Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość La esperanza

19.03 .2007 - START ! Schudniemy i Wypiękniejemy do lata ! Razem nam się uda

Polecane posty

Gość La esperanza

Wiem ,że jest już kilka topiców,ale wszystkie są juz obcykane,więc postanowiłam,że założe nowy. Mam 168 cm wzrostu i 63 kg. Jestem młodą lecz niestety otyłą dziewczyną. Duży brzuch , zwały tłuszczu w tali ,galaretowate ramiona i cellulitis na pośladkach to moje problemy. Pragnę schudnąć ok. 10 kg . Może się wydawać,że nie mam zbyt wielkiej wagi,ale jestem drobnokoścista i wyglądam naprawdę grubo.Zapraszam do wspólnego odchudzania inne dziewczyny,które podobnie jak ja chciałby schudnąć i wypięknieć do lata! Rozpoczynamy Wielką Akcję Na Rzecz Atrakcyjnej Sylwetki W skrócie: WANRAS ! Wierzę ,że razem nam się uda! Będziemy razem się wspierać i mobilizować. I dzięki wzajemnemu wsparciu i dopingu ,będziemy mogły powitać lato szczupłe piękne,bez cellulitu itp. Chcę ,żeby w tym topicu panowałą przyjacielska i życzliwa atmosfera :) Kto ze mną? Akcja startuje w poniedziałek 19 marca ! Zapisujcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwqwe
jak czytam takie cos to mi sie wszystko podnosci dziewczyno czy ty wiesz co to znaczy byc OTYŁYM!!!!!!!!!!!!!!!!!! zastanow sie zanim cos napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La esperanza
Drogi wwqwe ! Jeżeli nie podoba ci się topic to go nie czytaj ,bo nikt Cię nie zmusza... Zresztą napisałsm już ,że mam tak drobne kości, i wogóle mam taka budowę ciała ,że wyglądam jakbym miała 73 kg ,a nie 63! Nawet moje przyjaciółki były w szoku jak im powiedziałam ile ważę!Szacowały ,że ważę ok 70!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja ja
Czesc ile masz lat bo ja 20 jeszcze niecaly miesiac;) mam tyle wzrostu co ty ale waze troszke wiecej bo 80 kg;( od poniedzialku mam zamiar wziasc sie za siebie ostro dieta 500-800 kcal nei wiecej poniedzialek sroda piatek peeling z kawy i masaz cialka do tego skoki na skakance 1 h jazdy na rowerze i cwiczenia 8 min ABS nogi i posladki a we wtorki i czwartki steper:) a tyjaki masz plan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La esperanza
Hej! Wspaniale! Napisz jaki masz nick to dopiszę Cię do listy :) Co do wieku to wczoraj skończyłam 18 lat. Codo mojego planu to jeszcze muszę go dopracować. Na pewno jedzenie w granicach 1200 kcal,sport - jazda na rowerze ,skakankaspacery,gimnastyka na mięsnie brzucha,może Aerobiczna 6 Weidera? Propnuję ,żebyśmy się wszystkie zastanowiły co będzie najlepsze.. No i oczywiście jeśli chodzi o jedzenie to ni etylko ograniczenie się do tych 1200 kcal,ale również zamiana pieczywa na razowe,wyeliminowanie potraw smażonych,chipsów,słodyczy,fast foodów,ograniczenie węglowodanów,. Po prostu zdrowe jedzonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja ja
:) tak jest zdrowe jedzonko zgadzamsie:) ju probowalam tyle razy ze nawet nie pamietam nie dawno wazylam jeszcze 68 kg i bylo dobrze a teraz....:/ najwyzsza pora wziasc sie za siebie nie chce juz tak zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La esperanza
68 kg to i tak było za duzo... ale rzeczywiście bylo lepiej Czyli rozumiem ,że masz nicka "to moze ja ja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja ja
tak:) za duzo moze dla niektorych ale ja sie czulam dobrze w porownaniu do ciebie ja jestem grubokoscista :/ ale jak dla mnie waga nie jest wazna moge wazyc nawet 100 kg chce poprostu czuc sie dobrze i czuc po ciuchach ze chudne a nie po wadze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La esperanza
Nawet jeśli jestem grubokoścista to poeinnaś ważyć tak ok.60 :) a jeżeli ktos drobnokościsty tak jak ja to ok. 52 -53 max. 54 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La esperanza
miało być : "nawet jeśli jesteś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voglio essere magra
Moge tez dołączyć?Ja na dietce jestem od poniedziału czyli prawie tydzień już za mną ale potrzebuje nadal wsparcia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La esperanza
jasne! Kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chętnię sie przyłącze, po tym jak przytyłam 15kg nie mogę na siebie patrzec :O jestem na drugim dniu kopenhaskiej 20 latek za niecały miesiąc :) 177cm wzrostu i o zgrozo 75kg.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La esperanza
