przeważnie po ślubie) wychodzi to, czego nie mozna poznac przed slubem, czyli:wszelakie kłamstwa,bo w wiekszosci ich jedynym celem jest WIZA.I dla tej wizy beda nie tylko pieknie bajerowac, ale nawet kobietka z toba pod oltarz w kosciele,zeby zapewniać Cie o ich jakze szczerej,prawdziwej miłości.A potem taka co wziela slub przed Bogiem w kosciele przyzekajac,ze bedzie wychowywać dzieci w wierze chrześcijańskiej "ZAPOMINA" o przysiedze, I zaczyna nauczać w domu dzieci o Allahu, muzulmanin NIGDY nie pozwoli by jego dzieci byly chrześcijanami. Moj ex tez byl taki "liberalny",ze mu sie slub w kościele "marzyl";i nie ma nic przeciw wychowaniu dzieci na chrześcijan,a na koniec powiedział,ze nigdy nie pozwoli na chrześcijańskie dzieci. Dziewczyny-Muzulmanin NIGDY nie pozwoli wam na to,by dzieci były innej wiary niz jego, nie zmieniajcie swojej tożsamości dla czarnych oczu, dla faceta, ktory bedzie Was traktowal zawsze podrzednie!!!Po co zakładać od razu burke I mówić,ze odrylo sie Boga????? Allah to NIE TEN SAM BOG co BOG w biblii. Allah to agresor, pelen nienawiści. Islamowi mowie forever STOP!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibre
I jeszcze to slowo -"PAKISTANIEC" Straszna obluda przez Ciebie przemawia byriani.Ciekawa jestem Ile masz lat, ale nie wierze, zeby tak pisala dojrzała kobieta. Nie chciała bym takiej dziewczyny gdybym na jego miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50% pakoli w uk zeni się ze swoimi kuzynami,pozostali wybierają zapewne polczyny albo kozy .Gdy pakistanka polubi nie tego faceta co trzeba,to jej rodzinka "honorowo" ją zabija.Nieroby i pasożyty.Pedofile z Rotherham i zwyrodnialcy przerabiający male dziewczynki na kebab.Najwieksi rasisci,szowinisci,fundamentalisci.Nie ma drugich tak złych i tak znienawidzonych nawet wsrod innych muslimów.Proponuje wszystkich pakoli razem ze swoimi polkistankami powrzucać do wrzącego kwasu , bo na komory czy choćby kulkę w łeb szkoda pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość__1
do gościa powyżej a ty faszysto uważasz się za człowieka? zakompleksiony błazen śmiga jako król internetowych for. Tylko na to cie stać? no cóż, nic nie znaczysz w społeczeństwie, wiec masz pole do popisu. Dla ciebie to nawet szkoda kwasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paki to dno drabiny społecznej w UK. Odradzam wszelkie kontakty z nimi bo możecie tylko stracić. Jest tylu innych ludzi z całego świata, nie rozumiem dlaczego wybieracie tych najgorszych. Islam to zło niezależnie skąd pochodzi. Zapamiętajcie to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciapaci są już w drodze do PL. Przyzwyczjajcie się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakistańce to muzułmanie. Miałam takiego partnera przez rok i dłużej nie wytrzymałam. Mają mentalność średniowieczną. Nie nadają się do życia w Europie. Ci którzy długo mieszkają w UK też się nie europeizują. Czasem kształcą synów, chłopaków na lekarzy żeby uciec od biedy, ale to nieliczne wyjątki. Zazwyczaj robią tylko szemrane interesy. Na partnera się całkowicie nie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybieracie same sobie takich partnerów / mężów .. wiec wasz problem .. tak samo jak np. Polaka alkoholika lub damskiego boksera ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
