Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość La esperanza

19.03 .2007 - START ! Schudniemy i Wypiękniejemy do lata ! Razem nam się uda

Polecane posty

Gość La esperanza
Faye --> Nie przejmuj się , ja już nie zwracam na nią uwagi,wróćmy do tematu diety i ignorujmy ją bo inaczej zaśmieci nam cały topic swoimi bluzgami( ech swoją droga jak to się niektórym nudzi ,że nie mają co robić)Dobrze więc wróćmy do tematu diety: jak wam dzisiaj poszło? Ja wszamałąm trochę za dużo bo 1500 kcal :( Z ćwiczeń na razie nici bo strasznie boli mnie gardło. A co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypada
Właśnie zajadam się torcikiem :/ ale miałam ogromną chęć :P i jeszcze taka okazja siostra moja urodziła córeczke Julcie :) La esperanza --- drgnela odrobinke waga u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La esperanza
Niestety,nie....ale to moja wina, muszę mniej jeść... Powinnam jeść ok 1200 kcal a tymczasem jadłam 1500-1700...Moge się usprawiedliwić tym że mam okre i dlatego mam apetyt na słodycze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmoj sie najważniejsze że się ograniczasz chociaż troszke stopniowo a dojdziesz do celu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La esperanza
Dzięki za pocieszenie ;) A co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka 1979
La esperanza i bardzo dobrze hehe tłuściochu! nie drgneła i nie drgnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey La esperanza ja cały czas ograniczam się z jedzeniem i jakoś mi idzie :P Jest śliczna pogoda i mam chec na rowerek isc :) wiec zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosennna
hej piekna pogoda tez bym pojezdziła na rowerku tyle ze go nie mam:) od jutra przez te 2 tyg ktore zostały do swiat bede wcinała warzywka, zadnych makaronow, ziemniakow i odstawiam kawe miłego dzionka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La esperanza
przez ten tydzień przytyłam tylko prawie kg. tyle z mojego oodchudzania :-( to peniw dlatego, ze byłam chamska dla innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) na dzien dobry pozdrawiam wszystkie:) czy ja tez moge???sie dolaczyc?? jeszcze jakies 10 kilo i bede super szczesliwa:) a temat w sam raz dla mnie macie:) bo i schudnac musze i piekna jednoczesnie byc:) jedno z drugim swietnie sie laczy:) idzie wiosna wiec mam nadzieje ze wiecej ruchu bede miala:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ile nas w końcu jest tutaj :P La esperanza , Ja , kapucynka, wiosennna ... kapucynka- witamy Ciebie :) wiosennna- masz może jakieś pomysły na coś dobrego i zdrowego do jedzonka jakis przepisik ?,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La esperanza
Hej ktos sie podszył pode mnie! Wcale nie przytyłam kg.tEn poprzedni post to nie mój! Muszę sobie chyba zarezerwować nicka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ fajnie ze mnie tak milo witacie:) no ja z przepisow to kiepsko:D ja tylko zmywam:D nie znosze gotowac:P moge za to polecic peeling kawowy:D rewelacja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i nie masz zarezerwowanego niku???a jestes zalozycielem/lka:P no nie dobrze:D masz minus----------------- hihi ja bym tam niechciala by sie ktos podemnie podszywal:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna----wiesz ja polecam ci zebys przeszla na niski indeks glikemiczny :) czlowiek tez chudnie:D wiesz nie kazde warzywa dluzej jedzone sa dobre:) a najzdrowsza jest rybka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ dzis u mnie sloneczko swieci ze az radocha we mnie:D chyba na rowerek wyskocze:D troche ruchu mi nie zaszkodzi:P ja zreszta dzis juz go nieco mialam:d sprzatalam domek bo wiosna zaglada w okna a tu kurz widac:P no a tak nie moze byc przeciez:) na razie kawke pije:D a wczoraj