Fajnie! Jest już nas czwórka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
po co tyle zrecie grubasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkmm
Witam, Ja się przyłączam waga około 70 kg / 170 cm chcę schudnąć cel1 - 10 kg mniej cel drugi 15 kg mniej, marzy mi si ę waga 55 kg. Wykluczam z menu chleb, rzeczy mączne, ziemniaki, słodycze, sery zółte, masło, tluste i smażone mięso. Wspomagam diete ćwieczeniami (basen, i taniec+ jakieś ćwiczonka w domu) , kupie therm line+ balsamy ujędrniające. Zaczynyam od jutra.:* Bede pisać co dziennie wieczorem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La esperanza
Super! Już jest nas piątka. Jak się jutro zbieże cała grupa to ustalimy porozmawiamy i ustalimy strategię działań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkmm
:) ja jestem wpełni gotowa do walki :D od jutra zaczynam, mam troszke dużo tego, ale musi się udać Mój plan to takmniej wiecej jak napisał wyzej. Mam spieprzony metabolizm i muszę sie cholernie postarać. do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie kawy
czy mogę i ja się przyłączyć? 158, 55kg chcę wrócić do 47-48kg, zaczynam od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przyłącze się do was ja już 4 dzień jestem na diecie,jem dużo warzyw owoców mięsa nie jem, chleba białego, makaronów ziemniaków i słodyczy też nie. Moj przykładowy jadłospis wygląda następująco: rano: płatki kukurydziane z mlekiem obiad: sałatka jakaś potem jakiś owoc, najczęściej jest to jabłko kolacji nie jem Za jakies dwa tygodnie zważe się i zobacze ile schudłam :) wtedy zmotywuje się bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaczynam. Chciałabym wam tylko opowiedziec cos o mnie. Ja tak jak autorka topicu nie waze zbyt wiele. Mam 165cm i waże 50 kilo..jak to usłyszycie to sie na mnie pewnie rzucicie ze powinnam sie cieszyc, jestem szczupła itp..Ale to niestety nie prawda...Mimo małej wagi, mam na brzuchu duzo tłuszczu, biodra ogromne, za to brak biustu. I powiem wam że z takim czymś najgorzej jest sobie poradzić.Mimo że sumiennie stosuje diete 100kcal, chudne góra 1 kg na 2 tyg..Moj organizm jakby sie broni cała siłą przed strata tłuszczu..:( postanowiłam wiec ze do tego dołoże jakies cwiczenia modelujące i bedzie lepiej...Też zero rezultatów..:( Szukam wiec teraz różnych metod, ale nikt nie ma za bardzo ochoty mi pomagac kiedy mówe ile waze..bo wszyscy twierdza ze to mało...Ale tylko dlatego że mnie nie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziś 3 dzień kopenhaskiej, ale czuję sie półżywa... nie wiem czy nie przerwę... zalezy mi na b.szybkim schudnięciu, a nie znam innej tak skutecznej diety... a jak u Was dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa na ławę a jakie masz wymiary? żeczywiście ważysz malutko, ale to zalezy od budowy. miałam w szkole koleżankę, wzrost ten sam, waga ta sama, mi wystawały kości a jej zwieszał sie wszedzie tłuszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La esperanza
Pewnie przyłączcie się! Jest już nas ósemka!Porozmawiajmy może, o naszej strategii działań.Dobrze jest tak wymienić się doświadczeniami w odchudzaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkmm
hej Ja zaczynam, mój jadłospis jest podobny do tego co je faye 🌼 Zależy ma szybkim schudnięciu, ale głodówki i kopenhaska odpadają. Teraz piję kawke i zjadłam therm line. Nie jestem głodna, bo wczoraj za dużo zjadłam. OGólnie czuję się przemęczona, z nadmiaru jedzenia :| taka ciężka i wogóle. :/ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La esperanza
A co z jakąś gimnastyką ,sportem,może jakieś wspomagacze odchudzania typu heratki,balsamy wyszczuplające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkmm
pisałąm już wyżej:) "Wspomagam diete ćwieczeniami (basen, i taniec+ jakieś ćwiczonka w domu) , kupie therm line+ balsamy ujędrniające + herbatka czzerwona." na więcej nie mam czasu i niaweim i czy i tak bym dała rade. Czuje sie strasznie poprostuu okropnie . idę sobie zrobić peeling kawowy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555
Witajcie.Przyłączam się do Was.Wzrost 162 ,waga 60 :( Tak mam od porodu,przed 49 kg.Mój cel 50 - 53 Zaczynam od poniedziałku 19-03-2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×