społeczeństwo widzi co robią Muzułmanie i jacy to źli ludzie i źli mężowie ...ach a zapominacie o tym jak jest w polskich małżeństwach i rodzinach ? zdrady, przemoc, alkohol, pedofila... a cierpią na tym dzieci. Pracuję w pogotowiu opiekuńczym i nawet nie macie pojęcia jakie dzieci tam trafiają, co się wyrabia w niektórych rodzinach. a dla was Polacy są idealni.. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zartujesz....porownywac Polaka z PAKISTANCEM to obraza. Normalny Polak jezeli nawet troche popije to raczej nie bije zony, na pewno nie kamieniuje jej i nie podpala. A takie zdarzenia sa na porzadku dziennym u pakistancow. Ja nie bronie Polakow, ale nie porownuj europejczykow z bydlem, ktore praktykuje zabobon islamski. Jezeli nie widzisz roznicy to wstyd. Przenies sie do Pakistanu to zrozumiesz na czym ta roznica polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski partner jest zawsze lepszy niż ciapaty pakistaniec. Polacy są bardzo ambitni i dbają o dom i rodzinę. A małżeństwo z muzułmaninem rzadko kiedy się układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka przez lata była z Pakistańczykiem ale on nigdy się nie zebrał na odwagę żeby ją przedstwaic swojej rodzinie czy znajomy. Ogólnie fajny facet ale pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyć i po kilku latach zwiazek zakończyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahh te p*****lniete polki. Szanuje Polki ktore maja rozum i wybieraja madrze. Powinni wam drukowac na czole ze bylyscie z muzulmanskim scierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikla30 nie dziwię sie facetowi, ja tez bym sie wstydził polskiej świni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra ma męża Pakistańczyka. Są już 7 lat po ślubie.Żyją że sobą zgodnie...siostra zawsze się śmieje,że nawet nie może się z nim pokłócić,bo jak tylko jest jakiś zgrzyt to on od razu załagadza sprawę. Dbają o siebie i są ze sobą szczęśliwi. Zwiedzili już pół świata.On był kilka razy w Polsce,ona w Pakistanie.Na stałe mieszkają w Irlandii. Nie wyobrażam sobie lepszej partii dla niej i czasem im nawet zazdroszczę tego spokojnego udanego szczęśliwego małżeństwa...Mam męża Polaka i sama nie mogę powiedzieć o nim tyle dobrego co siostra o swoim mężu. To tyle,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MA NIC ZA DARMO !puszcza sie z brodasem .niech ja zabierze do pakistanu i jej gardlo poderznie--ale sie bedziemy cieszyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa powyżej Ale musisz być zakompleksionym i zacofanym wieśniakiem .Znasz tylko historie jak to Polka ma obcinania głowę przez męża muzułmanina. .. Wiesz moze jakies 50 lat temu to kogoś dziwiło teraz to juz żart niskich lotów. Zazdrość przez ciebie przemawia bo ciebie nikt nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam męża pakistanska. Zostawił żonę i dzieci dla mnie.oczywiście dzieci nas odwiedzają. My mamy wspólne dzieco jest bardzo rodzinny i opiekuńczy .praca dom rodzina .wypije drinka zapali papierosa .ale nigdy mi nie ublizyl .ja mam dzieci z pierwszego związku dba o nie jsk o swoje. Małe kłótnie każdy ma.pierwszy rok był trudny ale doszliśmy do porozumień poznaliśmy się lepiej. To nie religia czy ciapaty.to osobowość .hm różni nas tylko kolor skóry ale to nie ważne jeśli ms się miłość .to co niektórzy piszą to zabobony Pracuje zarówno z kobietami z Pakistanu jak i mężczyznami do bardzo mili i pomocni .a nie jak polscy zazdrośni i zawistni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To inna kultura (o ile islamizm można w ogóle nazwać kulturą, bo to przecież zabobon jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliliana25
To co piszecie ze ciapaty nie moze poslubic bialej badz katoliczki to glupota! Radze poczytac koran, owszem nie jedza wieprzowiny ale wszystko inne tak z piciem alkoholu tez nie prawda pija ale odrobine i to bardzo sporadycznie. Moj przyszly maz jest Paki nie wyobrazam sobie byc z kim innym !! Wspolczuje tym ktore trafily na tych"zlych" ale i w polsce tych zlych nie brakuje. Moj obchodzi wspolnie ze mna Swieta ja zas jego. Swieta z nim, mieszkajac z nim widze ogromna roznice czym jest Polak a czym Paki-Paki pomoze we wszystkim w lepieniu pierogow po pra nie i zajmowanie sie dziecmi bo RODZINA to priorytet i wzajemny szacunek takze. Ja polecam z calego serca wyjscie za maz za Paki to wspaniale zycie uslane rozami, chcesz pracujesz, nie chcesz siedzisz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliliana25