zrobilam sobie domowe spa:D raz w tygodniu sobie robie:) od razu kobiecie lepiej na duszy jak sie wypielegnuje:D teraz to o wloski musze zadbac:D a co tam u was?? pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucynka peeling kawowy jest świetny robię sobie raz w tygodniu przynajmniej :) najczęściej jest to sobota :D kiedy wypucuje całe mieszkanie zabieram się za siebie :] kąpiel, maseczki itp :P wspomniałaś cos o włoskch moje są przesuszone stracznie :( i na dodatek mi wypadają, postanowiłam że nie będę prostować ani farbować przez jakiś czas :D Farbowałam włoski ostatnio w styczniu 10, od tej pory moje włosy odpoczywają ale za to prostowałam przynajmniej raz w tygodniu teraz to wogóle nie będę prostować. Stosuje tabletki masaże i kurację kupiłam w aptece do włosów wypadającyh i słabych Seboradin no i zobaczę jakie będą efekty. Powiem szczerze że farba się zmyła i za pięknie moje włosy nie wyglądają. Mają trzy różne kolory :/ ale jakoś tak wogóle mi nie zależy na pięknym wyglądzie :(:/ nie wiem czym to spowodowane :/ Od pewnego czasu tak mnie wszystko męczy i irytuje najchętniej to bym się nie malowała i chodziła w dresie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj nie był tak źle - 1400 kcal zjadłam ,ale nie miałam żadnego ruchu,bo trochę gardlo mnie boli... Obiecuje ,że jutro bedzie 1200 kalorii!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecałaś to teraz nie mozesz nas zwiesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) wlasnie skonczylam ogladac komedie romantyczna i o dziwo nie zasnelam:D nudna ze hej bo angielska ale nie bede robic przykrosci:) oj ja nie farbuje wlosow wcale itd:D jestem mloda i cenie sobie kobiecosc naturalna :)wiec zero malowidel itp:P sama natura wspomagana domowymi zabiegami upiekszajacymi:D no ja szukam cos na wlosy:D wiosna idzie:) trzeba podniesc pare kijkow do gory:P a co do diety:) to oczywiscie jest i z tym zero problemu mam:D jeszcze troche i zaczne cwiczyc jak osiagne wymarzony cel:P ja tu widze cos malo chcetnych do pisania:D bardzo niedobrze:( dobrej nocki zycze zatem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powiem ktoo
la esperanza takim sposobem to ty do zimy tych 10 kg nie schudniesz... więcej mobilizacji! ja też zaczełam od 19 marca, czyli od zeszłego poniedziałku. Efekt? ok. 3 kg mniej i -3cm w pasie :-D Ale to dopiero początek! nie będę na laurach spoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie,to dopiero początek,najpierw musiałam skurczyc sobie trochę żołądek.... I teraz dobrze idzie mi dietka..... Ja jem stopniowo mniej.. Teraz już nie będę przekraczała 1200 kcal ,a uważam ,że to optymalna dawka... A tobie niestety prorokuje szybkie JoJo , bo 3 kg przez tydzień to trochę za szybko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powiem ktoo
La esperanza spokojnie! ja nigdy nie miałam problemów z jojo. dla mnie to wogóle wyolbrzymiona sprawa. A 3 kg w tydzień to mus, bo ja się zwykle szybko zniechęcam, jak nie widzę efektów, więc na zachętę muszę dobrze wystartować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie powiem kto
Skoro nie masz problemów z jo-jo , i musisz chudnąć 3 kg. w tydzień bo się zniechęcasz jak piszesz , to skąd się bierze u Ciebie ta nadwaga ??? Myśl logicznie bo cosik z mózdżkiem nie tak po tym ubytku wagi. Ale rób tak dalej , nie przejmuj się , brawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosennna
czesc dziewczynki:) u mnie wszystko idzie ok, wczoraj na sniadanie 2 jajka gotowane potem była zupka brokułowa i w miedzy czasie 2 banany i jabłko, dzis podobnie a na obiad beda warzywka na parze faye nie mam nic konkretnego zazwyczaj gotuje warzywa na parze albo smarze na patelni do tego jakas rybka i jest super:) piekna pogoda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×