Anie masz pojecia o kolejnych zonach. Po pierwsze pierwsza zona musi zgodzic sie na kolejna robia to tylko dlatego bo np nie moga miec dzieci badz sa chore a kochaja meza, W pakistanie rodzina szacunek i milosc to priorytet kazda zona chce miec dzieci jesli nie moze ich miec wspolnie decyduja o wzieciu kolejnej kobiety! Bzdury pie r... zapewno pisza to ludzie ktorzy w d***e byli i gowno widzieli sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAAA
Przeczytaj te posty za dwa lata. Upewnij sie ze je zachowalas w pamieci komputera. Zrozumiesz o co ludziom chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAAA
Przeczytaj te posty za dwa lata. Upewnij sie ze je zachowalas w pamieci komputera. Zrozumiesz o co ludziom chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owach
Jestem związku 3 miesiące z facetem z Pakistanu .wcześniej mieszkał we Włoszech poznaliśmy się przez internet był w Polsce już 3 razy jest bardzo troskliwy i czuły tej chwili wrócił do Pakistanu ze względu że jego babcia zmarła która go wychowywala ojciec jego nie jest za nim nie akceptuje jego wyboru ze wybrał Polska kobietę i musiał opuścić dom i czeka aby wrócić do Polski .ale z tego co zauważyłam to jest bardzo czystym i zadbane facetem .Jedno mnie intryguje to że nie ma kasy na bilet i ciągle mi pisze o pieniądzach sama nie wiem co mam robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gui
a ciekawe co powiecie na to, że 40-to letni Pakistanczyk zakochal się na zaboj w 60-letniej Polce? Nie chodzi o paszport bo on mieszka w Niemczech, ma kartę stalego pobytu i dobrą pracę... jest dość zamożny, nie potrzebuje sponsorki..dziwne to, nie wiem, co o tym myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiazek z pakistanskim brudasem? NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmexx
gui w mojej matce kochaja sie moi koledzy , ma charyzme i jest blondynka z kocimi blue oczami,bardzo kobieca figura klepsydry, ja poznalam pakistanczyka ,zwiedza,pracuje ale starsznie nalega zebym zamieszkala z nim na islandii ,rozmawiamy juz pol roku i ma 28lat ja 32 czy chce mnie tylko dla wizy blagam pomozcie jestemw rozsypce ;( nic w pl mnie nie trzyma moze warto pojechac chociaz po to zeby sie zaczepic na islandii nie wiem co zrobic tak dobrze mu patrzy z oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat stary, ale dorzucę coś od siebie, bo właśnie wczoraj spotkałam się z takim jednym na "kawie". Kawa okazała się piwem i lunchem na mój koszt finalnie, mimo, że chłopak porusza się taksówką i chwali, że ma świetną pracę (wcześniej pracował w USA). Jak się w to dałam wkręcić sama nie rozumiem, ale mam nadzieję, że jeśli to prawda to wywalą go z roboty po stawieniu się w biurze po 3 piwach i to jeszcze na okresie próbnym :P. W każdym razie porozmawialiśmy sobie trochę, a chłopak nie krył się z tym co myśli. Polki są postrzegane jako piękne i łatwe, takie którym łatwo zaimponować (wykształcenie i praca) oraz sposób by zdobyć wizę. Po prostu. Ogólnie znam wielu muzułmanów i miałam okazję trochę z nimi rozmawiać i poobserwować. Być może są jakieś wyjątki.. ale nie łudźcie się zbytnio. Oni uważają, że to dla kobiety małżeństwo jest ważne. Mężczyźni przyznają, że dla nich małżeństwo i miłość nie są zbyt ważne. Już bardziej dzieci. Nie ważne jak bardzo taki facet wydaje się zaangażowany i ogólnie w porządku, bardzo prawdopodobne, że on już ma w planach kolejną żonę kiedy pierwsza będzie mieć x lat (np 40)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam dodać jeszcze coś do poprzedniego wpisu. Mimo, że pakistańczyk, którego spotkałam deklaruje, że jest neutralny religijnie (ale z rodziny muzułmańskiej), to według niego kobieta powinna być dziewicą w momencie ślubu. Sam ma jednak 36 lat w Polsce szuka dziewczyn, żeby sobie podupczyć i mówi o kobietach bez szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×